4 Eco Sp. z o.o.

Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Karolina M.

Polecam firmę przede wszystkim za fachowe podejście do klienta, szybką realizację oraz za przystępne ceny. Przesympatyczny przedstawiciel który, wszystko dokładnie i cierpliwie omówił i wyjaśnił. Czekamy teraz z mężem na niższe rachunki.

Ludwiczek

Porządni i kontaktowi. Czego więcej chcieć od firmy zakładającej pompę ciepła? Pan Konrad to mega człowiek, który zawsze chce pomóc i za to należą im się brawa. Jak chcecie założyć pompę ciepła to śmiało polecam 4 ECO :)

w

ok

Dariusz S.
@Ludwiczek

W pełni podzielam opinię. Pan Konrad to właściwy człowiek na właściwym miejscu, fachura jakich mało. Nawet takiego laika, jak ja potrafił zaszczepić tematem ciepła właściwego, doboru odpowiednich elementów względem parametrów. Nie kupiłem ceny, tylko właściwą odpowiadającą moim potrzebom pompę ciepła. Po roku mogę powiedzieć dziękuję i polecam. Dariusz, zadowolony użytkownik DIMPLEXa 9KW

Ala
@Ludwiczek

A jak z dofinansowaniem to taki bajer tak

Paweł P.

Pełen profesjonalizm. Firma godna polecenia. Jak fotowoltaika to tylko z 4Eco.

Leszek G.

Bardzo serdecznie polecam. Przyjechali punktualnie i porządnie zamontowali panele. Przemili i uczciwi.

Przedstawiciel Handlowy

Handlowiec ze Śląska miał się ze mną umówić na rozmowę, ale najwidoczniej zapomniał, pewnie myślał o tym jakim był dobrym marynarzem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kamila Sz.

Panele fachowo zamontowane. Jestem zadowolona. Takich pracowników ze świecą szukać. Serdecznie polecam.

Polecam firmę 4 ECO. Wszystko przebiegło sprawnie począwszy od pierwszego spotkania z handlowcem, a zakończywszy na montażu.

Firma jest z Kielc a ogłasza się w Łodzi, nie rozumiem tego. Poszukują pracowników z własnymi narzędziami, to co to za firma?

Patryk

Mam nadzieję, że powstanie więcej takich firm jak ta. Obsługa obeznana w temacie, a cena za ich usługi jest naprawdę dobra. Dla mnie najlepsi na rynku!

Kasia S.

Bardzo polecam firmę 4ECO Kielce! Od samego początku dobry kontakt z handlowcem. W trakcie dużo formalności, ale przez jasne wytłumaczenie wszystko udało się.

Gosia J.

Szczerze polecam! Panowie pomogli z dotacją a także dobrali nam optymalnie instalacje, mimo że poprzednicy próbowali "wcisnąć" droższe!

KaKa

Jak najbardziej polecam firmę For-Eco do instalacji fotowoltaiki, miła obsługa, wszystko działa jak należy, solidna firma.

Aga

Obsługa klienta na najwyższym poziomie, kompleks. Od zrobienia wyceny po wysłanie wniosku o dotację.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w 4 Eco Sp. z o.o.?

Magda N.

Uważam, że zaliczam się do grona zadowolonych klientów. Instalacja działa i to tak jak potrzeba. Kontakt z przedstawicielami bardzo dobrze postrzegam. Pierwsza linia to doradca, w kolejnym etapie kontakt z biurem i tu i księgowo i informacyjnie było ok. Polecam.

Dawid

Żałuję, że dotychczas trafiałem na mniej prawdomówne firmy. Tutaj się nie zawiodłem. Przyjechali ekspresowo. Zrobili co trzeba i jak trzeba.

Maciek W.

Jak ktoś nie chce tracić dużych pieniędzy, czasu oraz nerwów to polecam 4ECO. Pracownicy, którzy zajmują się klientem też są ludźmi i potrafią zrozumieć jego oczekiwania, względem swoich zakupów. Polecam.

Kajetan H.

Instalacja fotowoltaiczna wykonana profesjonalnie. Fachowe doradztwo, konkurencyjna cena, szybka realizacja. Z pełną świadomością polecam firmę.

Filip G.

To jak podeszli do klienta jest godne podziwu. Bardzo indywidualne podejście. Fajny kontakt. Dzięki!

Krzysztof Ś.

Obsługa, doradztwo i pomoc bardzo dobre. Jestem zadowolony i gorąco polecam.

Wiktor

Ekipa monterska super. Przyjechała punktualnie i od razu zabrała się do pracy. Bardzo sprawnie się uwinęli. Panele są ekstra.

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w 4 Eco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4 Eco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4 Eco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 104 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4 Eco Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4 Eco Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4 Eco Sp. z o.o.