Opinie o Raport S.A w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raport S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Raport S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raport S.A w Koszalin

(usunięte przez administratora) Otrzymuję SMS-y, że jestem winień ponad 50 000 zł, a dobrze wiem, gdzie jestem na ile zadłużony i spłacam wszystkie moje raty kredytowe terminowo. Jestem na tyle dobrze zorganizowany, że nic takiego by mi nie umknęło. Zastanawiam się nad złożeniem skargi, aby chronić ludzi, którzy mogą dać się nabrać.

@Paweł

Od kogo dostajesz te smsy? Od windykatora? Tylko info na telefon czy mają też windykatorów terenowych co przychodzą po należności do domu? Wiesz może?

Grzegorz

Jak dla mnie firmy które obdzwaniają dłużników, których długi już dawno są przedawnione jest chamstwem... straszenie komornikiem wtedy kiedy już wiadomo że nic nie ugrają to takie szukanie kogoś kto da się zdominować i odda dług.... ja przestrzegam przed tą firmą, uważajcie i nie dajcie się wykorzystać !

Anka
@Grzegorz

Dzwonili do mnie właśnie od 2011 roku miałam u nich dług co robić szukać adwokata by zalatwił ta sprawe

Pracująca w Raport S.A

Pracuję w tej firmie ponad rok. Atmosfera jest naprawdę fajna, kadra zarządzająca tez spoko. Z kierownikami zawsze można o wszystkim pogadać i każde zastrzeżenia pracowników są brane pod uwagę. Fajnym rozwiązaniem jest to, że firma w połowie refunduje obiady dla pracowników, które są na miejscu w firmie. Ludzie pracują tutaj po kilka, kilkanaście lat i nie dlatego że nie mają innych możliwości pracy, ale dlatego że naprawdę da się tutaj pracować. Jeśli chodzi o zarobki - wszyscy mają umowy o pracę, pensja: podstawa + premie comiesięczne, uznaniowe i inne. Firma również organizuje szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne - wyjazdowe. Mamy imprezy integracyjne, wyjścia na kręgle i nie tylko. Rozmowa kwalifikacyjna nie boli i nic nie kosztuje ;) zawsze możesz przyjść i porozmawiać. Nawet jeśli podejmiesz współpracę w jakimś departamencie a np po miesiącu stwierdzisz, że chciałbyś przenieść się do innego departamentu, to tez jest taka możliwość. Mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna, tym, którzy zastanawiają się z aplikacją.

To w takim razie jaka jest prawda? Może faktycznie się pozmieniało od tamtej pory, w końcu od komentarza @Pracująca w Raport S.A minęły ponad 3 lata. Rozjaśnij, skoro wiesz, jak jest na serio w tej firmie. :)

STOP NACIAGACZOM

Zaczyna się od telefonu i odrazu trzeba podać datę urodzenia, na pytanie w jakim celu? W celu weryfikacji... To Pani dzwoni do mnie i chce coś weryfikowac ? Niby dla mojego dobra, tak się o mnie troszcza ???????????? Nie jestem za tym, żeby nie spłacać długów ale od ściągania wierzytelności są komornicy, a nie takie coś, jak to... Moja sprawa była u komornika, doszliśmy do porozumienia, że będę miesięcznie płacił kwotę X i z tego się wywiazywalem , aż tu nagle dostaje info, że ten komornik już nie prowadzi mojej sprawy ale koszty trzeba zapłacić.... i nagle telefon od Raport, że kupili mój dług i kiedy im oddam kasę... pytam !!! Czy ktoś was prosił o kupowanie tego ? Z komornikiem miałem ugodę, z której wywiazywalem się, a wam, nie dam ani grosza !!! A dziś już przedawnienie i jak wam? Nie pozdrawiam

Bolo
@Bezstronny obserwator

A ty pewnie jesteś jednym z tych życuowych niedorajd, której szczytem ambicji bylo wstąpienie w szeregi zacnej firmy raport ? Ha ha ha Nabzdyczyles się a powazania jak nie miales, tak nie masz

Maria Nowy wpis

Specjalistka ds. postępowań sądowych i egzekucyjnych aktualnie nadal pracuje osiem godzin tak jak w ofercie sprzed roku? Mam nadzieję, że nadgodzin nie ma. Nic w sumie nie wspominali ale to też nie jest najbardziej aktualne już info.

Zwrot podatku Nowy wpis

Witam dzisiaj się dowiedziałem że ta firma mi zabrała zwrot a dokładnie komornik to przejął tylko jest jedna rzecz że dzwoniąc do komornika i do nich mówiąc że ten dług jest przedawniony odpowiedź że mam to spłacić i śmierdzi mi że i ten komornik i oni to (usunięte przez administratora) co zrobić najlepiej w takiej sytuacji

???? Nowy wpis

Ciekawi mnie czy zarobki ł: 6 000 – 8 000 zł brutto na umowie o prace dla Analityka Biznesowego nadal tak wyglądają? Maja ofertę na stronie, problem z tym, ze nie wiem czy jest aktualna. Wyśle cv to się przekonam, ale wolałbym wiedzieć o jakich sumach tu mówimy:)

W tamtym roku jak firma szukała Specjalisty ds. analizy danych, oferowali zarobki do 6000 zł brutto, podpowiecie jak obecnie wyglądają widełki, czy są jakieś premie i możliwość podwyżki po okresie próbnym? Ponoć to stosunkowo nowy dział, jak praca w nim wygląda, czy faktycznie tryb zdalny wchodzi w grę całkowicie?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Nie mogę znaleźć żadnych ofert, a chciałabym się dowiedzieć coś na temat stanowiska windykatora. Możecie mi napisać, jakie warunki trzeba spełniać, aby dostać tę pracę? :-) Jeśli już by się tutaj dostało, to czy orientujecie się, w jakich granicach można otrzymywać wynagrodzenie? :-) Podacie widełki? :-) Będę wdzięczna.

Hal

Spłacam dług zgodnie z porozumieniem z firmą Raport z grudnia 2021. Dzisiaj dostałam pismo z Axfina z wyższą kwotą, doliczonymi odsetkami i kosztami. Numer konta nie uległ zmianie. Nie wiem o co chodzi.

Pracująca w Raport S.A

Marzena
@Pracująca w Raport S.A

@Pracująca w Raport S.A Z tego co mówisz Raport bardzo zachęca pracowników. Jak jest z premiami uznaniowymi? Większość osób je dostaje, czy tylko sporadycznie?

Ms.
@Pracująca w Raport S.A

W ubiegłym roku "Raport" zadzwonił do mnie w sprawie długu 10 zł. dla Cyfr. Polsatu, Koszt Raportu wyniósł 90 zł.Pomimo,że miałam dwa dowody wpłaty, każdy po 10 zł. dla operatora, "Raport" nękał mnie telefonami i pisemnie. Miałam dość i wpłaciłam 100 zł. dla "Raport".Po kilku dniach znów telefon, że mam jakiś dług w GSM ? To już był szczyty (usunięte przez administratora) Wiedziałam, że na pewno nie mogę mieć żadnego długu z 2010 roku bo od 2000 r. telefony kupuję za gotówkę i nie mam żadnego abonamentu u żadnego operatora tylko na kartę !!! Od 2009 r. przebywam poza granicami RP. więc PAMIĘTAŁABYM, że mam jakąś umowę z jakimkolwiek operatorem. Nie dość, że to fikcyjny dług to jeszcze przedawniony .Postraszyłam i dali spokój. Minął rok i wczoraj dostałam wiadomość telefoniczną ,że mam dług z 2010 r. na kwotę około 1900 zł. Nie jestem żadną dłużniczką NIKOGO !!! Dziś wypełniam kwestionariusz do e-Sąd o nękanie i obciążę "Raport" kosztami e-Sądu w Lublinie oraz karą 25.000 zł za nękanie na rzecz walki z Koronowirusem Covit-19. Niech się nauczą, że są tacy, którzy dochodzą prawdy za wszelką cenę a preparowanie FIKCYJNYCH DŁUGÓW NIE POPŁACA !!!

