Admil

Kolbuszowa

Opinie o Admil

Jcb

Ukladziki sa chore. Firmą rządzą osoby które nie nadają się do chociażby zakładu pogrzebowego. Najbardziej wkurza przyjeb Daniel któremu nie ułożyło się w życiu prywatnym bo panienka z nim nie wytrzymała to wyzywa się na pracownikach. Nie w tym kierunku Ci to idzie. Myślisz że ktoś liczy się z twoim zdaniem? Szkoda ze nie możesz wszystkiego posłuchać gdy nie ma Cię w zasięgu może byś ogarnął D U p e . Po ukladach nie sposób dojść tylko wyjść z twarzą kolego.

pra
@pr 10.11.2017 11:07
czego się nauczył ?

wyżywania sie na pracownikach po swoich niepowodzeniach w życiu prywatnym

Pr
@pra 10.11.2017 13:09
wyżywania sie na pracownikach po swoich niepowodzeniach w życiu prywatnym

Żal takich ludzi, którzy poza admillem nie mają nic.

Hehe

Asfalcik przemówił czyli "prawda go boli " , kogo ty chcesz przestraszyć Tomek ? Kazdy wie ze wchodzisz pod biurko i ciagniesz aż dyrektor Piotr eksploduje miłością do ciebie.

Jak tacy cwani jesteście to sìę ładnie przedstawcie anonimki..

Komentator

Pisząc takie wulgarne i obraźliwe komentarze pokazujesz tylko jak niski poziom sobą prezentujesz oraz to że prawdopodobnie jesteś jakiś niedowartościowany, coś cię boli itp. jak masz jakieś uwagi, to nie pisz hejtów jak typowa gimba tylko stosuj krytyke konstruktywną tak jak przystało na wzorowego pracownika ADMILLA. Jeżeli chcesz wygryźć asfalta to sam sobie nie strzelaj w kolano, bo jak te komentarze (odpowiednio obeznany) zarząd przeczyta to zapewne poprzez twoją infantylną niekompetencje personalną nie awansujesz ale nawet możesz zostać zdegradowany, jak asfalt zgłosi te obrazy do odpowiednich organów. P. S Wiele osób w tej firmie zdobyło posady lub awansowało przez znajomości, Asfalt nie jest jedyny, wszystko wokół niego w tym zakładzie się nie kręci.

Sprawiedliwy

Za obrazę i pomówienia nawet w internecie grozi odpowiedzialność karna. Myślisz że jak siedzisz w swoim zacisznym domku przed komputerem i puszczasz w internet takie rzeczy to jesteś zupełnie anonimowy i bezkarny? To samo tyczy się pozostałych tu zbyt odważnych

Jeden z dwóch ????

Jak masz jakiś problem z sytuacjami " pół żartem pół serio " to przyjdź i powiedz że Ci psycha siada i będziemy mówić do Ciebie normalnie powolutku bez żartów. Bo nikt inny poza Tobą nie ma z tym problemu. A jeśli nie chcesz sie ujawnić to się zwolnij i koniec problemu. ubieraj luźniejsze gacie to może będzie Ci lepiej ???? Resztą jakoś potrafi rozumieć wypowiedzi z żartem. Pozdrawiam ????

Gruby 11

Firma w porządku, jak ktoś chce to się może sporo nauczyć i w miarę zarobić, a jak komuś nie pasuje to niech się zwolni, bo do własnego gniazda nie wypada srać

Srał pies
@Gruby 11 07.10.2017 19:29

Gruby w tym gnieździe jest tak nasrane że gdzie sie nie ruszysz to jestes w gownie a zaczyna sie od gory kazdy sra na kazdego a zwykli pracownicy musza siedziec w tym gownie. Chociaz gruby to podejrzewam tomek d i dobrze o tym wiesz

