Opinie o Sky Media Solutions Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sky Media Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sky Media Solutions Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sky Media Solutions Sp. z o.o. w Kalisz

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy firma Sky Media Solutions Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jola
Inne

Właśnie zapłaciłam za konto na poczytajto.pl, przekonana że płacę za dostęp do przeczytania książki akademickiej. Wcześniej szukałam opinii na temat portalu i nie znalazłam niczego podejrzanego. Po wykupieniu portalu (przelew poszedł do SKY MEDIA SOLUTIONS SP. Z O.O.) okazało się, że - podobnie jak w przypadku wcześniejszych komentarzy - jest to zwykłe (usunięte przez administratora) Na portalu znajdują się jedynie linki do księgarni, w której można książki zakupić. Czyli de facto płatne Ceneo. Podobnie, jak w przypadkach wyżej opisanych, portal jest tak skonstruowany, że brak jest jakiejkolwiek możliwości kontaktu.

Konserwant
Inne
@Jola

Dokładnie to samo spotkało mnie po wykupieniu dostępu do filmów. Te usługi są fikcyjne ((usunięte przez administratora)) a działalność taka na powszechną skalę ma charakter PRZESTĘPSTWA kóre powinno być ścigane - także przez słuzby skarbowe.

anonim
Inne
@Jola

Mnie również (usunięte przez administratora) w taki sam sposób. Powinno to być karane i właściciel powinien mieć zakaz prowadzenia działalności gospodarczej. Dziwie się, że w ogóle to jeszcze funkcjonuje strona powinna być zdjęta i zablokowana.

Agata
@anonim

Może to jakaś pomyłka no, udało wam się jednak skontaktować z firmą? Ciekawa jestem czy z ich strony to celowe działanie..

elvita Nowy wpis
Inne
@Jola

zapłaciłam za konto na poczytajto.pl, przekonana że płacę za dostęp do przeczytania książki, - bo tak wynika ze sprytnej reklamy - a jest to zwykła stronka reklamująca inne podmioty gdzie książkę można zakupić. Czuję się (usunięte przez administratora)

Agnieszka Nowy wpis
@elvita

Ej ale słabo, ale chyba podsuwali jakiś regulamin do przeczytania? Pewnie każdy zaznacza ptaszka, że się zapoznał i stąd ten efekt. :( Co nie zmienia faktu, że wprowadzają tym samym ludzi w błąd. Coś z tym zrobisz?

Dawid Nowy wpis
Inne
@Jola

Potwierdzam powyższe. Serwis poczytajto.pl to ściema. Nie świadczy usługi udostępnianie książek oraz nie wskazuje gdzie można taką ewentualnie dostać

PoczytajTo aka PoczytajTo pl
Inne

Poczytaj to pl aka Poczytajto pl NACIĄGACZE Regulamin: 12.2. Serwis nie zawiera żadnych plików z książkami i ebookami, a jedynie informacje na ich temat zawierające, w tym nazwę, opis oraz linki do zewnętrznych serwisów Usługobiorca w trakcie procesu aktywacji konta w Serwisie jest informowany w sposób wyraźny, że jeżeli wyrazi zgodę na wykonanie usługi, polegającej na udzieleniu dostępu do wykonaniu tej usługi przez Usługodawcę utraci prawo odstąpienia od umowy (art. 38 pkt 1 ustawy z dnia 30 maja 2014 r o prawach konsumentach).

cda-flix fake!

(usunięte przez administratora) i naciągacze! Reklamują się jako serwis vod a po opłacie aktywacyjnej nie można nic obejrzeć, przy każdym filmie pokazują się tylko linki z odnośnikami do innych płatnych serwisów. Nie dajcie się nabrać! Jawne naciąganie i tyle!!!

kk
Pracownik
 Problem
@cda-flix fake!

za późno przeczytałam!!!

jagobar
Inne
@cda-flix fake!

niestety dałam się nabrać,

Jerzy
Inne
@cda-flix fake!

zapłaciłem za aktywacje 19.99 do wybranego tytułu Teściowie i nic z tego . Pieniądze Pay Palem pobrane .rReklamacja o zwrot gotówki wiele razy i NIC . Uważajcie !!!

logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Gliwice
EMAIL2TMS PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Informatyki
Jelenia Góra
Zorka Sp. z o.o.
(4075 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Cloud Architect / Team Leader
Poznań
Xelto Sp. z o.o.
(14 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Andrzej
Inne

Nie polecam. Jest to naciąganie i wprowadzanie w błąd ludzi. Zapłaciłem 19,99 zł za, jak się potem okazało, możliwość zobaczenia linków do płatnych serwisów w tym min. CDA Premium, w którym mam konto i filmu, który chciałem zobaczyć tam nie ma! Do tego strona tak skonstruowana, żeby uniknąć jakiegokolwiek kontaktu z klientem, jak się już zorientuje, że został nabity w butelkę. VODKINO.pl - (usunięte przez administratora)

pola
Pracownik
 Problem

UWAGA! (usunięte przez administratora) W takim bądź razie możemy spotkać się w Kaliszu! Jak można tak okradać ludzi!!!

miet

Przylaczam sie do wszystkich i w moim wpisie byloby tylko (usuniete przezadmon) Duzo jezdze to pewnie kiedys odwiedze pana.CASHBILL SPÓŁKA AKCYJNA UL JANA III SOBIESKIEGO 2 40-082 KATOWICE

Kolejna naiwna oszukana

Ich strona to fake. Powinno się ich zgłosić do UOKiK za naciąganie ludzi i jawne (usunięte przez administratora) Pomimo uiszczenia opłaty aktywacyjnej i zalogowania odsyłają do linków innych płatnych serwisów. (usunięte przez administratora) i naciągacze a reklamują się jako darmowy serwis do oglądania filmów. Brak słów!

Terminator

Wpłaciłem 29.99 zł . Próbuje od kilku dni skontaktować się z kimkolwiek w sprawie zwrotu moich pieniędzy. Nadaremnie!!!!!. Nikt się nie odzywa . Przekręt normalny, ze tez się jeszcze nie dobrano im (usunięte przez administratora)

Kasia

Ten serwis to totalna ściema. Strona wskazuje na to, że jest serwisem vod, a to zwykła wyszukiwarka filmów. Należy zgłosić te firmę do UOKIK.

Ewa

Wpłaciłam 19,90 ale filmu obejrzeć nie mogę. Jak widzę jest tu więcej takich wpisów. To prawdopodobnie (usunięte przez administratora) Mają nadzieje, ze nikt nie pójdzie do sądu bo kwota niewielka

Dzidek

Wpłaciłem 19.90 a filmu nie mogę obejrzeć . (usunięte przez administratora) brak kontaktu jakiegokolwiek.

Zosia

Czy w tej firmie istnieje tylko praca zdalna ?

Piotr.

ściema..!!!! opłaciłem odpowiednią kwotę za obejrzenie filmu i....? NIC..pieniądze przelane, płatność potwierdzona, a filmu nie można obejrzeć..Wystrzegajcie się..!!!

Robo

Serwis vodplay.pl to ściema!

guj

chyba wam siejeszce do (usunięte przez administratora) nikt niE dobral odpowiedzialnosc ZBIOROWA ...

Zostaw merytoryczną opinię o Sky Media Solutions Sp. z o.o. - Kalisz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Sky Media Solutions Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Sky Media Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Sky Media Solutions Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sky Media Solutions Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 6 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Górnośląska 56
  62-800 Kalisz
 • NIP: 6182158938 REGON: 366891691 KRS: 0000670855
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Sky Media Solutions Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii