Nomino Sp. z o.o.

Kolbuszowa

Opinie o Nomino Sp. z o.o.

Maja

@wielkie_oczy, stabilność zatrudnienia i atmosfera w miejscu pracy, o których wspomniałeś, dla niektórych są wyznacznikiem jakim kierują się przy wyborze pracodawcy. Rozumiem, że Nomino Sp. z o.o. Ci je zapewnia. Za co jeszcze cenisz współpracę z firmą? Mógłbyś opisać krótko obowiązki za które jesteś odpowiedzialny?

wielkie_oczy

Dziwią mnie opinie jakie pojawiają się na tym portalu. Jeżeli ktoś szuka pracy w której może się rozwijać zawodowo i realizować szereg ciekawych projektów to firma Nomino spełnia te kryteria. Ja osobiście cenię sobie stabilność oraz atmosferę pracy jaka panuje w firmie.

enter

Pracuję w firmie Nomino od kilku lat i jestem zadowolony. Firma w ubiegłym roku przeszła wiele zmian związanych z wydzieleniem dwóch niezależnych firm. Obecnie zespół firmy składa się przede wszystkim z wieloletnich pracowników, nie ma rotacji, praca jest stabilna. Opinie, które pojawiły się na portalu są mocno krzywdzące dla firmy i nie odzwierciedlają prawdziwego stanu rzeczy.

Pixel
@enter 01.02.2018 22:07

A może właśnie dlatego ze pracujesz w tej firmie już od kilku lat, nie masz porównania i wiedzy jak funkcjonują w dzisiejszych czasach inne firmy z branży IT. Przyzwyczaiłeś się do warunków panujących w Nomino, dlatego nie dziwią cię już anomalie które tam występują, a jest ich wiele…

enter
@Pixel 03.02.2018 00:11

Uważam, że każdy z nas ma inne oczekiwania i wymagania względem pracy i pracodawcy i stąd biorą się rozbieżności w opiniach. Ja firmę Nomino polecam.

Maja

Na stronie internetowej NOMINO pojawiła się oferta pracy jako programista PHP. Pracodawca zapewnia komfortowe warunki w postaci możliwości pracy zdalnej i elastycznych godzin jej wykonywania. Co myślicie o takiej ofercie? Czy pozostałe warunki są satysfakcjonujące? Więcej informacji znajdziecie pod linkiem:https://nomino.pl/oferty-pracy/programista-php/

2,5netto czy brutto?

Maja

@nie Z wpisu wynika, że Twoim zdaniem firma NOMINO nie zapewnia swoim pracownikom wystarczającego rozwoju, który jest bardzo ważny zwłaszcza w tej branży. Widać również, że nie jesteś zadowolony z tej firmy jako pracodawcy. Czy mógłbyś jednak opowiedzieć co może przemawiać za rozpoczęciem współpracy z NOMINO? Jakie jeszcze warunki zatrudnienia oferuje?

Jaco

Ta firma to istna porażka, jeżeli ktoś w Krakowie wybiera Nomino to musi być naprawdę mocno zdesperowany, nie polecam i wręcz odradzam.

xyf

@Dzon Poważnie pytam bo widzę 2 ogłoszenia jedno Java ale to chyba z doświadzeniem a drugie php ale w zakładce outsourcing są wymienione chyba wszystkie języki. Szukacie może testerów?

xyf

a co z tymi programistami znalezli czy tylko usuneli ogloszenia?

w czym programujecie?

Maja

@TrueStoryco było głównym powodem Twojego odejścia? Co według Ciebie wpływa na taką sytuację w firmie?

Anonim

Polecam przejrzeć oferty. Część firm podaje przedział płacowy. W Nomino płace to temat na który się nie rozmawia. Wielka tajemnica.

roksana

Nie wiem czy u nich można tutaj zarobić dobrze, bo niestety w ofertach nie ma napisanych konkretnych kwot, jakie można zarobić no i nie ma nawet przedziału podnego.

