Opinie o Medtronic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medtronic Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Medtronic Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medtronic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Dzień dobry, Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat widełek wynagrodzenia na stanowisku order to cash/order to delivery? W jakich godzinach się pracuje, standardowo 9-17 (pn-pt) czy też w weekend i wieczorami? Dziękuję

Może zainteresowany
@Kandydat

Podpinam się pod pytanie. Czy wynagrodzenie na poziomie 10-12 k jest realne, czy lepiej zostać tam gdzie teraz jestem. Dziękuję

@Może zainteresowany

Na stanowisko specjalisty na pewno nie jest realne.

Może zainteresowany

Dziękuję. W takim razie nie trace czasu na rekrutację.

Dorota

To jakie kwoty w takim razie mogłyby być tutaj realne? O dużej różnicy mówimy wobec tego co inni tutaj pisali?

Jj
@Kandydat

Praca 8-16 lub 9-17, bez weekendów,kasa zależy od języków, najwięcej zarobisz z nordyckimi

@Jj

Czyli z takimi trochę niszowymi. Trzeba znać biegle? Wymagany jest jakiś certyfikat czy wystarczy komunikatywnie?

@Kandydat

Podpinam się pod pytanie? Jakie są obecne widełki? Czy osoba z doświadczeniem ma szansę dostać ponad 10k? Jak z pracą zdalna? Dziękuję

Ewell87

Wlasnie widać jak traktuje się wieloletnich pracowników. (usunięte przez administratora) Oczywiście w takim wypadku nie przestrzega się zasady o otwartości i bycia transparentnym. Cięcie ksztów, które odczuwają niestety szeregowi pracownicy. (usunięte przez administratora)promujące non stop te same osoby. Na takich awansach niestety nie widać tego oszczędzania. Ta firma jeszcze niedawno mogła się wyróżniać na rynku pracy i rzeczywiście było miło pochwalić się, że ktoś może tu pracować. (usunięte przez administratora). Za chwilę zaczną odchodzić osoby, których nie da się tak łatwo studentami zastąpić. Gratulację Medtronic! Oby tak dalej!

Firma faktycznie znalazła się w rankingu top emploee i sam rekrutując się do niej dałem się na to nabrać. Z poziomupracownika rzeczywistość i praca w firmie tego nie potwierdza. W tym roku nagminnie odchodzą ludzie z doświadczeniem, osoby piastujące bardzo wysokie funkcje managerskie, kierownicze, ale też pracownicy niższych szczebli. Podwyżki nie rekompensują inflacji nawet w 1/3. Stres jest permanentny i są działy, w których przekłada się to na zdrowie psychiczne pracowników. Nie ma równego traktowania między organizacją shared servisową, a komercyjną. Aktualnie firma rekrutuje między innymi na stanowiska do Customer Care. Rekrutacje do tego działu odbywają się stale już od jakiegoś czasu, bo jest tam ciągła rotacja pracowników. Pracownicy nie wytrzymują presji psychicznej, niesprawiedliwego traktowania i podziału pracy, faworyzacji osób zaprzyjaźnionych, złego zarządzania, nieprzyjaznej atmosfery, która od dłuższego czasu panuje w dziale oraz tego, że rzeczywistość nie potwierdza obietnic, które się słyszy na rozmowach rekrutacyjnych. NIe polecam.

Joe

Dokładnie tak. Szczególnie praca, atmosfera, nieetyczne zależności służbowe w CC, brak kompetencji w zarządzaniu ludźmi, powodują, że ludzie przychodzą i odchodzą ???? Chcesz sie załapać gdzieś na 3 mce aplikuj do CC ????

NN

Sama prawda. W tym roku odeszło już kilkadziesiąt osób i końca nie widać tych odejść. Z roku na rok jest gorzej, management mega niekompetentny. Z cała pewnością nie jest to top empoloyer.

Mariusz
@NN

nieciekawie to brzmi. A to ile bym zarobił, jako nowa osoba w Customer Care i czy jest komu zgłaszać problemy, których, jak widać według was chyba nie brakuje?