AA
@Pracująca w Raport S.A

i nieprawda, że dach przeciekał, zwłaszcza że prawie wcale nie padało

MG
@Pracująca w Raport S.A

Moze i fajnie ale nie wiem dla kogo, zadluzenie z kosztami w lutym splacone a sprawa w sadzie niewycofana, w lipcu ma sie odbyc sprawa i to wiaze sie z dodatkowymi oplatami,, a dlug w lutym w calosci splacony bo obiecali ze bez sadu sie odbedzie i oszczedzimy koszta sadowe . MG

mark
@Pracująca w Raport S.A

Jestem po drugiej stronie.bezsasadnie mnie spamujecie,nie jestescie w żaden sposób zgodnie z prawem i przepisami udowodnic czegokolwiek, mało tego nie jestescie w stanie nawiazać normalnej rozmowy. Wmawianie mi ze komornik "zapomnial" mi sciagnać jeszcze 500 zl jest tak głupie że az smieszne a brak odpowiedzi który komornik jest żenujące. ciekaw jestem jak sie czujecie po powrocie do domu po calym dniu kiedy ludzie maja was za (usunięte przez administratora) moze firma wam jakieś dropsy sponsoruje?

kamkam
@Pracująca w Raport S.A

Potrzebuję dotrzeć do pewnego dłużnika figurującego w Raport S.A., którego mam imię i nazwisko. Pomożesz?

yurek
@Pracująca w Raport S.A

Nie wstyd ci ze pracujesz w czym takim? CO powiedza Twoje dzieci jak dorosna? Beda mialy zero szacunku dla rodzica.Za zupke pracujesz:

yurek
@Ms.

A ja robie tak- wysylam maila , niech przesla mi wszystkie dokumenty dotyczace sprawy WSZYSTKIE Potem tylko cisza juz sie nie czepiaja/

Jan
@Pracująca w Raport S.A

Takte firmy nie powinny istnieć ,to jest dziki zachód w cywilizowanym kraju od tego jest sąd i komornicy .

Izabela

Ale po co tak ostro od razu? Bo ok rozumiem, że negatywny stosunek masz, ale wiesz, że konstruktywnie ująć też to można? Czemu od razu brak honoru?

@Izabela

konstruktywnie że tak ujmę: kompletnie niepoważna firemka, próbuje robić wielkie wrażenie że niby jakieś departamenty ma niczym globalna korporacja - na które to bajeczki nabrać się może co najwyżej półpiśmienny ruski żołnierz z głębokiej prowincji, a tymczasem to żałosna popierdułka, w której praca polega na nękaniu ludzi i opowiadaniu bzdur że niby jakiś dług ktoś ma sprzed 15-20 lat.

@Pracująca w Raport S.A

Nie ma jak reklama pisana na zamówienie. Ja pracowałem krótko i powiem szczerze ze gorszej nie widzialem struktury

nie windykowana

W tej firmie windykacyjnej pracują ,albo nieuki , bądz przeszkolone (usunięte przez administratora) co mają ności wyłudzenia. Natomiast inspektor danych osobowych to tak manipuluje nie zna uchwał i jest nie przygotowany w zakresie swoich obowiązków. CIEKAWE CZY ONI NIE SKUPUJĄ DANYCH I NIE SPRZEDAJĄ oszustom.

Danuta
@nie windykowana

Na jakiej podstawie wystawiasz im taka opinię? Na jakiej płaszczyźnie się z nimi spotkałaś?

January
@Danuta

Nie ma sensu dyskutowac z blaznami p. Danuto

kobieta
@Danuta

spotkałam się z tą firmą i uważam ich za pospolitych (usunięte przez administratora) co chcą wyłudzić pewną kwotę od osoby nie mającej żadnych powiązań windykacyjnych. NATOMIAST inspektor danych osobowych to osoba nie przygotowana absolutnie na to stanowisko.Obecnie sprawa jest przedmiotem zarzutów w kwestii wyłudzenia. kto tam pracuje w mojej ocenie to osoby o marnych kompetencjach bądz żadnych osoby próbujące i opierające się na wyłudzeniach .

@kobieta

Skąd pewność, że osoby pracujące w tej firmie nie mają odpowiednich kompetencji? Może powie jakiś pracownik coś w tym temacie? Firma prowadzi lub wysyła was na jakieś szkolenia celem nabycia kompetencji/ zwiększenia kwalifikacji?

@kobieta

To może ktoś tutaj się orientuje, jakie warunki należy trzeba spełniać, aby objąć któreś ze stanowisk? :) Czy zwracana jest uwaga na doświadczenie oraz wykształcenie? :) Czy jednak biorą pracowników do przyuczenia? Może ktoś pomoże nam dojść do tego, skąd ten problem. A ja ogólnie cały czas myślę nad złożeniem aplikacji...

antywindykator

bywa jeszcze ciekawiej. do mojego kolegi piszą z tej śmiesznej firemki o "dług" z 2004 roku z sieci komórkowej, w której on nigdy nie miał abonamentu :) a na pytanie o fakturę za te rzekome usługi telekomunikacyjne u operatora, to pada odpowiedź: faktury nie mamy ale trzeba zapłacić bo my kupiliśmy dług hahaha :)

Jakie w ogóle jeszcze stanowiska maja tu teraz do obsadzenia? Widzę, że głównie ostatnie osoby pytały o speca od analizy danych. Ta oferta tez już kiedyś rzuciła mi się w oczy, ale żadnej innej nie udało mi się odszukać z w miarę bieżącego okresu, stąd ciekawość.

