counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy w obrębie jednego działu w MMPJ Agencja Celna Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Mona Nowy wpis

Coś w tym jest, jakiś czas temu byłam świadkiem próby zwolnienia koleżanki w ciąży. Tak w ciąży! Byłam w szoku jak kierownictwo ją potraktowało. Wypytywanie o tydzień ciąży, straszenie prawnikami. Tego się nie spodziewałam. Praca nie jest zła, ale kokosów też nie ma.

n507 Nowy wpis

Stanowczo odradzam pracę w tym przedsiębiorstwie. Na początku kadra zarządzająca obiecuje złote góry, wysoką pensje po okresie próbnym oraz szczegółowe wdrożenie do powierzonych obowiązków, jednak na tym się kończy... Dodatkowo praca przebiega pod ciągła presją czasu i przełożonych. Każdy najmniejszy błąd podnoszony jest do rangi błędu na miarę zwolnienia dyscyplinarnego. Przy czym komunikacja tego błędu przebiega w nieznośnej atmosferze- upokorzenia pracownika, wbicia tzw. szpili, która demotywuje pracownika. Firma kreuje w mediach obraz zintegrowanego zespołu. Bzdura. Fałszywe uśmiechy, obgadywanie za plecami, wyśmiewanie z popełnionych błędów to codzienność pracy w MMPJ Agencja Celna. Spoufalanie się z kierownictwem- to sposób na wypracowanie wysokiej pozycji w firmie, prezes i kierownicy uwielbiają to najbardziej. Lubią też jeszcze coś, darmowe nadgodziny, bo przecież pół godziny dłużej codziennie to nic strasznego wszystko dla dobra firmy. Śmiechu warte. Nie, nie i jeszcze raz nie. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

TakNie

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat przedsiębiorstwa MMPJ Agencja Celna Sp. z o.o. w mieście Bydgoszcz. Czekamy na nowinki od zatrudnionych.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o MMPJ Agencja Celna Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad