Opinie o obi.pl - Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie OBI. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OBI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o OBI w Kielce

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
były pomarańczowy

Stanowisko doradcy klienta w tej firmie jest idealne dla osoby którą interesuje : - śmieszna wypłata - premia praktycznie niemożliwa do zrealizowania ( która i tak jest śmieszna ponieważ jest od niej jeszcze podatek ) - 89 zadań do wykonania dziennie wedle widzimisię " dyrektorów i kierowników " ( w tym zadania niezgodne z Twoim stanowiskiem pracy ) - brak satysfakcji z wykonywanych czynności - uprawianie tak zwanej " spychologii " czyli każdy spycha pracę i odpowiedzialność na kogoś innego i umywa ręce od problemów - pracy w 37 stopniowym upale który panuje na hali w lecie - przychodzenie na 5 różnych zmian w miesiącu - grafik zmieniany kilkanaście raz bez jakichkolwiek konsultacji z pracownikami - praca w weekendy z tłumami ludzi ( premii czy dodatku za pracę w weekend oczywiście brak ) - brak za obecnych rządzących posiłku w weekendy - brak pracowników na działach , więc trzeba pracować za dwóch lub trzech za tą samą pensje - zmienianie godzin pracy wedle widzimisię z dnia na dzień To ta praca spełni Twoje wszystkie oczekiwania

Majka

Firma Obi -ok. Wypłata-ok. Tylko minusem jest atmosfera która panuje jest straszna. Mobbing, brak szacunku, zero jakiego kolwiek zrozumienia. Zawsze wszystko źle, obgadywanie zawiść. Kierownik działu ogród to skandal . Niech centrala się tym zajmie bo traci dobrych pracowników. Mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing.A zastępca kier to już w ogóle dramat .

Go work stał się księga żalów a chyba nie o to tutaj chodzi. Część jest prawdziwa a część nie. Totalna bzdura jest to że po roku pracy Cię zwalniają. Nie spotkałem żeby ktoś kto pracował nie miał przedłużonej umowy. 100% takich przypadków z ostatniego roku - dwóch to ludzie udający że pracują. Prawda jest że jest dużo obowiązków jak na taką ilość ludzi. Nie problemem jest to że obowiązków jest dużo tylko to że ludzi jest mało. Towar sam się nie dołoży. I to jest obowiązek pracownika marketu. Tak jak obsługa klienta i nie można mówić że dokładanie towaru to jest (usunięte przez administratora) i pracownik nie powinien tego robić. Ludzie którzy pracują od lat są przyzwyczajeni o pracy a dziwić i krzywdzić to to może chyba tylko nowe pokolenie oderwane od komputera. Foty z roboty - półprawda. Irytujące są fotki np palety z której ktoś szykuje transport. Ona nie leży tam dla hecy. Irytujące jest zdjęcie krzywej ceny czy papierka na ziemi. Natomiast normalnym jest fotka pustej palety w regale bądź pustego miejsca bo dokładanie tego towaru żeby był dostępny dla klienta to nasz obowiązek. Położenie towaru na półce to też obsługa klienta. Klienta który przyjdzie za chwilę i go sobie weźmie bez trucia (usunięte przez administratora) Doradcy. Kiedyś były obchody w formie papierowej teraz są fotograficzne. Tamte nikogo nie oburzały choć było na nich to samo. Ludzi którzy SAMI szukają sobie pracy i dbają o swoje alejki można paliczyc na palcach 2 rąk. Kolejna prawda jest pensja. Ludzie którzy ciężko pracują powinni zarabiać i 1500 zł więcej od statystów. Niektóre działy ciągnie mniej niż połowa zatrudnionych tam ludzi. Czemu mają nie zarabiać znacząco więcej? Inne firmy wiedzą że takim ludziom można dać 1000 zł więcej bo sobie to odrobią w 1-2 dni sprzedając towar. Białe koszule mają swoje odchyły ale z grubsza uwierzcie że są gorsi. A jeśli ktoś uważa inaczej to znaczy że to chyba jego pierwsza praca w życiu. Powinno się doceniać tych co wychodzą poza swoje ramy a dociskać tych którzy sciemniaja i przez to praca spada na kolegow z działu. Bo ci koledzy później odchodzą z uśmiechem na ustach a kolejny pracodawca ma mega pociechę z nich. A dział tapla się w g.. dalej sam bez nich.