Taki tam , może były

Nie wiem kim Ty jesteś "Poważny pracownik" ale chyba jesteś az za odważny... Tyle czasu co ja robie to jeszcze nie spotkałem sie z czymś żeby Asfalt poganiał. A raczej zamiast Asfalta jest takich dwóch co im zawsze wszystko nie pasuje "Czego stoisz i nie robisz " potem "Wypier**** stąd " " po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to teraz przynosisz" juz mam dosc tego i musialem to napisac... myślą ze są nie wiadomo kim w firmie... a Asfalt jak asfalt , robi swoje , czasem sie tak wtrąci ale nie tak jak inni których mam ma mysli -.- Takze pzdr... A tak wogole robcie swoje w robocie i nie obgadujcie nikomu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y ani nic.. jakies glupie wpiski na forum. Takie z Was kozaki to weźcie sie ujawnijcie , wygarnij komus i tyle , a nie inni ludzie obcy czytaja i myślą ze to jest jakas nie normalna firma. Takze dajcie se spokój bo sie zachowujecie jak dzieci , no jak dzieci... stare a głupie

Dawidek
@Taki tam , może były 06.10.2017 12:34

Asfaltowi gratulujemy tresury, pieski już szczekają!!!

Poważny
@Taki tam , może były 06.10.2017 12:34

Asfalt pogania tych którzy są jego konkurencją , po co ciebie ma poganiac jak robisz na maszynie i mu jeszcze roboty dopierdalasz. Ta gruba klucha boji sie o swoje śmierdzące [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Poważny pracownik

Jak to nikt nie pogania !Niepoważny to jesteś Ty Kadet i Asfalt który pogania bo ma za to płacone a do tego podkłada świnie nowym pracownikom, to tu to tam podpierdolli kogoś-norma , po prostu nudzi mu sie w tej pracy. Jest to człowiek upadły, i lekkich obyczajów, nadużywa alkoholu i nie tylko jak widać po jego sylwetce. Szczerze współczuje uczciwym pracownikom admillu bo na takich ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] społeczna żeruje. Pan właściciel ma to wszystko głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ponieważ jego stan konta sie zgadza a reszta go obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg.

Kadet

Ten kto pisze te komentarze jest niepoważny. Nikt w kontroli nie pogania ludzi do roboty.... Widać że niektórym ludzią (np. Danielkowi) nudzi się w tej firmie stąd chociażby te różne intrygi, plotki i komentarze (sprzeczne z rzeczywistością).

Psikutas bez s

Asfalt wszystkim nowym poleca bo już jest taką grubą kulą że sam nie daje rady z krzesła wstać i robić robotę. Tomuś i tak wszyscy wiemy że masz płacone za donoszenie i poganianie ludzi i naprawde spełniasz się w tej roli . Także wszyscy młodzi zapraszamy serdecznie do firmy : będziecie mogli poznać bliżej tomka asfalta . p.s. dalej tak od niego śmierdzi?

????

Dla mnie firma dla początkujących, którzy chcą się czegoś nauczyć, zdobyć cenne doświadczenie i przede wszystkim posiadająca fajnych współpracowników. Jestem bardzo zadowolony.

Ma ktoś może jakieś namiary na te nowe stażystki? Fajne są.

Dawidek
@Pracownik 17.07.2017 14:29
Ma ktoś może jakieś namiary na te nowe stażystki? Fajne są.

Jest jeden taki co ma ;) na FB już wszystkie oblukał, może się podzieli.

Nieznajomy

Panie Janusz... cos Pan nagle ucichł :)

Nieznajomy

E Ty Januszowaty , ciekawe skąd Ty masz takie info o robocie. Jak taki kozak z Ciebie to napisz kim jestes rzeczywiście i sie wyjasni sytuację w wyznaczonym miejscu :) Skąd Ty możesz wiedzieć cos o liderach skoro twierdzisz że nie jesteś z firmy... kij Ci w d*pe g*wniorzu. Ty i inni tylko odstraszacie ludzi ktorzy czytaja te nieprawdziwe opinie o firmie , a chcą przyjsc pracować normalnie zeby cos zarobić...

