Opinie o DACHSER w Gądki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DACHSER. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DACHSER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DACHSER w Gądki

Alicja

@Hrabia, o jakie stanowisko się ubiegasz? Koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami po odbytej rozmowie kwalifikacyjnej. Jak przebiegła? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

Czy oferty pracy firmy DACHSER są jeszcze aktualne? Zależy mi dostaw się na stanowisko obsługi klienta. Jeśli ktoś ma informacje proszę o podpowiedź.

Anonimowo

Witam, Czy wie ktoś jakie są zarobki na oferowanym przez firmę Stażu 2017? Pozdrawiam

Hrabia

Podoba mi się firma , złożyłem już swoje cv. i czekam na rozmowę. Teraz zobaczyłem, że są aktywni na forum i udzielają odpowiedzi,to się chwali i spodoba się ludziom .

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Alicja

@Jan, dlaczego tak uważasz?

Anakin

Syf jak Twoje imię też na 3 litery .

Alicja

@Adrianna dzięki bardzo za informację :)

Alicja

@Adrianna, a jak jest z benefitami? Jakie dodatki są oferowane pracownikom?

@Alicja

Dofinansowanie do opieki zdrowotnej, bony na święta, wczasy "pod gruszą"-dofinansowanie, dodatkowy urlop za staż pracy, ubezpieczenia grupowe dla pracownika i rodziny, inne indywidualne

Alicja

@Adrianna dziękuję za komentarz, pracujesz w owej firmie?

@Alicja

Znam ja bardzo dobrze,jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to pytaj. W miarę możliwości postaram się odpowiedzieć.

Adrianna

Zapewniam Was, że rozmowy w Dachser nie są fikcją, bo w dzisiejszych czasach ciężko jest pozyskać dobrego pracownika i naprawdę firmie zalezy, żeby zgłaszali się dobrzy ludzie. Nikt tu nic nie ustawia, bo nie ma w tym żadnego interesu. Jak ktoś jest komunikatywny, otwarty na uczenie się, pozywtynie nastawiony do świata i mówi dobrze po angielsku, to ma duże szanse. A wynagrodzenie - stosowne do doświadczenia i kompetencji...podaj po prostu swoje oczekiwania. Naturalnym jest, że inną propozycję dostanie świeżo upieczony absolwent studiów a inną ktoś kto pracował u konkurencji i zajmował się podobnymi rzeczami przez kilka lat.

Alicja

@Anonim w takim razie mam nadzieję, że znajdziesz tutaj pomocne informacje. Kto odpowie?

Alicja

@Anonim masz w planach aplikowanie?

Tak

Cześć, czy możecie podzielić się opinią o pracy w Dziale Obsługi Klienta? Jak wygląda tam wynagrodzenie? Dzięki.

Alicja

@Anonim, dlaczego uważasz, że rozmowa kwalifikacyjna to fikcja i już dawno jest ustalone kto będzie zatrudniony w firmie?

Alicja

Prosimy o zamieszczanie merytorycznych komentarzy. Warto podzielić się informacją np. na temat atmosfery w pracy, procesu rekrutacji czy nowych ofert pracy. Czekamy! ;)

Komornik

Czy Dachser prowadzi aktualnie jakieś rekryminacje? Mam doświadczenie w windykacji i wiem, że to solidna firma.

symulowany ADR

Buahahahahahhaaha "nie pisz przez nos" :)

Stomatolog

Widać idioci i lizusy cały czas plusują, a ci co uczciwie pracują muszą na tę hołotę pracować, frajerstwo tylko na papieroska idzie i na kawusie, Anakin od tego Lizania (usunięte przez administratora) juź masz pełną gębę gówna hahaha liź dalej może lubisz dziureczke a raz pałeczkę hahaha, do zobaczenia na zmianie we umyj jape bp wali z kilometra.

ADR
@Stomatolog

Nie "pisz" przez nos bo nic nie rozumiem :)

Anakin

Kto jest tak głupi żeby takie bzdury wypisywać ? Lord Dzik nie awansował tylko jest PO pacanie . Módl się żeby to On awansował (w co wątpię niestety) bo jak przybędzie kolejny żołnierz imperium pokroju Pana D.B co nawet przywitać się nie potrafi to dopiero będą ciężkie czasy dla rebelii . Pozdrawiam tych co robią i nie jęczą :)

3PO

Nastały mroczne czasy dla imperium, mroczny lord Dzikus awansował a jego droid Kłik nadal w uźyciu,nie stety lub stety poźegnalismy naszego przywódcę Kolesia z wielkim źalem mimo że był pacanem za to mało szkodliwym, nowy lord Dzik wprowadzi rządy terroru i lizustwa,jedyną radą jest zmiana układu słonecznego.

Zostaw merytoryczną opinię o DACHSER - Gądki

• Jak się pracuje w DACHSER?

Zobacz opinie na temat firmy DACHSER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DACHSER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DACHSER?

Kandydaci do pracy w DACHSER napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DACHSER