Opinie o Medycyna Praktyczna Sp. j. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Medycyna Praktyczna Sp. j., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Medycyna Praktyczna Sp. j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medycyna Praktyczna Sp. j. w Kraków

Lolo

Odradzam prace w call center. Wiele niejasnosci zwiazanych z forma zatrudnienia, nierowne traktowanie pracownikow, niewykwalifikowana kadra zarzadzajaca. Dramat

Bożek leśny

Mnie taka jedna bajeczka z klasy ( nie mylić z klasą) ...wysokiej klasy??? (cha, cha) specjalistka od męskich emocji ciągle narzekała na koleżanki i kierownictwo. Jeżeli ktoś zainteresowany chętnie podam kto to...

Golka - kolka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Skąd wiedziałeś, gdy wysyłasz mi kasztany?...

Lolo

Misia Nowy wpis
@Lolo

Taaak, najbardziej to te na słuchawkach i od korekty stawiania przecinków są wykwalifikowanymi specjalistkiami.

Weronika Nowy wpis
@Misia

Na jakich słuchawkach? A o stanowisku od korekty stawiania przecinków to pierwszy raz słyszę, na serio to chyba nie ma tam takiej pracy, co?

Justyna Nowy wpis

Witajcie, może ktoś przybliżyłby mi na co można liczyć zatrudniając się w Medycynie Praktycznej? Co firma oferuje kandydatom? Jaką umowę i wynagrodzenie? :)

Bożek leśny

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Medycyna Praktyczna Sp. j. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy spec. ds. marketingu i sprzedaży z j. hiszpańskim. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pandemia

Czy wiecie że w tym wydawnictwie niby medycznym w czasie pandemi nie są przestrzegane zasady bezpieczeństwa oraz obostrzenia sanitarne. Smuteczek

Zwolniona

Niedawno odeszłam z tej firmy. Dramat pod każdym względem.

Weronika
@Zwolniona

Napisałaś, że niedawno odeszłaś z firmy Medycyna Praktyczna, ale nie podałaś żadnych szczegółów odnośnie tego, dlaczego podjęłaś taką a nie inną decyzję. Możesz napisać, co spowodowało, że postanowiłaś złożyć wypowiedzenie? Dlaczego nie odpowiadał Ci ten pracodawca?

fankapanikasi

Jako były pracownik bardzo miło wspominam samych pracowników: duzo studentów, młodych ludzi. Sama praca w przyjaznej atmosferze ale tylko dzieki pracownikom. Do minusów w tej firmie zaliczyc mozna przede wszystkim: panią K. (przyjaciółkę szefowej)- kto pracował ten wie. Niewiele potrafiaca, bardzo źle,z pogardą traktująca podwładnych, choć szefową nie była. . Listy klientów ustalane bardzo niesprawiedliwie, często ustalała je własnie pani K.. Czasem dostawało sie takie namiary na klientów, ktorzy albo nie zyczyli sobie telefonów, albo od dawna odmawiali jakiejkolwiek współpracy. Ogólnie to, jak pani K. traktowała podwładnych nazwać by można mobbingiem. Ogólnie raczej odradzam, chyba ze na krótki czas ale umowa zlecenie, którą oferuje firma, nie jest jakimś zabezpieczeniem (wiadomo, jak to wyglada w przypadku choroby itd.) NIe wiem jak teraz, ale głlownie zatrudniają tam studentów ( maja z tego jakieś korzysci, mniejszy podatek czy coś). Był czas, że od tak, z dnia na dzien, zwalniali wszystkich, ktorzy studia dawno mieli juz za sobą. MP równie dobrze mogłaby nazywac sie kącikiem wzajemnej adoracji. Jeśli odstajesz, długo tam nie zagrzejesz miejsca.

a tak
@fankapanikasi

Pracowałam tam jakiś czas temu, i to co powyżej napisane zgadza się w 100 %

Olga

Jeśli komuś brakuje chęci do pracy to pozostaje narzekanie. Firma dla wielu ludzi to dobry pracodawca!!

Pretoria

Nie polecam. Zgadzam sie z większością negatywnych wypowiedzi które się pojawiły poniżej. Przysłowiowa "biedronka" nawet w najgorszych swoich czasach lepiej traktowała pracowników. Medycyna Praktyczna notorycznie łamie prawo pracy zasady bhp o zwykłej przyzwoitości nie wspomnę. Trzymaj się z daleka

Do Forumowiczów

Czytając opinie można też snuć pewne podejrzenia czy aby nie są dodawane przez tę samą osobę, ponieważ wiele cech na to wskazuje. Oczywiście każdy czytający powiniem podchodzi sceptycznie do komentarzy na tego typu forach, niemniej jednak autorom przypominam o Regulaminie, który akceptuje się przed dodaniem oceny.

Aha
@Do Forumowiczów

Skad w takim razie tyle "lajkow" pod tymi opiniami? To tez ciagle ta sama osoba?

@Aha

@Aha, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Medycyna Praktyczna - co Ty uważasz o tym pracodawcy i jakie miałabyś dla niego, lub innych, pracowników sugestie? Jestem ciekawa, czy coś powinno ulec zmianie w tym miejscu pracy i jak to widzą osoby zatrudnione obecnie w firmie Medycyna Praktyczna w Krakowie.

Gwiazda
@Do Forumowiczów

Witam. Medycyna Praktyczna to bardzo dobra firma. Bardzo dobre zarobki.

@Gwiazda

Piszesz o bardzo dobrych zarobkach w firmie Medycyna Praktyczna w Krakowie - o jakim poziomie tutaj mówimy? Warto byłoby nieco doprecyzować tę kwestię tak, aby osoby chcące podjąć pracę w tym miejscu, miały dość jasny obraz sytuacji. Mogłabyś napisać coś więcej?

pretoria
@Ewelina

Bardzo dobre zarobki sa wtedy kiedy dostanie sie dobra baze i skumuluja sie prowizje. Nie wszyscy dostaja dobre bazy. Reszta pracuje za 11zl za godzine.

pretoria

Firma, która proponuje w 2020r 11zl za godzine pracy. Wyrzucaja jesli po trzech miesiacach musza doplacac do wynagrodzenia zeby osiagnelo nahnizsza krajowa. Przycmiewa to ladny lokal, mozliwosc kupienia kanapek w pracy itp. Bazy przydzielane sa wzgledem znajomosci z odpoiednimi ludzmi w firmie. Lepiej platne proejkty wciaz daja stawke godzinowa ponizej najnizszej krajowej. Jesli ktos ma noz na gardle - ok, ale tylko zbey przetrwac.

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej z domu??

@Pytanie

Na to pytanie nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi. Musimy poczekać, aż jakiś pracownik Medycyny Praktycznej się tu wypowie. Ale szczerze powiedziawszy to nie wydaję mi się, by była tam możliwość pracy zdalnej. A w ogóle to jakie stanowisko Cię interesuje? Tu znajdziesz aktualne oferty pracy: https://www.mp.pl/praca

Maciek

Hej Jest tu ktoś? Pojawiły się ogłoszenia pracy konsultant w MP Jak atmosfera, zarobki itp Ktoś coś? Nie wiem czy warto

@Maciek

To dosyć dziwne, że aż do tej pory nikt nie udzielił Ci odpowiedzi. Przejrzałam aktualne oferty pracy od Medycyny Praktycznej i zauważyłam, by właśnie szukali kogoś na stanowisko, o którym wspomniałeś. Tu są te oferty: https://www.mp.pl/praca?s_typ=0&s=1 Może zatem postanowiłeś aplikować i już tam pracujesz? Jak to jest?

Ewelina

@kastrat, każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii nie tylko na forum, ale i w każdym innym miejscu. Jest tu miejsce zarówno dla pozytywnych, jak i negatywnych wypowiedzi, ważne jednak, aby były pisane w sposób merytoryczny i nieobrażający nikogo. Nadal jednak nie jestem pewna Twojej roli na forum - piszesz z perspektywy osoby zatrudnionej w Medycynie Praktycznej czy jako obserwator?

Ewelina

@kastrat, co ma na celu Twój komentarz? Przypominam, że na forum dzielimy się merytorycznymi i rzeczowymi opiniami na temat pracodawców. W obecnej formie Twój komentarz nie wnosi zbyt wiele do dyskusji. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w firmie Medycyna Praktyczna? Czy ktoś z Was chciałby się wypowiedzieć na ten temat?

kastrat
@Ewelina

,,Pur ti miro, pur ti dio !" ... Jeżeli komuś nie odpowiada praca, to niech się zwolni, a nie obsmarowuje Pracodawcę i Pracowników na prawo i lewo...a to, że nic nie potrafi i nie chce się zwolnić tylko trzyma kurczowo... Wielka mi specjalistka wysokiej KLASY ... NIC DODAĆ NIC UCIĄĆ.

kastrat

A co o tym myśli nasza depresyjna poppea???

Przez wiele lat pracowałam w tej firmie. Wiele się tam nauczyłam. Jednak wiem że to tylko za sprawą mojej potrzeby rozwoju. Firma nie prowadzi szkoleń, nie inwestuje w pakiety socjalne. Przez wszystkie te lata pracowałam bez umowy. Konsekwencje każdy zna :-( ponieważ również rekrutowałam pracowników wielokrotnie powtarzałam utarty schemat: świetna praca. Jednak po zmianie pracy zobaczyłam jak to może wyglądać w innym miejscu. Obiektywnie mogę stwierdzić że medycyna praktyczna świadczy świetne usługi dla swoich klientów jednak ma wiele do zrobienia w kwestii warunków zatrudnienia oraz traktowania pracowników. Myślę że byli "pracownicy" tylko dla swojego spokoju nie rozpoczynali dochodzenia praw w sądzie.