Ech
@Mariusz

To zależy jak negocjujesz. Ostatnio nowe osoby są przyjmowane za wyższe wynagrodzenie i wyższe stanowiska na "dzień dobry" niż osoby już zatrudnione, z większym doświadczeniem. To też wynik dużej rotacji pracowników, o której było wspomniane w powyższym wpisie. Kierownictwo musi jakoś zachęcić nowe osoby do zatrudnienia. Problemy są(usunięte przez administratora) w rozciągłości całej organizacji. Pozostaje tylko (usunięte przez administratora)jakiegokolwiek działania. Te same problemy są "rozwiązywane" o(usunięte przez administratora)

Agata

Firma jest zenujaca. Za nic maja pracownikow. Zero podwyzek, zero awansow(usunięte przez administratora)zablokowanie benefitow i zlikwidowanie rocznej premii ze wzgledu na slaba kondycje firmy. Nie obchodzi ich, ze jest inflacja i ludzie zarabiaja zalosne pieniadze, ktore nie pozwalaja utrzymac sie w warszawie. Chyba ze wynajmie sie pokój po studencku. Podwyzki dostali tylko managerowie ze 'świętna tranzycje' i ponoc 2 dzialy - reszta nic o tym nie wie. Pozwalniali ludzi, by teraz pracowaly same dziewczyny po macierzynskim, ktore stale sa na l4 . I dziwia sie ze nie ma wynikow i obrywa za to pracownik. Zero szacunku do czlowieka, tam chodzi tylko o pieniadze, a nie o dobry pacjentow czy nawet pracownikow. (usunięte przez administratora)Skladam jak najszybciej wypowiedzenie.

Kamila
@Agata

Poważnie w tej firmie jest zero awansów? Chodzi mi o to, że jak zwalnia się jakaś lepsza posada, to wtedy firma szuka na zewnątrz? Nie ma opcji, aby awansować wewnątrz, jak ktoś np. odchodzi czy jest zwalniany?

Zuzia
@Kamila

Awanse są, firma zatrudnia z wewnątrz na stanowiska które się otwierają. Wszyscy obecni kierownicy, chyba, pochodzą z wewnętrznych rekrutacji. Promocje wewnętrzne odbywają się 2 razu w roku, po ukończeniu planu rozwoju. Benefity nie zostały zablokowane. Jedyna rzecz, która została zawieszona, to dostęp do wewnętrznego programu nagrodowego gdzie można było dostać dodatkowe punkty i wydać je na produkty z katalogu wewnętrznego. Premia jest uzależniona od wyników i jak wszędzie, jeśli nie ma tych wyników, to nie jest wypłacana. Myślę, że Medtronic to dobry pracodawca, szanujący pracowników, dobrze traktujący wszystkich, nawet odchodzących. Firma jest amerykańska i jak wszystkie amerykańskie firmy pracuje w pewien określony sposób- jest bardzo czuła na kwestie reakcji giełdy i zadowolenia inwestorów. Nie jest to wada ani zaleta ale jest to tez prawda o tej firmie, w przeciwieństwie do zjadliwego komentarza powyżej. Zastanawiam się skąd się bierze wiedza o tym że kierownicy dostali premię za dobrą tranzycję, która swoją drogą zakończyła się już dawno. Byliby to zaiste bardzo nierozsądni kierownicy gdyby nie mogąc dać premii w swoim zespole chodzili i opowiadali ze sami dostali nagrodę. Tak mógł napisać tylko ktoś kto nie zarządzał zespołem i wyłącznie w złej wierze. Dodatkowo, wpis jest z dzisiaj więc albo Medtronic nagradza wielokrotnie za to samo albo z bardzo dużym opóźnieniem albo, co mi się wydaje najbardziej prawdopodobne, komentator nie bardzo wie ale chciałby powiedzieć coś złego wiec tak sobie rzucił na odchodnym. Może to reakcja na jakieś inne frustracje w życiu. Niemniej, poprzedni wpis jest jedynie świadectwem nieszczęścia jego autora a nie prawdą o firmie. Warto rozważać Medtronic jeśli chcesz pracować w dobrej stablilnej firmie produkującej potrzebne rzeczy z bardzo pro-pracowniczą kulturą organizacyjną, z wadami ale która firma ich nie ma. Nie warto słuchać frustratów.

MJK
@Zuzia

Też mogę potwierdzić, że zdarzają się awanse w firmie na wyższe stanowisko aczkolwiek tylko do pewnego pułapu. Nie uważam aby w firmie panowała zła atmosfera, faktycznie wynagrodzenie nie jest najwyższe ale praca też nie jest zbyt wymagająca. Rotacja jest duża ale to normalne. Dobre miejsce jak ktoś chcę rozpocząć "karierę" lub trochę się wdrożyć w specyfikę tego typu firmy.

Magdalena
@MJK

Mogłabyś napisać mi czy firma oferuje jakieś dodatkowe szkolenia dla swoich pracowników? Dają możliwość podniesienia kwalifikacji?

