Opinie o Urszula Kowalska Hair Styling Team w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Urszula Kowalska Hair Styling Team. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Urszula Kowalska Hair Styling Team na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urszula Kowalska Hair Styling Team w Warszawa

Pracuję Nowy wpis

Zapraszam! :)

Wwwwwww

Ja trzymam się nogami i rekoma HST. Wierzę że Pani Ula to uczciwy i normalny człowiek a nie gwiazdy wykorzystujący sytuację i od lutego zero pensji a człowiek cały mięsac tyrał... Tu pensja zawsze zgadzała się. Nawet jak za kwiecień nie będzie to nie zdziwię się bo skąd to nabrać jak rząd każe palce w domu obgryzać. Moja mama pracuje w dużej firmie i pokazali środkowy palec za marzec. Nie ma pensji i nie będzie. Ratujemy firme proszę Pania.

Zuzanna Nowy wpis
@Wwwwwww

Jak HST radzi sobie w chwili obecnej? Nastąpiły zwolnienia? Zastanawiam się nad przesłaniem swojego CV, obawiam się jednak, że w obecnej sytuacji nie będą szukać pracowników, wiesz coś może?

Fryzjerka HST

Nie rozumiem tego wylewania jadu tutaj. Ktos ma chyba duże problemy ze sobą albo za bardzo słucha innych dając się manipulowac wypisując to co tu czytam. Ktos sam odszedł i teraz wypisuje bzdury, ktos został zwolniony i wypisuje bzdury, chociaż pracował i był zadowolony to i tak teraz wypisuje (usunięte przez administratora) Ja nie narzekam, pracuje jest praca, można się rozwijać i budować bazę klienta. Czasem nie mam w grafiku wolnego 15min jeśli sobie tego nie zorganizuje. Pensja byla zawsze na czas, wybuchł covid były problemy, wiem ze u innych znajomych również, trzeba być wyrozumiałym. Obecnie wszystko powoli wraca do normy. Nie planuje rezygnować i zapraszam innych fryzjerów bo wiem, że firma szuka chyba w każdym punkie ze względu na dużą ilość pracy obecnie po takiej przerwie z zamkniętymi salonami. Każdy oceni po swojemu firmę która istnieje od kilku lat na rynku, rozwija sie i docenia lojalnych pracowników.

Zuzanna Nowy wpis
@Fryzjerka HST

Cześć, powiedz mi proszę, czy dostajesz premię zależną od ilości klientów? W moim poprzednim salonie tak robili- bardzo motywujący system pracy. Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Sebastian Nowy wpis

Wiecie czy w Hair Styling Team można odbyć płatny staż jeszcze w trakcie trwania nauki? Chciałbym się też dowiedzieć czy jest ewentualna opcja na zatrudnienie po stażu?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Urszula Kowalska Hair Styling Team? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Zuzanna

Znalazłam jedną, nieaktualną już ofertę pracy dla fryzjera w Hair Styling Teamie. Interesuje mnie jedno: wynagrodzenie wynosiło pomiędzy 3000 złotych do 8000 złotych, na jakiej podstawie ustala się kwotę przy podpisywaniu umowy?

Szkoda gadac

Nic widzę się nie zmieniło od kilku lat. To jest dramat firma zawsze tam grabki grabiły w swoją stronę - tylko w stronę Pani Urszuli. Czasem można było odnieść ze właścicielka nic nie robi tylko siedzi i ogląda monitoring. Rozumiem kontrolę ale są granice... gestykulować nie można było bo telefon do managera był z informacja ze dziewczyny chyba się kłócą bo „wymachują” rękami. Poza tym nawiazując do obecnej sytuacji w związku z covid 19. Wiele firm się decyduje na ostateczność ale świadome salony mają wiedzę ze musza utrzymać swoich fryzjerów bo bez nich nie odbija się... klient przychodzi do fryzjera/ki nie do salonu. Wiec argumenty cięcia kosztów wypłat to jakieś nieporozumienie. Zwłaszcza ze warunki zatrudnienia w tej firmie jak na warszawskie warunki to jakaś żałosna kpina. Szanujący się fryzjer się na nie w życiu nie zgodzi.

