Nomino Sp. z o.o.

Kolbuszowa

Nomino Sp. z o.o.

Opinie o Nomino Sp. z o.o.

Maja

@Tymon, jesteś zainteresowany pracą w Nomino? Jakie stanowisko Cię interesuje? @anonymous, a czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w Nomino? Twoja opinia jest w tym momencie bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. Wszelkie konkrety mile widziane!

Tymon

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

anonymous

Moze byx

Maja

@Bigutta, zachęcam Cię do rozwinięcia i uargumentowania swojej opinii o Nomino jako pracodawcy. Za co najbardziej ewentualnie cenisz swoją współpracę z tą firmą? Proszę Cię również o opisania swojego stanowiska jakie w niej zajmujesz i warunków zatrudnienia, które zostały Ci zaoferowane na rozmowie kwalifikacyjnej. Każda Twoja merytoryczna uwaga posłuży osobom aktualnie poszukującym pracy w tym miejscu.

Bigutta

Kocham tą firme !

Maja

@wielkie_oczy, poruszyłeś kolejną ważną kwestię, którą jest docenienie przez pracodawcę. Z Twojego opisu wynika, że Nomino Sp. z o.o. docenia Cię. Możesz napisać w jaki sposób? Czy są to informacje zwrotne od pracodawcy dotyczące Twojej pracy, czy może jakaś premia?

wielkie_oczy

@Maja patrząc na moje doświadczenia z różnymi pracodawcami - dopiero praca w tej firmie sprawiła, że czuję satysfakcję z realizowanych projektów oraz jestem doceniany i traktowany uczciwie w stosunku do wszystkich pracowników.

Maja

@wielkie_oczy, stabilność zatrudnienia i atmosfera w miejscu pracy, o których wspomniałeś, dla niektórych są wyznacznikiem jakim kierują się przy wyborze pracodawcy. Rozumiem, że Nomino Sp. z o.o. Ci je zapewnia. Za co jeszcze cenisz współpracę z firmą? Mógłbyś opisać krótko obowiązki za które jesteś odpowiedzialny?

wielkie_oczy

Dziwią mnie opinie jakie pojawiają się na tym portalu. Jeżeli ktoś szuka pracy w której może się rozwijać zawodowo i realizować szereg ciekawych projektów to firma Nomino spełnia te kryteria. Ja osobiście cenię sobie stabilność oraz atmosferę pracy jaka panuje w firmie.

enter

Pracuję w firmie Nomino od kilku lat i jestem zadowolony. Firma w ubiegłym roku przeszła wiele zmian związanych z wydzieleniem dwóch niezależnych firm. Obecnie zespół firmy składa się przede wszystkim z wieloletnich pracowników, nie ma rotacji, praca jest stabilna. Opinie, które pojawiły się na portalu są mocno krzywdzące dla firmy i nie odzwierciedlają prawdziwego stanu rzeczy.

enter
@Pixel 03.02.2018 00:11

Uważam, że każdy z nas ma inne oczekiwania i wymagania względem pracy i pracodawcy i stąd biorą się rozbieżności w opiniach. Ja firmę Nomino polecam.

Maja

Na stronie internetowej NOMINO pojawiła się oferta pracy jako programista PHP. Pracodawca zapewnia komfortowe warunki w postaci możliwości pracy zdalnej i elastycznych godzin jej wykonywania. Co myślicie o takiej ofercie? Czy pozostałe warunki są satysfakcjonujące? Więcej informacji znajdziecie pod linkiem:https://nomino.pl/oferty-pracy/programista-php/

2,5netto czy brutto?

Maja

@nie Z wpisu wynika, że Twoim zdaniem firma NOMINO nie zapewnia swoim pracownikom wystarczającego rozwoju, który jest bardzo ważny zwłaszcza w tej branży. Widać również, że nie jesteś zadowolony z tej firmy jako pracodawcy. Czy mógłbyś jednak opowiedzieć co może przemawiać za rozpoczęciem współpracy z NOMINO? Jakie jeszcze warunki zatrudnienia oferuje?

Jaco

Ta firma to istna porażka, jeżeli ktoś w Krakowie wybiera Nomino to musi być naprawdę mocno zdesperowany, nie polecam i wręcz odradzam.

xyf

@Dzon Poważnie pytam bo widzę 2 ogłoszenia jedno Java ale to chyba z doświadzeniem a drugie php ale w zakładce outsourcing są wymienione chyba wszystkie języki. Szukacie może testerów?

xyf

a co z tymi programistami znalezli czy tylko usuneli ogloszenia?

w czym programujecie?