Majka

Rob

Pewnie o Zagnanska chodzi

Stażysta
@Majka

A ja bym powiedzial odwrotnie. Pensja niska w porownaniu do wlozonej pracy. Szczegolnie w sezonie letnim i swiatecznym. Obgadywanie i zawiść dotyczy tych pracownikow ktorzy sami to nakręcaja. Po odejsciu jedenej z pracowniczek atmosfera jest neutralna. Z mobbingiem ciezko sie spotkac poniewaz w zakladzie funkcjonuja procedury antymobingowe. Kierownicy wymagaja sporo ale nigdy nie zdazylo mi sie dostac ochrzanu o niewyrobienie sie z obowiazkami. Czesto ida na reke jesli chodzi o grafik insytuacje losowe. Ogolnie fajni ludzie ktorym zalezy na pracy w dobrze ocenianym sklepie.

Ja
@Majka

Najfajniejsza firma w jakiej pracowalam, atmosfera super i kierownicy tez, NIE LUBIA JEDNAK OSOB KTORE pachna i nic nie robia. Msle ze jestes ta osoba ktora siala zamet i nic nie robila, dlatego masz takie odczucia

Edyta
@Rob

Majka poruszyła kwestie mobbingu, a Ty Rob wskazałeś konkretną osobę, pamiętaj że są to mocne oskarżenia weryfikowane przez odpowiednie organy, zaś używanie imienia i nazwiska na Serwisie Pracy GoWork jest zabronione. Jeżeli masz jednak chęć podzielić się konstruktywną opinia jak pracuje się w OBI to zrób to, na pewno pomoże to np. Kandydatom uczestniczących w procesie rekrutacji. Jak wygląda taki proces? Czy po zatrudnieniu w OBI pracownik otrzymuje kartę sportową i pakiet medyczny? Jak się domyślam, jesteś jeszcze pracownikiem tej firmy?

Aneta
@Majka

Czy na początku pracy przeprowadzane są szkolenia produktowe? Dzięki za info.

ktos kto tam pracuje
@Aneta

Szkolenia asortymentowe są przeprowadzane na przełomie roku, ponieważ wtedy jest luźniejszy okres, są to zazwyczaj jednodniowe szkolenia na wyjeździe. Częściej zdarzają się szkolenia w markecie, gdy przyjedzie przedstawiciel danej firmy. Ogólnie o znajomość asortymentu nie ma się co obawiać, bo pracują tam na tyle kompetentne osoby, że bez problemu się ogarnie :)

mały
@Majka

Zgadzam się z Majką co do jej opinii na temat Kier działu Ogród , ta osoba nie powinna zajmować tego stanowiska ponieważ nie nadaje się do zarządzania ludźmi , jest ona przesiąknięta starymi układami

@Aneta

Nie

Natalia Nowy wpis
@Były zewnętrzny

No to jak inaczej się wdrożyć niby?

O B I pracownik

Pracuje w firmie kilka ładnych lat, ale najbardziej irytuje mnie fakt zatrudnienia w firmie nierobów, bo jak wytłumaczyć fakt trzymania nierentownych osób, których częściej nie ma w pracy niz są. Ja jak każdy pracownik muszę (usunięte przez administratora) żeby zarobić, a są osoby ktore przez ostatnie pół roku były może miesiąc w pracy, to jest paranoja normalnie. Niby zwolnienie a to noga a to plecy, a to urlop ale bez przesady. SZEFIE każdy chciałby pieniądze za darmo, ale w tym wszystkim brak szacunku do wiernych pracowników którzy są na kazde zawołanie żeby zapełnić lukę za (usunięte przez administratora) A pieniądze każdy dostaje te same. A najlepszy fakt że ktos siedzi na zwolnieniu a na fb na wakacjach problemy zdrowotne mijają, wraca do pracy i zwolnienie... Proponuję się zastanowić bo pracownicy juz sie wku...

@O B I pracownik

Zwolnienia chorobowe pracowników na pewno są weryfikowane. Nie wierze, że ktoś non stop siedzi na zwolnieniu i nadal go trzymają w robocie. No chyba że ma jakieś plecy bo inaczej tego nie widzę.

@Patrycja

W jaki sposób są weryfikowane? Nie kpij.

Anonimek
Kandydat

Czy ktoś pracował na dziale ogród jako pomoc utrzymania roślin? I może coś dać znać o tej pracy?

