Eden Net Group Janusz Wiącek

Przedbórz

Opinie o Eden Net Group Janusz Wiącek

olgierd

@werf, jeśli obiecali, to powinni obdzwonić wszystkich, których zaprosili na rozmowy kwalifikacyjne :)

?

Typowe dla Amwaya podejście do pracy i ludzi. Zero szacunku dla ludzi. Urlop dawany z łaską. ! Jedyny plus pobory na czas.

rofo

Ja byłem na rozmowie o pracę - wszystko cacy, dogadaliśmy się co do harmonogramu prac i.... potem zero odzewu - dziwne co najmniej no ale cóż widać podejście ,,olewająco-zapominające" a reszty nie chcę pisać jednak jeśli tak zarządzana jest firma to gratuluję

mt

kto tam pracował?czekam na opinie .pozdr

Zostaw opinię o Eden Net Group Janusz Wiącek - Przedbórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eden Net Group Janusz Wiącek