Janusz Kowalski

Generalnie większość ludzi tutaj wyżej sra ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma a słoma z butów wieśniakom wystaje. Między innymi tzw "liderzy" (chyba tylko jak wezmą liderin)

Liderin
@Janusz Kowalski 29.06.2017 22:52

Panie Januszu. cieszymy się niezmiernie że korzysta Pan z naszego produktu Liderin który umożliwia Panu spełnianie marzeń razem ze swoją ręką ????. Pozdrawiamy zespół Liderin.

Janusz Kowalski
@Liderin 30.06.2017 18:20

Ta odpowiedź jest bez sensu, proszę czytać ze zrozumieniem zespole Liderin. Nigdzie nie napisałem że ja korzystam z państwa produktu tylko tzw "liderzy". A więc z radością i podziekowaniami proszę się zwrócić do nich. Pozdrawiam Janusz Kowalski

plotkarz

już to widzę jak firma zaczyna się sypać razem z maszynami z piastu i piaskiem obok

Piszący fakty
@plotkarz 29.06.2017 20:27

Prędzej ciebie ktoś sypnie niż się firma sypnie. I nie ma tu maszyn z ''piastu''. Firma prężnie się rozwija, cały czas zwiększa zatrudnienie. Osoby które czytają to pi3rdolenie niespelnionych kolesi takich jak ty nie mają pojęcia o tym, że jesteś zj3bem nie z tej ziemi, i z góry zakładają, że faktycznie to co piszesz to jest prawda. Pan Janusz nie ma pojęcia czym sam się powinien zajmować, a co dopiero liderzy. Poza tym co powyżej napisałem, cała firma jest ok. Daje możliwość nauczenia się pracy, zdobycia doświadczenia, rozwoju zawodowego. Osobiście polecam udać się na rozmowę kwalifikacyjną i podjąć pracę w tym zakładzie.

Admill

A Danielek z Zarebek jak sie dostal?? Lewy do każdej roboty ale znajomosci trzymają.zero doświadczenia a pcha sie tam gdzie nie ma pojęcia

Danielek z Zarebek
@Admill 23.06.2017 15:44

No i odkryłeś moją tajemnice, ale myślę, że te znajomości mi to wybaczą ;) P.s. szkoda, że jesteś robiony miękką pałą i nie potrafisz sie podpisać pod postem

Nietakdawno

Ogólnie praca super, fajnie, czysto gdyby nie niektórzy ludzie, pozdrawiam tych najmądrzejszych, poza firmą nic nie znaczycie ;)

Asfalt

Obcy moja odpowiedź brzmi : Tak. Z tym że musisz zrobić dobrze mi i mojemu koledze wiesiowi.

Obcy

Witam Sa jeszcze przyjecia do firmy? Czy z doswiadczeniem mozna liczyc na lepsza wyplate?

Automatyka Kolbuszowa

Nie wiem jakim są pracodawcą, ale jako klient są ok. Zawsze terminowo płacą oraz wiedzą czego chcą. Wszystko to wpływa na przedsiębiorstwo jako całość, a ludzie i tak będą narzekać.

nick
@Automatyka Kolbuszowa 01.03.2017 11:48

Nie jesteś pracownikiem wiec widzisz sprawy z tej perspektywy a wypowiadasz się jakbyś znał firmę od podszewki. Śmieszne to trochę.

Hahaha

Firma rodzinna ,większość pracowników łączą więzy rodzinne, jedynie gruby wieprz z kJ, kolega kierownika asfalt przyjęty po znajomości. Wyrazy współczucia dla wszystkich pracowników którzy pracują z tymi matołami.

Nie smiejacy sie interesant
@Hahaha 07.02.2017 08:49

"Pozdrowienia od Admillu" napisal o dwoch matolach z Widelki. To chodzi o te same osoby?

matoł z Widełki
@Nie smiejacy sie interesant 07.02.2017 19:41

Tak. Chodzi o ciebie i twojego kolegę tego z pryszczami. Kojarzysz ich ?

przedstawienie pod tytułem" Admill"

A Wiesiu dalej śmiga do urzędu pracy i szuka taniej siły roboczej parodia !