@Anonimek

Szukają teraz kogoś na dział ogród? Wiesz jaką stawkę proponują bo może też wysłałbym CV. Jakbyś coś się dowiedział to pomożesz? :)

Anonimek
@Patrycja

Najniższa krajowa oczywiście. Natomiast były dość dziwne opinie na temat pracy ba dziale ogród dlatego pytam czy ktoś tu byl na tym dziale

P
@Anonimek

Bylem zatrudnieniony jako pracownik tymczasowy na ogrodzie , fajni ludzie i kierownicy a z minusów to upał jaki panuje w lato na ogrodzie jest nie raz nie do wytrzymania wypłata zawsze na czas

Edyta
@P

tymczasowy na jaki dokladnie sezon ? wlasnie szukam dodatkowej roboty na wakacje

P
@Edyta

pracowałem z firmy zewnętrznej moja umowa była na okres 4 miesięcy polecam ogród bardzo fajny dział i ludzie

Ewwa
@Patrycja

koło 2 tys za hakiem płaca oczywiście netto.

Anna
@Anonimek

A ktoś rozmawiał z szefostwem by podnieść stawkę? Jak szefostwo reaguje na tego typu pytania?

@Anna

Płaca pracownika zewnętrznego nie zależy od szefostwa OBI

Kandydat

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na stanowisko doradcy klienta do Obi na Zagnanskiej. Chciałem zapytać, jaka jest obecnie atmosfera w markecie? Jak z możliwością awansu, czy zarobki są przyzwoite ? Pozdro.

Nowa
@Pytanie

Atmosfera moim zdaniem jest fajna.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie OBI? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Key Account Manager (j.niemiecki)
Mazowieckie Centrum Poligrafii
(71 opinii)
logo firmy Elketromonter
Kossel Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawciel handlowy ds. rynku detalicznego
Kielce
Bt Sp. z o.o. Bruno Tassi Północ sp.k.
(31 opinii)
logo firmy Operator CNC
Kielce
Chemar Armatura Sp. z o.o.
(77 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy OBI zapewnia kartę multisportu?

Nick

Każdy dostał aneks i nagle wszystkimi wszystko odpowiada , pieniądze jednak robią dobrze ....

@Nick

przecież tutaj 50% tematów było związanych z pieniędzmi. Nie wiem czemu ten komentarz.. a co dałeś podwyżkę NAM PRACOWNIKOM ze swojego portfela??? przecież to są Pieniądze z SIECI OBI nie twoje.. TERAZ SIĘ OKAŻE KTOŚ będzie NAM WYPOMINAŁ podwyżki bo za te 400 brutto co dostałem mam (usunięte przez administratora) za trzech i chodzić wiecznie zadowolony???! ZAPOMNIJ zawsze się coś znajdzie co komuś nie pasuje.. OD pomysłów Centrali po bezsensowne przebudowy.. aż do kochanych pieniędzy co zależało pracownikom. Przecież firma prowadzi ankiety co roczne i tam zapewne 90% pracowników napisało ze za mało zarabia. Więc Jeśli nasz dyrektor wywalczył te podwyżki to chwała mu za to lecz niech NIE ZAPOMINA O POZOSTAŁYCH PROBLEMACH marketu

były pomarańczowy

@były pomarańczowy

BRAWO DLA CIEBIE POMARAŃCZOWY - prawdę mówisz:) OBI JAKO PRACODAWCA I WARUNKI PRACY DOBRE NAPRAWDĘ DOBRE ALE ORGANIZACJA PRACY NA MARKECIE I MAGAZYNIE PO PROSTU (usunięte przez administratora) POMYSŁY DYREKTORÓW SĄ IDIOTYCZNE... PO PIERWSZE... KAŻDA ICH DECYZJA JEST NIE PRZEMYŚLANA BO JAK JUŻ COŚ USTALĄ TO ZA TYDZIEŃ LUB DWA TRZEBA POPRAWIAĆ COŚ CZEGO (usunięte przez administratora) NIE PRZEWIDZIELI ... CHODŹ NIEKTÓRZY PRACOWNICY NALEGAJĄ BY KIEROWNICY IM O TYM POWIEDZIELI ALE OCZYWIŚCIE ICH SIĘ (usunięte przez administratora) BOJĄ... CHOLERA WIE DLACZEGO... CIĄGŁE ICH PRZESTAWIANIE PRZEBUDOWY POMYSŁY SĄ NA POZIOMIE PODSTAWÓWKI NIE ANALIZUJĄ CZEGOŚ CO MOŻE NASTĄPIĆ SĄ TYPOWYMI TEORETYKAMI .. NIC NIE MYŚLĄ LOGICZNIE.... I TO WIDAĆ CHODŹBY PO MARKECIE JAKI JEST (usunięte przez administratora) ZWŁASZCZAA PO MAGAZYNIE NIE DA SIĘ TAM NIC SPRZEDAĆ BO ZNOWU JEST ZASTAWIONE...... PO DRUGIE..... CIĄGŁE ŁĄŻENIE I PYTANIE ,, JAK JEST" PRZEZ JEDNEGO DYREKTORÓW JEST IRYTUJĄCE... NAPRAWDĘ POŁOWA MARKETU SIĘ Z NIEGO ŚMIEJE.... JAK JEST JAKIŚ TRUDNY TEMAT TO ODRAZU ZMIENIA GO NA ,,, ZE DZIS PIĘKNA POGODA I ZE UTARG FAJNY... POPROSTU (usunięte przez administratora) NAPRAWDE MAM W (usunięte przez administratora) JAKI DZIŚ UTARG I RESZTE PRACOWNIKÓW TEŻ TO ..(usunięte przez administratora) OBCHODZI... CZŁOWIEKU ROZWIĄZUJ PROBLEMY A NIE PITOLISZ O UTARGACH NIECH NAJLEPIEJ CIE... SZYBKO ZWOLNIĄ..

