Opinie o ADMILL Sp. z o.o. w Kolbuszowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ADMILL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ADMILL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADMILL Sp. z o.o. w Kolbuszowa

Robotnik

Jeśli ktoś jest sąsiadem, kolegą lub rodziną z kierownikiem to można mieć tu specjalne traktowanie lub można łatwo awansować. Na kierownika nie powinni przyjmować z łapanki, pierwszego lepszego chętnego.

@Robotnik

Serio jak się ma znajomości to można dostać lżejszą pracę albo lepsze stanowisko? A kierownik został przyjęty w normalnej rekrutacji? Nie było zbyt dużo kandydatów na to stanowisko że tak myślisz?

Jcb

Ukladziki sa chore. Firmą rządzą osoby które nie nadają się do chociażby zakładu pogrzebowego. Najbardziej wkurza przyjeb Daniel któremu nie ułożyło się w życiu prywatnym bo panienka z nim nie wytrzymała to wyzywa się na pracownikach. Nie w tym kierunku Ci to idzie. Myślisz że ktoś liczy się z twoim zdaniem? Szkoda ze nie możesz wszystkiego posłuchać gdy nie ma Cię w zasięgu może byś ogarnął D U p e . Po ukladach nie sposób dojść tylko wyjść z twarzą kolego.

Pr
@pra

Żal takich ludzi, którzy poza admillem nie mają nic.

Co myślicie o pracy kontrolera jakości, praca jak każda na produkcji, czy warto coś wiedzieć, bo będę wysyłał cv. Ktoś nizej słabo ocenił warunki na magazynie, więc wolałbym się dowiedzieć, na co się pisze, i jakie zarobki firma oferuje. Piszą o premiach uznaniowych, regulaminowych, dodatkach za staż pracy, więc mam jakieś swoje wyobrażenie finansowe, że chyba nie jest najgorzej :P Poprawcie mnie, jeśli się mylę

kam Nowy wpis

Nie idzcie do pracy na magazyn. Kolesiostwo na 1 miejscu i zganianie błędów na nowych pracowników. A gdy cos się odezwiesz wypadasz. Codziennie jest siedzenie na telefonach, chowanie się przed kamerami długi czas i udawanie że się pracuje .... Kierownik cóz to dużo mówić o prawdziwym kierownictwie i równym traktowaniu innych nie wie nic... o swój stołek się boi najbardziej i zwalnia pracowników którzy coś robili.

Pik Nowy wpis

Chowają się bo się boją roboty i odpowiedzialności. Może nowy prezes wyrobi w nich instynkt do pracy bo na razie z ich strony na pomoc nie można liczyć ewentualnie na pod kablowanie to tak z tym nie ma problemu. Najbardziej pracują w sobotę jest wtedy kilku operatorów i 4 liderów pijących tylko kawę przez cały dzień

Tatiana Nowy wpis
@Pik

Czyli rozumiem, że w tym miejscu pracuje się również w weekendy... A czy ma się chociaż za nie więcej płacone? :) Jeśli tak, to ile?

Pytanie takie do was, ile firma jest w stanie zapłacić komuś na stanowisku inspektor kontroli jakości - narzędziowiec. Chodzi o to, że w ogłoszeniu piszą, że należy podać swoje oczekiwania finansowe. Mogę podać, ale zależy mi na szybkiej zmianie pracy i nie zamierzam przestrzelić i zostać z niczym. Ile radzicie wpisać w list motywacyjny?

Najniższą krajową

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ADMILL Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kontroler jakości?
logo firmy Kierownik utrzymania ruchu
Kfm-Furniture Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Czy w ADMILL Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Don

Cześć. Mam pytanie, jakie warunki płacowe oferują na stanowisku tokarza? Teraz widzę, że szukają pracowników i chętnie bym sam zaaplikował. Nawet można nie mieć doświadczenia, bo piszą, że wszystkiego nauczą. Rzeczywiście tak to wygląda i ile trwa to szkolenie? Te wewnętrzne programy socjalne, które podają to jakie są konkretnie i czy od pierwszego dnia można już na nie liczyć?

Pik
@Don

Przyjść można, nauczyć się warto a potem heja dalej bo zostawać tu to porażka, kasa kiepska nawet jak się jest dobrym pracownikiem z wieloletnim stażem

Dorian
@Pik

Kiepska kasa tzn ile się tam zarabia na początek?

@Pik

I co? Nikt nie zostaje przez niskie wypłaty? Dobry pracownik chyba może negocjować wysokość wypłaty, co? Czy tu nie ma żadnego pola manewru?