Pozdrowienia od Admillu

Dwa matoły z Widełki , którzy nie potrafią zagrzać nigdzie długo miejsca bo są lewi i ciężko im cokolwiek zrobić. Umia tylko narzekać i potrafią się tylko skupić na tym jak by tu przekrecić swoje 8 godzin i pojsc do domu. Jak wasze podejście do pracy się nie zmieni to z każdej firmy prędzej czy później was wyrzucą bo się na was poznają

poluzuj warkoczyki
@Pozdrowienia od Admillu 13.01.2017 14:07

Jaka płaca taka praca.

Cała prawda

Panowie, którzy piszą pożalić się na forum jak to jest źle w tej firmie - naprawdę wam współczuję, ale to nie jest wina firmy, że znowu w życiu Wam nie wyszło.. Ja już pracuje tam dłuższy czas i ogół oceniam dobrze, wiadomo nie zawsze jest kolorowo, ale to normalne. Skoro macie gdzieś lepiej, to polecam jak najszybciej złożyć wypowiedzenie, nikt płakał nie będzie po takich ofiarach losu, a może nawet będzie okazja żeby to uczcić ;)

Admilowiec

Czyżby komuś żal dupe ściskal?! Został zwolniony? Albo co lepsze poszedł do "lepszej" pracy... Spróbował i uważa że tutaj było lepiej a duma już nie pozwala wrócić? Szkoda mi takich ludzi co piszą głupoty bo nic innego nie pozostało im do roboty. Pozdrawiam Wszystkich Pracowników byłych i obecnych Admill'u. Admill Roooooxxxxxx!!!

krasnal ogrodowy

Bardzo dobra firma na rozpoczęcie pracy . Możesz dużo się nauczyć zarówno pracy operatora jak i kontrolera jakości oraz zasad funkcjonowania firmy. Firma na takich jak Ty zarobi a ty zdobędziesz doświadczenie. Ogólnie' walka o przetrwanie, wszystkie chwyty dozwolone ' np: donoszenie, plotkarstwo, podkładanie świń, kolesiostwo, itp. Tak jak napisał i was there.

haha
@krasnal ogrodowy 08.01.2017 12:15

Dodatkowo: Podpierdal*nie cudzych pomysłów, lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przełożonemu, brak etyki pracy, picie alkoholu w pracy, brak higieny, zwalanie winy za braki na niewinnych operatorów, brak podziału obowiązków , praca po 16 godzin ciągle - pip sie tym zajmie, mamienie ludzi podwyżkami, chamstwo i prostactwo kierowników i nie tylko

Przemek

Jestem pracownikiem firmy tj operatorem, pracuje już chwilę i moim zdaniem nie jest tak jak ludzie tutaj piszą. Zarobki w porządku, ludzie też fajni, każdy stara się pomóc jeśli się o to poprosi, atmosfera jest w porządku, jest wielu młodych pracowników co pokazuje że dają możliwość pracy, rozwoju, zarobku nawet dla tych mniej doświadczonych tuż po szkole. Na hali czysto, maszyny nowe, firma prężnie się rozwija i wszytko idzie ku dobrej drodze. Osobiście polecam, sam pracuje i jest w porządku.

I_was_there

Kierownik KJ - brak kompetencji, Kierownik Produkcji - dobry operator ale to tyle, kierownik technologów - ma pojęcie. Praca ogólnie spoko na początek, plotkarstwo poziom high, niektórym się za dużo wyobraża. Ogólnie 3/5.

ObalajacyMity

Idzie tu zarobić, nawet dobrze. Gdy jest jeszcze możliwość nadgodzin to ręka na koniec msc sie ugina. Kontrola jakości jest ok, powyżej widać pierd0lenie jakiegoś niespełnionego pracownika, który pewnie nawet nie potrafił zmierzyć dobrze płaskości swojego czoła. Firma się prężnie rozwija i zagląda daleko w Przyszłość wraz z nowymi maszynami i wieloma pracownikami. Jest tam wiele osób od których jeśli się chce to można się nauczyć naprawdę dużo. Dużym plusem firmy jest to, że zatrudnia młodych ludzi nawet bez doświadczania dając im możliwość nauki i zdobycia tego doświadczania. A co do zachowania pracowników tam? Odpowiem pytaniami. Czy jest firma w której nie ma lizusa? Plotkarza? kogoś kto ciągle pracuje? kogoś kto jest po rodzinie ? A no właśnie, nie istnieje taka, zawsze znajdzie się jakiś p0jeb. Ogólnie, polecam. Dają możliwość zarobków, zdobycia doświadczenia i jeśli się chce to mega z@jebistych warunków pracy.