Taki .
@były pomarańczowy

Byłem na rozmowie z kierownikiem,to jakaś farsa ja z nim na poważnie a on śmieje się w twarz ( baran). Jaka sobie opinię wyrobicie lub juz wyrobiliście tak będziecie traktowani i olewani przez potencjalnych kandydatów na pracowników.

Masz rację. Najgorsze jest to ze takie osoby są głaskane. W imię czego ? Bo nie będzie miał kto pracować? Będzie. Jaki pożytek jest z takich doradców? Żaden. Teraz jest głaskanie i całowanie po rzyci bo taki może się poskarżyć na zewnątrz Więc lepiej trzymać na siłę i jeszcze dawać podwyżki a nie wymagać zupełnie nic. Bo zawsze znajdzie się 1 matoł.na dział który nic nie mówi, nie skarży się tylko pracuje. I taki zrob robotę a podzywkj czy broń boże pochwały już na pewno nie

Jeśli myśleliście że jest zła dyrekcja to mieliście przez jakiś czas dowód że może być gorzej. Osoba która zastępowała głównego dyr nie nadaje się na to stanowisko z kulturą jaka ma. Ręka w kieszeni, chamskie odzywki, brak wiedzy. Ludzie zapieprzaja a on zobaczy że się stoi chwilę i teksty jak spod sklepu . Wstyd

ja

bo to prawda

@ja

Chodzi tylko o atmosferę w pracy i kierownika, a inne sprawy są ok? Mam na myśli wysokość wypłat. Ze 3 tysi się na czysto wyciągnie?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w OBI?

LUIS FIGO- obecny pracownik

praca w OBI jest różna... zależy na jaki dział trafisz są plusy i minusy... jeśli trafisz na ogród ,magazyn czy budowlankę masz ... prz....bane . roboty tyle co na budowie w o okrojonym składzie... jak można tyle robić w 3 - 5 osób.. przecież to jest absurd........ jest bardzo ciężko ..latem gorąc , zimą piździ.... SĄ TEŻ PLUSY:) he stała stabilna praca odzież robocza.. FAJNI LUDZIE i co .... pensja:P zawsze na czas ALE... ALE.. tam nawet nie zarobisz 3 tysięcy do ręki.. BIERZESZ 2100- 2600- pensji za to ze wychodzisz z pracy wyczerpany .. cały pocięty brudny... z bólem kręgosłupa... do tego Dyrektorzy chodzą i mają PRETENSJE!!!! że nic NIE ROBIMY?!? zapewne NAM PRACOWNIKOM tego nie powiedzą w twarz.... ale ja ich obserwuje..... stoi taki 3- 4 metry od ciebie.. i cie sprawdza ...pamiętajcie... WAS TEŻ MOŻE KTOŚ SPRAWDZAĆ I OCENIAĆ WASZĄ PRACE REZULTATY...NIE jednego Ten market miał dyrektora..a wracając zawsze przychodzą w tym momencie... co człowiek zwykły człowiek NIE MASZYNA!!! przez 5- 10 min odpoczywa..i np rozmawia z kolegami z działu , którzy też sobie robią...króciutką przerwę ... ale oczywiście pretensje i gadanie ze jest sielanka... ale nie widzą ze przez resztę godzin... ZAPIERDZIELAMY. I TO WIDAĆ GOŁYM OKIEM ŻE ROBOTA TAM IDZIE... premia??? co to w ogóle jest??? jakiś dodatek który będziesz miał od utargu??!! to jest motywacyjna premia??? WSTYD!!! a wracając do dyrektorów.. przychodzi pyta się... wiec mówię ze jest źle ... tamto źle a TEN gada....... ,, albo o pogodzie albo o utargu.... no żenada!!! ALBO jeszcze lepsze cieszmy się że mamy prace.....chłopie cieszyłbym się jakbym zarabiał tyle co TY! I Chodził se po markecie.... więc NIE ZADAWAJ JUŻ (usunięte przez administratora) PYTAŃ....