Pieniądze na sponsorowanie klubów mają,czy na organizację turniejów,ale o pracownikach już się nie myśli.Zamiast im podnosić wynagrodzenia,to wolą wydawać pieniądze na głupoty.Pracownika trzeba cenić,bo dzięki nie mu ta firma się rozrasta

Zygi

A kiedy ostatnio były jakieś podwyżki? Myślisz że nie podnoszą kasy przez to że pieniądze idą na inne cele? Może to zupełnie inny fundusz i to nie ma ze sobą nic wspólnego.

Zaciekawiony.

Przeglądając KRS zauważyłem że do spółki dołączył nowy wspólnik, trwa też rekrutacja na dyrektora finansowego. W związku z powyższym - czy to świadczy o jakichś zmianach? W jakim kierunku? Co w spółce się dzieje z perspektywy pracownika? Pozdrawiam Dobrego przy wódce.

Czy w trakcie rekrutacji firma ADMILL Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Kolbuszowa?

Frezer

Jak wygląda z pracą dla frezera.Posiadam spore doświadczenie. Warto aplikować

Check

Szafek osobistych trzeba sobie pilnować bo są takie osobniki które mają tendencję do grzebania innym

@Check

pilnować? to nie wystarczy, że będziesz mieć jakiś klucz czy coś? firma nie dba o zabezpieczenia? i ogólnie to coś komuś zginęło skoro tak piszesz, jak takie sytuacje zostają tutaj rozwiązywane?

Czy pracują u was na maszynach również kobiety? Jeśli tak to czy mogłyby się wypowiedzieć na temat tego jak im się tam pracuje? Czy nie ma dyskryminacji ze względu na płeć, czy ktoś pomaga w razie problemów itd... Zastanawiam się nad pracą w tej firmie ale mam pewne obawy

@Kasia

Tak, obecnie na maszynach pracuje dwie kobiety, liderzy liderami,ale koledzy z pracy zawsze chętnie pomogą.

Pracownik1

Liderzy są zbyt zajęci odgadywaniem pracowników i piciem kawy

@Pracownik1

Kawe mogą sobie pić, jak można to czemu mają nie korzystać, gorzej jakby obracali panienki na zapleczu

gdzie to zło

A czemu gorzej?

@gdzie to zło

Gdyby obracali panienki to wtedy mieliby już za dobrze, to byłaby przesada i nadużycie stanowiska. Kofeina czy tytoń to (usunięte przez administratora)więc jeśli ktoś jest uzależniony to musi już dawkować bo organim sie dopomina np. brakiem energi, bólem głowy, nastrojem lub innymi..

Ewelina

No to super jak atmosfera jest w porządku. Co możesz napisac jeszcze o zarobkach? To akurat mnie najbardziej interesjuje. Na jakim są poziomie?

Pracownik 1
@Ewelina

Zarobki sięgają dna zobaczymy co będzie po nowym roku

@Pracownik 1

A to tutaj nie zapowiadają wam zmian z jakimś wyprzedzeniem? Chyba aneksy musieliby jakieś dać do ewentualnego podpisu jeśli o podwyżkę chodzi? I czy na nowy rok zazwyczaj są tu wprowadzane jakieś większe zmiany? jak ostatnio było z tym?

Fachowiec z okolicznej firmy

Czy to prawda że w admilu trzeba odnotowywać pójścia do WC czy to tylko plotka? jeśli tak, to czy trzeba się tłumaczyć z biegunki lub wymian tampaksów?

Zuzanna
@Fachowiec z okolicznej firmy

Kto Ci tak powiedział? Moze chodziło ogólnie o przerwy a nie typowo o wyjścia do wc?

Dzamper z rampy
@Fachowiec z okolicznej firmy

Tak to prawda narazie tylko zaznaczasz na tablecie, w przyszłości mają być żetony bezpośrednio przy WC. Dostając biegunki lepiej wziąć wolne, najprawdopodobniej będą to tylko dwa wyjścia na dzień.

Sakura

Ja często chodze wymieniać tampony, troche lipa jeśli trzeba to odnotowywać. Raczej to nie dla mnie

Lejek
@Dzamper z rampy

Toż to jakiś koszmar. Żeby się nawet wysrać w spokoju nie można było.

@Dzamper z rampy

To już wiem że wysrać w spokoju się tam nie można. A da się tam chociaż palić?

Cinek
@Dzamper z rampy

Nie przesadzajcie, w biedronce jest dużo mniejszy luz w chodzeniu do WC

Cienek2
@Cinek

Skąd to wiesz?

Git
@Cienek2

Jakis gosc co nie ogarnal firmy wypisuje glupoty. Nie warto wogole tego czytac

@Git

Nie pisz głupot że z tej firmy zwalniają się tylko paproki. Wiele fachowców poodchodziło. Rygor coraz większy a pieniądze coraz gorsze w stosunku do inflacji.