@Paweł

Czy Raport S.A organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Klaudka

Interesuje mnie etat specjalistki ds. analizy danych i szukali parę miesięcy takiej osoby, ale zobaczyłam ogłoszenie teraz. Będę próbować mimo to. Jak można się dogadać na te dni zdalne, a te w biurze? Co znaczy elastyczny czas pracy, zaczyna się o dowolnej godzinie?

Ktoś

Na jakiej podstawie prawnej ta firma dzwoni do całej rodziny i informuje że mnie szuka bo mam dług niby. Nie udzielałem im żadnej zgody gdzie RODO . Oni nagrywają rozmowy więc dla czego ja nie mogę nagrywać odrazuzostali poinformowanize nagrywam tosięrozłączyli. W poniedziałek idę do sądu zakładam im sprawę i składam skargę do Żecznika Praw Konsumenta

Mańka

Dzień dobry wszystkim, znajdę tu pracownika obsługi klienta? Nie widzę żadnych ofert pracy, w jaki sposób dostaliście tu stanowisko? :) Mam już doświadczenie i w pracy z klientem i w windykacji, fajnie byłoby się tu załapać? Co myślicie na temat wynagrodzenia, bo to kluczowe dla mnie? Jest adekwatne do pracy, mogę prosić o widełki? Ile osób liczy dział, jak kontakt z przełożonym? Jest możliwość pracy hybdyowej?

Grzegorz

Hahah
@Grzegorz

W tej firmie juz nie chodzi o dlugi przedawnione...tylko wymyslaja dlugi ktorych nie ma. A to juz jest jakies skrzywienie mózgu osob tam pracujacych. Pozdrawiam

miki
@Grzegorz

no właśnie... odda DŁUG. DŁUG!!!!!! długi się oddaje, nie wązne że przedawniony czy nie. wziąłeś kredyt czy tel na abonament i nie płaciłeś rachunków - to tak jakbyś ukradł.

marianoitaliano
@Hahah

Pamietaj nigdy nie przedstawiaj sie i nie wchodz w zadne dyskusje...w razie potyczki sadowej zwiazanej z Twoim rzekomym długiem równiez nie maja najmniejszych szans ,poniewaz nie posiadaja tak naprawde dokumentów źrodłowych dotyczacych długu...posiadaja tylko dane adresowe imie i nazwisko oraz raporty jakies ,które sa warte tyle co ta firma i naciagacze ,którzy tam pracuja...Jak cos nie wiesz pisz kamiana39@wp.pl

@marianoitaliano

Firma windykacyjna, która odkupuje dlug otrzymuje tez podpisane umowy i inne dokumenty z banku czy od operatora sieci komórkowych itp.

adrian
@miki

prawo jest prawem ,przedawnione to przedawnione

maduone
@adrian

Przedawnienie nie jest tożsame z anulowaniem czy też stwierdzeniem że długu nie ma. Poprzez przedawnienie wierzyciel traci możliwość odzyskania należności na drodze egzekucji komorniczej, czyli przymusem. Za to może mimo wszystko wciąż się domagać spłaty należności i może ku temu wykorzystywać telefony, minoty, korespondencje, czy też skierowanie pracownika terenowego. Dodatkowo upublicznianie długu w celu sprzedaży (a razem z tym danych osobowych swoich dłużników, tj. imię nazwisko, adres, oraz miasto). Dodatkowo mimo że dług jest przedawniony to nic nie szkodzi na przeszkodzie umieszczenia takiego dłużnika w BIG co często stwarza duże problemy, nie tylko podczas brania pożyczek czy kredytów, ale nawet głupich rat w sklepach. Często ludzie o swoim długu dowiadują się w punkcie kredytowym np. w sklepie RTV AGD kiedy chcą wziąć super telewizor albo konsole dla dzieci na raty. P.S. dla tych co przedawnienie biorą sobie do serca Pożyczasz znajomemu kasę (kwota dla ciebie jest znacząca). Po jakim czasie odpuścisz mu i stwierdzisz że nie musi ci oddawać?