On
@LUIS FIGO- obecny pracownik

Jeśli jest tak źle to po co pracujesz ?

figo
@On

pracuje bo u nas w rejonie kieleckim nie ma lepszych warunków pracy.... może i pójdę gdzieś gdzie dają 2 stówy więcej.. ale mogę trafić na gorsze (usunięte przez administratora) więc trzymam się tego a po drugie.. pisze prawdę to co się dzieje na markecie.. owszem firma stabilna to cieszy atmosfera itd..... ale płaca do wykonywanej pracy na dziale którym pracuje jest za niska.. każdy ci to powie.. po trzecie... pisze o błędach i częstym złym traktowaniu NAS pracowników.. ... jeden dyrektorów nawet nie wita się z pracownikami... brak szacunku.. a przekaz informacji stojąc 3 metry ode mnie do kierownika to żenada... ja rozumiem ze w SIECI taka jest kolej rzeczy.. dyrektor-kierownik-pracownik ale jak stoisz obok mnie to nie musisz szeptem mówić do mojego kierownika..bo MY PRACOWNICY CZUJEMY SIĘ JAK RZECZ.... a błędy wytykam bo CO ROKU POWTARZACIE (usunięte przez administratora) ciągle nie możecie ustalić pewnych rzeczy które CO ROKU są problemem.... JA NIE WIEM PO CO WY W OGÓLE robicie TE zebrania u góry... JAKI JEST SENS jak i tak potem trzeba po was poprawiać LUB ...np po ustaleniach na ZEBRANIU trzeba zmieniać.. za.... za 2 -3 tygodnie.. przecież to jest marnowanie czasu i zdrowia pracownika..... IDZIE sezon zimowy nie potraficie ustalić jednego miejsca na centrum opału.... koledzy z działu musieli odnowa... to robić i przestawiać.... masakra.... ciężko ustalić JEDNO SPRAWDZONE MIEJSCE... tylko trzeba przestawiać ... co miesiąc....strata czasu i nerwów i zdrowia kręgosłupa pracownika oczywiście a klient sam się obsłuży... przecież wam na tym zależy.. następne... NAGLE.... na dziale budować znalazło sie 20- 30 palet drzwi i BUUM!!! jest problem.. ale tylko dlatego ze WY tak WY nie dopilnowaliście - nie skontrolowaliście tego ... robicie obchody codziennie i zamiast mówić o problemach to ...CHRZANICIE o utargach i słupkach... a najgorsze jest to że BIERZECIE ZA TO PENSJE...! za to ze dochodzi do takich sytuacji... a słyszałem że jesteście przecież od pomagania nam pracownikom..- oczywiście są też plusy ale nie chce mi się ich wymieniać jak i 20 innych minusów tego marketu ..

Katarzyna

pracuje juz dosc dlugo, zarobki smieszne do wykonywanej pracy ktorej jest bardzo duzo. Zaloga nawet fjna ale bardzo mala.Praktycznie zostaja 3 sosoby na caly dzial. DO tWYCH OBOWIAZKOW NALEZY: obsuga klienta, rozkladanie towaru,zmiana cen itp. Masz co robic jednym slowem. praca zmianowa wiec pozegnajsie z gronem znajomych. do plusow: stala wyplata chyba jedyny lus. Praca na chwile ot nauczyc sie czegos i tyle. Awans sporadyczny. Raczej nie polecam ot praca prosta fizycznie.

Chętny
Kandydat

Witam , widziałem ofertę pracę w markecie i chciałbym się dowiedzieć ile firma proponuje na start czy są jakieś premie ? Jak wygląda praca doradzy klienta na dziale mieszkać i Jake wygląda ten dział

Magdalena
@Chętny

Ok widziałeś ofertę a na jakie konkretnie stanowisko?