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

zwolnienia przedświąteczne za niechęć do nadgodzin, mimo dużego zaangażowania i olewanie nowych pracowników na starcie, poważne braki w szkoleniowcach i fatalne zarządzanie czasem, nie mają dla Ciebie czasu, ale to twoja wina

Maja

a ja widziałam info, że stale rekrutują, więc o co chodzi z tymi zwolnieniami niby? faktycznie wystąpiły? jeśli tak to w jakiej liczbie i o których stanowiskach tutaj mowa? z tym brakiem czasu to jakie konsekwencje masz teraz na myśli, do czego konkretne powinien być on poświęcony a nie jest?

J

Do rekrutacji zaprosila mnie p. (usunięte przez administratora)z działu HR. Po krótkiej rozmowie postanowiłam aplikować. Umówiłam się przez dedykowaną do tego platformę, a następnie dostałam maila od innej osoby z HR, że w wybranym terminie nie nie ma możliwości przeprowadzenia rozmowy. Podała mi proponowane daty i wybrałam jedną z nich. I wtedy się zaczęło. Dostawałam na zmiane maile o kolejnych terminach a następnie o ich odwołaniu. Napisałam do obydwu rekruterek, bez skutku. Następnie w kolejnych dniach dostałam sms, że tego dnia miałam mieć rozmowę. Odpisałam, poinformowałam o zamieszaniu i otrzymałam lakoniczną odpowiedź z przeprosinami. Po kilku tygodniach dostałam informację o odrzuceniu mojej kandydatury. Szkoda czasu, bardzo mało profesjonalne podejście do rekrutacji. Nie szukałam pracy więc nie jestem zawiedziona, szkoda mi tylko czasu który poświęciłam na te rozmowy i maile. Nie polecam

@J

Czyli ostatecznie to ty nie zgłosiłaś się na rozmowe w wybranym termie, tak? Szkoda że było takie zamieszanie z datami. Nie można było umówić się bezpośrednio w biurze tylko koniecznie przez platformę?

J
@Rafał

Ostatecznie dostalam maila o odwołaniu tego terminiu, a link do spotkania nie działał. Mogłam umówić się bezpośrednio z p. Niną B, napisałam do niej w tej sprawie i nie otrzymałam odpowiedzi.

Dorota
@J

Próbowałaś się jej jakoś przypomnieć czy odpuściłas?

@Rafał

Często rekrutacja jest przez platformę

Łukasz

Jako firma medyczna robi wiele dobrego dla szpitali oraz - co za tym idzie - dla pacjentów. Natomiast jako firma zatrudniająca - także poprzez różnego rodzaju firmy outsourcingowe - jest godna pożałowania. Ludzie pracujący w poszczególnych działach odnoszą się bez szacunku i z pogardą do pracowników z innych działów. Co jakiś czas zmieniany jest target związany z tzw. produkcją, za czym nie idzie w ogóle kwestia wynagrodzenia. Odradzam pracę w tej firmie.

boom boom
@Łukasz

Otóż to, pięknie sobie umywają rączki zatrudniając przez outsourcing dzięki czemu mogą udawać "pracodawcę roku". Aż przykro mówić jak tacy pracownicy są traktowani przez team leaderów.

Hubert
@Łukasz

Bo to prawda

Beti

Cześć, jak przedstawia się praca w terenie jako przedstawiciel medyczny? Widziałam ostatnimi czasy kilka ogłoszeń.

Employee

Niestety: promocje, awanse i co ciekawsze pozycje/projekty tylko po znajomości, (usunięte przez administratora)pełną (usunięte przez administratora), zero współpracy, starsi stażem (usunięte przez administratora)

Potencjalna pracownica

Wie ktoś może, jak wygląda praca blocked order (czy jakoś tak) w święta? Mam na myśli sytuację, w której projek/dział pracuje w oparciu o kalendarz brytyjski. Czy za pracę w dni ustawowo wolne od pracy Medtronic płaci odpowiednio więcej, czy zasłania się międzynarodowym środowiskiem pracy? Mówię o umowie o pracę, choć przez agencję.

Zuzanna
@Potencjalna pracownica

Czyli tu w firmie to jest? Że jak polskie święto wypada w dzień kiedy w GB nie świętują to i tutaj też jest normalnie pracujący? Pierwsze słyszę, a myślałam składać cv...

xxx
@Potencjalna pracownica

Wygląda to w ten sposób, że w dni ustawowo wolne od pracy maksymalna możliwa ilość osób ma wolne, reszta ma ten dzień do odbioru w innym terminie. Jednak w UK nie ma tragedii, bo sporo świąt się pokrywa ;)

Jaka jest kultura pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

były

Brak jakiejkolwiek kultury. Obiecali odprawy nam za bycie do końca, teraz anulowali tranzycję i anulowali też odprawy....