sceptyk
@ObalajacyMity 02.09.2016 11:15

"Czy jest firma w której nie ma lizusa? Plotkarza? kogoś kto ciągle pracuje? kogoś kto jest po rodzinie ? A no właśnie, nie istnieje taka, zawsze znajdzie się jakiś p0jeb." A skąd ty to wszystko wiesz ? Zakłam ze byleś i widziałeś bo nawet nie dopuszczam myśli ze sobie tworzysz teorie z sufitu. Jeśli piszesz o zarobkach od których "ręce się uginają" to konkretyzuj kwoty abyśmy na równi mogli się podniecić już samą myślą o tych bajońskich sumach.

Zibi

Firma dobra na start. Naucz się podstaw i uciekaj z tamtąd. W kontroli jakości jest taki Wiesiu G0l1S, który został kierownikiem z przypadku, pościągał do firmy swoich kolegów ze studiów - tomusia asfalta D. i innych koleżków typu rydzyk a także rodzine:Daniel, którzy pomagają mu utrzymać stołek. Manipulują ludźmi którzy są po zawodówce i mają klapki na oczach. Jeśli chcesz pracować długo w tej firmie to powtarzaj ślepo ich zdanie. Zarobki :kierownictwo dało asfaltowi podwyżke który zarabia około 3k na rękę. Do tego spędza w pracy na nagodzinach po 16 godzin dziennie robiąc prace oczywiście którą każdy szary człowiek potrafi zrobić w 8 h. Jest to największy manipulator w w tej firmie potrafi opierdolić Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na każdym kroku. Potrafi rozprowadzić nieprawdziwą ploteczke po całej firmie

kolba

To tobie się tylko wydaje bo to ze ktoś ma to nie znaczy ze ci da. Tutaj jest Kolbuszowa i dlatego w wiekowości miejsc się marnie zarabia.

bolo

właśnie jest nabór 6 osób na cnc płaca od 2-3tyś brutto czyli max 2tyś na łapę i jak zwykle nabór na kontrolera jakości.... czy to nowe stanowiska pracy są dla tych 6 osób? czy jakieś zwolnienia były i braki są?

kolbuszowa rules
@bolo 18.04.2016 12:21

Zdecydowanie ludzie którzy coś potrafią nie chcą zbyt długo pracować za takie żałosne kwoty. Niestety to realia kolbuszowskie.

sad but true

Nie wiesz co to są standardy polskiej rzeczywistości ? Gdzie ty żyjesz ? Jeśli sadzisz ze standardem na tej "plantacji bawełny" jest mityczna średnia krajowa to ty się chyba z choinki urwałeś i wierzysz w propagandę. Standardy polskiej rzeczywistości to pensje rodem w okolicach 1500 zł/m.

sad but true

Fuckty

Standardy polskiej rzeczywistości niestety

cash

Ile wynoszę zarobki na początek ?

fakty

Nic się nie sypie. Sypie to się piasek w firmie obok

niezbyt

Podobno firma się sypie, płacą grosze

pogłoski

Marne szanse a awans czy możliwość rozwoju

kolbuszowa city

Płacą grosze. Praca odpowiedzialna.

karol

W porządku. Uważaj tylko na firmę po sąsiedzku, bo jeśli tam wpadniesz to nigdzie indziej już cię nie przyjmą.

Darek

Czy może ktoś wyrazić opinie na temat pracy w tej firmie: warunki pracy, płaca itd.?

Zostaw opinię o Admil - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Admil