Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński

Mikołów

Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński

Opinie o Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński

Tomasz

Czy jest jakiś powód, że od dawna nie piszecie na forum?

Michał
@Tomasz 11.01.2018 12:04

Nie pisze sie powód tylko powut -ke

Kolo
@Tomasz 11.01.2018 12:04

Syndyk wezwał do zachowania ciszy....?

HYNIO 1 :)
@Tomasz 11.01.2018 12:04

Wszystkim ręce opadają, poraz kolejny nie ma wypłat !!!!! To już się chore zaczyna robić !!!!!!!! Jest 18 września jak długo jeszcze mamy czekać !!!!!!!!!!!!!! W końcu wpadnie PIP !!! Chcemy wypłaty z odsetkami !!!!

@HYNIO 1 :) 18.09.2018 14:01

Ten człowiek nie ma honoru

Tat...a
@Ja 28.09.2018 20:58

Kaj alimenty za Filipa ??

Tygrys
@Tat...a 16.10.2018 19:09

Odjebakcie sie odniej nie macie nakim sie wyzyc

@HYNIO 1 :) 18.09.2018 14:01

Minął miesiąc od Twojego ostatniego wpisu. Może powiesz nam jak rozwiązała się sprawa z wynagrodzeniem? Czy dostaliście w końcu wypłatę?

Anonim :)

To jest chore co się w tej firmie dzieje ludzie czekają na wypłaty. A pożal się boze szef tylko mówi codziennie że wypłata będzie na drugi dzień. Ludzie muszą się zgadać i wjechać mu na tą bazę bo tak dalej być nie może

@Anonim :) 29.09.2018 10:20

A może tak jutro całymi rodzinami na obiad ma duży dom to wszystkich pomieści

Hynio1
@Anonim :) 29.09.2018 10:20

Kryza jest w agoni to już koniec...

Fiona

Tam już nie jedzą dzika ino kura z biedronki

Handrich

Bydzie lepi chopy ino cza duzo pracować i nie pytać o pieniądze!

I co jest już wypłata za sierpień ? Hynio ty dziadzie

@Były pracownik 05.10.2018 16:10

Jaki pan taki kram

taki sobie

masakra 16 dzień po wyplacie a tu... ZONK?

Zażenowany
@taki sobie 26.09.2018 22:15

Zbiorowy pozew do sądu ???

Alicja

@Lajbik, przypominam, że na forum niedozwolone jest obrażanie innych osób oraz używanie wulgaryzmów. Jest to naruszenie regulaminu strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte. Jeśli chcesz wyrazić swoją opinię o pracy w Kryza Plast to napisz ją w taki sposób, aby nikogo nie obrażała.

Młody

Firmy nie polecam w 100% Mija 15dzien zwłoki z wypłata której dalej nie ma. Miałem wypadek w pracy który nie został nawet zgłoszony wyżej. Cała sprawa trafiła do pipu i czekam na rozwiązanie sprawy Firma CAST TO TA SAMA CO KRYZA. CI SAMI WŁAŚCICIELE. NIE POLECAM.

anonymous

Czy tam dalej bylo (ludzie wciekajcie z tej nieladnej firmy)

anonymous

Pozytywne jest to ze pracują tam fajni ludzie i to tam trzyma człowieka

Szaman

Sorry klamalem

Alicja

@HYNIO 1 :), to znaczy, że nie jest to jednorazowa sytuacja? Czy rozmawialiście z pracodawcą o tym problemie? Może mógłbyś napisać coś więcej o pracy w Kryza Plast? Jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca?

Jak przedstawia się sytuacja Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Mikołów i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

lolo

to zmień bank, bo wypłata jest zawsze na czas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prawdomówny
@lolo 14.04.2013 12:29

nie kłam

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Alicja

@Suchymistrz na forum nie możesz nikogo obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz kolejny post.

Mario

Oj Panie Hulin daruj se te durne gadki o Jubilatach.Weż sie do roboty a nie zamęt siejesz.Pozdro

Anonim

Firma pozal sie boze, wyplaty nie na czas w dodatku w ratach i.smiech na sali ze idziesz do lekarza i okazuje sie ze dziecko nie ubezpieczone bo ksiegowa zapomniala. A szef wozi cztery litery w Porsze. Haha... tragedia.

grejczi

No właśnie, @figusia, nie ma co siać plotek, firma dobra, zatrudnia na umowę o pracę, wszystko legalnie

worker

Fajna firma, miła atmosfera pracy, uprzejmy personel. Polecam ;)

benjaamin

Nie spotkałem się z tego typu ogłoszeniem. Niestety chyba nie są oni zainteresowani tego typu rozwojem firmy. Mój kolega też chciał właśnie tam złożyć przysłowiowe papiery na takie stanowisko ale nigdzie nie było ogłoszenia. Spotkałem się za to z ogłoszeniem na stanowisko tokarza. Wie ktoś może jakie oferują warunki finansowe ?

idek

Witam. Czy ktoś mógłby napisać jak z atmosferą w firmie? Kierownictwo jest w porządku czy tępią pracowników za nic? Są jakieś nadgodziny soboty socjale? Serdeczne dzięki za odp.

operator

mam pytanie czy są przyjęcia do pracy.Czy da się tam jakoś zarobić czy to poważna firma proszę doradzcie.

obserwator

Jakie stawki mają operatorzy koparek ,a jakie kierowcy?? może ktoś napisać ?? i jak z wypłacalnością ? wypłaty na czas??

szaman

Dobro firma

anon

to jak jest.Dobrze czy firma schodzi na psy bo kiedyś to dobra firma była teraz nie wiem.

tadek

od [usunięte przez moderatora] sie [usunięte przez moderatora] jest Bardzo Zadowolony ze swojej pracy MŁOTKI.......SIE [usunięte przez moderatora] kogoś żarty trzymią

cieć

jestem tam nowy , jest bardzo sympatycznie szef wyrozumiały

nick

[usunięte przez moderatora] nie pisz takich głupot

nick

Jak cie widza tak cie piszą operatorze.A o sprzęt trzeba dbac.

abc

a jakie stawki oferuje ta firma chodzi mi o operatoruw i kierowcuw niech ktos napisze

Zostaw opinię o Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński