Opinie o Medycyna Praktyczna Sp. j. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Medycyna Praktyczna Sp. j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Medycyna Praktyczna Sp. j. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medycyna Praktyczna Sp. j. w Kraków

An

Nie jest to pierwsza firma, w której miałam możliwość i przyjemność pracować i uważam, że bardzo dobrze trafiłam. Nie jest to typowe call center i to jest ogromny plus. Nigdy nie doświadczyłam złego traktowania ze strony kierownictwa, Pani kierownik jest niezwykle profesjonalną osobą i ciężko mi sobie wyobrazić sytuację, w której wypowiadałaby się na temat jakiegokolwiek pracownika w sposób negatywny do innych pracowników. Po kilku latach w tej firmie mogę napisać, że to jedna z niewielu, w której są tak elastyczne warunki i godziny pracy oraz dobre warunki płacowe. Wypłaty są zawsze na czas. Nie ma najmniejszego problemu z urlopami, z umowami o pracę, można pracować zdalnie, można pracować z biura, można pracować hybrydowo. Pracodawca naprawdę "idzie na rękę" w wielu kwestiach. Wyrabiając uczciwie normy, które są określone w jasny sposób, wypłaty są naprawdę w porządku jak na stanowisko telemarketera. Atmosfera w dziale telemarketingu jak i w całej firmie jest bardzo przyjazna. A dla ludzi, którym przeszkadza rąbek u spódnicy, bo w owocowe środy są jabłka zamiast bananów, pozostaje samozatrudnienie, a osobom, które narzekają na to, że po prostu trzeba uczciwie pracować żeby zarobić, to niestety chyba w żadnym miejscu pracy nie będzie dobrze nawet na samozatrudnieniu...

Widziałam na forum polecajkę na temat pracy w telemarketingu. Niestety nie posiadam doświadczenia w call center. Chciałabym spróbować takiej formy pracy ale zastanawiam się czy mam realne szanse na przyjęcie bez doświadczenia? Pisaliście, że jest możliwość pracy w różnych systemach i pracodawca często idzie na rękę. Po jakim czasie zatrudnienia miałabym realną możliwość przejścia na system pracy zdalny? Mogłabym oczekiwać narzędzi niezbędnych do pracy, mam na myśli laptop, komórka, itp?

A jaka jest różnica w tym co piszesz? Ja właśnie przeczytałem archiwalną ofertę dla konsultanta telefonicznego i tam nic takiego nie było. Wymagano poprawną dykcję i zastanawiam się czy przed przyjęciem osoby do pracy jakoś to było sprawdzane i jak to wygląda obecnie. Dajcie mi jeszcze znać ile wynosi stawka podstawowa. Parę, dobrych lat temu proponowano 8,70 pln.

Medycyna Praktyczna Sp. j. poszukuje pracownika na stanowisko Redaktor w Kraków. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Lips Nowy wpis

Znowu jest rekrutacja na to stanowisko. Czy poprzednio kogoś zatrudnili?

Gaba Nowy wpis

Cześć, spytam wprost. Ten konsultant telefoniczny zawsze będzie zarabiać najniższą? Taka odpowiedź jeszcze w marcu wpadła ale była też wzmianka o jakiejś bliżej nieokreślonej premii, zaciekawiła mnie. Mam doświadczenie w takiej pracy a od nowego roku będę czegoś sobie szukać. Czy w tym przypadku planowane będą jakieś zmiany? Może uda się określić jakiś klarowny system premiowy? To będzie %? I co z aktualnym zespołem, jak go oceniacie?

An

Firma Medycyna Praktyczna Sp. j. prowadziła rekrutację na stanowisko React Senior Developer. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jarosław

Masz przykłady zachowań czy sytuacji, które by uzasadniały użycie takich słów? Bo rozglądam się za pracą ale nie chciałbym trafić na jakieś nie fajne sytuacje.

Agnieszka

Właśnie znalazłam w sieci ofertę pracy gdzieś w sieci dla Konsultanta telefonicznego. Tam jest informacja o pracy na dwie zmiany. A ktoś wie, jakie są ramach godzinowe tych zmian? Od której do której? I jaki jest system rotacji tych zmian np. tydzień/tydzień?

@Agnieszka

Minimalna krajowa plus bliżej nieokreślona premia.(usunięte przez administratora)

Agnieszka

Ale nieokreślona premia, to nieokreślona jest jej wysokość, czy też powód premii? w sensie: frekwencyjna, za wyniki, za staż pracy w firmie? Ta premia jest zawsze, czyli co miesiąc, czy tak nieregularnie?

Justyna

Witajcie, może ktoś przybliżyłby mi na co można liczyć zatrudniając się w Medycynie Praktycznej? Co firma oferuje kandydatom? Jaką umowę i wynagrodzenie? :)

@Justyna

Standard. Tu się nic nie zmienia. Umowa zlecenie bo szkoda robić badania lekarskie i zajmować się formalnościami. Jak będziesz mega dobra to może przedłużą umowę. Daj Boże na umowę o pracę. I będziesz zarabiać minimalna krajową.

Karo
@????

Widac ze nie pracujesz w tej firmie bo od dawna jest umowa o prace po 3 miesiacach.

@Karo

Czyli dokładnie jak napisałem. Umowa na zlecenie i może przedłużą na umowę o pracę. Ciekawe że tylko ten punkt wzbudził twoje wątpliwości :-)

Daj Boże

Bożena

Ktoś tu podał widełki jakie oferuje firma jeśli chodzi o wynagrodzenie, ale było to trochę dawno i domyślam się ze kwota już jest za niska na ten czas :p jakiś pracownik da znać jaka stawka jest proponowana aktualnie?

Tak
@Bożena

Minimalna krajowa

Lolo

Odradzam prace w call center. Wiele niejasnosci zwiazanych z forma zatrudnienia, nierowne traktowanie pracownikow, niewykwalifikowana kadra zarzadzajaca. Dramat

Misia
@Lolo

Taaak, najbardziej to te na słuchawkach i od korekty stawiania przecinków są wykwalifikowanymi specjalistkiami.

Weronika
@Misia

Na jakich słuchawkach? A o stanowisku od korekty stawiania przecinków to pierwszy raz słyszę, na serio to chyba nie ma tam takiej pracy, co?

Bogdan

Czyli jest takie stanowisko :) Ile można zarobić pracując na takim etacie? Są premie za wyniki? W jakim mniej więcej przedziale?

Grażyna

Czyli dalej nikt nie wie o kogo chodzi. A co z nimi nie tak? Aż tak zaszły Wam za skórę? :D

Boguska
@Bogdan

Wystarczy na bilet koleją transsyberyjską, jak szyn dołożą.

Zocha
@Bogdan

Nie więcej niż 2500zł - 2700 zł.

Naiwny andrzej
@Zocha

Oj, to rzeczywiście trzeba szukać ...

Grzegorz Gajewski
@Grażyna

Grażynko, pozdrów Panią Ewę :D

Naleśniki
@Bogdan

Boguś, jak się postarasz i dobrą rotację (usunięte przez administratora)firmy ,,Gosia" nadasz, to i premia będzie.

@Misia

Nieustające pasmo sukcesów ...pozdrowienia dla naszej starej poppei :):):)

Niewierny...

Pozdrawiam Panią Agnieszkę kimkolwiek jest... Fajna kobieta. A ja chciałbym założyć nową bibliotekę A.... może któraś chętna?

Bajeczka
@Niewierny...

Od miłości do nałogu...internet dobrze o niej pisze.

@Bajeczka

O miłości czy nałogu piszą?

Xxx

O tobie piszą :D :D:D

GS

ty też

Bożena

Możesz zdradzić szczegóły? :) Potencjalni pracownicy (np ja)nie mają zielnego pojęcia o co chodzi :)

malgos

Jesień już, już palą chwasty ...ej... Pozdrawiam wszystkich leśników co rąbią drewa.

Naiwny Andrzej z zakątka
@malgos

Dziś jest dzień wtulania...czy mogę się troszkę wtulić?

Ewelina

@anonymous, a czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w Medycyna Praktyczna? Takie informacje z pewnością będą cenne dla potencjalnych pracowników Medycyna Praktyczna. @Tak tak, Co jeszcze, oprócz atmosfery w pracy, zwraca Twoją uwagę? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Medycyna Praktyczna w Krakowie?

@Ewelina

Myślę że ewalina jest obecną kadrą zarządzającą która za wszelką cenę chce poprawić wizerunek. Posty są jednoznaczne i nie wymagają rozwinięcia. Również mój. A dla pewności. Było tam kiedyś bardzo fajnie Ale tylko dlatego że dziewczyna ktora tam pracowała miała to wszystko super poukładane i myślała o pracownikach. Później było już coraz gorzej

@anonymous

Tak, tak gonić stąd tą ewelinke.

Zwolniona

Niedawno odeszłam z tej firmy. Dramat pod każdym względem.

Weronika
@Zwolniona

Napisałaś, że niedawno odeszłaś z firmy Medycyna Praktyczna, ale nie podałaś żadnych szczegółów odnośnie tego, dlaczego podjęłaś taką a nie inną decyzję. Możesz napisać, co spowodowało, że postanowiłaś złożyć wypowiedzenie? Dlaczego nie odpowiadał Ci ten pracodawca?

fankapanikasi

Jako były pracownik bardzo miło wspominam samych pracowników: duzo studentów, młodych ludzi. Sama praca w przyjaznej atmosferze ale tylko dzieki pracownikom. Do minusów w tej firmie zaliczyc mozna przede wszystkim: panią(usunięte przez administratora) Niewiele potrafiaca, bardzo źle,z pogardą traktująca podwładnych, choć szefową nie była. . Listy klientów ustalane bardzo niesprawiedliwie, często ustalała je własnie pani (usunięte przez administratora) Czasem dostawało sie takie namiary na klientów, ktorzy albo nie zyczyli sobie telefonów, albo od dawna odmawiali jakiejkolwiek współpracy. Ogólnie to, jak pani (usunięte przez administratora) traktowała podwładnych nazwać by można (usunięte przez administratora). Ogólnie raczej odradzam, chyba ze na krótki czas ale umowa zlecenie, którą oferuje firma, nie jest jakimś zabezpieczeniem (wiadomo, jak to wyglada w przypadku choroby itd.) NIe wiem jak teraz, ale głlownie zatrudniają tam studentów ( maja z tego jakieś korzysci, mniejszy podatek czy coś). Był czas, że od tak, z dnia na dzien, zwalniali wszystkich, ktorzy studia dawno mieli juz za sobą. MP równie dobrze mogłaby nazywac sie kącikiem wzajemnej adoracji. Jeśli odstajesz, długo tam nie zagrzejesz miejsca.