Zuzanna

Od kiedy to te tytuły mają się jakoś do rzeczywistości? :D Ale serio, Ty coś wiesz o tej tranzycji? Nie wiem, czy dobrze rozumiem, że to mowa o przeniesieniu siedziby? No bo chyba nie o likwidacji...

Juras

Wszystko można. Co będziesz się z nimi sądził?

@Juras

Wiadomo, że do sądu się nie pójdzie, bo na to potrzeba kasy i czasu. Ale takie potraktowanie ludzi jest nie w porządku. Nikt się nie zbuntował?

Merdonic to najlepsze podsumowanie tego g...

Jakie są zarobki na stanowisku Administratora cen z językiem obcym (w tym przypadku francuskim)?

szapoklak

Otóż to. Co niektórzy wzięli premie, awansowali po parę razy w krótkim czasie. (usunięte przez administratora)

Lisu

Wiedza i doświadczenie zdobyte w Medtronicu ułatwia życie zawodowe w dalszej karierze. (usunięte przez administratora) Jeszcze dwa - trzy lata temu korpo na dobrym poziomie, zatrudniali ludzi z ogromnym doświadczeniem i znajomością dwóch języków obcych. (usunięte przez administratora)W skali od 1 do 10. Mocne 3,5.

Ten Pan
@Lisu

Bez przesady, manager ma poprowadzić zespół do celu i dogadać się, nie musi od razu być poliglotą. Jakoś żaden z zagranicznych gości po polsku się nie nauczył mówić a my powinniśmy śmigać idealnie w każdym języku, a to nie o to chodzi... Anglicy nawet jednego obcego języka nie znają i jakoś egzystują. Francuzi szanują swój język a u nas pozwalamy, żeby nawet spotkania były po angielsku i maile między Polakami też, to już kpina i absurd.

Lisu
@Ten Pan

(usunięte przez administratora) W tej pracy głownie chodzi o umiejętności językowe. W moim teamie był to język niemiecki. (usunięte przez administratora). Eskalacja jakiejś trudnej sprawy w Niemczech? Zapomnij. (usunięte przez administratora). Czego byliśmy świadkami(usunięte przez administratora)

Xxx
@Lisu

Nie zgadzam się co do kwestii umów, każdy ma to, co sobie wywalczy przy przedłużeniu umowy i uwierz mi, są osoby z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia, bo tak sobie wywalczyły

Agnieszka

Nie jest to dobra wiadomość, czy tylko ty odnosisz takie wrażenie czy może ktoś inny już zareagował na takie zachowanie?

financeexpert

czy dział pricing jeszcze żyje? wkrótce będzie automatyzacja wszystkich procesów hahah :D

nowy
@financeexpert

ludzie z ambicjami już dawno opuścili ten pricing ;)

Emilia

To nie są kwestie, które powinniśmy omawiać na tym forum. Tutaj zajmujemy się bowiem dyskutowaniem o aktualnych warunkach pracy, jakie stwarza firma Medtronic Poland. Czytałam, iż firma ta znalazła się się w doborowym gronie 48 zdobywców wyróżnienia, jakim jest Top Employers Poland 2018. Wiesz może, czy takie wyróżnienie wypłynęło na przykład na podwyższenie pensji pracownikom?

@Emilia

Firma została top employerem i za chwilę postanowiła zwolnić 271 osób ???? nie, nie wpłynęło to na zarobki, na nic nie miało wpływu, na zrobienie mają wpływ języki głównie

Rafał

Czemu firma zwolniła tak dużo osób. Czy to były zwolnienia grupowe i pracodawca płacił odprawę? Jak zatrudnienie wygląda z Twojego punktu widzenia. Co chciałbyś zmienić lub poprawić w firmie, a co Ci odpowiada? Odpowiesz mi?

AA
@Emilia

Pensje w Medtronic są rewidowane co roku z uwzględnieniem aktualnych raportów płacowych. W roku kiedy firma otrzymała Top Employer pensje zostały podniesione 2 razy.

@Rafał

BTW firma nie zwolniła jeszcze nikogo. Plany zwolnień wynikają ze zmiany modelu biznesowego i wejścia w outsourcing w jednym z działów firmy. Ogłosili to z dużym wyprzedzeniem. Będą wypłacać dodatkowe odprawy. Dodali też bonus za realizacje celów na czas transformacji.

r

10% bonus to żaden bonus :D

Medtronic pearl
@54

10% bonus to zalosne, pracujesz w firmie ktora cie nie chce, 271 osob maja to gdzies

Masza
@AA

Doprawdy hojny pracodawca. Szkoda tylko, że podwyżki z trudem rekompensują inflację.

Czy pracownicy otrzymają odprawy? Warunkiem jest zwalnianie minimum 30 osób miesięcznie

Jolanta
@54

Napiszesz proszę coś więcej na temat zmian planów biznesowych firmy Medtronic Poland? Wydaje mi się, że jest to ważny temat to podjęcia dyskusji, który z pewnością przysłuży się osobom zainteresowanym pracą w tej firmie. Będę wdzięczna za wszelkie fakty i informacje.

ona
@AA

kłamstwo...chyba ze mowisz o tej podwyzce w wys 1% i jest do dla Ciebie wystarczająca docena pracownika? :PPPP

AA
@ona

Hahaha. Kto dostał 1%, ten dostał... Może to więcej mówi o tobie niż o firmie.

Olcia
@AA

Wyrównane do poziomu rynkowego tym, którzy zarabiali za mało jak na dane stanowisko, a drugi raz to podwyżka inflacyjna zwana w wielu korpo uznaniową.

@Olcia

A co to za uznanie jak dostaniesz podwyżkę w wysokości 1 czy 2 % bo takie to były podwyżki

onaa

zawsze można nie dostać nic.

Nie ważne kim jestem
@Emilia

@Emilia, to są kwestie, który powinnismy omawiać. Forum nie jest tylko o tym jak jest, ale o tym jak było. By zobaczyć, na ile rozwija się firma i w którym kierunku. Forma przekazywania wiadomości może byc dowolna. No chyba ze jesteś z HR MDT i bronisz tu wizerunek firmy. To wtedy rozumiem, ze stopujesz niewygodne tematy.

Xx

Świadczy to zatem o Tobie ;)

nowy?

A jakie sa zarobki w tej firmie z jezykiem wegierskim,slowackim,czeckim?

Witek
@nowy?

Właśnie wszystkich zwolnili, przenoszą SSC do Indii

@Witek

Nie mam pojęcia, skąd posiadasz takie informacje. Mało wiarygodny jest Twój post, ponieważ widziałam, że Medtronic Poland dalej prowadzi rekrutację, w związku z czym raczej nie przenosi się - jak napisałeś - do Indii: https://www.medtronic.com/pl-pl/informacje-o-firmie/kariera.html Może zatem zechcesz uzupełnić swój powyższy posta o jakieś konkrety? Wówczas będziemy mogli dyskutować.

Skand
@Marta

Firma robi dobrą minę do złej gry. Rekrutacja trwa w najlepsze i jednocześnie ogłoszenie o outsourcowaniu. Nawet psychologa i karetkę podstawili na wypadek gdyby ktoś nie wytrzymał tego newsa. Nie wszystkie działy zostaną "zoptymalizowane".

FGAG
@Witek

Nie do Indii tylko do Accenture :)

Roman
@FGAG

Mam przez to rozumieć, że pracownicy zatrudnieni obecnie w firmie Medtronic Poland zostaną przeniesieni do innej firmy? Nie wiem, czy dobrze rozumiem to, co napisaliście, dlatego, jeżeli chodzi o coś zupełnie innego, to proszę o wyjaśnienie. Z góry dziękuję za pomoc.

XD

Czyli do Indii

Toxic
@FGAG

Do Accenture w Indiach (większość stanowisk).

Karo
@FGAG

Banglore nie jest w Warszawie :)

Chcą zaoszczędzić na pracownikach niższego szczebla, dlatego wszystkich zwalniają i przenoszą procesy do tańszych lokalizacji, podczas gdy niektórzy "menadżerowie" się awansują i podwyżkują co pół roku, za grosz wstydu nie mają!

Wiecie czy Medtronic Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Laptop - tak, telefon zależnie od stanowiska. Internet trzeba mieć własny. Charakter i ilość pracy zdalnej tez zależy od stanowiska.

@Odpowiedz

Na jakie stanowisko najłatwiej byłoby dostać się osobie, która nie ma udokumentowanego doświadczenia zawodowego? Chciałbym ustalić, czy pracodawca zatrudnia w ogóle takie osoby.

@Adam

Najłatwiej na podstawowe stanowisko w dziale Customer Care, gdzie się klepie zamówienia. Można startować bez doświadczenia, bo wszystkiego trzeba się dopiero nauczyć. Trzeba jednak znać w miarę dobrze jakiś obcy język, przydatny na danym rynku.

@Odpowiedz

Dzięki za pomoc. Wiesz może, czy przed rozpoczęciem pracy w dziale Customer Care można liczyć na odpowiednie przeszkolenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Medtronic Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medtronic Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medtronic Poland Sp. z o.o.