Opinie o DACHSER w Gądki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DACHSER. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DACHSER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DACHSER w Gądki

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w DACHSER? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ssgg

Jest pięknie Wszyscy się kochamy ???? Tylko MK nie kochamy ???? Ale on też nikogo nie kocha ????

Alicja

Czy mogłabym Was prosić o powrót do dyskusji dotyczącej wyłącznie DACHSER jako pracodawcy? Przez Wasze ostatnie wpisy, to forum przestaje być wartościowym źródłem informacji o tej firmie dla osób, które planują ubieganie się o zatrudnienie w niej.

Troll
@Alicja

To forum przestalo byc wartosciowe juz dawno . zero moderacji . Pozdrawiam

DD

Ja slyszalem ze Skowron ugryzl hamburgera Truskawy i zostawil w lodówce ????.... Devolaya zjadł na pewno ????

Bambaryla
@DD

Hamburgera tylko polizał podobno

@DD

Najnowsze doniesienia z Koninka Uwaga odnalazł się . Skowron jest nie winny to pomówienia !!! Devolay odnaleziony. Podobno był w zamrażalniku i po miesiącu zjadł go Dziubek :)

Broda

Skowron wyjada brokuły Arturowi

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Jan papysz

Kocham skowrona

mamba

Witam D.B. oraz Ł.K. są siebie warci jeden zatrudnia kretyna a drugi zatrudnia kretynów z H&M i za taką stawkę jak pracownik z 2 letnim stażem jestem ciekawy kiedy jego przydupasy zostaną kierownikami zmian wychodzą 10 min. przed końcem pracy i nie robią nadgodzin bo oni nie muszą a inni niech tyrają.

Daniel
@mamba

a wyjścia na papieroski???? co 15 minut, jak biuro konczy o 16 , wyjscia na papieroska co 10 minut i trwajace 30 minut ,pytam jak ma nie być opoznien w liniach

@Daniel

Chyba tylko puszki podstawiałeś bo nie wiesz że nie ma opóźnień w wyjazdach linii :)

@mamba

Mamba musisz mieć gdzieś braki skoro tak łatwo obrażasz innych i pewnie myślisz że jesteś anonimowy . W Rabenie Cię potrzebują idź :)

Mamba

Dżony i Minka czyli Ł.K oraz D.B. skończcie pisać bzdury od kiedy się pojawiliście w Koninku to ponad połowa starej brygady szuka nowej pracy a wy co nic z tym nie robicie żeby ludzi zatrzymać lepiej było za Kolaśia on chociaż walczył o pracowników.

D.B
@Mamba

Zawsze wszelkie opinie pracowników są dla mnie cenne. Zapraszam na rozmowę, mam nadzieje ze wszystkie sugestie pomogą nam lepiej organizować prace.

max
@Mamba

Odkąd D.B. jest w Koninku odeszlo wiele dobrych pracowników

Igor

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera? warto startować do pracy w firmie?

dziku
@Igor

Zależy gdzie na magazyn odradzam nieogrzewana hala, słaba atmosfera pracy.

Daniel
@Igor

nie polecam tam pracy

Standardowe warunki zatrudnienia. Najpierw umowa o pracę na czas określony potem już na stałe.

Alicja

@anonymous, czy pisząc o stabilnej pracy, masz na myśli to, że pracodawca proponuje Ci od samego początku umowę o pracę? Możesz wypowiedzieć się na ten temat jak i opisać pozostałe warunki zatrudnienia, które są podstawą Twojego zatrudnienia? Będą one ciekawe dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do DACHSER w najbliższym czasie.

Firma godna polecenia jeśli myślisz o stabilnej pracy. Dobra atmosfera. Nie jest to miejsce dla osób, które przychodzą do pracy z myślą picia przez cały dzień kawy i nadzieją, że krasnoludki wykonają pracę za nich.

Melonik

Adolfa jak Adolfa, ale że Magdy nie wzięli? Madzia to był mój czarny koń iiiiiiihahaha

Bede Liderem

Ale ze Adolfa nie wybrali?

Anonimowy

Wyjaśniło się kto zjadł burgera? Czy po zebraniu szefa ktoś się przyznał? Kogo oni zatrudniają do tego biura?

