Opinie o Kaufland w Kielce Generała Władysława Sikorskiego 3

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kaufland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kaufland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Kielce Generała Władysława Sikorskiego 3

GRAZYNA

WIECIE PANSTWO CZYTAM TU TE OPINIE I TO JEST PRAWDA TEZ TAM ROBIE ZAKUPY I SPOTKALAM SIE Z PANIAMI NA KASACH TO JEST MASAKRA CO WYPRAWIAJA ODEZWIE SIE CZLOWIEK TO NERWY OPRYSKLIWE.......TAK SIE ZACHOWUJA JAKBY CZLOWIEK BYL BYLE KIM A ONE WIELKIE PANIE WIDAC ZE ZERO KULTURY OSOBISTEJ TAK TO WYGLADA DZIWIE SIE ZE SIEC KTORA REKLAMUJE SOWE PRODUKTY TRZYMA TAKICH LUDZI ZE PRZYNOSZA PROBLEMY DO PRACY I WYZYWAJA SIE NA KLIJENTACH TA PANI W OKULARACH NA KASIE PRZECHODZI SAMA SIEBIE TEZ MIALAM Z NIA AWANTURE KILKA MIESIECY TEMU ROBI LASKE ZE PRZYCHODZI DO PRCY BYLAM W NIEMCZECH KILKA LAT NIE POPRACOWALA BY TAM DLUZEJ JAK JEDEN DZIEN>LUDZIE PISZCIE MOZE W KONCU KTOS SIE ZA PANIUSIE WEZMIE Z DYREKCJI.OCENIAM OBSLUGE SKLEPU NA 1

Piterrr

Kupowalem mleko w tym chorym z podlosci dla ludzi sklepie poniewaz robie zakupy dla osob niepelnosprawnych wziolem 2 opakowania mleka dozwolone jest kupienie jednego na jedna karte poniewaz ludzie sie nie poruszaja wiec powiedzialem przy kasie ze kupuje komus i sobie pani kasjerka zrobila sie momentalnie odynarna zaczela krzyczec ze ukradlem karte albo pozyczam od ludzi .......Poszedlem do kasy samoobslugowej kupilem jedno wyszedlem ze sklepu wszedlem by kupic drugie bo inaczej sie nie dalo a kasjerka zablokowala kasy i nie chciala odblokowac w koncu za uprzejmoscia ktoregos pracownika kupilem poszedlem zglosic ta sytuacje bo to tragiczne zachowanie a przy obsludze klijenta nastepna awantura jakim prawem ja to zglaszam i oburzenie ludzie uwazajcie na ta blondynke w okularach przy kasie bo to chora na glowe osoba i(usunięte przez administratora)nadmienie ze ta pani nadaje sie do mitly bo tam sila i agesja wskazana

Tamtaramtam
@Piterrr

Po komentarzu wnioskuję, że to Pan był tam agresorem

Piterrr

Tamtaramtam Nowy wpis
@Piterrr

Po komentarzu wnioskuję, że to Pan był tam agresorem

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w Kaufland zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Maria

Pracownik porządkowy na jaki etat robi? cały czy 3/4? ile płacą? ile godzin się robi? cięzka praca?

Kama Nowy wpis
@Maria

Tzw. pracownik porządkowy, oprócz sprzątania sklepu, przeciągania na dworze ciężkich wózków klientowskich, siedzi bardzo dużo na kasie. Oczywiście skan min. 33. Płacą praktycznie najniższą krajową.

Karola Nowy wpis

Ale tak to wygląda w praktyce. Czasem jest tak, że pracownik porządkowy niemal całą swoją zmianę spędza na kasie, bo np. jedyna kasjerka nie przyszła do pracy. A poźniej chce się zapalić, żeby nadrobić swoje obowiązki. Umyć sklep, przyciągnąć wózki na zewnątrz...W ogłoszeniu wszystko pięknie...

GRAZYNA

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kaufland? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Czy pracownicy Kaufland mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Agniesxka457@gmail.pl

Bardzo nie miła obsługa. Pani na stoisku mięsnym opryskliwa. Również kasjerka ordynarna. Zapytana ile mam zapłacić odpowiedziała obrażona że przecież pisze. Jednym słowem nigdy więcej. Po wizycie w tym sklepie trauma na cały dzień.

@Agniesxka457@gmail.pl

Serio, po czymś takim trauma? To słowo jest zdecydowanie nadużywane. Zresztą, nieważne. Niech ktoś z pracowników napisze lepiej jak się obecnie pracuje?