Zuzanna
@Robotnik

To ile osób łącznie odeszło? Ktoś się jeszcze deklarował, że odchodzi?

Pracownik1
@Fachowiec z okolicznej firmy

Tak jak maszyna stoi trochę za długo to ci wysyłają zapytanie co się dzieje. Ci co patrzą w te monitory niech przyjdą popracować na maszynie to zobaczymy jak im będzie szło, patrzyć w kompa i wkurzać ludzi to bardzo proste

@Fachowiec z okolicznej firmy

Tak mają na firmie założone tablety i trzeba w nie klikać każdy wydłużony cykl maszyny . Czyli czasy są wyśrubowane jak w kołchozie i nie dość że obsługa dwóch maszyn to do tego wyjaśnianie na tabletach i tak całą zmianę jak w kieracie w sumie wyjaśnianie cykli jest ważniejsze niż robienie zgodnych części dla kierownika

Grażyna
@Dzamper z rampy

Co to znaczy żetony do WC? Że na jeden dzień masz X żetonów i potem już nie możesz skorzystać czy jak?

Nikt
@Dzamper z rampy

Tak jest, szczaja i srają chuj.... do maszyny bo nie można wyjść powyżej normy do kibla, a później dziwią się że je..bie z maszyn i chłodziwo się psuje.

Grażyna
@Dzamper z rampy

Dziwnie brzmi ta kontrola WC a podobna kontrola jest co do wyjścia napicia sie wody itd.?

Filip
@Zuzanna

Przy takich kierownikach to nikt normalny długo nie wytrzyma, są to stanowiska tylko z nazwy. Zero pojęcia o zarządzaniu, a inne umiejętności to już szkoda gadać. W innych firmach by się nie odnaleźli, dlatego stwarzają pozory super specjalistów, ale jak firma im za to płaci to (usunięte przez administratora) by nie skorzystał. Uweilbiaja wprowadzać nieprawdziwe informacje, obgadywac pracowników, oklamywac, że firma nie ma pieniedzy itp. w tym są Mistrzami. Najgorsze że Zarząd o tym wie i daje na to pozwolenie... szkoda tylko pracowników,którzy muszą się męczyć z takimi elementami zarabiając przy tym najniższa krajową. No ale to są "kolbuszowksie warunki"

Pracowity Gość
@Grażyna

Kontroli podłega długość cyklu jaki jest zadany na dany detal, a nie swoje osobiste potrzeby. Oczywistym jest, że każdy je ma i wystarczy kliknąć odpowiednią rubrykę w systemie. Nikt za to nie karci ani nie ma z tego wyciąganych konsekwencji więc nie rozumiem skąd taki jazgot na ten temat. Jako pracownik sam tego do końca nie toleruje i mi to przeszkadza, aczkolwiek podnoszenie tego do poziomu mobbingu jest co najmniej przesadą.

Właściciel

Trzeba zmienić tych krzykaczy (liderow) i kierownika produkcji to może coś się zmieni w tej firmie .Jak narazie to kolesiartwo i (usunięte przez administratora) jest na wysokim poziomie.

Laska
@Właściciel

Prawda

Lider
@Właściciel

Przecież liderzy nie mogą być pipkami bo pracownicy weszliby im w pupe. To są bardzo dobrzy pracownicy. Dobry lider to osoba która ciągnie produktywność oraz wyniki do góry, to nie jest osoba która ma lizać tyłki pracownikom.. Dostajecie pieniądze za prace, a ich zadaniem jest aby was między innymi pilnować i wymagać. Admill to nie jest przedszkole tylko poważna i szanująca się firma.

Ktos
@Lider

Operator w razie problemów powinien przyjść do lidera o pomoc.A co dostaje w zamian? Darcie się na niego,obgadywanie, donoszenie do kierownika.Obecna załoga kierownik+ liderzy doprowadzają do tego że zwalnia się coraz więcej dobrych operatorów.Za niedługo nie będzie miał kto robić

@Ktos

To słabo, a jest tu w firmie ktoś do kogo można właśnie z tego typu problemem pójść?

Czy w Admil jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak, zanim zejdziesz z góry już wiedzą jak cię zniszczyć za to co zrobiłeś :)

Pracownik 1

Tą stronę powinien przeglądać Pan Prezes to by się dowiedział co się dzieje w zakładzie.