@Chętny

Obecnie podobno dają 3k brutto , premia jest po wyrobieniu planu miesięcznego . Praca doradcy wygląda na obsłudze klienta, sprzątaniu po klientach , dokładanie towaru, zmianą cen i zajmowaniem się promocją gazetowa . Pracowałem rok i w sumie nie było źle jedyny minus to niska pensja i śmieszna podwyżka która proponuje dyrektor. Fajni ludzie na dziale , kierowniczka bardzo dobra która zawsze idzie pracownikom na rękę . Pozdrawiam dział mieszkać

kaska

tak jasne a pzoniej przyjdzie emial z polecniem zapalaty jasne juz pedzimy. zreszta kto co robi to jego sprawa a nie forum.

Cała prawda
@Pracownik

Takim przykładem może być dział budowlany gdzie odeszło dwóch doświadczonych pracowników z bardzo dużą wiedzą którzy po części ciągnęli ten dział. Ciekawe czy dyrekcja co kolwiek im zaproponowała by zostali (podwyżkę, zmianie stanowiska) wątpię (nie miałem z nimi kontaktu dużego więc nie wiem czy mieli jakaś propozycje)może się ktoś wypowie co miał z nimi kontakt. A wiedzę zaangażowanie i podejście mieli ogromne. A osoba która była wyżej nad nimi jakie miała podejście wiedzę (z tego co słyszałem nie pracuje na tym dziale??i co i ma zmianę stanowiska. Jak miały te osoby się czuć jak były tylko od za... i trzymaniu działu w rydzach???czy ktoś z góry sobie zadał pytanie czemu tacy pracownicy odeszli??? pewnie powiedzą "znaleźli lepsza pensje i prace"myślę, że powód był inny a bynajmniej 1 z nich.kolejna osoba która odeszła Pani od projektantów z ogromną wiedzą zaangażowaniem podejściem do klienta. Pracuje krótko ale z obserwacji zauważyłem że takie osoby są niedoceniane. Jest kilka osób co są wyżej tylko pytanie trzeba zadać za co, czym się wykazali, że awansowali??? Oczywiście nie jest prawdą że umowy są nie przedłużane chyba że jesteś mega leniem to wtedy tak. Bo zwykli lenie mają przedłużane umowy.zdjecia jak dla mnie dobra rzecz bo widać optycznie gdzie trzeba coś poprawić dołożyć itp. dyrekcja nie jest aż tak czepliwa są gorsi. Myślę że jak by był inny dyrektor a z tego co słyszałem był dużo bardziej wymagający to co niektórych z góry by już nie było i tych leni z dołu. Z opowieści wiem że kierownicy nawet mieli duży do niego respekt. Jak był w pracy to wszyscy na dole.

@Cała prawda

I właśnie szkoda że go nie ma bo cała góra była by na dole kierownicy bali się go i był respect a nie teraz pól starego praktikera robi jak starzy kumple... przychodze do pracy na 7.30 i powiem wam przebieram się w szatni a na calej górze sielanka.. kawka opowiesci z weekendu i oczywiscie dyrektorzy nic z tym nie robią.. za ten czas mogli by oni przesuniecia naszykować lub zrobić obchód po sklepie...ale oczywiście biale koszule wolą utrudniac pracownikom na dole zycie... zdjęciami...

ja
@Pracownik

Ale w dalszym ciągu nie wiem w jaki sposób zdjęcia utrudniają życie?

Kleri
@Pracownik

Znów wylewanie żali w internecie bo na tyle was stać. Zawsze są pytania czy jest o czymś chcielibyśmy porozmawiać i jest cisza , każdemu wszystko odpowiada a więc skąd te żale w internecie?

@Kleri

Jak się pytałem ciebie ,, dyrektorze ,, o dwa ważne problemy to mówiłeś że to drogi temat lub gadałeś znowu o obrotach lub pogodzie...

Pracownik gimbas
@ja

Utrudniają. .. połowa marketu o tym, mówi że to (usunięte przez administratora)... i zniechęcanie do pracy... połowa zdjec jest niepotrzebnych bo to problemy niezalezne od nas... ze towar moknie bo dach nieszczelny lub towar stoi wokoło marketu i robi się zdjęcia typu co ten towar tam robi.. albo jeszcze lepsze droga zostawiająca drogę przeciwp. A tam towar I WIDZISZ ZE NIE MA MIEJSCA GDZIE STAWIAĆ A TY CYKASZ FOTKI... WIĘC CHCESZ MIEĆ PORZĄDEK TO PROSZĘ MI ZORGANIZOWAĆ MIEJSCE A NIE CHAMSKO WYSYŁASZ ZDJĘCIA BO TO NASZA WINA ZE TOWAR GNIJE PO KĄTACH skoro robi planuje się coś co zwiększy dochody to też trzeba inwestować w by ten towar składować ale jak się ma nas w czterech literach to ja tez będę to miał i dalej tam stawiał towar

J.
@Kleri

tylko że na tym markecie każdy każdemu dupę (usunięte przez administratora)... zamiast się zjednoczyć i zacząć pisać do centrali to co się dzieje w markecie to lepiej żalić się za regałami jak jest źle i jak było dobrze za byłego dyrektora . zawsze jest opcja albo się zwolnić jak nie pasuje albo zmienić dyrektora tylko jeśli wszyscy będą mówić jednym głosem

@J.

