Kancelaria Adwokacka Ilona Wojewodzic-Pedryc

Końskie

Opinie o Kancelaria Adwokacka Ilona Wojewodzic-Pedryc

Ania

Przede wszystkim nie jest osobą która skasuje i się nie interesuje. W mojej sprawie od początku do końca wszystko poprowadziła. Sprawa w sądzie rodzinnym. Nie naciskała na nic. Decyzja należała do mnie aczkolwiek podsuwała różne rozwiązania. Naprawdę godna polecenia. Więcej takich adwokatów.

Kredka

Niezorientowana w sprawie, w sądzie praktycznie nie zabiera głosu. Sprawa przegrana. Nie polecam

Dodatek

Opanowana, życzliwa i przede wszystkim kompetentna. Nie traktuje cię przedmiotowo. Polecam z czystym sumieniem.

Niedowiarki :)

Pisze bardzo dobre i zdecydowanie skuteczne apelacje i za to od całej naszej "Rodziny" PIĘKNIE DZIĘKUJEMY.

była klientka

Pani mecenas nie zna się na sprawach, których się podejmuje. Oczywiście kasuje pieniądze za poradę, której nie potrafi udzielić.Trafiłam tam przypadkiem bo do wszystkich dobrych prawników trzeba umawiać się wcześniej.A sprawa była pilna.Nie polecam.

Klient

Pani mecenas jest osobą sensowną, rzeczową i sumienną. Wszystko wnikliwie tłumaczy. Bardzo miła i szczera. Godna polecenia.

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Ilona Wojewodzic-Pedryc - Końskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Ilona Wojewodzic-Pedryc