plaster doro

Opinie o plaster doro

użytkownik zarejestrowany

czego
użytkownik zarejestrowany

cześć Wam. Z tego co widziałem to ostatnimi czasy niestety nikogo już w plaster doro nie poszukiwali. A powiedzcie szczerze - prawo jazdy kategorii B to uważacie za wymaganie?

Nastek

Ta firma to jakiś dramat. Praca po 12 godzin codziennie, najniższa możliwa płaca. Szefowa to wielka pańcia. Zero szacunku do pracowników. NIe polecam. Sytuacje ratuje tylko fajna i zgrana ekipa.

luk

masz racje robiłem tam pół roku masakra czarna dziura w życiorysie odradzam wszystkim to ma być hurtownia wędlin czy padliny notoryczne [usunięte przez moderatora] dat na towarach to standard szkoda czasu i nerwów za tą kasę.

raf

syf kiła i mogiła nikomu nie polecam wytrzymałem tam 3 miesiace na rozmowie praca po 8 godzin tak pierwszy dzien puzniej od 4 do 16 nie płaci za nadgodziny, soboty. Obiecuje złote góry [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda za 1600 zł tak to jest u prywaciarza.

Zostaw opinię o plaster doro - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie plaster doro