Możesz wnioskować o przejście na Radomska. Tam pewnie będziesz czuć się wyśmienicie :) ja naprawdę nie rozumiem. Jak komuś tak źle to przecież nikt na siłę nie trzyma. Mało pracy w Kielcach ? Bo ten płacz jest żenujący .

Ex pracownik
@Cała prawda

No wiadomo ze nic nie zaproponowali. A przyczyna jest prosta osoby dużo robiące z reguły maja własne zdanie i wytykają nie komfortowe sprawy dyrekcji a takich osób dyrekcja nie lubi. Ponadto zwolnienie się doświadczonego pracownika jest oszczędnością pieniędzy bo nowego pracownika bez żadnego doświadczenia zatrudni się za mniejsze pieniądze. Na razie ta taktyka się udaje bo na najcięższym dziale budowlanym są zapewne najmniejsze średnie zarobki a obrót wysoki tylko szkoda ze kosztem kilku ogarniętych osób które ciągną dział ale już negatywne symptomy widać bałagan na drzwiach i na stolarni no ale póki wyniki są to problemu nie ma. A niektórzy już zadowoleni bo na dziale nie ma już kto narzekać jeśli coś jest nie tak.

Takitentaki
@Pracownik

W kazdej firmie i branży zawsze znajdzie sie ktos. Wszedzie zawsze jest selekcja. Nie nadaje sie odpada zostaja najlepsi. Trzeba zrozumiec ludzi. Jedni bladza pracujac w obi a powinni w biedronce. Inni w biurze a powinni na budowie. Selekcja jednak sprawia ze z kazdej dziedziny fachowcy tworza grono gdzie nie ma ze ktos cos. Praca czas zycie kasa. Podwyzki... Itd. Pitolenie. Ale powinny byc. A szara strefa budownictwa bedzie zadowolona.... Zapomnialem, budowlancy do biura:)

Budowlaniec

Oprócz dyrkecji i kieronika który przychodzi do pracy na 14 a po 14 pije kawe i pali papierosa wszystko by było ok. Druga sprawa to dyrekcja która nic nie robi tyllko zdjecia i nawet gdy jest połowa paleta paneli kaze dołożyć. Trzecia sprawa to dyrekcja ktora nie przestrzega BHP i w adidasach chodzi po markcie a pracownik musi nosić te nie wygodne buty ale dyrketor gdy robi obchód po markecie i cos ciężkiego mu spadnie na stope to nie musi miec butow ktorw sa dopuszczone przez pania od BHP. Czwarta sprawa to pani od BHP ktora chodzi sprawdza jak sa ustawione palety czy nie wystaje po regał ale juz pracownik jest ważny kiedy kaze mu sie przerzucać palete drzwi czy farb np chora sytuacja i chorzy dyrektorzy. Nie polecam nikomu.

XXX
@Budowlaniec

Z tego wynika że klienci też powinni mieć buty ochronne,gdyż mogłoby coś im spaść na nogi. Proponuje zapoznać się wytycznymi kto w jakich butach może chodzić na każdym stanowisku. Po drugie też możesz pić kawę i palić papierosa każdy ma do tego prawo. Po trzecie skoro nie polecasz nikomu to po co pracujesz.

Z działu
@Budowlaniec

Kierownicy funkcyjni czy jak tan sie nazywają to zaczynają zmianę o 14.30 do 23.45 bo zamykają market a taki pan małą literą siedzi w domu i tylko zwolnienia dosyła przez co mamy tylko grafik zmieniany i musimy za niego pracę wykonywać, więc ma czas pisać tu i wylewać swoje żale. Zresztą widać po składni jego wpisów że do szkoły uczęszczał podobnie jak do pracy .

Serio? W sklepie budowlanym każą Ci dźwigać ? Barbarzyństwo

@Z działu

Nie wiem o kim Pan pisze ale przezemnie grafiku zmieniać nie musicie. Ponieważ dawno mnie juz na cale szczęście tam nie ma.

