Opinie o Moose Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Moose Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moose Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moose Sp. z o.o. w Białystok

były pracownik

Atmosfera w firmie jest przyjazna ale zarządzanie nią tragiczne, a płace bardzo niskie. Szef woli darmowych studentów niż specjalistów, lecą na unijnych projektach w których ciężko się nauczyć fajnych rzeczy, a kod jest tragicznej jakości (w projekcie potrafią pracować sami juniorzy). Szefostwo woli samo próbować ogarniać za dużo rzeczy zamiast zatrudnić dodatkowych pracowników, przez co papiery podpisuję się średnio z miesięcznym opóźnieniem, a wypłaty nigdy nie są na czas. Płacą dużo poniżej rynkowych widełek i każda wycieczka o podwyżkę to kopanie się po kostkach z szefem, który chce zapłacić jak najmniej, a nie tak, żeby pracownik był usatysfakcjonowany. W 2020 prośby o podwyżkę kończyły się straszeniem zwolnieniem. Każdy bardziej doświadczony pracownik od nich ucieka, a zostali tylko starzy znajomi szefostwa, którzy pracują tam chyba tylko z sentymentu i przyzwyczajenia, bo inne firmy płacą nawet dwa razy więcej (sic!).

Super ludzie i fajna atmosfera, szefostwo - z bardzo normalnym, ludzkim podejściem. Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

Pytanie Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z Moose Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Ollti
Kandydat

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jakie są szanse na pracę?

Pa Nowy wpis
@Ollti

prowadzi

Yeti
@Były pracownik

Ja nie narzekam na płacę. Dla mnie liczy się to, ze kasa (nienajgorsza) jest zawsze na czas, na konto a nie pod stołem.

Nick Nowy wpis
@Były pracownik

W 100% się zgadzam. Naprawdę jest dobrze.

Marta Nowy wpis
Kandydat

Widzę sporo pozytywów. Poszukują teraz kogoś do pracy? Myślicie że jest szansa się dostac?

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Moose Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko POSZUKUJEMY LEKTORÓW JĘZYKA WŁOSKIEGO powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kakarot
Klient

Współpracujemy z nimi od trzech lat i żadnych zastrzeżeń nie ma.

Dejvv
Klient

Warto podjąć z nimi współpracę. Porządna firma, bardzo dobry kontakt, ogarnięci ludzie. Polecam!

Retis

Taka firma to teraz rzadkość. Bez żadnych bajerów - wyłożyli wszystko czego oczekują i jakie mają wymagania. Fakt, że roboty dużo, ale idzie się przyzwyczaić.

Camry
Klient

Współpraca którą mogę polecić!

Maciek
@Camry

Mogę się pod tym podpisać. Rok współpracy oceniam bardzo pozytywnie.

Ambro
@Camry

U mnie to samo. Współpraca od dawna bez zastrzeżeń.

Ambro

Dobra firma do współpracy

Monti

Wszystko się zgadza, kasa na czas, warunki pracy OK

bodo

jak ktos ma troche doswiadczenia i chce sie dalej rozwijac to smialo moze tutaj startowac

Farr

polecam

Mexx
Klient

W skali 1-10. Oceniam na 10. Świetna współpraca!

Zadora
Klient

Firma z dużą wiedzą i doświadczeniem. Doradztwo na najwyższym poziomie.

Semik
Klient

Nie ma jakiegoś wydzwaniania i mailowania oporowo, ale konkretny konktakt z dopełnieniem wszystkich szczegółów

nikita

polecam

Kamila
Kandydat

Planuje spróbować swoich sił. Możecie powiedzieć coś więcej?

Nemis
@Kamila

Porządna firma dająca dobre warunki.

Maria
@Nemis

To znakomicie, że ze strony pracodawcy, jakim jest firma Moose można liczyć na dobre warunki. Przydałoby się jednak nieco więcej szczegółów, bo Twoja poprzednia opinia jest dość lakoniczna. Zacznij może o kwestii benefitów - czy oferują Wam jakieś?

Kamil

Bardzo dobra firma, w 100% wywiązują się z umów. Kamil

Dominika
Klient

Specjaliści w swoim fachu. Wszystko potrafią rzeczowo wytłumaczyć i powiedzieć jak wygląda sytuacja!

Nin3
Klient

Moje odczucia co do wspołpracy są okej. Zdecydowanie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Moose Sp. z o.o. - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Moose Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Żurawia 71