@miki

Ok. Tylko wez pod uwagę, że lata temu mogło to być 500 zl, a oni żądają 5000. To nie jest kradzież?

maduone
@Marta

No właśnie ... Lata temu.... przez tyle lat dłużnik nie ma możliwości oddać tych 500 zł? oh really?! Koszty które doliczane są do wartości samego długu to odsetki ustawowe (które, jak sama nazwa mówi - określa ustawa) Dodatkowo doliczane są koszty sądowe i koszty egzekucji komorniczych (https://e-sad.info.pl/dlaczego-dluznik-musi-zaplacic-koszty-postepowania-sadowego/), które przez "te lata" wierzyciel musiał wszcząć aby odzyskać swoje pieniądze.

JJ
@adrian

Przedawnienie dotyczy jedynie możliwość egzekwowania zadłużenia w postępowaniu komorniczej, natomiast windykacja możliwa jest nawet po śmierci dłużnika. Taka subtelna różnica.

BIG
@Grzegorz

długi nigdy się nie przedawniają, zmienia się jedynie sposób windykacji, jak coś piszesz dokształć się

Karol
@Marta

Odsetki rosną ;)

Anonim z Polski
@miki

@miki (usunięte przez administratora) nie wytłumaczysz że jest (usunięte przez administratora) Ja też miałem takich ludzi co nie chcieli zapłacić za moje usługi w skrócie próbowali mnie (usunięte przez administratora) - musiałem skorzystać z takiej firmy i jestem zadowolony.

Ms.
@marianoitaliano

Hary
@adrian

Sam pożycz sąsiadowi pieniądze, a później przyjmij za dobrą monetę, że przedawnione (prawo jest prawem, ale że będziesz wyzywał na sąsiada to inna kwestia, bo ty możesz, ale ciebie to już nie). Wziąłeś to oddaj . A co to jest przedawnienie to sobie doczytaj, bo dług pozostaje długiem i wierzyciel ma prawo żądać oddania do końca Twoich dni.

big
@Grzegorz

dług się nigdy nie przedawnia, zmieniają się formy windykacji, doucz sie

Albert Piotrkowski
@Grzegorz

Witam serdecznie.Nie dajcie się złapać w płapke tej lichwiarskiej pseudo firmie bo nawet jak spłacisz zadłużenie nadal będą wydzwaniać i straszyć a tak naprawdę nie mogą nic zrobić.Lepiej poczekać aż dług się przeterminuje.Wymyślają takie odsetki ze do końca życia będą stręczyć człowieka.Ja nie reagowałem na ich straszenie i mam spokój a miałem długu ponad 300 tys i wygrałem z nimi w sądzie

Random
@BIG

Przedawniają się w świetle kodeksu cywilnego co do ogólnej zasady po 6 latach automatycznie i nie wymaga to ingerencji ani wierzyciela ani zadłużonego. Staje się on długiem organicznym. To nie znaczy że dług zniknie całkowicie, ale traci swoją wymagalność. Im starszy dług tym trudniej go windykować czy sprzedać. Trudniej też jest o odzyskanie przedawnionego długu. Po zmianie przepisów sady z zasady powinny weryfikować windykowane wierzytelności pod względem przedawnienia, ale też sam konsument ma prawo podnieść takowy zarzut przedawnienia. Należy nadmienić że ponad połowa skupowanych długów są przedawnione. Firmy windykacyjne natomiast takie jak Raport S.A skupują za bezcen takie bezużyteczne długi za bezcen 10% wartości po czym próbują go windykować na wszelkie sposoby. Wielokrotnie na granicy prawa lub nie zgodnie z prawem, korzystając z niewiedzy potencjalnego dłużnika, nieznajomości prawa lub zastraszenia go, a nawet nękania. Zatem nie są to praktyki zgodne ani z etyką, ani tez zgodne z literą Polskiego prawa.

jacek13
@JJ

i tego ludzie nie rozumieją :(

@Random

takie długi, a raczej pseudodługi skupowane przez raport to się przedawniają po 3 latach

Izabela
@antywindykator

Czyli chwila. Jeśli są tu osoby z problemem z 2019 to jest możliwość, że ich należności są już przedawnione? Nie mają prawa niczego egzekwować?

