Opinie o Nomino Sp. z o.o. w Kolbuszowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nomino Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nomino Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nomino Sp. z o.o. w Kolbuszowa

Polecam przejrzeć oferty. Część firm podaje przedział płacowy. W Nomino płace to temat na który się nie rozmawia. Wielka tajemnica.

roksana

Nie wiem czy u nich można tutaj zarobić dobrze, bo niestety w ofertach nie ma napisanych konkretnych kwot, jakie można zarobić no i nie ma nawet przedziału podnego.

mist

... szkoda gadać

cwaniak

2 lata temu miałem okazję pracować w tej firmie i moja opinia dotyczy tamtego okresu. Pracowałem tam przez 10 miesięcy zrezygnowałem z trzech powodów: 1. dość słaba organizacja przy projektach, 2. przez pkt. 1 były obsuwy z terminami a tego nie lubię, 3. miałem ciekawsze zajęcie :). Plusy: - zarobki jak na Kolbuszowa jedne z lepszych o ile wiesz jak je negocjować, - można popracować z osobami dużym doświadczeniem biznesowym, - tworzą aplikacje internetowe a nie strony na jakiś darmowych cmsach, - język angielski to codzienność, Minusy: - przyjmują sporo dziadostwa, któremu wydaje się że są alfą i omegą, - dojrzałość emocjonalna nie których pracowników na poziomie dzieci z przedszkola, - organizacja na 3 przy skali od 1-5, - kadra zarządzająca faktycznie mam trochę słabą wiedzę o IT, ale można z nimi normalnie porozmawiać, - dziwne konflikty personalne na górze o których szeregowy pracownik nie musi wiedzieć. Na paczki na święta i socjal nigdy nie patrze, do pracy chodzę po $ a nie jakiś głupie dodatki. Ocena końcowa -4 można się czegoś nauczyć jeżeli trafisz na ciekawy projekty. P.S. Co z tego że pani prezes to córka właściciela zazdrość wam? Zbudujcie własny biznes to pogadamy!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Nomino Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
stronkowski

to naprawdę bardzo korzystne warunki zatrudnieniowe i dzięki za ich szczegółowe wymienienie @bunio :) faktycznie kurs języka angielskiego mnie też np bardzo przekonuje, poza tym stabilność zatrudnienia zawsze na +

bunio

Nie tylko te premie są ważne u nich @as. Ja ogólnie jestem zdania, że są bardzo w porządku. Twierdzę tak na podstawie ich oferty na microsoft .NET developer bo oferują elastyczne godziny pracy w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, kurs języka angielskiego, szkolenia specjalistyczne i dofinansowanie karty Multisport.

as

no czekoladowe mikołaje, to już szał :) A tak na poważnie, wydaje mi się, że Nomino może i nie zabłysnęło (jak czytam po komentarzach) ale chyba ważne, że firma na co dzień jest ok, daje premie.

ariadna

Jakto nie bylo paczek, a czekoladowe mikolaje to niby co?

po

@adriadna no nie są ważne, ja tam dużej wagi do takich paczek świątecznych nie przywiązuję. Dla mnie ważne jest to, by była umowa o pracę i dobre zarobki. Jeśli jeszcze Nomino dodaje do tego ciekawy i rozbudowany socjal dziśki kursom językowym czy karcie multisport to bardzo dobrze! Widać, że dbają o swoich pracowników. No i to się opłaca, bo nie ma u nich dużej rotacji.

ariadna

a czy paczki na święta są takie ważne? skoro zapewniają umowę o pracę, dopłatę do multisport, kurs angielskiego (dla zwykłego pracownika biurowego) a podobno dobrze płacą to wolę sama coś za to do domu kupić

Na Święta pracownicy dostali po czekoladowym mikołaju.

Mańka

Nie było paczek

Wiq

@tomi a dlaczego niby cały czas? To ogłoszenie jest tu od niedawna, wisi niecałe 10 dni. Nie widziałem by wcześniej też szukali na takie stanowisko do siebie. Widziałem tą ofertę i zgodzę się, że jak na lokalizację jaką jest Kolbuszowa to oferują bardzo fajne rzeczy! Umowa o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, kursy języka angielskiego, specjalne szkolenia i dofinansowanie karty Multisport.

mańka73

może po prostu więcej osób na podobne stanowisko potrzebują @tomi bo się rozwijają. ale jak na e-comnmerce itd. i Kolbuszową to uważam to za atrakcyjną ofertę bardzo

tomi

cały czas mają tylko jedna oferte, jako pracownik biurowy. Cały czas te same benefity i faktycznie ich stawki nie różnią się tak bardzo od stawek konkurencji.

jaśko

nie no, były paczki i naświeta też normalnie, ale teraz jest nowe ogłozenie znowu jako Młodszy Specjalista ds. Systemów ERP do Krakowa szukają widziałem.

ojek

To możecie napisać co teraz Nomino dało swoim pracownikom z racji świąt bożego narodzenia, czy jedynie dali te paczki słodyczy dla dzieci na mikołajki.

stronczek

jasne, że tak, poza tym naprawdę fajnie złapać doświadczenie w takiej fajnej firmie, stabilnej przede wszystkim a to się bardzo teraz ceni :) pozdrawiam

marta

dokladnie oprocz pensji macie paczki jakies imperzy pracownicze i inne wiec to wydaje mi sie ze wlicza sie tak jakby w te premie, moim zdaniem to dobrze ze dba firma o was

marta

to cieszcie sie ze macie chociaz czekolade na swieta bo w innych firmach nie maja nawet tego, poza tym ze nie daja jakis wielkich benefitow nie swiadczy o skaposci, za to macie kase na czase i nie małe pensje

Zostaw merytoryczną opinię o Nomino Sp. z o.o. - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w Nomino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nomino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nomino Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 47 ocen.

Nomino Sp. z o.o.