Opinie o Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o. w Gądki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o. w Gądki

Patrząc na daty ostatnich komentarzy nie będę zbyt na bieżąco a właśnie wypatrzyłem ofertę na wózek widłowy. Nie wiem niestety na jakiej stawce się pracuje, a piszą ze tylko stała podstawa występuje. warto aplikować?

bhp Nowy wpis

W dniu dzisiejszym spawa została wyjaśniona. Dziękujemy za profesjonalne podejście do sprawy. Z czystym sumieniem polecamy.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko sprzątanie w Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Napiszecie mi cos o obsłudze klienta? jest teraz oferta na takiej stronie a tu nie widzę zbyt wielu aktualnych komentarzy… ogłoszenie widnieje już od tygodnia, czy był ktoś zatem na rozmowie może? po jakim czasie od zgłoszenia zapraszają i czego na niej można się spodziewać? Ogólnie to polecacie złożyć dokumenty?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Spedycji? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Denis Rozrabiaka

Na wstępie pragnę poinformować że jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy a moja opinia jest jedynie subiektywną recenzją tego co obserwuję codziennie podczas pracy!!! (usunięte przez administratora)Kompletnie nie dba się tutaj o kadrę.Kierowcy są traktowani jak zło konieczne (usunięte przez administratora).Tabor firmy to istne nieporozumienie..(usunięte przez administratora)Naczepy, samochody potrafią być myte raz w roku..Wizerunek zewnetrzny się nie liczy.(usunięte przez administratora)W firmie funkcjonują liczne "kółka wzajemnej adoracji" które zamiast efektywnie zarządzać dbać o wydajność pracy jedynie wprowadzają chaos swoimi nie trafionymi decyzjami.Samochody Firma nie powinna się na dzień dzisiejszy nazywać ostsped a "Improwizacja" bo co przyjedzie to będzie, kierowca będzie w pracy to pojedzie, pojazd do pracy może odpali po nocnym postoju to gdzieś wyjedzie..Zebrane w całość wszystkie te zaniedbania przedstawiają przykry wizerunek firmy (usunięte przez administratora)Nie potrafię zrozumieć żeby firmę którą się prowadzi od ponad 25lat w taki sposób zaniedbać i spokojnie patrzeć jak (usunięte przez administratora),klienci, wartościowi ludzie uciekają do konkurencji (usunięte przez administratora).Reasumując nie polecam nikomu ponieważ los firmy i ich pracowników każdego dnia jest niepewny.

Czy PST OST SPED Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Były kierowca OST SPED

Tak, zgodnie z tacho i kodeksem pracy.

Jon Wick

???????????? gdy myslisz,że już koniec trzeba Ci dowalić jeszcze jedno kółko

Julia
@Jon Wick

Serio? A nawet jak już to rozumiem, że jakoś super ekstra płatne wtedy? Mimo wszystko wciąż zgodnie z kodeksem jak pisał?

panika

Większość tutaj to Panowie kierowcy...Na placu oczywiście..W trasie zesrani i panika w oczach na maksa...Żal mi tych cwaniaków ...Kolega ,kolegę wyśmiewa, obgaduje...itd...Szok...Jeszcze miesiąc i paa..pozdrawiam

Czy w mieście Kalisz da się zarobić więcej niż 5900 pracując jako Spedytor Międzynarodowy?

Zdzichu

Tak da się nawet 6000 tyle że w 2 miesiące

Kierowca C+E

Witam jak obecnie przedstawiają się warunki dla kierowców C+E na międzynarodówce ? Jakie trasy ? Ile czasu w trasie średnio ? Jakie wynagrodzenie netto oferują na dzień dzisiejszy? Jazda w obsadzie czy samemu ? Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam

Kandydatka

Obecnie poszukują asystentki biura obsługi klienta we Wrocławiu czy warto aplikowac? Na innej stronie przeczytałam same nieciekawe opinie…

Czy pracownicy w Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

RX20

W większości przypadków tak. Komunikacja, co fakt, nie jest tu rodem z klubu londyńskich dżentelmenów, ale jeśli komuś sowita okrasa polszczyzny tzw. "przecinkami" nie przeszkadza, to śmiało można się dogadać.

"Własność" z Mercedesa

(usunięte przez administratora)Firma w której wymaga się od kierowcy bardzo dużego poświęcenia własnego czasu na rzecz firmy która tak naprawdę nie daje nic w zamian oprócz zszarganych nerwów i wiecznej dezorganizacji. Jest to firma która nie dba o swój wizerunek zewnętrzny, tabor, sprzęt do pracy na magazynie i w końcu ludzi.(usunięte przez administratora)Firma szuka prowizorycznych oszczędności wśród pracowników zatrudniając ludzi za grosze a pozwala na puste przejazdy,km, przepały czy nie rentowne kursy.Aktualnie sytuacja wygląda tak że większość z pracowników przegląda oferty innych firm w sąsiedztwie czy na rynku szukając dla siebie lepszego miejsca.Kierowcy również stopniowo odchodzą do innych firm a na ich miejsce stale przychodzą ludzie bez doświadczenia.(usunięte przez administratora)Za negocjowalne w miarę możliwości najniższe wynagrodzenie.W firmie panuje całkowita dezorganizacja (usunięte przez administratora)

Jak wygląda sprawa grafiku w Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

RX20

Zasadniczo tak. Trzeba tylko ustalać to na samym początku.

Zbigniew

Jak pracuje się w obecnej sytuacji? Czy firma zapewniła środki ochrony pracownikom?

Były kiero
@Zbigniew

Pracuje się kiepsko dużo wymagaja a zapłacić za tą prace nie chcą...Brak szacunku do pracownika na rozmowie o prace obiecują inne zarobki niż w rzeczywistości a jak upomnisz sie po okresie próbnym to powiedza Ci że likwidują Twoje stanowisko.

Lidia
@Były kiero

Możesz napisać może jakie są wymagania i na jakim stanowisku? Piszesz także, ze na rozmowie są oferowane inne zarobki a później są inne. To jak to jest? Wypłata nie zgadza się z kwotą widniejącą na umowie?

Wiki
@Były kiero

A pracowałes we Wrocławiu czy w Kaliszu ?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w PST OST SPED Sp. z o.o.?

namiestnik

zależy na jakie stanowisko aplikujesz i z kim rozmawiasz

Irek

@Były kierowca OST SPED czyli porządna firma i można śmiało aplikować?

Kierowca

Szukają kierowców do oddziału żerniki pod poznaniem na kraj czy ktoś moze napisać jak wygląda praca kierowcy jakie zarobki??

admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie PST OST SPED Sp. z o.o. i wiesz jakie wymagania ma szef? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Magazynowa 5 A
    62-023 Gądki

Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o.