Opinie o Lutur Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lutur Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lutur Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lutur Sp. z o.o. w Lublin

nf45sd

Firma to totalne dno. Zero zorganizowania, nieprofesjonalne i wręcz chamskie podejście do pracownika. Kłamią i kręcą na każdym kroku. Dają do opieki dzieci niepełnosprawne bez wcześniejszego uprzedzenia o tym. Obiecują jedno, robią drugie. Nie polecam nawet tym o stalowych nerwach.

Annna

Czy jedzie ktoś jako wychowawca na obozy w sierpniu 2017?

Karotka
@Annna

Ja jadę, a gdzie konkretnie się wybierasz?

Paula
@Karotka

Prawdopodobnie ja też, chociaż czytając opinie tu trochę się cykam ;>

Ona
@Paula

Ja również jadę w sierpniu i lipcu

Kinga
@Annna

Ja jade i również z tego co czytam jestem przerażona.

Bogusz
@Annna

Tak ja jade moze wymienomy sie nr telefonów to wymienimy sie dozwiadczeniami

hmm no coz na tam uważam ze wlasniw w pracy w takim miejscu to najważniejsze jest to żeby jednak była odpowiednia wyskztalcona kadra które tez oczywiście ma jakies tam odpiwiendie podejście do swoich odopiecznych prawda? jestem cirkaw wlasnie jak jest

Hhdhfnjj

Omijajcie tą firmę! Byłem w tym roku w Ełku, nie polecam. Jeden wielki chaos, dziećmi się nikt nie opiekuje, bo kierowniczka nie umiała przydzielić wychowawcą dzieci. Nie dało się z nią dogadać , obgadywanie i skłocanie ze sobą kadry na porządku dziennym. Zero profesjonalizmu z jej strony a i tak wszystko idzie na wychowawców. Tworzyła fatalna atmosferę. Za mało kadry, za dużo dzieci. Układy, oszukiwanie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lutur? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
kolonista

To jest MASAKRAAAA!!!!!!!!!!! Ja nie wiem jak rodzice moga puścić dzieci na takie kolonie np.Rzucewo tam jest gorzej niz w oborze. Lazienki sie nie zamykaja wychowawcy w (usunięte przez administratora) maja dzieci bo one przeciez sa na urlopie. Musza odpoczac. Warunki mieszkaniowe to dno. Posciele dane dzieciom o 2 w nocy brak wychowawcow. Grupy porobione po 25,30 dzieci. Kierownicy niektórzy sa spoko ale oni uważają ze dużo rzeczy do nich nie nalezy. Czy nikt nie moze tego zamknac gdzie sanepit i kuratorium. Władysławowo tez masakra. Góry to samo. Okropne toooooo.

xyz

A czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w biurze Letur?

Magda

Widzę, że wszystkie negatywne opinie są kasowane - brawo! Ja osobiście nigdy więcej nie pojadę z tą firmą. Warunki mieszkaniowe fatalne - nie wymagam niczego nadzwyczajnego ale żeby wychowawcy dzielili łazienkę z podopiecznymi to już przesada zwłaszcza gdy okazuje sie że na koloni występuje świerzb lub wszawica.. Nikt wcześniej nie uprzedza wychowawców że będą opiekować sie dziećmi, które wymagają specjalnej według mnie indywidualnej opieki, a zarobki do tak odpowiedzialnej pracy są wysoce nie adekwatne. Za transport dzieci, a czasem dodatkowe transporty podczas koloni wychowawcy nie dostają ani gorsza..

Koszmar, nigdy więcej

Gdy kilka lat temu pojechałam z firmą Lutur na kolonię przeżyłam szok. O stawce wiedziałam więc nie mam wielkiego zarzutu. Najgorzej jest we Władysławowie i w Rzucewie. We Władysławowie pani, która jest kierownikiem tylko w lipcu jest osobą mającą totalnie w poważaniu to co się dzieje. Wraz z koleżanką miałyśmy być na koloni o tematyce uzależnień czyli mieliśmy przeprowadzać zajęcia tematyczne (tak było w umowie) jednak po przyjeździe okazało się że dostałyśmy pod opiekę narkomanów z wyrokami, którzy zagrażali innym. Doszło do wielu incydentów po których powinna zostać wezwana policja a oni odesłani jednak pani kierownik nic z tym nie robiła i kazała nam robić warty nocne żeby nie było więcej incydentów bo jak wezwie policję to i ona i przede wszystkim firma na tym straci. RZUCEWO- budynek nadaje się do rozbiórki, dzieci ciągle chodziły głodne, na dokładkę obiadu (bo śniadanie i kolacja była zawsze wyliczona na każde dziecko po kromce) tylko gdy były grzeczne i pani kierownik pozwoliła. Jedzenie okropne jakby z resztek robione. Ciągłe narzekanie pani kierownik, że dzieci są za głośne, mamy je pozamykać w pokojach lub wyjść z nimi jak najdalej od ośrodka, warunki bytowe w pokojach okropne brud grzyb o łazience nie wspomnę. Przez całą kolonię dzieliliśmy się opieką nad dziećmi z dwóch innych grup ponieważ opiekun jednej słusznie zrezygnował a opiekun drugiej grupy był po dwudniowym kursie przeprowadzonym przez tą firmę.