mist

... szkoda gadać

cwaniak

2 lata temu miałem okazję pracować w tej firmie i moja opinia dotyczy tamtego okresu. Pracowałem tam przez 10 miesięcy zrezygnowałem z trzech powodów: 1. dość słaba organizacja przy projektach, 2. przez pkt. 1 były obsuwy z terminami a tego nie lubię, 3. miałem ciekawsze zajęcie :). Plusy: - zarobki jak na Kolbuszowa jedne z lepszych o ile wiesz jak je negocjować, - można popracować z osobami dużym doświadczeniem biznesowym, - tworzą aplikacje internetowe a nie strony na jakiś darmowych cmsach, - język angielski to codzienność, Minusy: - przyjmują sporo dziadostwa, któremu wydaje się że są alfą i omegą, - dojrzałość emocjonalna nie których pracowników na poziomie dzieci z przedszkola, - organizacja na 3 przy skali od 1-5, - kadra zarządzająca faktycznie mam trochę słabą wiedzę o IT, ale można z nimi normalnie porozmawiać, - dziwne konflikty personalne na górze o których szeregowy pracownik nie musi wiedzieć. Na paczki na święta i socjal nigdy nie patrze, do pracy chodzę po $ a nie jakiś głupie dodatki. Ocena końcowa -4 można się czegoś nauczyć jeżeli trafisz na ciekawy projekty. P.S. Co z tego że pani prezes to córka właściciela zazdrość wam? Zbudujcie własny biznes to pogadamy!

stronkowski

to naprawdę bardzo korzystne warunki zatrudnieniowe i dzięki za ich szczegółowe wymienienie @bunio :) faktycznie kurs języka angielskiego mnie też np bardzo przekonuje, poza tym stabilność zatrudnienia zawsze na +

bunio

Nie tylko te premie są ważne u nich @as. Ja ogólnie jestem zdania, że są bardzo w porządku. Twierdzę tak na podstawie ich oferty na microsoft .NET developer bo oferują elastyczne godziny pracy w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, kurs języka angielskiego, szkolenia specjalistyczne i dofinansowanie karty Multisport.

as

no czekoladowe mikołaje, to już szał :) A tak na poważnie, wydaje mi się, że Nomino może i nie zabłysnęło (jak czytam po komentarzach) ale chyba ważne, że firma na co dzień jest ok, daje premie.

ariadna

Jakto nie bylo paczek, a czekoladowe mikolaje to niby co?

po

@adriadna no nie są ważne, ja tam dużej wagi do takich paczek świątecznych nie przywiązuję. Dla mnie ważne jest to, by była umowa o pracę i dobre zarobki. Jeśli jeszcze Nomino dodaje do tego ciekawy i rozbudowany socjal dziśki kursom językowym czy karcie multisport to bardzo dobrze! Widać, że dbają o swoich pracowników. No i to się opłaca, bo nie ma u nich dużej rotacji.

ariadna

a czy paczki na święta są takie ważne? skoro zapewniają umowę o pracę, dopłatę do multisport, kurs angielskiego (dla zwykłego pracownika biurowego) a podobno dobrze płacą to wolę sama coś za to do domu kupić

ja

Na Święta pracownicy dostali po czekoladowym mikołaju.

Mańka

Nie było paczek

Wiq

@tomi a dlaczego niby cały czas? To ogłoszenie jest tu od niedawna, wisi niecałe 10 dni. Nie widziałem by wcześniej też szukali na takie stanowisko do siebie. Widziałem tą ofertę i zgodzę się, że jak na lokalizację jaką jest Kolbuszowa to oferują bardzo fajne rzeczy! Umowa o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, kursy języka angielskiego, specjalne szkolenia i dofinansowanie karty Multisport.

mańka73

może po prostu więcej osób na podobne stanowisko potrzebują @tomi bo się rozwijają. ale jak na e-comnmerce itd. i Kolbuszową to uważam to za atrakcyjną ofertę bardzo

tomi

cały czas mają tylko jedna oferte, jako pracownik biurowy. Cały czas te same benefity i faktycznie ich stawki nie różnią się tak bardzo od stawek konkurencji.

jaśko

nie no, były paczki i naświeta też normalnie, ale teraz jest nowe ogłozenie znowu jako Młodszy Specjalista ds. Systemów ERP do Krakowa szukają widziałem.

ojek

To możecie napisać co teraz Nomino dało swoim pracownikom z racji świąt bożego narodzenia, czy jedynie dali te paczki słodyczy dla dzieci na mikołajki.