Maja

@TrueStoryco było głównym powodem Twojego odejścia? Co według Ciebie wpływa na taką sytuację w firmie?

Anonim

Polecam przejrzeć oferty. Część firm podaje przedział płacowy. W Nomino płace to temat na który się nie rozmawia. Wielka tajemnica.

roksana

Nie wiem czy u nich można tutaj zarobić dobrze, bo niestety w ofertach nie ma napisanych konkretnych kwot, jakie można zarobić no i nie ma nawet przedziału podnego.

mist

... szkoda gadać

cwaniak

2 lata temu miałem okazję pracować w tej firmie i moja opinia dotyczy tamtego okresu. Pracowałem tam przez 10 miesięcy zrezygnowałem z trzech powodów: 1. dość słaba organizacja przy projektach, 2. przez pkt. 1 były obsuwy z terminami a tego nie lubię, 3. miałem ciekawsze zajęcie :). Plusy: - zarobki jak na Kolbuszowa jedne z lepszych o ile wiesz jak je negocjować, - można popracować z osobami dużym doświadczeniem biznesowym, - tworzą aplikacje internetowe a nie strony na jakiś darmowych cmsach, - język angielski to codzienność, Minusy: - przyjmują sporo dziadostwa, któremu wydaje się że są alfą i omegą, - dojrzałość emocjonalna nie których pracowników na poziomie dzieci z przedszkola, - organizacja na 3 przy skali od 1-5, - kadra zarządzająca faktycznie mam trochę słabą wiedzę o IT, ale można z nimi normalnie porozmawiać, - dziwne konflikty personalne na górze o których szeregowy pracownik nie musi wiedzieć. Na paczki na święta i socjal nigdy nie patrze, do pracy chodzę po $ a nie jakiś głupie dodatki. Ocena końcowa -4 można się czegoś nauczyć jeżeli trafisz na ciekawy projekty. P.S. Co z tego że pani prezes to córka właściciela zazdrość wam? Zbudujcie własny biznes to pogadamy!

stronkowski

to naprawdę bardzo korzystne warunki zatrudnieniowe i dzięki za ich szczegółowe wymienienie @bunio :) faktycznie kurs języka angielskiego mnie też np bardzo przekonuje, poza tym stabilność zatrudnienia zawsze na +

bunio

Nie tylko te premie są ważne u nich @as. Ja ogólnie jestem zdania, że są bardzo w porządku. Twierdzę tak na podstawie ich oferty na microsoft .NET developer bo oferują elastyczne godziny pracy w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, kurs języka angielskiego, szkolenia specjalistyczne i dofinansowanie karty Multisport.

as

no czekoladowe mikołaje, to już szał :) A tak na poważnie, wydaje mi się, że Nomino może i nie zabłysnęło (jak czytam po komentarzach) ale chyba ważne, że firma na co dzień jest ok, daje premie.

ariadna

Jakto nie bylo paczek, a czekoladowe mikolaje to niby co?

po

@adriadna no nie są ważne, ja tam dużej wagi do takich paczek świątecznych nie przywiązuję. Dla mnie ważne jest to, by była umowa o pracę i dobre zarobki. Jeśli jeszcze Nomino dodaje do tego ciekawy i rozbudowany socjal dziśki kursom językowym czy karcie multisport to bardzo dobrze! Widać, że dbają o swoich pracowników. No i to się opłaca, bo nie ma u nich dużej rotacji.

ariadna

a czy paczki na święta są takie ważne? skoro zapewniają umowę o pracę, dopłatę do multisport, kurs angielskiego (dla zwykłego pracownika biurowego) a podobno dobrze płacą to wolę sama coś za to do domu kupić

ja

Na Święta pracownicy dostali po czekoladowym mikołaju.

Mańka

Nie było paczek

Wiq

@tomi a dlaczego niby cały czas? To ogłoszenie jest tu od niedawna, wisi niecałe 10 dni. Nie widziałem by wcześniej też szukali na takie stanowisko do siebie. Widziałem tą ofertę i zgodzę się, że jak na lokalizację jaką jest Kolbuszowa to oferują bardzo fajne rzeczy! Umowa o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, kursy języka angielskiego, specjalne szkolenia i dofinansowanie karty Multisport.

Zostaw opinię o Nomino Sp. z o.o. - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nomino Sp. z o.o.