Apteka Piastowska Hary Zalega

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Apteka Piastowska Hary Zalega

Niedoszły kierownik Nowy wpis

Byłem kiedyś na rozmowie. Proponowali stawkę o 30% niższą niż rynkowa (Po rozmowie dzwonili, że chcą jeszcze ponegocjować ale było za późno) Warunki są takie, że masz niewystarczającą obsadę magistrów. A L4 jest niedopuszczalne.

JaRa

Co by nie mówić pracując u "Harego" można zarobić. Jedni więcej inni mniej. Mam premię od obrotów, kartę płatniczą. Nie ukrywam, że trzeba się napracować. Przy okazji, wiele się tu nauczyłam. Kierownik w Piastowskiej szkoli wszystkich pracowników z przepisów. W porównaniu z aptekami sieciowymi poziom kultury jest na znaczni wyższym poziomie. Mamy też komfort pracy, bo można zamówić wszystko co potrzeba nie patrząc jak winnych aptekach na koszty i brak pieniędzy za płatność faktur. Na potrzeby własne mogę kupować w cenach hurtowych

@JaRa

A jakąś średnią pensje możesz podać? Od jakiej kwoty zaczynają się w ogóle premie, duży target trzeba wyrobić? Czy jak robisz zamówienie prywatne to musi mieć ono minimalną wartość? Duże są różnice porównując ceny dla klientów?

Opowieść Wigilijna Nowy wpis
@JaRa

Sratatata Drogo!!!!Pracownicy są dzieleni na lepszych i gorszych.10 etatów a pensja taka sama.(usunięte przez administratora)

@Opowieść Wigilijna

Na czym dokładnie polega ten podział na lepszych i gorszych, chodzi ci tylko o wysokość pensji? Bo wyżej wspomniano o premii od obrotów, wiadomo ile może ona wynosić maksymalnie? No i piszesz, że pensja taka sama od jakiegoś czasu, to jak często są podwyżki?

Czy Apteka Piastowska Hary Zalega zatrudnia studentów?

Można wiedzieć, ile jest sobót lub niedziel pracujących w miesiącu? Jest stała liczba takich dni, czy to tak na żywioł, ile wypadnie, tyle jest? Każdy pracownik ma tyle samo dni weekendowych do zrobienia, czy są różnie np. osoby na niższych posadach mają ich mniej?

Czy po rozmowie w Apteka Piastowska Hary Zalega rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Coś wiecie o posadzie Kierownika apteki tutaj? Firma szuka teraz kogoś i tam podana jest pensja 13012 zł brutto i nawet jeszcze premie oferują dodatkowo. Super. A ile tej premii może być? Jakie to stawki, mniej więcej? Ta oferowana pensja to jest na start, a po czasie dają podwyżkę, jak minie ten okres próbny?

Stan

brak informacji o tańszych lekach /byłem na zakupach leków/ lekakarz przepisał tabletki - 90 szt./jedno opakowanie, farmaceuta sprzedał mi /nie informując/ opakowania po 30 tabletek. Kosztowało mnie to 75 zł drożej.

Jak wygląda ścieżka kariery w Apteka Piastowska Hary Zalega? Czy trudno jest zdobyć awans?

Każdy, kto chce się uczyć, ma zdolności i predyspozycje, pnie się w górę. Najlepszym tego przykładem są moi kierownicy aptek (w naszej sieci obecnie jest 7 aptek) którzy zaczynali jako studenci 3 roku farmacji, a po studiach podjęli pracę zawodową i obecnie są kierownikami.

Katarzyna
@Piotr

Właściciel inwestuje w pracowników, pozwalając im zostać w firmie po skończonych studiach, taki pracownik pewnie jest najlepszy jak przywiąże się do firmy i widać że jest nagradzany i awansowany ?

Ale, tam?
@Katarzyna

Ale ściemnia! HA ,HA,HA! Słyszałem, że kierownicy w tych aptekach to właściciele, panie w wieku emerytalnym( na pewno nie od czasu studiów) i nowi zatrudnieni, jakieś najwyżej dwa lata. Ot, cała ścieżka kariery. Tylko facet, koordynator awansował z pracownika-mgr do współwłaściciela ,ale to już się nie powtórzy i wtedy były troszkę inne czasy. O wiele mniej farmaceutów na rynku pracy, a chyba pryncypał miał też inne biznesy i potrzebował pomocy w koordynowaniu aptek. I tak pan koordynator-nazywany też dyrektorem wkupił się w jego łaski ,zyskał zaufanie, wpasował się pewnie w wymagania i oczekiwania szefa i teraz wami rządzi. A może jest z tego dość dumny, stąd pewnie posądzanie go tu przez niektórych o wygórowane "ego". Facet-koordynator/współwłaściciel podobno stale szuka magistra i kierownika, a z tego wynika ,że z bardzo marnymi efektami. ,co można różnie tłumaczyć. A może też dużo ludzi ucieka? I to by się zgadzało, bo ogólnie jest opinia (tak słyszałem),że brakuje w tej firmie szeregowych magistrów. Może nie ma tam u nich częstych kontroli z WIF i dlatego "hulaj dusza ,piekła nie ma?" Wałbrzych jest tak daleko od Wrocławia? Mój informator mówi, że jest podobno nacisk na sprzedaż zakupionych przez panów pakietów "supli" i pacjent powinien dostać leki nawet bez recepty, bo przecież musi być zadowolony i tyle. Jeszcze by się obraził i więcej nie przyszedł ?Może teraz to wszystko idzie na recepty farmaceutyczne? Ale znów kto je wystawia? I to by się zgadzało z poprzednimi opiniami na tym portalu. Czy facet-koordynator jest "erotomanem", tego nie wiem ,ale wieść niesie ,że podobno jest osobnikiem dość niskiego wzrostu i o przeciętnej prezencji ,a tacy mężczyźni mogą mieć jakieś nawet dobrze ukryte przed światem kompleksy, które nie raz leczą sobie w różny sposób ,w tym też poczuciem władzy, jeżeli taką mają. A do tego teraz może dochodzić kryzys wieku średniego i te rzeczy? Możliwe, że mu w pewien sposób imponuje, iż młode dziewczyny muszą go obecnie słuchać, a może nawet nadskakują? Nie wszyscy mali faceci tak mają ,ale to dziwne tutaj oskarżenie o "erotomana" daje takie podejrzenia. Ogólnie, podsumowując, nie taka znów duża aptekarska firemka ,której ,tak jak wszystkim na pewno zależy na obrotach i małych kosztach, też pracowniczych. Stąd pewnie te ciągłe niespełnione, nieudane poszukiwania farmaceutów? Jeżeli ktoś/pracownik będzie spełniał wymagania pana koordynatora, w tym wyżej wymienione ,podzielał jego wizję pracy w aptece, a kierownik będzie pewnie musiał być dość elastyczny, zgodzi się na średnie zarobki w regionie, to jest szansa ,że jakiś czas popracuje? A może jest super, profesjonalnie i przynajmniej dwóch mgr w każdej aptece ,też tych czynnych do 18-19h? Mam jakieś złe informacje? Może powinno się poprosić WIF o wizytę tam po 16h i w soboty, oczywiście tak bez zapowiedzi, aby się przekonać? Jak myślicie? Warto by było? Panu koordynatorowi wreszcie udałoby się uzupełnić kadrę? Pomożemy mu?

