4 Eco Sp. z o.o.

Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Obecnie Centrala Firmy znajduje się w Kielcach, przy ul. Zagnańskiej 153. Zapraszamy!

Betka

Dla mnie super. Dużo młodych ludzi. Życzliwa atmosfera. Jest nas w sumie ponad setka. Szkolenia odbywają się stale, ale zdecydowanie więcej jest szkoleń typu biznesowego. Wszystko zależy też pewnie od tego na jakiego przełożonego trafisz. Ja jestem mega zadowolona i nawet przez myśl mi nie przemknie zmiana firmy na inną.

Łukasz G.

Firma jest bardzo profesjonalna. Indywidualne podejście do klienta na pewno jest tym co ich wyróżnia. Bardzo jestem zadowolony z tej firmy i polecam każdemu. Na plus na pewno trzeba zaznaczyć Pana Marcina - konsultanta, który wyjaśnił mi dokładnie jak rozwiązać mój problem. Polecam! Oby więcej takich firm na rynku w rożnych obszarach!

Patryk

Polecam wszystkim firmę 4 ECO. Mają profesjonalne podejście do klienta. Wycena w punkt. Montaż bardzo sprawnie i fachowo wykonany. Żadnych problemów z instalacją.

Paweł Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z zamontowanej instalacji (już drugiej przez 4 ECO). Obie działają bardzo dobrze. Poza tym świetna obsługa klienta. Polecam wszystkim!

Nowy wpis

Aktualność
Zachęcamy do lektury z 4 ECO Green Energy w roli głównej.
Wywiadu udzielił założyciel i Prezes Zarządu - Adrian Obarski.
Dominik Nowy wpis

100% Polecam! 4 ECO Konkretnie, Szybko, Profesjonalnie! Znakomity kontakt od pierwszego spotkania. Duża wiedza i fachowe porady. Polecam!

Magdan Nowy wpis

Instalację zamawiałam w radomskim oddziale firmy i jestem bardzo zadowolona. Polecam firmę.

Przedstawiciel Handlowy

Handlowiec ze Śląska miał się ze mną umówić na rozmowę, ale najwidoczniej zapomniał, pewnie myślał o tym jakim był dobrym marynarzem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Instalację mam od jakiegoś czasu. Był u mnie przedstawiciel kręcić filmik Dronem, mam nadzieję że filmik wkrótce się pojawi. Obserwuję FB firmy. Mają pomysł i doświadczenie. Spoko firma i ludzie.

Piotr L.

Realizacja zamówienia wykonania instalacji przydomowej przebiegła sprawnie i zgodnie z zamówieniem, pomimo że w trakcie montażu były niesprzyjające warunki atmosferyczne. Brawo!

DIORA

Polecam firmę, bardzo pozytywnie! Wszystko zrobione prawidłowo, działa jak trzeba.

Joanna

Pozytywnie oceniam firmę 4 Eco. Pomimo kilku problemów na początku pozytywnie udało się załatwić wszystkie sprawy.

Aneta

Fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Wiem, bo skorzystałam. Mega oszczędność.

Rok temu wygasło ogłoszenie na stanowisko przedstawiciela handlowego. Były w nim podane aż 3 rodzaje umów, a konkretniej umowa o pracę, umowa zlecenie i kontrakt b2b. Czy to znaczy, że można sobie wybrać czy firma raczej "proponuje" taką, która najbardziej jej odpowiada? Jakie w ogóle widełki zarobkowe, bo o tym wzmianki nie było?

Rozpatrujemy różne możliwości, jako że z reguły każda sytuacja jest indywidualna. W tej sprawie prosimy o kontakt na adres mailowy: rekrutacja@4-eco.pl. Dziękujemy za zainteresowanie naszą Firmą!

Ewel WW

Serdecznie polecam. Fachowcy jakich mało. Odpowiadali na wszelkie moje pytania i wątpliwości. Instalacja również przebiegła wzorowo.

Cześć, ja również jestem zainteresowana pracą jako przedstawicielka handlowa. Chciałabym tylko wiedzieć, czy pracodawca obecnie przewiduje jakąś podstawę wynagrodzenia, czy pracuje się jedynie w oparciu o te prowizje, o których piszą w ofercie? Ciekawe, wolałabym mieć jakieś zasadnicze.

