APS Marcin Walasek

Opinie o APS Marcin Walasek

Czy jakiś pracownik firmy APS Marcin Walasek chciałby zabrać głos w sprawie zatrudnienia tam?

Tomasz

Idealnych firm nie ma tak jak i nie ma idealnych pracowników!!

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w APS Marcin Walasek to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

jkad

Wypłata zawsze na czas - nigdy nie zdarzyło się, żeby był z tym jakiś problem, a jak jest potrzeba to na zaliczkę zawsze można liczyć.

ja

Świetny pracodawca!

mario112
@ja 11.10.2017 10:44

Tak a niby pod jakim względem?

Zostaw opinię o APS Marcin Walasek - Tarnowskie Góry

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APS Marcin Walasek