Biuro Podróży AVITUR

Lublin

Opinie o Biuro Podróży AVITUR

Gregor

Avitur to dobry i wiarygodny pracodawca. Świetna atmosfera. Dobry przepływ informacji. Jeżdżę od lat z Aviturem na obozy i bardzo sobie chwalę tą współpracę. Zwłaszcza, że na lubelskim rynku zazwyczaj kadra obozowa nie jest traktowana dobrze. Wiem bo pracuję w tym zawodzie od lat. Nie wiem skąd opinia Pani Kasi. Chyba chciala napisać o innym biurze, albo dla innego obecnie pracuje

KASIA

NIE POLECAM ! udzielanie błędnych informacji i kłamstwa padające prosto w oczy, nie tylko przez pracowników biura, ale przede wszystkim przez p. [usunięte przez moderatora]. Niestety odzyskanie pieniędzy za [usunięte przez moderatora] nie jest możliwe.

AVITUR
@KASIA 18.07.2012 12:26

Witam. Uważam, że powyższa opinia jest dla biura bardzo krzywdząca. Zarówno właścicielka jak i pracownicy biura starają się jak mogą aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Najlepszym tego dowodem jest wciąż wzrastająca sprzedaż naszych wycieczek. Proszę mieć odwagę mówić prawdę pani KASIU.

Zostaw opinię o Biuro Podróży AVITUR - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podróży AVITUR