Trójca

Jestem w wielkim szoku . Do póki pracownik tyral po 12 godzin zostawał nadgodziny , był na każde zawołanie nawet inni pracownicy mówili tej dziewczynie że nie ma się tak poświęcać bo zyla ta praca robiła wszystko co chcieli . Manager potrafił wpisać 4meskie strzyżenie żeby klient nie wyszedł rozumiem bo to kasa dla firmy ale zrób dobre strzyżenie w 15minut . A później pretensje że pracowała i że wypłatę dobra dostawał . Dla mnie ta firma to śmiech na sali i kto był mądry odszedł z tej firmy na swoich zasadach . Z tego co mi wiadomo wypłaty nie zostały wypłacone za marzec . Ale tłumaczyć się że Pani ula jest ciężko chora i mają inne wydatki ważniejsze i na tym zerwać no sorry ale każdy ma swoje problemy i swoje życie prywatne . I skoro pracownik pracował robił dobre obroty to i wypłata była ok ale teraz udawać jacy to pracodawcy są cudowni A pracownicy źli. Pracowała 3lata i była dobrym pracownikiem A teraz ona jest zla. I jak można oczerniac tak pracownika który na was robił po 200godzin miesięcznie bo nie mieliście pracowników. Kto poświęcał swoje dni wolne żeby być w pracy . Kogo sciagaliscie z urlopu bo kolejna nowa fryzjerka nie przyszła. ?Jak ja się cieszę że odeszlam z tej firmy .

@sm

Gratuluję pomysłu skłócenia pracowników, przez zarząd HST. Jesteście najlepsi!!!

Grupa
@@sm

Niestety to państwo rzuca pod nogi kłody. Firmy plajtuja nie płacą a państwo myśli o wyborach. HST i tak cieszę się że w jakimś stopniu pensje wypłaca. Firma Arkadius już upadła. Masę ludzi bez pracy. Inne zwalniają masowo i marzenie o pensji Robi się tragedia na rynku. Jak żyć jak firmy nie chcą umów dawać tylko zlecenie i dają już po 20.25 %... Ludzie szykujmy się na pocztęk końca. W października będzie kumulacja koronirus i grupy wtedy to dopiero się zacznie jazda stąd te umowy zlecenia pracodawcy się już zabezpieczają przed zus i nie dziwię się. Pani Ula też musi żyć. A na oczy w końcu przejrzy i zrobi porządek. Trzymajcie się rekoma nogami tej firmy, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Teraz zobaczycie pracodawcy którzy przeżyja pensji nie zapłacą żeby zaległe zusy i czynsze spłacić a my na końcu. Pani Ula mimo wszystko myśli na początku o ludziach i wolę osobiście stare zło niż nowe. Musimy przetrzeć oczy skończyl się rynek pracownika i pensje. Nie ma co oszukiwać się zanim to wróci do normy i życia minie pół roku a później dopadnie kolejna fala koronirus i grupy i wtedy ludzie na ulicę z widłami wyjdą..

Grupa33
@@sm

Dziś obdzwoniłam ogłoszenia.... Jakieś żarty....!! Daja 20./25% i zlecenie. Pytam się co tak nisko procent.. Słyszę kryzys.. Rynek pracodawcy.. Wszędzie pracodawcy obniżają procenty bo mówią świat się zmieni, rynek śie zmieni. Mam nadzieję że pani Ula będzie szukać ludzi i będzie te 30%, nawet już na zleceniu. Zwolniono mnie z innej firmy a obiecany gwaarant szlak trafił.. Za marzec 0.pensii i wegeteacja..

Święta trójca

Pracowałam w tym salonie, dużo przeszłam. Różnych menadżerów gdzie najlepszy był Pan Andrzej on Nas rozumiał. Do Pani Uli nic nie mam, kobieta miła i można z nią dogadać się ale nie powinna słuchać tej starszej pani, zniszczy te salony. Dzięki tej starszej pani jeden z tych salonów niema na czym pracować, klienci są oszukiwani jakimi kosmetykami są myte ich włosy i nie ma farb do koloryzacji.Pensje może i na czas, ale też trzeba się o swoje domagać i każdy jest na innych warunkach, a o szkoleniach nie wspomnę bo niema szkoleń.W nowej pracy mam więcej szkoleń niż tutaj i szefowa inwestuje we fryzjerów nie jak w HST.

Grupa
@Święta trójca

Ludzie idzie kryzys zwolnienia masowe a wam (usunięte przez administratora) w głowie. Teraz każde firmy będą ciąć koszt. Będą zwalniac, firmy i ciekawe czy Teraz firmy będą pensje wypłacać Ja odeszłam z tej firmy przez managera (usunięte przez administratora) kombinator, brak szacunku do klientów. Pani Ula bardzo uczciwa, mądra kobieta. Teraz zamierzam wrócić do tej firmy. Zostałam zwolniona z obecnej. Wszędzie zwolnienia są . Salony upadają i juz pracodawcy dają umowy zlecenia i po 25% zaczyna się rzeźnia dla pracownikow. Szanuje HST. Tu z pensja nie ma problemu. A nawet nie wiecie jak tną koszty duże sieci na kosmetykach. A nawet ręczniki liczą. Jak klient nie robi pielęgnacji to myją Joanna... W HST i tak jest super. Pani Ula super. Pani dyrektor jest wbrew pozorom wyrozumiała, sympatyczna babka a żeby każdy miał tyle Energi co ta Pani. Ludzie nastawmy się na trudne czasy... Oby tylko pracodawcy pensje płacili.. HST to uczciwa firma. Nie wykorzystują sytuacji rynku. I teraz będą mieć wysyp tych wszystkich zwolnionych fryzjerów.

@Grupa

To chyba Pani niewie co się dzieje teraz w HST.. Zwalniają dobrych pracowników bo myślą, że przyjdą fryzjerzy którzy będą pracować za 20 % i (usunięte przez administratora) w miesiącu po 200 godz!! Bo oto im chodzi.Wiekszosc z Nas ma też rodziny, dzieci nie tylko praca się liczy i użeranie się z menagerem nierozumiejący że dziecko jest chore, że nam też może zabraknąć na chleb.A nie jesteśmy robotami, roboty nieda się przerobić tak jakby to chcieli pracodawcy. I nie doceniają pracownika, który ma stałych klientów, że jest dobry w tym co robi. Teraz jestem doceniona i zadowolona. Każdy z nas jest inny i oczekuje czegoś innego.

@Święta trójca

Zgadzam się w 100% nie szanują pracowników którzy robią dobre obroty bo zdobyli zaufanie klientów lepiej zwolnić pracownika który pracował 2lata i więcej niż go docenić zamiast jednego pracownika to lepiej zatrudnić 2czy 3 za mniejsze pieniądze i co 2tyg zmiana pracowników tak teraz jest w tej firmie od kiedy jest p. Marzena na straży haha. Pani Marzena jest osoba która miesza między pracownikami . Na początku milutka starsza pani A później pokazuje jaka jest fałszywa osoba . Przekazuje niestworxone historie do szefostwa . Chodzi po galerii i narzekać na własny zespół że musi zmienić załogę, która od lat pracowała na ta firmę A sama nie potrafi zrobić zamówienia raportów grafiku tak wyglądało i dlatego już tam nie pracuje . Była managera Anna która nie szanował pracowników ale chociaż był towar i oryginalne kosmetyki później Andrzej moim zdaniem najlepszy manager z którym pracowałam A pracuje w zawodzie 11lat dbał o dobrą atmosferę w salonie dawał kopa do pracy motywacja . Przyszła Marzena i co pracownicy zaczęli się zwalniac. I Pani Uli nie interesowali pracownicy którzy pracowali po parę lat bo p Marzena tak zamyśle oczy Pani Uli że nie reagowali na nasze informacje co się dzieje w salonie A wielokrotnie były poruszane . Lepiej zaufać osobie która była 2 miesiące niż pracownikom którzy byli kilka lat i stali przy stanowiskach i pracowali na ten salon nie tylko przy stanowisku ale też przy zamówieniach raportach grafika zakupach.

Natalia

A jak podczas wirusa są rozwiązywane problemy?

@Natalia

Pensji za marzec nie ma, zwolniono mnóstwo fryzjerek

Kstchryyy

Z tego co wiem pensja bez problemu będzie wypłacona w przeciwieństwie do innych firma. Gdzie pensji nie ma już od lutego. I ludzie na masę zwalniają. Nie ma co narzekać.

