Medycyna Praktyczna Sp. j.

Kraków

Opinie o Medycyna Praktyczna Sp. j.

...

Zdecydowanie odradzam pracę w call center - nawet na króciutki okres. Mobbing, przedziwna atmosfera, fatalny dojazd i mydlenie oczu (zwłaszcza przy umowach o pracę, gdzie winę za opóźnienia w ich stworzeniu zwala się na jakąś anonimową i pewnie Bogu ducha winną panią księgową). Wymogi sprzedaży rzadko kiedy są możliwe do spełnienia a to z bardzo prostego względu - bazy danych przydziela jeden pracownik, który sobie zostawia tzw. pewniaki, a innym daje ochłapy i potem z przychodzi z pretensjami, dlaczego wyniki są takie, jakie są. Dodatkowo można mieć pewność, że dane osobowe pracowników nie są chronione, bo wiele osób miało wątpliwą przyjemność otrzymać PIT innego pracownika. Pracuj tam tylko jeśli przymierasz głodem i nie masz za co żyć. Tak naprawdę stać Cię na dużo więcej. Nikt nie zasługuje, żeby go tak traktować, jak to robią w tym call center.

@... 11.10.2017 16:01
Najlepiej swoje porażki zwalać na innych i wypisywać z palca wyssane brednie

A jeszcze lepiej nauczyć sie przyjmowac konstruktywna krytyke. Moze juz czas wyciagnac wnioski i poprawic chora atmosfere w tej firmie?

yutra
@. 11.10.2017 21:38

byłam, pracowałam i nijak sie mają te negatywne wpisy do realiow. Atmosfera bardzo przyjazna, warunki pracy super. Krytyka absolutnie nie jest konstruktywna tylko wyglada na wylewanie żali tam, gdzie nie na to miejsce

Ja

Mozliwosc otrzymania umowy o prace lub awansu graniczy z cudem, chyba ze jestes kims z rodziny

Pracowałeś w Medycyna Praktyczna Sp. j.? Jakie masz wspomnienia z tego okresu? Wypowiedz się na naszym forum, podziel się wiedzą z innymi użytkownikami.

Zostaw opinię o Medycyna Praktyczna Sp. j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medycyna Praktyczna Sp. j.