Opinie o Elmatyk Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Elmatyk Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Elmatyk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmatyk Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Ksenia Nowy wpis

Kiedyś dodawana była oferta od Pracodawcy dla elektryka, myślałam ze może mój partner się tu zatrudni, ale dostał od razu umowę gdzieś indziej. czy faktycznie jest tak jak napisano o tych problemach z finansami? Zastanawiałam się wcześniej po prostu czy tutaj partner więcej jednak by nie zarobił jako elektryk

Były pracownik Nowy wpis

Uwaga firma elmatyk ma poważne problemy finansowe Pan Andrzej W jest niewypalcalny sa prowadzone przeciwko jego firmie czynności komornicze przestrzegam ludzi przed ta firma

Generalnie to chciałem ogarnąć ile monter tu zarabia, bo oferta jest wystawiona a tu jeszcze dziś ktoś napisał o jakimś niepłaceniu. Możecie to chociaż rozwinąć? u mnie w ofercie jest wpisana umowa o prace, więc czemu miałby taki problem w ogóle występować?

Natalia Nowy wpis

Firma z pieniędzmi? Co to mogło kiedyś oznaczać? Nie mam pojęcia czy to dobrze czy też źle. Jaka jest aktualna kondycja finansowa? I w jaki sposób może się ona odzwierciedlać w aktualnych zarobkach? Z parę lat temu spawacz zgarniał 4,000 brutto, a przynajmniej tak jeden pan pisał, ile dzisiaj wychodzi przy porządnym spawaniu?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Elmatyk Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Elektromonter powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Animowy

Firma (usunięte przez administratora) z pieniedzmi nie polecam tej firmy a prezes jest oszustem

Sebastian

W ostatnim czasie nie pojawiły się tutaj praktycznie żadne wpisy, które mogłyby podpowiedzieć cokolwiek na temat współpracy z Elmatykiem. Czy to miejsce nadal funkcjonuje, są jakieś oferty pracy? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Franek

Podpowiedzcie czy warto teraz szukać pracę w firmie? Czas dość niepewny przez pandemią dlatego pytam.

Spawacz

Elmatyk to praca dla kawalerów na delegacji Śląsk,Mazowieckie ,Łódź umowa o pracę zarabiasz np. 4000 brutto ale ZUS masz i tak płacony id najniższej krajowej .... Tylko co potem z emerytura?

Troche wiem

Kedys w tej firmie w delegacji po pracy to bylo mega pijanstwo nawet w pracy sie zdarzalo a teraz to niewiem.Kilku stalych pracownikow reszta to lapanka. POZDRAWIAM ANDRZEJA L

krotoszyn szejk
@Troche wiem

Zgadza sie lapanka tam sztuka sie liczy zero fachowcow.Firma popyprancow. (usunięte przez administratora)80%madrzejszy od szefa bo do prezesa troche brakuje

Jasko
@Troche wiem

W tej firmie to pracuje 3-4osoby do emerytury reszt to zbieraninka. Jedna pani ale co ona tam robi kiedys jak tam bylem to bardzo zaczytana byla nie reagowala jak do niej mowilem czyta i czyta pani czytelniczka hehe smieszny ten elmatyk!!!

Monter
@krotoszyn szejk

W tej firmie to jest dwoch panow,ktorzy wiedza o co chodz pan (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)a reszte to ogrodnictwo!!!Pan Prezes to nie wie jak wlancza sie komputer hehe a mądrosci to takie sadzi porazka.Naprawde ludzie dajcie sobie spokoj z ta firma

Wiem.może ktoś powiedzieć jak się pracuje w tej firmie,jaka atmosfera,ludzie itp...

miszel

Moge Ci Tylko powiedzie omijaj ta firme duzym lukiem.Wspolpracowalem kiedys z nich to szef tej firmy pobil mi pracownika ma cos facet z glowa zamiast firmy powinien sie leczyc na glowe!!ostrzegam wszystkich

Automatyk 435

A co może być niezgodnego z moim opisem prawdy w tym dziadostwie?

Irena

@Automatyk 435 Z forum usuwane są wpisy, które nie są zgodne z regulaminem Gowork.pl. Mówisz, że Elmatyk płaci słabo jak na delegację. Ile to natomiast jest?

Witam..mam zamiar podjąć pracę w firmie elmatyk...jaka atmosfera w firmie,warunki itp...może ktoś napisać

Zostaw merytoryczną opinię o Elmatyk Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Elmatyk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmatyk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Elmatyk Sp. z o.o.
  • Poznańska 61