Katarzyna
@Ale, tam?

To ile tam dostają wypłaty skoro nawet nie są to średnie zarobki w regionie?

Pitu Pędem

Szef płaci i wymaga.To że kierownik pożartuje to nie oznacza że od razu jest erotoman.Każdy pożartuje. (usunięte przez administratora) Ani dawno już nie ma. Sama się tak ubierała.A kierownik napewno jej nie faworyzował. To nie prawda że tak wszystko sprzedają . Prawdą jest natomiast że to najlepiej zaopatrzone apteki w Wałbrzychu .Każdy ma lepszy i gorszy dzień. A kierownik napewno nie ma zawyżonego ego.Złe opinie piszą osoby mściwe i zawistne chcąc się odegrać na pracodawcy bo nie osiągnęły zamierzonego celu.Pan Zalega zna imiona i to bardzo dobrze.A to że czasem zwroci się do kogoś Pani bo ma tylu pracowników i czasem zapomni nie oznacza odrazu że nie zna imion.

Zuzanna
@Pitu Pędem

Hej, jesteś może pracowniem firmy? :) Widzę że znasz sytuację w aptece "od środka", ale trochę myli mnie stwierdzenie "To nie prawda że tak wszystko sprzedają", to jak to jest? :)

Penelopa

Dla właścicielaa H.Z najważniejsze są pieniądze i nic innego się nie liczy nie zna nawet imion niektórych swoich pracowników. Zmusza do sprzedawania wszystkiego nawet bez recepty nie ważna jest dla niego wiedza tylko target. A dyrektor wszystkich aptekto wypalony zawodowo gawędziarz erotoman z wielkim ego. Bardzo nie polecam, ludzie się tam nie liczą. No chyba ze czarnowłosa Ania (usunięte przez administratora) w krótkiej spodniczce i z cyckami na wierzchu.

WACEK
@Penelopa

No co Ty, to u Was wszystko można kupić bez recepty? Wiesz moi znajomi mają do wykupienia kilka leków na receptę, ale jakoś nie chce im się iść do lekarza, ani dzwonić po kody ,a różnica w refundacji i tak mała. Powiedzą, że nie mogli dostać się do lekarza. Dla Was, to chyba i tak wszystko jedno co tam będą zciemniać, skoro jak piszesz karzą wam wszystko sprzedawać? To muszę im dać znać. Mam nadzieję, że do tego czasu nie będzie u was jakiejś kontroli, bo chyba to niezbyt legalne, co? A pozostały asortyment kupię obok ,w innej aptece, bo piszesz, że u Was mogę dostać coś akurat do wypchnięcia, z targetu, a nie np. najlepszej jakości-lepszego producenta? Dzięki za informację. Już wiem, co mam robić.

@WACEK

Kontrola to by się tam przydała i to pod każdym względem. Również nie polecam tego pracodawcy. Dyrektor tych aptek o ile można go tak nazwać, nie nadaje się na to stanowisko. Większość pracowników odchodzi przez niego. Ps. Informacja dla Pań , straszny erotoman.

Bogdan
@Anonim

Powiem szczerze, że ostatnie zdanie mnie zmroziło. W jakim sensie jest erotomanem? Rozwiniesz myśl....? Bo nie chcę się domyślać.

endriu

Nie wiem w czym co niektórzy mają problem, aptek ci u nas dostatek :) Ja jestem zadowolony z obsługi, ceny wyższe niż u konkurencji, ale mamy wolność wyboru. Pracownicy tej apteki są mili i pomocni, zwłaszcza młoda kobieta w długich włosach zawsze jest uśmiechnięta :)

Danuta
@endriu

Ludziom nie dogodzisz, choćby wszędzie było super extra to zawsze pojawi się ktoś kto będzie narzekał. Taka polska mentalność :D

Tragedia. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Piastowska Hary Zalega - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Apteka Piastowska Hary Zalega?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Piastowska Hary Zalega tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Piastowska Hary Zalega?

Apteka Piastowska Hary Zalega