Pojazdy i ciężarówki są raczej standardowe, ale dobry zespół i dobra współpraca!
Płatność jest ZAWSZE na czas i bez (usunięte przez administratora) ...
Mercedes mp3
11.08.2020 22:11
Były pracownik
Brod , smrod nie polecam dotyczy to rowniez oddziału niemieckiego . Zatrudniaja chlopakow z Mołdawii na bulgarskich papierach , którzy pracuja 3 miesiace na miesiac wolnego.
Zostaw merytoryczną opinię o Wheels Logistics Sp. z o.o.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.