@bylypracownikhst

Z salonów premium, nowa pani dyrektor robi Saloniki osiedlowe, gdzie panie fryzjerki pracują na najtańszych produktach. Klientki niczego nie świadome płacą często ponad 500 zł za koloryzacje. Oszczędności pani dyrektor wprowadziła nie tylko w salonach, ale różnież w pensjach pracowników. Ciągłe braki farb, oksydantow, peleryn to teraz standard w hairstylingteam. Pip, urząd skarbowy oraz sanepid powinny odwiedzić te pseudo salony fryzjerskie. Zatrudniane są młode, niedoświadczone fryzjerki z Ukrainy, gdzie często nie potrafią porozumieć się z klientem. Nie wspomne o umowach dla pracowników ze Wschodu.. Mam tylko cichą nadzieję, że właścicielka w końcu ocknie się i zobaczy co dzieje się w jej firmie zanim będzie za późno.

Iza
@@bylypracownikhst

Przepraszam ale takie rzeczy nie są praktykowane w tej firmie. Kupy się to nie trzyma. Pani Dyrektor jest na wagę złota. Skąd te bzdury. Nigdy my jako pracownicy byśmy nie dopuścili do kombinowania i przelewania. O tyle dobrze ze w tej firmie pracownika zdanie wciąż się liczy nie tylko pieniądz...

Mmmm
@@bylypracownikhst

Ciekawe ? Ja pracuje w tej firmie prawie trzy lata i nie mogę złego słowa powiedzieć . Czy musi być tak ze ktoś odchodzi lub jest zwalniany i musi już wyrzucać z siebie jad na forum ????? To świadczy tylko o Pani/Panu !!!! Pani Ula i Pan Piotr najlepsi ❤️ A Nasza Pani Dyrektor ducha wyzionie jak będzie dalej tak się angażowała bo pilnuje żeby właśnie nigdzie niczego nie zabrakło ❤️ Ta opinia to bzdura i tyle w tym temacie .

HST były pracownik .

Pracowałam w tej firmie ponad dwa lata . Gdyby nie były manager bym nie odeszła . Pani Ula cudowny ,dobry człowiek . Ma czas żeby z każdym porozmawiać i co najważniejsze wie Żr firma to ludzie . Odeszłam ale nie jest powiedziane ze nie wrócę .Salon Polnocna rozwija się ,kiedy bym nie przechodziła są klienci . Odeszłam od managera a nie od firmy . Firma inwestuje w reklamę a to jest bardzo ważne . Nie robią z pracowników (usunięte przez administratora) . Pani Ula docenia poprzez prezenty ,tego nie doświadcza już się na rynku . Mi obiecywali Złote góry w innych salonach a po 3mc zastąpili Ukraina bo tańsza i nie ma nic do powiedzenia . Pani ula ma niesamowita wdzięczność do ludzi lojalnych i pracowitych , Nie wtrąca się i nie robi zamieszania jak to jest w innych sieciach ze wyżej ......s niż (usunięte przez administratora) Ludzie szanujcie takich pracodawców bo grzeszcie ...!

HST

Ooo super pomysł .

Kamila

Wszyscy poszkodowani i widza własny czubek nosa . Nie zgodzę się z opinia ,pracuje tu 6 lat i nigdy nie spotkałam się żeby cokolwiek było przekręcane . Każdy godzi się na dane warunki i umowę a później poszkodowany jak pracować się nie chce i w portfelu się nie zgadza . Pensja najważniejsze na czas . Nie trzeba się prosić . Dużo salonów przez rozdawnictwo rzadu upada . Dziś jest salon jutro klapa .A tu firma stabilna . Niestety sieci scwanily się proszą o własna działalność lub zaczynajac dawać po 20% Grunt ze firma nie stawia ludzi na ostrzu norza .A koledzy z Ukrainy są przynajmniej pracowici i sumienni . Niech każdy przetrzepie rynek ,ja już to zrobiłam w styczniu i wróciłam z podkulonym ogonem .Wszedzie trzeba klienta latami wyrabiać sobie ,nikt nam miotła pracy nie namiecie a pracodawcy obiecują złote góry tuż przed świetami a później kombinują jak zmienić warunki . Ja nie mam powodów żeby narzekać na swoje gniazdo i będę bronić firmy . Dyrekcja jeździ z językiem na brudzie żeby zespół był zadowolony ale i tak nikt tego nie docenia .. Idźcie do arkadii to zobaczycie pensje za 3 mc i będziecie sprzątaczkami bo stara gwardia Was wygryzie . Nie ma miejsca dla nowych .. Tak zawsze było i Będzie . HST ????????

