Opinie o Raport S.A w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raport S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Raport S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raport S.A w Koszalin

Olek

Praca z pewnością należy do stresujących ale takie też trzeba wykonywać, prawda?

Teraz mają sposób na odzyskiwanie długów taki że wysyłają gościa ,przedstawił się jako Michał Białogłowy i okazał podrobioną odznaką kancelarii komorniczej ,zapukał do moich drzwi niestety nim przyjechała policja koleś zwiał a imię i nazwisko pewnie też fałszywe jak i odznaka :)

PRAWO CYWILNE!!
@Gość

Co za brednie wypisujecie!! dłuznik to nie klient to osoba ktora nie placi dlugów!!! A SKORO WINDYKATOR BYL U PANI/PANA TO NIE MA CO SIE CHWALIC NA FORUM TYLKO PLACIC SWOJE ZOBOWIAZANIA!! Policja nie moze aresztowac windykatora terenowego bo na adres idzie w spr zdluzenia gdzie jest nakaz zaplaty wiec gratuluje ulomnosci i niskiej swiadomosci w swoich spr urzedowych!!!!

@PRAWO CYWILNE!!

Skoro jest nakaz zapłaty, to idzie komornik na adres dłużnika!!! A nie pajace zwani windykatorem terenowym. Wy nie macie prawa nachodzic dłużników i ich zastraszać. Na was jest także prawo, ale wy wolicie pracować ponad prawem i zastraszać ludzi.

Buhahah
@PRAWO CYWILNE!!

Brednie to Wy tu wypisujecie obrońcy firmy przekretow i zlodzieji. Jakby windykator był w porządku z prawem to przed policja by nie uciekal. Podejrzana firma.

Znawca
@Gość

Od kiedy to prowadzenie postępowania egzekucyjnego w sprawie przez komornika z automatu wyłącza wierzycielowi możliwość dochodzenia na własną rękę spłaty zadłużenia, przy pomocy telefonu, wizyty osobistej, wysłania listu czy jakiejkolwiek innej formy kontaktu? Szumne nickowanie się "prawem cywilnym" należy w kontekście tej wypowiedzi rozpatrywać w kategoriach żenady, sugeruję powrót do książek.

Czy ktoś pracował jako windykator terenowy. Jak wygląda praca w terenie od strony finansowej?

@anonymous

Minimum i okolice plus prowizja

Były

Płaca minimalna. Jak trafisz na teren po innym pracowniku terenowym, to pożegnaj się z premiami. Sprawy przerobione wielokrotnie. Praca dla naiwnych.

Bartosz

Czy potrzebują aktualnie pracowników?

Ewqa
@Bartosz

Na praca.pl pusto.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
SmiechNaSali

Witam. Do mojego dziecka na telefon przyszlo wezwanie do zaplaty prawie 700zl. Dodatkowo ze uplynal termin 5 dni temu...no dramat. Najlepsze jest to ze dziecko ma 8 lat i wlaczylam dzisiaj ja jej telefon bo wyladowany byl od miesiaca czasu. Nie korzysta z niego a karte dalam jej z formuly rodzinnej zeby mogla do taty zadzwonic jak jest w pracy a tu takie smsy po wlaczeniu. To nie wiem gdzie takiego dlugu zdarzyla narobic. Banda zlodzieji i degeneratow. Jutro wybieram sie na policje z ta sprawa bo to jest nienormalnie. Zadnych dlugow nie mam a tym bardziej moje dziecko. No chyba ze nie zapłaciła za cos w sklepiku szkolnym???????? zrobie dochodzenie w szkole. ..hahahah. A odnosnie pracy...to coz moge powiedziec. Jacy zlodzieje taka praca...zal zal. Jezeli chcesz wyludzac pieniadze od ludzi to idz do tej firmy...polecam haha

Adrian
@SmiechNaSali

Byc może podała Pani ten numer do kontaktu, bo skąd mieliby numer dziecka?

Adrian
@Adrian

...przy podpisywaniu umowy z operatorem oczywiście zapomniałem dodać

jtm

Firma Raport S.A. reprezentowana przez pełnomocnika Annę S. radca prawny wysyła pozew do e-sądu w Lublinie podając nieprawdziwy adres zamieszkania i zameldowania by po podwójnym awizowaniu przesyłki otrzymać klauzulę wykonalności do nakazu zapłaty. Pozwany (nie dłużnik) dowiaduje się o sprawie zazwyczaj po egzekucji od komornika. Tak wygląda stosowanie prawa przez firmę Raport S.A.

Eggtooth

Firma to jest jedna z najgorszych, najchujowszych jakie widziałem. Straszą i nic innego.

