Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński

Mikołów

Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński
2 19

Opinie o Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak przedstawia się sytuacja Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Mikołów i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

lolo

to zmień bank, bo wypłata jest zawsze na czas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prawdomówny
@lolo 14.04.2013 12:29

nie kłam

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tomasz

Czy jest jakiś powód, że od dawna nie piszecie na forum?

Kolo
@Tomasz 11.01.2018 12:04

Syndyk wezwał do zachowania ciszy....?

Alicja

@Suchymistrz na forum nie możesz nikogo obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz kolejny post.

Mario

Oj Panie Hulin daruj se te durne gadki o Jubilatach.Weż sie do roboty a nie zamęt siejesz.Pozdro

Anonim

Firma pozal sie boze, wyplaty nie na czas w dodatku w ratach i.smiech na sali ze idziesz do lekarza i okazuje sie ze dziecko nie ubezpieczone bo ksiegowa zapomniala. A szef wozi cztery litery w Porsze. Haha... tragedia.

grejczi

No właśnie, @figusia, nie ma co siać plotek, firma dobra, zatrudnia na umowę o pracę, wszystko legalnie

worker

Fajna firma, miła atmosfera pracy, uprzejmy personel. Polecam ;)

benjaamin

Nie spotkałem się z tego typu ogłoszeniem. Niestety chyba nie są oni zainteresowani tego typu rozwojem firmy. Mój kolega też chciał właśnie tam złożyć przysłowiowe papiery na takie stanowisko ale nigdzie nie było ogłoszenia. Spotkałem się za to z ogłoszeniem na stanowisko tokarza. Wie ktoś może jakie oferują warunki finansowe ?

idek

Witam. Czy ktoś mógłby napisać jak z atmosferą w firmie? Kierownictwo jest w porządku czy tępią pracowników za nic? Są jakieś nadgodziny soboty socjale? Serdeczne dzięki za odp.

operator

mam pytanie czy są przyjęcia do pracy.Czy da się tam jakoś zarobić czy to poważna firma proszę doradzcie.

obserwator

Jakie stawki mają operatorzy koparek ,a jakie kierowcy?? może ktoś napisać ?? i jak z wypłacalnością ? wypłaty na czas??

szaman

Dobro firma

anon

to jak jest.Dobrze czy firma schodzi na psy bo kiedyś to dobra firma była teraz nie wiem.

tadek

od [usunięte przez moderatora] sie [usunięte przez moderatora] jest Bardzo Zadowolony ze swojej pracy MŁOTKI.......SIE [usunięte przez moderatora] kogoś żarty trzymią

cieć

jestem tam nowy , jest bardzo sympatycznie szef wyrozumiały

nick

[usunięte przez moderatora] nie pisz takich głupot

nick

Jak cie widza tak cie piszą operatorze.A o sprzęt trzeba dbac.

abc

a jakie stawki oferuje ta firma chodzi mi o operatoruw i kierowcuw niech ktos napisze

operator

na płyn do chłodnicy trzeba miesiąc czekać az z łaską ci przywiozą,w koparce nawet zapalic nie można,z kasą to jest śmiech na sali

operator

firma daremna więcej na bazarku zarobisz.GORĄCO NIE POLECAM!!!!!

bonzaj

NIE PŁACĄ NA CZAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kryzol

Jak chcesz wstawać o 5.00 być w domu po 19(pracujesz 10h) zarobic przy tym 2000 to serdecznie polecam.

P

Pracowałem tam trochę i muszę przyznać, że to dobra firma. Kasa się zgadzała, z innymi szło się dogadać.

HOP
@mario 10.03.2016 20:00

mario , jak to pisałes byles trzezwy bo jak tak to powinienes pisac poezje abo cos

Zostaw opinię o Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kryza Plast Zakład Wielobranżowy Hurtownia Henryk Kamiński