Rego-Bis Biuro Handlowo-Usługowe Biuro Podróży

Katowice

Opinie o Rego-Bis Biuro Handlowo-Usługowe Biuro Podróży

Dominika

No tragedia to mało powiedziane. W ofercie mieliśmy pokój z balkonem ze stolikiem i dwoma krzesłami- nie było. Pokój z klimatyzacją-klimatyzacja wiecznie nie działała. Hotel z windą-wiecznie wyłączona. Ciągły brak prądu i bieganie do recepcji innego hotelu żeby coś zrobili bo wykąpać się nie da wieczorem. W umowie animacje po polsku- brak, w momencie złożenia reklamacji biuro odpisuje, że animatorkę użądliła osa a na miejscu rezydent poinformował Nas, że było dwóch animatorów i zostali zwolnienie bo nic nie robili, no śmiech na sali. Sprawa kończy u rzecznika praw konsumenta i pewnie w sądzie. W życiu nie widziałam tak zakłamanego biura podróży, które nie potrafi przyznać się do błędu. A na domiar złego: autokar z Polski do Albanii z przyjeżdżającym turnusem jechał 30 h, kierowcy mieli przerwę 2-3 h i Nasz turnus wracał z tymi samymi kierowcami. Skończyło się tym, że kierowca ZASNĄŁ ZA KIEROWNICĄ I UDERZYŁ W BARIERKI. Nie polecam absolutnie.

Bobo3210

Całkiem spoko była z nimi współpraca. Ni narzekam, mogli płacić więcej, ale przynajmniej pozostałe rzeczy na 5. Wychowawcy i kierownicy zazwyczaj bardzo dobrzy.

Podróżnik

Od jakiegoś czasu pracuje tam Monika W i przez nią moje wakacje zamieniły się w koszmar, ona już wie dlaczego.

nie polecam

Jako była rezydentka przestrzegam: firma nie płaci swoim pracownikom. Przed wybraniem oferty proszę o tym pomyśleć. To nie fair tak traktować ludzi, którzy pracują dla zachowania dobrego imienia biura, szczególnie, że wiele spraw nie zależy od nich a muszą ponosić za te decyzje odpowiedzialność.

zdziwiona

Ja tam nie narzekałam. Nie mam złych doświadczeń z Rego-bis, nie rozumiem skąd te hejty. Tam wcale nie jest tak źle, a oferty wycieczek biuro ma bardzo fajne. Sama skorzystałam raz i byłam zadowolona.

kejt

to jest najbardziej niepowazne biuro jakie znam, obiecuja kilku osobom prace na jednym stanowisku, a potem dzien przed wyjazdem dostajesz meila, ze wszystko nieaktualne. czekam az ktos ich pociagnie do odpowiedzialnosci karnej

julu

Zdecydowanie odradzam ! Mieli poważne przypadki z wypadkami na kolonii.

Elwinqa

Nie polecam pracy dla tego biura Biuro nie wypłaca pieniędzy w terminie, o wyjazdach (bądź o usunięciu z listy) informuje na dzień przed planowanym wyjazdem, na obozy niemal nie przekazują leków, a sprzęt sportowy, który zostaje wysłany wraz z pierwszym turnusem musi wystarczyć do ostatniego.

Zostaw opinię o Rego-Bis Biuro Handlowo-Usługowe Biuro Podróży - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rego-Bis Biuro Handlowo-Usługowe Biuro Podróży