Opinie o DACHSER w Gądki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DACHSER. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DACHSER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DACHSER w Gądki

Mamba

Dżony to nowy link Ł.K albo D.B a oni dbają o siebie a nie o innych

Minka

@Dżony Zgadzam się z Twoją oceną sytuacji, bardzo merytoryczna i sądzę, że pomoże nowym w podjęciu decyzji o ewentualnym aplikowaniu do firmy. Zastanawiam się dlaczego niektórzy nie przemyślą swojej wypowiedzi, czy ktoś ich inspiruje do tego żeby zaszkodzić?

Dżony

@mamba - pieprzysz jak potłuczony. Płaci się tyle, ile dyktuje rynek. Jak nie ma magazynierów w Poznaniu przy niskim bezrobociu, to firma musi się dostosowac do oczekiwań pracowników. Poza tym, skąd wiesz, że staż zawodowy nowych pracowników nie jest dłuższy niż Twoje 2 lata w dachserze. Dobrze, że udaje się znaleźć ludzi, bo inaczej inni by musieli cały czas nadgodziny jechać. A jak jesteś taki mistrzu, to na pewno Twoja kariera rozkwitnie gdzie indzie za dużo lepszą kasę. Z tego co wiem, to łańcuchem nie przykuwają ludzi w dachser.

Norbert

DACHSER to profesjonalista, ciągle rozwijający zasięg swoich działań, super!

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Minka

DACHSER to fajna firma ale niestety niektórzy nie mogą tu pracować!

Adrianna

@Alicja, a o co pytasz? Ja mam pozytywne doświadczenia.

mamba

Strata czasu na tą firmę jak ktoś dostanie propozycje pracy to nawet niech jej nie przyjmuje jest masakra. Kierownictwo myśli że magazyn jest z gumy tak jak kontenery i naczepy.

NIKODEM :)

witam jak placa w biurze na stanowiskach np jak tam ejst niechodzi o podstawowe jakies stanowisk atylko wyzej placa jaka umowa czas chyba jedna zmiana prosze o odpowiedz jaka atmosfera wiem z ena niektore stanowiska wymagaja jezyka obcego i jakie to są ????

Regina

Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji w temacie pracy dla specjalisty ds. obsługi klienta.? Jakie wymagania może mieć firma na wstępie? Na jaką umowę można liczyć na początek i na jak długo? Najważniejsze jaka jest atmosfera w pracy? Z góry dzięki

Mgr Zenek Bębenek

@Mariusz, próbuj śmiało. Nie sugeruj się opiniami. Zazwyczaj negatywne piszą ci, co mają sami z siebie niewiele dają, a dużo oczekują. Ja pracuję już ponad rok i muszę szczerze powiedzieć, że praca super, zarobki sukcesywnie rosną, socjal świetny, atmosfera jeszcze lepsza, niewielki oddział, ale powoli się rozrasta, a mały oddział (choć największy w Polsce) ma swoje plusy, brak anonimowości, wszyscy się znają, kadra menadżerska też w porządku. Jeśli ktoś narzeka, to ma coś z deklem. Pracowałem w wielu korpo i prywatnych firmach, a tutaj jest naprawdę ok.

Alicja

@Mariusz obecnie niestety nie ma nowych ofert pracy. Może pojawią się niedługo, warto to śledzić. @Nasiu czy dostałeś się w końcu na staż? Czy był on płatny? Wasze opinie i informacje są istotne dla nowo zatrudniających się osób w firmie DACHSER.

Mariusz

Chciałem aplikować do firmy DACHSER i dowiedziałem się, że firma ma całkiem niezłą opinię jako pracodawca. Trochę zastanawiają mnie opinie na tym wątku.

Balbina

Może ktoś podpowiedzieć kilka uwag o pracy przy administracji zleceń. Jaka jest atmosfera w firmie? Wprawdzie słyszałam dobre rzeczy o nich ale chce się upewnić. Czy przy takiej pracy można godziwie zarobić?

Magazynier

@Laik - dokładnie tak jak piszesz. A "Pępuszek" powiedzmy sobie szczerze, ale inteligencją to nie grzeszył. I tak szacunek dla nowego menadżera, że go nie wywalił po pierwszym numerze z akumulatorem, tylko dał mu szansę na poprawę. Jak widać Pępuch nie wyciągnął wniosków i nie skorzystał z tego. Ja bym nie chciał, żeby taki bonzo wywinął mi jakiś numer, że później został bym kaleką albo nie wiadomo co. Właśnie od tego jest kadra, aby podejmować takie trudne decyzje w niesprzyjających warunkach i okresie.

Laik

Czy swoi nie mogą pracować w firmie tylko dlatego że są swoi? Jeśli będą pracowali dobrze to taka decyzja jest bardzo dobra. Pracownicy muszą wiedzieć, że są zasady których pod żadnym pozorem nie można łamać.

Magazynier

Przede wszystkim stanadrady bezpieczeństwa, bhp oraz dbałości o jakość I stan towarów klientów. A pracownicy są na pierwszym miejscu, to widać, że dużo zmienia się na lepsze, więcej szkoleń podnoszących wiedzę oraz świadomość dotyczącą zagrożeń I nie tylko. Dajmy najpierw coś od siebie, a dopiero później wymagajmy.

Lelkum

Jeśli firma pilnuje wysokich standardów to nie może sobie pozwolić na tolerowanie zachowań nagannych ponieważ to mogłoby wpływać na morale pozostałej załogi i dać sygnał innym do takich zachować, czasem tak trzeba.

Stary_wyjadacz
@Lelkum

Przepraszam. Jakie wysokie standardy?

Minka

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów o atmosferze jaka jest w firmie? Interesuje mnie praca w firmie ale lubię mieć dużo informacji, żeby nikt mnie nie zaskoczył. Czy rekrutacja jest procesem jednoetapowym czy może kilka etapów? Czy poza pensją są jakieś dodatki?

Anakin

Najlepiej jest zwolnić kogoś ogarniętego w czasie urlopów gdzie Ci ogarnięci są najbardziej potrzebni . Świetna decyzja Panie Łukaszu i Panie D.B ... zwolnić zawsze można tu wystarczyła by nagana . Niech moc będzie z Wami i więcej przemyślanych decyzji życzę w przyszłości .

Ilustrator
@Anakin

To przełożeni biorą odpowiedzialność za to się dzieje w magazynie i nie mogą dopuszczać do sytuacji zagrażających zdrowiu i życiu pracowników. Jeśli kogoś zwalniają w takim okresie to powód musi być poważny. Najwyraźniej nagana w tym przypadku nie była dobrym rozwiązaniem.

nakin
@Ilustrator

może to była bramka żeby wprowadzić swoich....

nakin
@nakin

po co tak drastycznie żeby móc ściągnąć swoich?

Wolfenstein1

Na ile zmian pracują? Nowa Wieś Wrocławska

Zostaw merytoryczną opinię o DACHSER - Gądki

• Jak się pracuje w DACHSER?

Zobacz opinie na temat firmy DACHSER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DACHSER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DACHSER?

Kandydaci do pracy w DACHSER napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DACHSER