Kopyto Dariusz Usługi Przewozowe Darstur

Mikołów

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Kopyto Dariusz Usługi Przewozowe Darstur
0 0 6 1

Opinie o Kopyto Dariusz Usługi Przewozowe Darstur

Wkurzona

Najgorsza usługa z jaką się do tej pory spotkałam. Ów pan zostawił 38 osobową wycieczkę na "lodzie", pisząc smsa dzień przed wyjazdem o godz.23, że się autokar zepsuł. Heh, śmieszna sprawa, bo rano mówił, że z autokarem wszystko w porządku. A jak się później okazało już wtedy wiedział, że jest zepsuty. Jeszcze nas beszczelnie okłamał. Wycieczkę mieliśmy już zamówioną w lutym. Do tego czasu mógł ów pan mieć w zapasie jakiś zastępczy autokar na wszelki wypadek. Ogółem jestem bardzo zawiedziona i wkurzona. A najgorsze jest w tym wszystkim to, że nas za to nie przeprosił. Jeszcze raz ostrzegam i odradzam Usługę Przewozową Darstur Dariusza Kopyto z Mikołowa!

Zostaw opinię o Kopyto Dariusz Usługi Przewozowe Darstur - Mikołów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kopyto Dariusz Usługi Przewozowe Darstur