Automation-Systems Paweł Piłat

Kolbuszowa

Opinie o Automation-Systems Paweł Piłat

Bartek

Miałem tam praktyki ze szkoły. Plus, że miałem własne stanowisko i robiłem przydatne rzeczy. Minus, że musiałem być codziennie i swoje odrobić. Jednak z perspektywy czasu patrząc przynajmniej się dużo nauczyłem.

Klient

Znam firmę od kilku lat. Od czasu do czasu pojawia się ktoś nowy. Raczej nie ma rotacji więc z mojego punktu widzenia chyba jest ok. Są terminowi i na poziomie jako kontrahent. Właściciel opanowany i znający się na rzeczy.

Kamil

Firma 100% w porządku,polecam...

Barnadka

Widziałam, że zatrudnili ostatnio nowe osoby, chyba jest ok skoro firma się rozwija.

Kasia

Z tego co mi wiadomo mają nowy odział w Domatkowie. Ogólnie firma ok.

Wiadomo coś nowego o tej firmie? Zarobki, atmosfera. Pracował tam ktoś ostatnio?

Maciek

Współpracuję z firmą od roku, z tego co wiem jest ok jeśli chodzi o pracowników. Ze swoich obserwacji to zawsze kasa na czas, jasno i czytelnie określone zasady co i za co.

Zbyszek

Młoda dynamiczna firma. Byłem u nich na stażu pół roku. Więcej przez ten okres się nauczyłem jak na całych studiach.

Zostaw opinię o Automation-Systems Paweł Piłat - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automation-Systems Paweł Piłat