stronczek

jasne, że tak, poza tym naprawdę fajnie złapać doświadczenie w takiej fajnej firmie, stabilnej przede wszystkim a to się bardzo teraz ceni :) pozdrawiam

marta

dokladnie oprocz pensji macie paczki jakies imperzy pracownicze i inne wiec to wydaje mi sie ze wlicza sie tak jakby w te premie, moim zdaniem to dobrze ze dba firma o was

marta

to cieszcie sie ze macie chociaz czekolade na swieta bo w innych firmach nie maja nawet tego, poza tym ze nie daja jakis wielkich benefitow nie swiadczy o skaposci, za to macie kase na czase i nie małe pensje

nuna

mi tam sie wydaje ze firma jest ok. wedlug moich uczuc. w koncu NOMINO projektuje kompleksowe rozwiązania informatyczne, które skutecznie wspomagają komunikację firm z Klientami, Partnerami i Współpracownikami, w oparciu o relacje typu B2B i B2C. swoja oferte maja dosyc rozbudowane dzieki czemu zdobyli wielu klientow. mysle ze i praca tam moze byc pelna wyzwan

jacek
@nuna 15.10.2015 19:23

Wspaniale, że zarząd podzielił się opinią na temat swojej własnej firmy. Dziękujemy.

developer

Kilka miesięcy przepracowanych w Krakowie. Odczucia ambiwalentne bardzo. - pensja zawsze na czas, - traktowanie pracownika zwykle w porządku, chociaż chodzą historię o tym, czy innym pracowniku, któremu zrobiono świństwo - generalnie lepiej mieć wszystko na papierze - w umowie wszystko objęte jest tajemnicą - od pensji po strukturę firmy - co do skąpości - firma nie lubi wydawać pieniędzy na socjale i oszczędza na tym, jak się da, np. pizza day, w którym zostaliśmy poinformowani, że panom przysługują 3 kawałki pizzy, a paniom 2 kawałki, do zawsze będzie mnie bawił (pizza jedzona była na stojąco w za małej kuchni, na korytarzu i gdzie się kto zmieścił, nie wiem dlaczego nie użyto konferencyjnej i nie zrobiono z tego spotkania towarzystkiego), sądząc po jakości tej pizzy, wybrano też tanią, bez napojów - w końcu kawa i herbata były - można się czegoś nauczyć z programowania, jak w każdej firmie, gdzie klepane są aplikacje, a nie wordpressy, dużo zależy od tego, z kim współpracujesz i w jakim projekcie

Anita W.

Buchnęłam śmiechem! Firma informatyczna w dzisiejszych czasach daje czekoladę na święta? Moje dziecko w przedszkolu dostało więcej.

Zdziwiony

Czekoladę na święta????? Serio?

nomino's worker

Firma totalnie nie godna polecenia, kurs j.angielskiego to raczej "kiełbasa przedwyborcza",dlaczego źle zarządzana: ponieważ nie ma osoby z doświadczeniem w tym zakresie, jak masz pracę w Kolbuszowej to raczej musisz tam być, ponoć mają biuro w Rzeszowie ale nie wiem czy wszyscy mogą "korzystać", ogólnie mój kumpel totalnie nie zadowolony, ale pracuje bo opcji na Podkarpaciu za wiele nie ma, zarobki to jak wszędzie, nie wiem co oznacza, chcę dobrze zarabiać, generalnie mówią, że mogłoby być lepiej, piszę słowami kolegi, który nie chce się wypowiadać. Jeżeli chcesz rady, to omijaj Nomino, jak masz doświadczenie to coś znajdziesz, oczywiście wybór należy do Ciebie.

radek

uhuuuhu, nie ma zbyt dużo informacji na temat funkcjonowania firmy a ja pilnie potrzebuje wiecej wiadomosci ;-) Dlaczego firma jest źle zarządzana? Pod jakim względem? Czy jest możliwość, aby wdrożyć pomysly pracownikow z doswiadczeniem? Jak szefostwo by to widzialo? ja jestem z doswiadczeniem i szukam pracy wiec wyslalem cv i fajnie jakby udalo sie jakos dogadac :-)

d

Atmosfera miedzy ludźmi w miare dobra, jednak caly czas firma jest kiepsko zarządzana. Mało ambitna firma i tym samym projekty marne i nierozwojowe.

Zostaw opinię o Nomino Sp. z o.o. - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nomino Sp. z o.o.