Grazia
@Agniesxka457@gmail.pl

Potwierdzam. Kogo Wy na tym stoisku mięsnym zatrudniacie?!!! Odechciewa się zakupów!!! Ewidentnie bardzo nieszczęśliwa osoba.

ktos

wyzysk pracownika i oczekiwania jakby człowiek miał być robotem. Do tego brak szacunku do pracownika znęcając się psychicznie nad nimi.

Joanna

Może ktoś opowiedzieć jak wygląda szkolenie dla osób, które pracują przy ladzie z mięsem/serem? To jest dokładna nauka tych wszystkich typów wędlin, mięs, serów itd., czy raczej pracownicy mają tylko podawać i kroić wedle życzenia klienta?

Mariusz

Byłem dzisiaj pierwszy raz na zakupach i jestem mile zaskoczony na plus, Obsługa bardzo miła i pomocna. Na pewną tu wrócę!!!! Polecam tym którzy nie robili tu zakupów

Agata

Czy to prawda że Kaufland ma przejąć Leclerca??

Mario
@Agata

Kaufland wygryzł Leclerca z Pasażu. W sierpniu nie dostał zgody od UOKiKu, niby wycofał wniosek, a w lutym otwiera się w miejscu Leclerca. Wyścig szczurów...po trupach do celu...

@Mario

No to ciekawe masz informacje! Ciekawe skąd? Jesteś albo będziesz nowym pracownikiem? :)

Mario
@Helena

Luty już niedługo...Przekonasz się...

Weronika
@Mario

I co, otworzyli? Ja słyszałam, że w K. od marca są podwyżki z okazji inflacji i w sumie to bym była zainteresowana.

Czy w Kaufland zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Kama

I to jakie...????

Ewelina
@Kama

rozwiniesz wypowiedź ?

Jest super

młodyznk
@45

dokładnie i nie przejmuj sie tymi co dają łapki w dół

Aneta
@młodyznk

Hmm średnio mnie przekonałeś. Skoro jest tak dobrze, skąd tyle złych opinii? Jakie są według Ciebie plusy pracy w tym miejscu?

Klient

Rządzący sklepem przechodzącą sami siebie.Myślą że jest inflancja to podnoszą ceny jak Hieny.Co się wejdzie do kafland to wieksze ceny!!!Zadaje pytanie Rządzącym w takim razie ile pensji podnieśli Pracownikom skoro ceny produktów w sklepie szybują jak zwariowane!!!Mało tego to w gazetkach promocyjnych są zawyżane ceny których nawet nie było przy produktach na półkach.Wy tam na tych stołkach myślicie że ludzie liczyć nie umieją i nie widzą co się wyprawia żeby jak najwięcej klijenta ogolić z Kasy!!!Kafland staje się jednym z najdroższych sklepów w miescie.Nawet w sklepach osiedlowych jest taniej Mogę podać nazwy sklepów i ich ceny i w kaflandzie bedzie drożej!!!

Klijentka

Teraz to zarzadzajacy Sklepem przechodzą sami siebie.Myślą że ludzie liczyć nie umieją bo jest inflacja to podnąszą ceny jak Hieny.Ciągle im mało chcą sie nachapać bez dna .Jestem bardzo ciekawy i zadaje pytanie tym Rządzącym ile podnieśli Pracownikom Pensji skoro co sie wejdzie do kaflanda to coraz wieksze Ceny!!!Sklepy osiedlowe mają niższe a Kafland staje sie jednym z droższych sklepów w Mieście!!!.Moge podać nazwy sklepów i ich ceny i w kaflandzie będą wieksze!!!

Klientka, była....

Na sklepie jest brudno i wszędzie unosi sie dość nieprzyjemny zapach. Ale teraz nie o tym, czy ktoś z klientów korzystał z Toalety w Kauflandzie? Weszłam z dwu letnim dzieckiem i to co zobaczyłam wywołało u mnie poprostu szok. Kible bo inaczej tego sie nie da nazwać, obsmarowane wiadomo czym, na podłodze w kabinach chodzą robaki. Myślę, że nigdy nie były sprzątane chyba nawet nie widziały mopa czy płynu do dezynfekcji. Czasy mamy jakie mamy, toalety są najbardziej narażone na bakterie. Nie wiem dlaczego jeszcze nikt się nie zajął tym bałaganem jaki tam panuje, nie da się oddychać smród wychodzi nawet poza Toalety. Wolałam z dzieckiem iść na dwór, niż skorzystać z waszych super toalet. Ten kto wchodzi za drugie drzwi to chyba powinien order dostać, bo żołądek mi się przewrócił po samym otwarciu drzwi. Myślę, że temat warty nagłośnienia bo takiego syfu nie widziałam nawet na dworcach czy toi toiach.

