Multexim Patrol

Siemianowice Śląskie

Opinie o Multexim Patrol

idek

gabi, przeczytaj jeszcze raz umowę, powinien być jasny termin. Z tego co wiem, to kasa jest tu na czas. Łatwo to zreszta wyegzekwować, bo to w końcu umowa o pracę.

gabi

Witam proszę o pilną odpowiedz do jakiego dnia w danym miesiącu jest wypłacane wynagrodzenie podpisałam umowę o pracę gdyż posiadam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności w umowie nie ma napisane terminu wypłaty.

Cujo

Zgadza się co do joty. Praca tam to istne błoto jeśli chcesz w nie wpaść to proszę bardzo. Umowa zlecenie ciągnie się przez lata a warunki pracy są bardziej niż niedostateczne.

Płacą na czas,ale warunki tragiczne,buty po 4 lata te same,kosuzlki i inna odziez również.Nadgodziny zrzucane na inne fikcyjne firmy.Uciekajcie stamtąd

Zostaw opinię o Multexim Patrol - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multexim Patrol