AleUrwal
@Eggtooth

Podpisuje sie pod tym

Przemo

Przykre, że opinie o pracodawcy wystawiają osoby zadłużone a nie pracujące w firmie, żal.... Jedna z lepszych firm prywatnych w jakiej pracowałem, młodzi, fajni ludzie, dobra płaca i na czas, wyjazdy,imprezy integracyjne...

Grrr
@Przemo

Nie osoby zadluzone tylko poszkodowane!!! Bo osobiscie nie mam dlugow a tez dostalam jakies smiesznego smsa i to jeszcze UWAGA !!!! na tel dziecka. Debilizm do potęgi entej!!

Witam Złożyłem swoje CV do tej firmy i zostałem zaproszony na rozmowę. Proszę o jakieś opinie czy warto spróbować i podjąć tam pracę czy raczej nie. Czy może ktoś mi pomóc. Z góry bardzo dziękuję.

On67

Jakie stanowisko?

Jak wygląda praca jako MŁ. INSPEKTOR DS. WINDYKACJI, ma ktoś doświadczenia związane z tym stanowiskiem? Taka informacja będzie istotna dla osób które chcą pracować na tym stanowisku.

On67
@Marta

Słuchawki 7 godzin dziennie u rozmowa z dłużnikami

Dawid

Jest jakiś powód, że tak mało piszecie?

Aktualnie firma Raport S.A poszukuje do pracy Programisty. Z oferty pracy można wyczytać, że firma zapewnia umowę o pracę w Spółce o stabilnej pozycji na rynku, szkolenia wspomagające realizację zadań na stanowisku, prywatną opiekę medyczną. @goscz różnych powodów firma może szukać pracownika. Czasami ze względu na nowe stanowiska a czasami ktoś z jakiegoś powodu musiał zrezygnować i wtedy robią się wolne stanowiska. @Janwidzę, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie. Czy rozmawiałeś z pracodawcą o problemach ze sprzętem?

gosc

teraz znowu poszukują do pracy z tego co mozna zauwarzyc to maja dużą rotację pracownikow jak to jest ze tam nikt nie chce pracowac i ludzie stamtad uciekaja ??!

Sprawiedliwy

Firma i ludzie tam pracujący wyłudzają pieniądze, wysyłają sms że minęło kilka dni od terminu płatności podają nr konta i kwotę i żądają zapłaty. Takie rzeczy załatwia się po przez oficjalne pismo do danej firmy w którym dokładnie wskazuje się za co jest należność. A najlepsze jest że SMS otrzymała osoba na telefon służbowy , który nigdzie i nigdy nie został podany. Zgłosiłem sprawę dziś do Prokuratury i dostałem informację że nie jestem pierwszy. Więc ostrzegam!!!

qwe

ZŁodzieje! Aroganckie świnie, które trzeba uciszyć. Nie mają żadnego argumentu, są nikim, niech tylko jeszcze raz do mnie zadzwonią, to ich zgnoję z ziemią.

Pani "rekruterka" i chyba coś w rodzaju "kierowniczki" mimo początkowej uprzejmości, po jakimś czasie staje się kobietą z kamienną twarzą. Nie polecam.

zbych

banda zlodzieji........

Jan123

Niczego gorszego nie ma !

znajoma

panie pracujące w tej firmie aroganckie i bez jakichkolwiek umiejętności prowadzenia rozmów z człowiekiem, a jak się im wytknie jakieś błędy w piśmie, które wyślą do klienta to tak się uruchamiają i zaraz kończą rozmowę, ton z jakim prowadzą rozmowę to tylko kwalifikuje te panie do pracy na bazarze, żeby sobie pokrzyczały. Nie wiem kto zatrudnia takie osoby, których powinna cechować umiejętność profesjonalnego prowadzenia rozmów. pozdrawiam

Agata

Dzwonił do mnie o godzinie 20,50 Pan Dondajewski Michał z f-my raport ja jestem osobą starszą ,był bardzo arogancki i krzyczał na mnie jak kierownictwo firmy pozwoli na takie zachowania kultura obowiązuje wszędzie i wszystkich.Uspokoił się wówczas jak ja zaczęłam na niego krzyczeć. Dziwię się ,że szefowie firmy to tolerują ale nie są oni nietykalni bo nigdzie tak nie jest żeby klienta traktować jak własny folwark.

Zostaw merytoryczną opinię o Raport S.A - Koszalin

• Jak się pracuje w Raport S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Raport S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raport S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raport S.A?

Kandydaci do pracy w Raport S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raport S.A