Picasso
@Były pracownik

Masz 100% racji. Pracowalam tam pare ladnych lat. Kiedys fajna atmosfera i super ludzie rekompensowali brak umowy i perspektyw na rozwoj. Niestety pare niekompetentnych pań (ktorym wydawalo sie ze znaja sie na zarzadaniu ludzmi) skutecznie to zepsuło. Kazdy pracownik call center czuje sie tam jak pracownik "gorszego sortu" i nikomu nie zalezy na tym zeby o nich zawalczyc u szefostwa

Ewelina

@Poldek, mógłbyś wypowiedzieć się o czynnikach, o których wspomniałeś czyli sposobie zatrudniania, organizacji pracy i zarządzania pracownikami odnosząc się do własnej perspektywy? Jak długo pracujesz w Medycyna Praktyczna Sp. j.? Zachęcam Cię do rozwinięcia swojej wypowiedzi o te kwestie.

Zuzu
@Ewelina

Na przyklad firma przez wiele lat zatrudniala wszystkich pracowniko na podstawie tylko i wylacznie umowy zlecenia pomimo ze spelnione byly wszystkie przeslanki stosunku pracy (praca byla wykonywana na rzecz pracodawcy, pod jego kierownictwem, w miejscu i czasie przez niego wyznaczonym, za odpowiednim wynagrodzeniem). Wszelkie rozmowy na temat umowy o prace konczyly sie zapewnieniami ze to wkrotce sie zmieni ale, jak latwo sie domyslic, taki stan rzeczy nadal sie utrzymywal

@Zuzu

Ale byc moze teraz to sie zmienilo

Dadada
@Ewelina

To napiszę jak wygląda sytuacja obecnie: umowa o pracę- bez problemu. Oczywiście o ile będziesz sumiennie pracować (a nie obijać się) przez okres próbny. Zarobki- ogólnie ok, raz lepiej raz gorzej. Dużo zależy od baz jakie dostajesz. Kadra kierownica na która wszyscy tutaj narzekają- może nie idealna, ale jak na to, że nikt z biczem nad tobą nie stoi -jest ok. Jak każda praca ma swoje plusy i minusy. Z mojego punktu widzenia (a różne call center się widziało) warto przyjść i przepracować dłużej niż 3 msc i się przekonać.

No Nie!!!!!!
@Dadada

I tak oficjalnie po tych wszystkich wpisach ktoś mówi że jest ok ze okres próbny jest dalej na umowę zlecenie. To już przegięcie. To jest niezgodne z prawem. Może wreszcie PIP zainteresuje się ta firmą. Być może ta instytucja wytłumaczy dobitnie jak zatrudnia się pracowników.

Ewelina

@anonymous, a czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w Medycyna Praktyczna? Takie informacje z pewnością będą cenne dla potencjalnych pracowników Medycyna Praktyczna. @Tak tak, Co jeszcze, oprócz atmosfery w pracy, zwraca Twoją uwagę? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Medycyna Praktyczna w Krakowie?

anonymous
@Ewelina

Myślę że ewalina jest obecną kadrą zarządzającą która za wszelką cenę chce poprawić wizerunek. Posty są jednoznaczne i nie wymagają rozwinięcia. Również mój. A dla pewności. Było tam kiedyś bardzo fajnie Ale tylko dlatego że dziewczyna ktora tam pracowała miała to wszystko super poukładane i myślała o pracownikach. Później było już coraz gorzej

anonymous

Kiedyś tam było bardzo fajnie. Była bardzo fajna koordynatorka. Szanowała ludzi i ich pracę. Niestety ale jak moja przygoda z tą firmą się kończyła, już inne osoby "dorwały się do zloba". To był też powód odejscia. 2 lata temu śmiało można było powiedzieć że firma godna polecenia. Teraz to już tylko pozostaje współczuć tym co zostali.

Tak tak
@anonymous

Ja też odeszłam z tego samego powodu. Dobrze wspominam czas przed zmianami. Dziewczyna była kompetentna i bardzo pomocna. Wszystko z nią można było załatwić. Wszystko co później się działo to tylko efekt zmiany menadżerek. Szefowa główna to jest porazka. Na podstawowych rzeczach się nie zna. I jeszcze wszystkim wciska ciemnotę.

Zostaw merytoryczną opinię o Medycyna Praktyczna Sp. j. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Medycyna Praktyczna Sp. j.
3.3/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rejtana 2
    30-510 Kraków
  • NIP: 6793085022 KRS: 0000431624
Medycyna Praktyczna Sp. j.