Opinie o Moose Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Moose Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moose Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moose Sp. z o.o. w Białystok

Kamila

Planuje spróbować swoich sił. Możecie powiedzieć coś więcej?

Nemis
@Kamila

Porządna firma dająca dobre warunki.

Maria
@Nemis

To znakomicie, że ze strony pracodawcy, jakim jest firma Moose można liczyć na dobre warunki. Przydałoby się jednak nieco więcej szczegółów, bo Twoja poprzednia opinia jest dość lakoniczna. Zacznij może o kwestii benefitów - czy oferują Wam jakieś?

Kamil

Bardzo dobra firma, w 100% wywiązują się z umów. Kamil

Dominika

Specjaliści w swoim fachu. Wszystko potrafią rzeczowo wytłumaczyć i powiedzieć jak wygląda sytuacja!

Nin3

Moje odczucia co do wspołpracy są okej. Zdecydowanie polecam!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Moose Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko NAUCZYCIEL KOREPETYTOR matematyki, fizyki, chemii, geografii powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Vokk

Łatwo może i nie jest, bo trochę minęło zanim się wdrożyłem w to wszystko, idzie zarobić dobre pieniądze nawet, nabrać doświadczenia, więc raczej nie ma co się czepiać.

Cinter

Ogólnie pozytywnie oceniam współpracę. Na bieżąco o wszystkim informują, ogarnięci ludzie.

Majka

Bardzo dobry pracodawca, który uczciwie traktuje wszystkich zatrudnionych. Polecam.

Miko

Warunki są ok, dużo się człowiek nauczy i zdobędzie doświadczenie.

@Miko

Zdecydowanie się zgadzam. Sam przeszedłem sporą drogę i wiem że gdzie indziej byłoby mi ciężko tyle wyciągnąć nauki i profitów od pracodawcy.

kcin

słabo płacą, nie polecam.

@kcin

To już chyba zależy jakie kto ma wymagania. Ja biorę pod uwagę średnią rynkową, zarobki w naszym mieście i patrzę na konto i jestem zadowolony.

Cieszę się że na nich trafiłem. Dają dobrą robotę, nie ma na co narzekać.

Tofik

Ja również jestem bardzo zadowolony. Początkowo byłem może trochę sceptyczny ale szybko zauważyłem, że to naprawdę dobre miejsce

Tofik

Jeśli ktoś szuka pierwszego ale stabilnego i dobrze płatnego stanowiska w tej branży to zdecydowanie polecam tą firmę. Tutaj młode i nie doświadczone osoby faktycznie będą się rozwijać a nie parzyć kawę i szukać sobie zajęcia

Yohsi

Spoko praca i w bardzo dobrych komfortowych warunkach. Polecam.

untek

Dobra firma zarówno dla początkujących jak i osób, które chciałyby pracować "gdzieś wyżej". Każdy znajdzie swoje miejsce, są rekrutacje wewnętrzne, ale często też przychodzą nowe osoby, bo firma cały czas się rozwija.

@untek

Zgadzam się jak najbardziej. Sam jestem osobom, która zaczynała na jednym z niższych stanowisk, nie minęły 4 lata i jestem bardzo zadowolony ze swojej ścieżki rozwoju. To naprawdę dobre i solidne miejsce, które daje szanse rozwoju, wystarczy chcieć z niej skorzystać.

Kuternik

Stała dobra praca, odpowiednia dla wszystkich osób, które nie lubią się przepracowywać ale zależy im na stabilnym zatrudnieniu i płacy zawsze na czas.

Maciek
@Kuternik

Jskis wakat jest?

@Maciek

Co jakiś czas pojawia się jakieś wolne miejsce. Musisz pilnować i słać cv.

Entii

Dobre miejsce do rozwoju i nabrania doświadczenia.

@Entii

Zdecydowanie to prawda. Wiele osób tutaj awansowało z najniższych stanowisk do wysokich stołków. Rekrutacja wewnętrzna tutaj to fakt, a nie zart.

Wojtas

Pracę oc4eniam zdecydowanie dobrze, szczególnie polecam ją osobom które szukają możliwości rozwoju w branży. Sam przeszedłem tutaj długo drogę i jestem zadowolony.

Jaaga

Człowieka szanują, dają dobrą pracę, nie bajerują i nie obiecują złotych gór, tylko mówią konkretnie

ann

Współpraca układa się bardzo dobrze :) Polecam!

Krystian
@ann

Jak długo pracujesz? Ja nie mam zbyt długiego stażu, ale również jestem zadowolony. Oby tak dalej, już zauważyłem że to bardzo perspektywiczna firma. Jestem ciekaw opinii osób, które pracują dłużej.

@Krystian

Faktycznie są możliwości rozwoju, jak chcesz awans nie jest niczym nadzwyczajnym. Sam przeszedłem tę ścieżkę rozwoju i jestem zadowolony.

pedro

wg mnie jest ok i nie narzekam

Maciek
@pedro

Szukają teraz kogoś?

@Maciek

Co jakiś czas pojawią się rekrutacje, bo firma wciąż się rozwija - trzeba pilnować i wysyłać cv

Jacek

Bardzo dobra praca dla osób, które wiążą swoja przyszłość z branżą IT. Można się rozwinąć, doszkalać, awansować - kasa również wzrasta równomiernie do umiejętności.

Krystian
@Jacek

Potwierdzam. Pierwsze premie, dodatki zobaczysz bardzo szybko na koncie.

@Jacek

Zgadzam się. Sam często nie wierzyłem w tego typu "baje" jak niektórzy mówili czego to nie można osiągnąć w firmie. A tu proszę naprawdę istnieje taki pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Moose Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Moose Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moose Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moose Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 38 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Moose Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Żurawia 71
    15-540 Białystok