@Kamila

Wszystko pięknie ale tylko na początku . Podtrzymuje wątek HST płaci na czas . Produkt orginalny ,nie trzeba oczami świecić . Firma Polska godna polecenia i normalny zarząd który nie ma problemu rozmawiać po ludzku i podać dłoń . Za to cenie HST . Pani dyrektor ok . Nowy manager w galerii północnej strzał w dziesiątkę ..! Oby tak dalej kochani .. Czekamy na otwarcie salonu w Londynie .????????????

Ola

Dokładnie tak. Najlepsze szefostwo, z kręgosłupem moralnym. Podpisuje się pod tym pensje wyjątkowo na czas. Podczas urlopu poszłam na dzień próbny do innej sieci, masakra pensje na raty, towar kombinowany. Fryzjerzy mają ręce popękane od podrobek oxydantow. Właścicielka ma w nosie płatność na czas. Wiec nie zgodzę się żeby HST było zła firmą. Grunt ze można porozmawiac z szefostwem i są ludzcy. Panią Dyrektor dwa razy widziałam. Bardzo doświadczona kobieta z dużej sieci. Na moje oko bez zastanowienia.. Ukraina jest wszędzie. Z tego co doszło do mnie za niedługo otwarcie nowego salonu w Londynie. Szefostwo szuka miejsca. Duże możliwości. Ja nie zamierzam odchodzić., wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracodawcy obiecują złote góry na początku a później nie mają z czego płacić pensji. Wiec nie narzekajcie.

Iza

Pracuje tu od 5 lat. Szacunek do właścicielki ze mimo wielu stresow nie wyzywa się na personelu. Nagrody. Nie zgodzę się z tym że firma kombinuje. Przynajmniej niej w naszym salonie nigdy nie było braków ani produktów przelewanych. Ludzie nie piszcie bzdur z braku nadmiaru czasu. Miałam dużo do czynienia z cwanymi właścicielami, tu na szefostwo nie mogę narzekać. Szanują pracowników. Pensja wędle umowy na czas.

Ela

Bardzo dobra firma. Pensje na czas, duże możliwości rozwoju. Pracownik jest szanowany. W innej firmie pensje były płacone na raty gdyz firma nie byla wypłacona. Tu pod tym względem jestem spokojna.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Urszula Kowalska Hair Styling Team?

Pola

Witam tak oczywiście maja . Inwestujemy w szkolenia i każdemu dajemy szanse ,jeżeli tylko dana osoba również okazuje chęć zaangażowania . Zapraszamy do kontaktu .

Była
@Pola

Bzdura do granic

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Urszula Kowalska Hair Styling Team. Może okazać się to cenną informacją dla innych użytkowników.

Szukam pani Ewy , która pracowała w tym salonie. Czy ktoś może mi pomóc ,gdzie teraz pracuje pani Ewa?

Stały klient
@anonymous

Pani Ewa (blondynka) wróciła do pracy w Hair Stylin Team w Galerii Młociny.

Szok

23 polubione negatywne opinie na tym portalu wobec dwóch polubionych opinii Waszych "obrono-atakujących" mówi samo za siebie..... Ale jak to mówią: Drzazgę w cudzych oczach zobaczycie ale belki w swoim już nie:) Powodzenia i sukcesów

Zostaw merytoryczną opinię o Urszula Kowalska Hair Styling Team - Warszawa

• Jak się pracuje w Urszula Kowalska Hair Styling Team?

Zobacz opinie na temat firmy Urszula Kowalska Hair Styling Team tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urszula Kowalska Hair Styling Team?

Urszula Kowalska Hair Styling Team
1.9/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Konstancińska 2
    02-942 Warszawa