Gradier Nowak Gabriela

Kolbuszowa

Opinie o Gradier Nowak Gabriela

tycho

Osoby poszukujące informacji na temat tej firmy zapraszam do zapoznania się z opiniami firm Nomino oraz Adapta ( http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,953326 http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,878839 ). Jest to ten sam właściciel (z dokładnością do relacji ojciec-córka), ten sam adres, te same projekty. Pracownicy siedzą w jednym pomieszczeniu i pracują nad tymi samymi zadaniami. Rozbicie firmy na kilka mniejszych jest całkowicie sztuczny.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Gradier Nowak Gabriela - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gradier Nowak Gabriela