Mgr

Mamba - jak masz dość, to co tu jeszcze robisz? Na moje to coś Ci się poprzestawiało. Boli Cię to, że nowy kieras w końcu zaczął wymagać i egzekwować? Nie pamietasz juz jak było za Kolasia? Obiektywnie - dla mnie jeden i drugi to profesjonaliści. Mógłbyś się sporo od nich nauczyć, ale Ty za mały na to jesteś. Jak masz jaja to idź i powiedz w twarz, a nie walisz anonimy. Tylko uważaj bo teraz łatwo namierzyć każdego w sieci a kierasy są łebscy i kumaci, więc uważaj. Bo to co piszesz nie jest w ogóle merytoryczne, tylko podpada pod paragraf. Jedziesz danymi. A jak pisałeś z tel to gratuluję rozumu. W kwestii zatrudniania to kierownik ma zapewnić kadrę na magazynie. Ja bym się czepiał liderów bo to oni odpowiadają za szkolenia nowych i za to jak pracują, ale kiero też i za nich się wziął i widać efekty. Wspomnisz jeszcze moje słowa jak jeden i drugi odejdą a na ich miejsce przyjdą barany z Amazona albo z Rabena.

Mam dosyć tej firmy a zwłaszcza kierownika magazynu Ł. K

M

Jestem ciekawa jak pracuje się Agentom Celnym e Agencji celnej w Dahser? Może ktos podzieli się ze mną swoim zdaniem. Będę bardzo wdzieczna?

kandydat

Brałem udział w rekrutacji na spec ds sprzedaży. Firma a raczej ludzie którzy w niej pracują wydają się bardzo fajni, atmosfera również. Jednak wróćmy do rekrutacji. Tutaj przerost formy nad treścią. Zwykłe sprzedażowe stanowisko a czujesz jakbyś startował do zarządu. Pierwsza rozmowa 1,5 h potem assesment center (zaplanowany na 3h w rzeczywistości przedłuża się do 5h). Nieważne że ustawiłeś sobie dzień pod nich, że zakombinowałeś w obecnej pracy aby do nich przyjechać. Kompletny brak zarządzania czasem z tym samym brak szacunku dla kandydata. masz wrażenie że wyrabiasz KPI dla pani z HR która wydaje się przeszczęśliwa że może organizować to podniosłe wydarzenie. Poza tym kto dzisiaj przeprowadza assesment na stanowisko handlowiec. Wrażenie - HR przez zasiedzenie (mało konkretów, stare metody typu "proszę sprzedać mi ten ołówek" - o zgrozo przecież to koniec la 90-tych. Wynagrodzenie....no to jest drażliwy temat dla nich. Będziecie proszeni kilka razy o weryfikacje swoich oczekiwań w różnych konfiguracjach (ile przez 6 mies, ile jak na rok a ile jak na dwa lata itd:) - bardzo dziwnie. Generalnie jest to raczej średnia niższa rynkowa a więc bez szału. System prowizyjny też jest wart uwagi ponieważ jest jakby go nie było....ale nie opiszę wszystkiego bo będzie nieciekawie:) Na koniec jeszcze dodam że obiecany feedback po assesment do tej pory nie dotarł:(

Grażyna
@kandydat

Do którego oddziału była ta rekrutacja?

Handlowiec
@kandydat

Do Kandydat: do jakiego oddziału firmy Dachser aplikowałeś? Do Koninka?

@Handlowiec

Pod Pruszkowem

Grazyna
@Kandydat

@kandydat To forum dotyczy oddziału Dachser w Gądkach pod Poznaniem

HR
@kandydat

Dzień dobry, Dziękuję za Pana refleksje na temat naszego procesu rekrutacyjnego. Rozumiem Pana rozgoryczenie, zajęliśmy Pana czas ( za co przeprosiliśmy, kiedy AC przedłużył się ) nie zatrudniając Pana. Feedback wysłałam do wszystkich kandydatów 28,11,2017. Pozdrawiam. HR

@HR

Feedback z ac nigdy do mnie nie dotarł

Mamba

Firma która zarabia miliony euro w polsce w gadkach ok polowy na 9 oddziałów gadki nie dbają o pracownika i jego zarobki liczą tylko zyski by upodobać się niemcom

Mamba

Michał kłik to dupowłaz i podpuerdalacz pierwszy u kierasa ze skargą uwaga na tego hu..ja

Zostaw merytoryczną opinię o DACHSER - Gądki

• Jak się pracuje w DACHSER?

Zobacz opinie na temat firmy DACHSER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DACHSER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DACHSER?

Kandydaci do pracy w DACHSER napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DACHSER