Pracownik 2

Dziwie się dlaczego jeszcze Pan Władca się nie wziął za tą stronę. I wszystkim na firmie pozabierać premie na cały rok , razem z biurami bo oni też dopisują swoje. Dziwić się później że ludzie przychodzić nie chcą i robić nie ma kto jak takie opinie się czyta. Szczególnie Ci też dopisują co mają stanowiska z przypadku co siedzą i nic nie robią tylko ktos odwala za nich robote. Można by pisać o tej firmie mnóstwo rzeczy. Pozdrawiam środkowym palcem

Pracownik 3
@Pracownik 2

No tak kolejny pisze opinie negatywne co nie dal sobie rady bo mial dwie lewe rece i teraz wylewa zale bo na nic innego go nie stac. Pozdrawiam

Pracownik 3

Jak Twój pomysł jest dobry to wdrożą go za dwa lata, bo elita musiałaby coś zmienić lub dorobić a oni przecież mają się nie narobić a zarobić. Nie dziwne że robią tyle nadgodzin, normalny człowiek po 8h ma dość. Elita dopiero zaczyna pracę na nadgodzinach i to tak na 50 procent bo przecież trzeba miec pracę na jutro. Problemy nie są rozwiązywane bo może następnym razem będzie lepiej xd

@Pracownik 1

A myślisz, że nie przegląda? Ja na jego miejscu na pewno bym to robiła

Pracownik 2
@Pracownik 3

Coś masz za małe poparcie swojej opinii , haha , prawda boli , haha. I nie pisz w czasie przeszłym "Nie dał sobie rady" bo czasem moge stać obok Ciebie na hali haha

Hahah
@Pracownik 2

To sie przedstaw a nie zgrywasz twardziela a chowasz sie po katach.

Pracownik 69
@Pracownik 3

A kogo masz na myśli pisząc Elita?

Roman
@Hahah

Nie ma obowiązku pisać to pod swoim imieniem, nie wiem co to za argument

Hola
@Roman

Jak się nie boisz to tak piszesz

@Hola

Czyli wszyscy tu się boicie? Albo macie dość nietypowe imiona jak ta patrzę po tych nickach. ;p

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Admil odbywa się w siedzibie firmy?

Tak

Daro

Wiele osób chce pracować w prestiżowej firmie dlatego nie wszyscy piszą tu prawde. Niestety w Admilu nie ma szału jak niektórym się wydaje, uwzględniając nawet ubogą lokalizacje. Ostatnie lata kryzys jeszcze to spotęgował. Oczywiście osoby z układami i na wysokich stanowiskach pewnie mają lepiej ale przeciętna osoba na produkcji żyje sobie skromnie, a obowiązki, odpowiedzialność i (usunięte przez administratora)jest na wysokim poziomie

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie? Czy są jakieś przyjecia? Jakie są obecnie zarobki? Jak atmosfera w pracy itd?

Ktos
@Zainteresowany

Aktualnie sytuacja jest stabilna, zarobki przeciętne, nie ma szału, w Mielcu dostaniesz więcej jeśli masz po drodze

@Ktos

Chyba pracujemy w innej firmie. (usunięte przez administratora) i atmosfera(obgadywanie, fochy, zrzucanie roboty na innych(liderzy i technolodzy), nabijanie się, jakieś głupie żarty, ciągłe zaczepki przejść nie można normalnie obok "elit", lenistwo na wyższych stanowiskach, byle tylko odepchac od siebie robotę) tutaj to maskara... Więcej pisać to szkoda bo by książkę zrobił... Mam doświadczenie w innych firmach ale to co widzę tutaj to pierwszy raz... Tragedia... Kasa mała biorąc pod uwagę rodzaj i trudność wykonywanych elementów, odpowiedzialność duża.

Janusz

Admil to bardzo dobra firma. Dziwię się niektórym wpisom!!

gruby tomasz
@Janusz

janusz czy ty z ch*uja spadłeś?

Powodzenia Tomasz.

Tomasz, zajmij się drugim synem a (usunięte przez administratora) bez sensu.

do reszty

a to Ci dobre:) ktoregos pieknego dnia wyjdzie kto pisze takie glupoty, a wtedy ciekawe czy bedzie taki cwany jak w internecie:> pozdro

@Janusz

Janusz w pelni sie z Toba zgadzam.

@Janusz

Pisał to "Janusz biznesu" czyt właściciel.

Kafar

To on juz "zapomnial" jak to bylo mowione ze zaslabl pod prysznicem. I mial twarzyczke porysowana ze mial 2 tyg. chorobowego?

Ciekawy
@Kafar

Możesz rozwinąć temat? Nie wiadomo o kogo chodzi a temat wydaje się ciekawy

Zostaw merytoryczną opinię o ADMILL Sp. z o.o. - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w ADMILL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ADMILL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADMILL Sp. z o.o.?

ADMILL Sp. z o.o.