Pro-Fund sp. z o.o., sp. kom.

Nowa Dęba

Opinie o Pro-Fund sp. z o.o., sp. kom.

srutownica.

Pro-Fund to patologia wyzysk i jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] marne zarobki i brak perspektyw.Jesli jestes mlody i ambitny to nie marnuj czasu w tej firmie.Naprawde nie warto.

czastbbbbbb.

Praca jest tam rozna w zaleznosci od stanowiska jakiego zajmojesz,placa marna,o podwyzce zapomnij z premjami ciezko do tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i syf dookola po kilka kamer nad glowami pracownikow i do tego kierownik produkcij robi wrazenie jakby mial we lbie niepokolei.Wiezniow z ZK Cmielow zatrudnili objadki im funduja z dwoch dan a a pracownikow maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nawet premi nie ma a jak juz to jakas marna raz na pol roku

krasnal ramoskładacz

co ty blondyna piszesz, sam spawać dobrze nie umisz, więc ile chcialbyś zarabiać? Co by dobrze zarabiać to cza mieć facha w rękach!

Szukasz pracy?

blondyna

Wszędzie kamery są i mnie widzą, bo w tej firmie rygor jest i jak wypić flaszkę to tylko na rogu koło dziadka kumpla gilka, bo tam ich ni ma, spawać cza-gil musi płacić najniższą krajową, a głupi człowiek się cieszy bo robi :-0)

tuskus

Pro-fund to to samo (usunięte przez administratora)co Pro-met - firma w firmie. (czytajcie opinie- pro-met)(usunięte przez administratora). Lepiej miec umowe w pro-fund.

Zostaw opinię o Pro-Fund sp. z o.o., sp. kom. - Nowa Dęba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Fund sp. z o.o., sp. kom.