Zniesmaczona
@Klientka, była....

Proszę zgadnąć, kto zostawia taki (usunięte przez administratora) Czy według Pani pracownik wysmarował g@wnem ściany? Po to, żeby później musiał sprzątać??? Takich mamy "super" klientów...Niech Pani pomyśli, jak musi się czuć pracownik, który po Was sprząta? Jak g@wno, którym wysmarowaliście sciany? Brawo!!! Róbcie tak dalej!!! Może kiedyś karma do Was wróci? Oby szybko...

Wyrozumiały
@Klientka, była....

Mam do pani podstawowe pytanie czy przychodzi pani do sklepu skorzystać z łazienki czy zrobić zakupy.Bo rozumiem że gdyby ich nie było to wszyscy robili by w spodnie bo przecież w domu się nie można załatwić...A po drugie wie pani że ten brud robią sami klienci.Wie pani że takimi opiniami robi pani kłopoty pracownikom którzy dwoja się i troją żeby jakoś ogarnąć a i tak jest źle.Pracownik to też jest człowiek a nie (usunięte przez administratora) którą można poniewierać... Proponuje najpierw pomyśleć a dopiero się wypowiadać bo wszystko ma niesie za sobą konsekwencję.Nie pasuje pani to proszę tam nie chodzić.

@Wyrozumiały

"Nie pasuje pani to proszę tam nie chodzić" najlepszy argument świata. Kobieta była zaskoczona sytuacją którą zastała i miała prawo się wypowiedzieć. To że ludzie mają różne podejście do czystości to jedno, ale dla kogo w końcu są te toalety? Najlepiej jakby Ci ludzie wcale z nich nie korzystali, prawda? Może warto powiększyć ekipę sprzątającą, skoro sobie nie radzą.

Mariusz

Porażka. Kolejki na pół sklepu. Jedna pani na kasie na cały sklep i mówi że nie ma kto przyjść pomóc. Katastrofa. Więcej tam nie zagoszczę

Łukasz
@Mariusz

Zgłoś to w sklepie, bo wątpię że kierowniczka śledzi regularnie ten wątek. Taka rada na przyszłość. :)

Dominika
@Łukasz

A ja myśle że czyta ;)

Maral
@Mariusz

Trochę zrozumienia dla innych ludzi.

@Maral

No dokładnie, szkoda gadać... kto nie pracował w handlu ten nie zrozumie tej biednej kasjerki.

olga

Pani pracująca na stoisku mieso sery ( wiecznie nie zadwolowna, bardzo charakterystyczna), zawsze jest bardzo zajęta sowoą pracą ( pomijając obsługę klienta ) bo ten może czekać i 30 minut , bo "przemiła" pani w tym momencie wykłada towar i ma gdzieś że ludzie nie przyszli popatrzyć na jej wiecznie skwaszoną minę tylko na zakupy a gdy grzecznie zwróci się jej uwagę odpowieda :'widzi pani jakie mam brudne ręce|" jakby za rękawiczki w których pracuje płaciła z własnej kieszenie, jest bardzo niemiła ignorującą klientów babą , myślę że tacy ludzie powinni prawcować w magazynach a nie mieć kontakt z klientem , bo jej wredna i niezdowolona twarz psuje mi cały dzię. a jestem osobą z natury bardzo pogodną Taka sugesteia dla pracodawców, myślę że wiedzą o jaką pracownicę chodzi, bo już sporo skarg widziałam w necie na tego osobnika. Pozatym lubię ten sklep i wielu pracowników jest naprawdę miło nastawionych do klientów

kupujący

Uważajcie bo w kafladzie ceny są inne a przy kasie są inne , czyli drosze. A zwłaszcza na cukierkach niby cena 19.99 a okazuje sie że kosztują 29.99

dario

Jako że sam amatorsko zajmuję się wypiekami po raz pierwszy spróbowałem bułeczki cena 94.grosze (w kształcie rombu) z posypką serową. Piękny wypiek w środku duże dziury no i ten smak. Rewelacja.

Czy kaufland ma jakieś fajne benefity dla swoich pracowników ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Kielce

• Jak się pracuje w Kaufland?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland?

Kaufland