Dzień dobry, zachęcamy do wysłania cv na adres rekrutacja@4-eco.pl . Skontaktujemy się z Panią i chętnie odpowiemy na wszystkie pytanie.

Aktualność
Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z Targów ENEX 7-8.02.2024.
XXVI Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz OZE.
To były niezwykle intensywne i pracowite dni, pełne spotkań, rozmów oraz nowych pomysłów i współprac. Bardzo dziękujemy za tak liczne odwiedzenie naszego stoiska oraz zainteresowanie konkursem, w którym do wygrania jest instalacja fotowoltaiczna wraz z montażem o mocy 4 kW.
Rozwiązanie konkursu nastąpi w dniu 14 lutego. Wyniki ogłoszone zostaną na naszej stronie internetowej http://www.4-eco.pl
Do zobaczenia za rok!
KAJA

Czy pracownik obsługi klienta to stanowisko sprzedażowe? (telefonowanie do klientów z propozycją sprzedaży produktów itp?

@KAJA

Pracownik obsługi klienta nie jest stanowiskiem sprzedażowym. Obejmuje ono opiekę nad klientem już po podpisaniu umowy na założenie instalacji fotowoltaicznej czy pompy ciepła.

@4 Eco Sp. z o.o.

To jakie obowiązki należy wykonywać będąc na stanowisku obsługi klienta ? I na jakie wynagrodzenie można liczyć ? Rozjaśnij

Wyjaśnimy wszystkie szczegóły - prosimy o kontakt na adres mailowy: rekrutacja@4-eco.pl Pozdrawiamy!

Aktualność
Za nami 32. FINAŁ WOŚP - KIELCE - SZTAB #262Jeszcze raz dziękujemy za udział w licytacji instalacji fotowoltaicznej o mocy 5kW! Instalacja została wylicytowana na kwotę 12 tys. zł.
Serdecznie gratulujemy!
DAMIAN

Firmę 4 ECO oceniam na 5 +, wszystko sprawnie zamontowane. Instalacja wygląda świetnie. Już kilku osobom poleciłem usługi 4 ECO i wszyscy są zadowoleni.

Renata

Jaka jest stawka na doradcę klienta tutaj w firmie, bo w żadnym ogłoszeniu nawet takim starszym sprzed dwóch miesięcy nie mogę przeczytać o tym, jakie są zarobki, tak po prostu żeby się z orientować nawet ? Oczywiście chodzi mi o aktualne stawki o inne bym nie pytała.

@Renata

Pytanie, na które najlepiej odpowie nasz Dział HR! Dziękujemy za zainteresowanie Firmą 4 ECO. Zapraszamy do złożenia CV. Wszelkie szczegółowe zapytania prosimy kierować pod nr telefonu 533 320 775. Pozdrawiamy!

Agatka

Dzień dobry,zastanawiam się nad dzierzawą ziemi pod farmę fotowoltaiczną. Czy taka gałąź jest w punkcie zainteresowania firmy?są jakieś realizacje?

@Agatka

Tak. Realizujemy nie tylko standardowe instalacje przydomowe, ale również farmy fotowoltaiczne. Zatem zapraszamy do kontaktu.

Roman
@4 Eco Sp. z o.o.

Witam czy firma może podpisać umowę dzierzawy pod farme fotowoltaike ? z kimś kto posiada ziemię powyżej 1 ha ale jest ziemią 3 klasy , pozdrawiam

@Roman

Dzień dobry. Zgodnie z obecnym stanem prawnym na farmy fotowoltaiczne przeznacza się grunty klasy IV i gorszych. Przeznaczenie na taką inwestycję użytków klas I - III jest możliwe, ale pod warunkiem uzyskania zgody ministra właściwego do spraw rolnictwa i rozwoju wsi dotyczącej zmiany przeznaczenia gruntów rolnych. Pozdrawiamy!

@Roman

Igga

Polecam tę firmę. Profesjonalna obsługa i pomoc w formalnościach.

MS

Profesjonalna i miła obsługa zawsze gotowa na udzielenie informacji i fachowej porady. Firma naprawdę godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w 4 Eco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4 Eco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4 Eco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 104 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4 Eco Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4 Eco Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4 Eco Sp. z o.o.