Wercia025

Właśnie w tym roku jadę na kolonię i tą pani będzie moją kierowniczką w Rzucewie

yhy

w 2014 pierwszy raz jechałam na dwa turnusy z firmą LUTUR i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa. Wynagrodzenie jest bez szału ale warto zebrać doświadczenie. Co prawda trafiło się kilkoro problematycznych dzieciaków ale udało mi się z nimi nawiązać współpracę, więc nie było źle :)

ona

Byłam w tym roku na kolonii w Białym Dunajcu jako wychowawca...Najgorsza kolonia na jakiej byłam, dzieci masakra (dwa razy byłam w szpitalu bo np. chłopiec z nerw stłukł szklankę i kawałek szkła weszło mu w rękę, dzieci w większości nadpobudliwe), brak pielęgniarki, instruktora sportu, instruktora ko na bazie.Czas między wycieczkami nie zorganizowany.

Małgorzata
@ona

od 2003 do 2007 bylam ponad 20 razy z firmą lutur na koloniach i zimowiskach jako wychowawca i zawsze oczywistym było dla mnie że czas miedzy wycieczkami to ja organizuje dzieciom, i nie było z tym zadnego problemu

Atoktoto

Hej. Ja uważam że warto. Pierwszy raz pojechałam z tego biura w 2013. Pieniądze faktycznie skromne (ok 400zł/10dni). Ale, jako osoba studiująca wolę pojechać z nimi na kolonie za te pieniądze. Zwiedzić trochę polski, pokąpać się w morzu i połazić po górach niż zasuwać w malinach czy innych ogórkach gdzie muszę sobie zapewnić transport oraz wyżywienie nie zarabiając wcale więcej. Dodatkowo takie kolonie to kawał dobrego doświadczenia w pracy z młodzieżą oraz nowe znajomości :) Pozdrawiam :)

rita
@Atoktoto

Rzeczywiście , 40 zł na dobę to super zarobek, więc może lepiej pracować za darmo , bo przecież dla wychowawców to "wczasy" , cha , cha ! , a jeszcze jeść dadzą , czerstwy chleb zwrócony z piekarni i gar kompotu" z biedronkowego syropu owocowego.

aa

Nie polecam nikomu!! W szczególności wyjazdu do Pucka. (usunięte przez administratora). Za taki marny grosz nie warto.

mix

Witam! W ostatnie wakacje, tj. w 2013 roku po raz pierwszy pojechałam jako wychowawca na kolonię organizowaną przez firmę LUTUR w Białym Dunajcu (usunięte przez administratora)Współpracę wspominam bardzo dobrze, świetny kierownik p. D., reszta kadry też bez najmniejszego zarzutu. Jedynym minusem były zbyt niskie zarobki, a odpowiedzialność duża.

PEDRO

ZALEŻY CO KOLEGĘ INTERESUJE. JAKIE WIADOMOŚCI Z ZAKRESU ICH PRACY?

kierman

Czy ktoś z kierowców może się wypowiedzieć o pracy w tej firmie?

LEQ

no fakt może i pieniądze są skromne ale powiedzcie drogie panie czy nie wiedziałyście na co się decydujecie? przecież to wszystko jest ustalane przed wyjazdem. wszystko co piszecie to prawda. ale nie mniej jednak jesteście o tym poinformowane. a dzieci z jakimi sie pracuje to niestety młodzież trudna i bardzo trudna...

Zostaw merytoryczną opinię o Lutur Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Lutur Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lutur Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lutur Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 28 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lutur Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 76 ocen.

Lutur Sp. z o.o.