Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński

Mikołów

Opinie o Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński

Alicja

@Suchymistrz na forum nie możesz nikogo obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz kolejny post.

Suchymistrz

Wypłaty od 2 lat są nie w terminie,od 2015r zwolniło się z kryzy ok 25/30 pracowników zostali tylko życiowi niedołęgi,alkoholiki

Wiocha

Kiedyś to była firma godna polecenia (oczywiście jeśli chodzi o terminowość wypłat i płacenie Zus-u). Jeżeli chodzi o szacunek do ludzi to go tam nigdy nie było i nie będzie. Ludzie są z góry traktowani jako złodzieje, nieroby itp. Jak ktoś nie wierzy to niech się zatrudni. Mają dużo wolnych etatów, bo wszyscy z tej firmy uciekają...

S1 hynio

Biyda az piszczy a ciule w skata graja, lepi bys jubilaty wyplacil hynio

Mario
@S1 hynio 27.02.2017 09:36
Biyda az piszczy a ciule w skata graja, lepi bys jubilaty wyplacil hynio

Oj Panie Hulin daruj se te durne gadki o Jubilatach.Weż sie do roboty a nie zamęt siejesz.Pozdro

Prawda
@Mario 14.03.2017 20:28

No tak,patrz roboty a o NALEŻNE ci pieniądze się nie pytaj.Jebana patologia

kryzys plajt

Wyplata na 3 raty,brak poszanowania pracownika,kiedys podobno dobra firma,niewiem pracuje pol roku.Nic tylko sie zwijac bo 2000 i to nie na raty to sie w lidlu zarobi.Ludzie wmiare spoko poza zieciem i wypychem

Anonim

Firma pozal sie boze, wyplaty nie na czas w dodatku w ratach i.smiech na sali ze idziesz do lekarza i okazuje sie ze dziecko nie ubezpieczone bo ksiegowa zapomniala. A szef wozi cztery litery w Porsze. Haha... tragedia.

grejczi

No właśnie, @figusia, nie ma co siać plotek, firma dobra, zatrudnia na umowę o pracę, wszystko legalnie

worker

Fajna firma, miła atmosfera pracy, uprzejmy personel. Polecam ;)

benjaamin

Nie spotkałem się z tego typu ogłoszeniem. Niestety chyba nie są oni zainteresowani tego typu rozwojem firmy. Mój kolega też chciał właśnie tam złożyć przysłowiowe papiery na takie stanowisko ale nigdzie nie było ogłoszenia. Spotkałem się za to z ogłoszeniem na stanowisko tokarza. Wie ktoś może jakie oferują warunki finansowe ?

idek

Witam. Czy ktoś mógłby napisać jak z atmosferą w firmie? Kierownictwo jest w porządku czy tępią pracowników za nic? Są jakieś nadgodziny soboty socjale? Serdeczne dzięki za odp.

operator

mam pytanie czy są przyjęcia do pracy.Czy da się tam jakoś zarobić czy to poważna firma proszę doradzcie.

obserwator

Jakie stawki mają operatorzy koparek ,a jakie kierowcy?? może ktoś napisać ?? i jak z wypłacalnością ? wypłaty na czas??

szaman

Dobro firma

anon

to jak jest.Dobrze czy firma schodzi na psy bo kiedyś to dobra firma była teraz nie wiem.

lolo

to zmień bank, bo wypłata jest zawsze na czas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prawda
@lolo 14.04.2013 12:29
to zmień bank, bo wypłata jest zawsze na czas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na jaki ku#wa? Amber Gold?

tadek

od [usunięte przez moderatora] sie [usunięte przez moderatora] jest Bardzo Zadowolony ze swojej pracy MŁOTKI.......SIE [usunięte przez moderatora] kogoś żarty trzymią

cieć

jestem tam nowy , jest bardzo sympatycznie szef wyrozumiały

nick

[usunięte przez moderatora] nie pisz takich głupot

nick

Jak cie widza tak cie piszą operatorze.A o sprzęt trzeba dbac.

abc

a jakie stawki oferuje ta firma chodzi mi o operatoruw i kierowcuw niech ktos napisze

operator

na płyn do chłodnicy trzeba miesiąc czekać az z łaską ci przywiozą,w koparce nawet zapalic nie można,z kasą to jest śmiech na sali

operator

firma daremna więcej na bazarku zarobisz.GORĄCO NIE POLECAM!!!!!

bonzaj

NIE PŁACĄ NA CZAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kryzol

Jak chcesz wstawać o 5.00 być w domu po 19(pracujesz 10h) zarobic przy tym 2000 to serdecznie polecam.

P

mario
@P 03.05.2011 04:15
Pracowałem tam trochę i muszę przyznać, że to dobra firma. Kasa się zgadzała, z innymi szło się dogadać....

szef zalezy jaki dzien ma bo jak zły to wyrzuci cie za drzwi szkoda gadac nie polecam tej firmy kasa na czas ale atmosfera i wszystko ok robota dla kogos kto naprawde nie ma gdzie robic kiedys to była pozadna firma dzis porazka

HOP
@mario 10.03.2016 20:00

mario , jak to pisałes byles trzezwy bo jak tak to powinienes pisac poezje abo cos

Zostaw opinię o Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński