Opinie o Alfa Bus w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Alfa Bus. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Alfa Bus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Bus w Kielce

Rodzic dziecka Nowy wpis

Jestem przerażona jak ta firma działa. Nie rozumiem po co przystępuje do przetargu na dowóz dzieci niepełnosprawnych do szkół specjalnych skoro brakuje jej doświadczenia. Myślałam że to kwestia czasu a tu 3 miesiąc dowozu i dalej zła organizacja. Dowóz nie jest dostosowany do planu lekcji jeżdżą jak chcą!!! co chwile inaczej, przez co moje dziecko niepełnosprawne ze spektrum dostaje furii pojawia się agresja i autoagresja a dodatkowo traci zajęcia terapeutyczne na które jeździmy po szkole :-( Ps. Myślę że w tej firmie musi panować straszny bałagan. Moje dziecko korzysta z dowozu kilka lat ale z czymś takim jeszcze się nie spotkałam.

maj506lop

pracowalem tam to oddzial Muszkietera niemam najlwpszej opini o tej firmie gonitwa za kasa i brak poszanowania kierowcy

Budowlaniec & kawosz Nowy wpis
@maj506lop

Jakie poszanowanie pytam Ci się ? Ty masz robić po 349 godz w m żebyś zarobił 6 koła a nie siedziec w domu !! Srednio wyjdzie Ci po 8 zeta za godz ale zarobisz ! Zapałki w oczy i jeżdzisz albo po 12 kaw przez noc i wszystko jest ok . A ludzie niech se mówią ..........................................

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Bus - Kielce

Alfa Bus