a tak
@fankapanikasi

Pracowałam tam jakiś czas temu, i to co powyżej napisane zgadza się w 100 %

Olga

Jeśli komuś brakuje chęci do pracy to pozostaje narzekanie. Firma dla wielu ludzi to dobry pracodawca!!

Do Forumowiczów

Czytając opinie można też snuć pewne podejrzenia czy aby nie są dodawane przez tę samą osobę, ponieważ wiele cech na to wskazuje. Oczywiście każdy czytający powiniem podchodzi sceptycznie do komentarzy na tego typu forach, niemniej jednak autorom przypominam o Regulaminie, który akceptuje się przed dodaniem oceny.

Aha
@Do Forumowiczów

Skad w takim razie tyle "lajkow" pod tymi opiniami? To tez ciagle ta sama osoba?

@Aha

@Aha, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Medycyna Praktyczna - co Ty uważasz o tym pracodawcy i jakie miałabyś dla niego, lub innych, pracowników sugestie? Jestem ciekawa, czy coś powinno ulec zmianie w tym miejscu pracy i jak to widzą osoby zatrudnione obecnie w firmie Medycyna Praktyczna w Krakowie.

Gwiazda
@Do Forumowiczów

Witam. Medycyna Praktyczna to bardzo dobra firma. Bardzo dobre zarobki.

@Gwiazda

Piszesz o bardzo dobrych zarobkach w firmie Medycyna Praktyczna w Krakowie - o jakim poziomie tutaj mówimy? Warto byłoby nieco doprecyzować tę kwestię tak, aby osoby chcące podjąć pracę w tym miejscu, miały dość jasny obraz sytuacji. Mogłabyś napisać coś więcej?

pretoria
@Ewelina

Bardzo dobre zarobki sa wtedy kiedy dostanie sie dobra baze i skumuluja sie prowizje. Nie wszyscy dostaja dobre bazy. Reszta pracuje za (usunięte przez administratora) za godzine.

pretoria

Firma, która proponuje w 2020r (usunięte przez administratora)za godzine pracy. Wyrzucaja jesli po trzech miesiacach musza doplacac do wynagrodzenia zeby osiagnelo nahnizsza krajowa. Przycmiewa to ladny lokal, mozliwosc kupienia kanapek w pracy itp. Bazy przydzielane sa wzgledem znajomosci z odpoiednimi ludzmi w firmie. Lepiej platne proejkty wciaz daja stawke godzinowa ponizej najnizszej krajowej. Jesli ktos ma noz na gardle - ok, ale tylko zbey przetrwac.

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej z domu??

Ewelina

Na to pytanie nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi. Musimy poczekać, aż jakiś pracownik Medycyny Praktycznej się tu wypowie. Ale szczerze powiedziawszy to nie wydaję mi się, by była tam możliwość pracy zdalnej. A w ogóle to jakie stanowisko Cię interesuje? Tu znajdziesz aktualne oferty pracy: https://www.mp.pl/praca

Maciek

Hej Jest tu ktoś? Pojawiły się ogłoszenia pracy konsultant w MP Jak atmosfera, zarobki itp Ktoś coś? Nie wiem czy warto

@Maciek

To dosyć dziwne, że aż do tej pory nikt nie udzielił Ci odpowiedzi. Przejrzałam aktualne oferty pracy od Medycyny Praktycznej i zauważyłam, by właśnie szukali kogoś na stanowisko, o którym wspomniałeś. Tu są te oferty: https://www.mp.pl/praca?s_typ=0&s=1 Może zatem postanowiłeś aplikować i już tam pracujesz? Jak to jest?

Ewelina

@kastrat, każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii nie tylko na forum, ale i w każdym innym miejscu. Jest tu miejsce zarówno dla pozytywnych, jak i negatywnych wypowiedzi, ważne jednak, aby były pisane w sposób merytoryczny i nieobrażający nikogo. Nadal jednak nie jestem pewna Twojej roli na forum - piszesz z perspektywy osoby zatrudnionej w Medycynie Praktycznej czy jako obserwator?

Zostaw merytoryczną opinię o Medycyna Praktyczna Sp. j. - Kraków

• Jak się pracuje w Medycyna Praktyczna Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Medycyna Praktyczna Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medycyna Praktyczna Sp. j.?

Medycyna Praktyczna Sp. j.
3.3/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Rejtana 2
    30-510 Kraków

Medycyna Praktyczna Sp. j.