@Z działu

W cv informacja jest, kto jaką szkołę ukończył. Wiedzą kogo zatrudniają. Ja akurat od kąd pracuję w markecie, dnia nie spędziłem na zwolnieniu. Pozdrawiam

Anonim bhp
@Obiektywny

Są pewne przepisy dotyczące do jakiego udźwigu pracownik może towar przenosić ręcznie.

@Anonim bhp

No i nie spotkałem się żeby były łamane. Na budowlance tylko parę drzwi jest cięższe niż 30 kg a drzwi dźwiga się w 2. Zresztą zapoznaj się sam z przepisami . Może się douczysz

Nick

Dykrektor Pan Kn prosi pracownika ktory jest na wolnym ale robi zakupy zeby podeszedł i pomógł klientowi bo on noe potrafi albo nir wiem zastępca dyrektora nie wie nie zna asortymentu sklepu. To świadczy kto zarzadza marketem były pomaranczowy

Patrycja

Ja wygląda proces reklamacyjny w Obi? Jak kupuje się online to też trzeba reklamować online, czy można to zrobić w każdym z marketów budowlanych tej sieci? Długo czeka się na naprawę lub zwrot pieniędzy? Firma przestrzega terminów i reklamacja przebiega sprawnie i bez problemów?

Ja.
@Patrycja

To nie jest pytanie na to forum .

Pytanko
Kandydat

Jak wygląda praca na kasie? Dostałam propozycje na umowe zlecenie, godziny etatowe i prawie 19zł na reke. Proszę o odp jak to wygląda naprawdę

Pytanko

19zł za godzinę netto.

Było minęło i całe szczęście
@Pytanko

Cały market to jedno wielkie kumoterstwo, ręką rękę myję, tyle w temacie.

@Pytanko

ILE!!! 19 NETTO chłopie w markecie?

Ktoś tam
@Pytanko

Nie polecam wypłatę to może zobaczysz dopiero około 20 bo do 10 to zapomnij …

abc
@Pytanko

...polecam pracy na kasie. atmosfera iście rodzinna, wszyscy traktowani na równi, nie ma 'gorszych' i 'lepszych", sprawiedliwy grafik i podział obowiązków a kierownik zawsze i w każdej sytuacji stoi za pracownikiem murem

@abc

To akurat minus. Bo jak coś zwala to wypadałoby wziąć na klatę a nie zganiać na innych. I niektóre kasjerki przez to myślą że są świętymi krowami. Jeśli chodzi i współpracę między działami to z nadzoru najwięcej syfu wychodzi.

pracownik nękany zdjęciami...

cześć i zgadzam się z wami koledzy... te zdjęcia odbieram jako (usunięte przez administratora) - co jakiś czas się powtarzają... te działania i zachowania są długotrwałe i uporczywe, tylko w naszym markecie... jest tak że NASI WSPANIALI CHŁOPCY... w białych koszulach robią zdjęcia dookoła marketu... co jest źle co jest do poprawienia... oprócz bieżących obowiązków których jest pełno.. a to obsługa klienta . zmiana cen promocji dostajemy jakieś zdjęcia które moim zdaniem.. demoralizują nas pracowników.. wręcz prześladują. ... odpowiedz sobie na pytanie.... autorze tych zdjęć czym ty się kierujesz wysyłając te fotki do kierowników poszczególnych działów...??? dowalasz się do nas ze nie chodzimy w maseczkach a łazisz po markecie w LACZKACH.. i to jest przestrzeganie BHP??? pfff robisz lub robicie zdjęcia ze towaru brakuje....i nie dołożony. a pracownik zmęczony po zmianie dostaje fotki o 21.... brak szacunku i zrozumienia ze dzięki nam był utarg 200 - 300 tysięcy... to jest zniechęcanie pracownika do pracy... bo można rozumieć TE ZDJĘCIA JAKO (usunięte przez administratora) gdyż jest to ciągłe ,, gadanie" TYPU robicie za wolno bo towaru brakuje na półkach...czy paletach... oczywiście OFICJALNA WERSJA SĄ TO TYLKO ZDJĘCIA. ale kto jest kumaty może tak czuć że (usunięte przez administratora) ... A czy zrobiliście kiedyś zdjęcia O POZYTYWNYM charakterze że coś jest ogarnięte i dobrze zrobione?? WŁAŚNIE.... NIE!

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie OBI?

Liczba opinii klientów firmy OBI, to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.