Anka

Lara

Pomóżcie proszę, parę miesięcy temu szukali kilku specjalistów do analizy danych w necie, wszystkie stanowiska już obsadzone, nic się nie zmieniło? Często szukają może do tego działu ludzi? Spełniam wymagania i chciałabym się załapać. Ponoć jest elastyczny czas pracy, a co do trybu to zezwalają na pracę zdalną ile razy na tydzień?

Andzik

Witam mój tato miał zadłużenie w orange spłacił całe zadłużenie a tu nagle kwota ponad 3 tys z tej firmy jak to możliwe

@Zho
@Andzik

Ja spłaciłam całość. Miałam kwotę ponad 800 zł i dziś dostałam wiadomość że kwota na dzień dzisiejszy zadłużenia wynosi prawie 400 zł. Mam historię bankowa wysłałam im. I czekam na odzew skąd im się to wzięło

Wiecie, czy Raport S.A udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Normalny

Witam wszystkich. Dłużnik nie widzi swojej winy, ale jeśli ma długi to jego obowiązkiem jest spłata lub wyjaśnienie sprawy. Nigdy nie ma jednego wyjścia. Jeśli ktoś lekceważy i twierdzi, że dług jest przedawniony i go nie ma to jest w błędzie. Kolejno jak firma dług przejmuje na mocy cesji to nie znaczy, że dług sobie Raport nalicza tylko dostaje dokumenty w wyniku czego taki dług powstał. Czytajcie umowy to będziecie wiedzieli. Kolejna kwestia najważniejsza, nie dzwonią przed 7 czy po 21, bo godziny pracy spółki Raport to 7-21 i nie ma możliwości żeby pracownik w innych godzinach dzwonił. Ten info wyssane z palca. Jak ktoś ma jakiekolwiek zastrzeżenia to proszę zgłosić to do odpowiednich organów z dowodami na zaistniałą sytuację. Praca jest do osób, które chcą, nie boją się rozmów, trudnych ludzi. Bez pracy na sobą nic nie ma, nic nigdy samo nie przychodzi. Nikt nie zostaje rzucony na głęboką wodę tylko poprzedzone to jest szkoleniami i warsztatami, bo bez tego by sobie nikt bez doświadczenia nie poradził. Jak każdy myśli, że to łatwa, przyjemna, bezstresowa, i lajtowa praca to się myli. Najważniejsze jest zdrowe podejście do ludzi i postawienie się w sytuacji dłużnika. To nie jest ściąganie czy straszenie. Przekazywane są informacje co może zdarzyć się i jakie konsekwencje powoduje brak spłaty długów. Praca polega na pomocy ludziom wyjścia z długów nawet małymi krokami. Windykator nie jest wrogiem, chce pomóc i nie dopuścić do kolejnych niepotrzebnych kosztów. Atmosfera w firmie jest super. Ludzie młodzi i otwarci na nowe znajomości. Pracujesz w Raporcie? Nie jesteś sam/a, zawsze ktoś Ci pomoże i nie da czuć się odrzuconym. Bardzo odpowiedzialna i ciężka praca, ale żadna praca nie jest łatwa.. Serdecznie polecam jeśli ktoś nie boi się pracy nad sobą i potrafi rozmawiać z ludźmi. Nowe, ciekawe doświadczenia. Wynagrodzenie zawsze na czas i odpowiednie do stanowiska a co do premii to każdy wyrabia ją sobie sam, ale przy udostępnionych wszystkich narzędziach jakie tylko możliwe. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Integracja. Każdy jest kowalem swojego losu i pracuje na swoje sukcesy a nawet na porażki więc nie myśl tylko spróbuj a to jest może to co pokaże, że jesteś w tym dobry. Pozdrawiam i jak ktoś ma pytania to zapraszam

Ika
@Normalny

Jeden wielki stek bzdur. Ponad rok temu wydzwaniała do mnie firma RAPORT. Ponieważ nie podaję swoich danych przez telefon, a firma twierdziła, że mam mój dług, poprosiłam o informace na piśmie, jaka kwota i czego dług dotyczy. Tyle tylko, że do tej pory takowego pisma nie otrzymałam. Skończyły się też telefony od firmy. Proszę wybaczyć, lecz nie świadczy to o uczciwości tej firemki.

BIG
@Ika

jeśli nie podasz danych do identyfikacji, odpowiedzi nie uzyskasz - takie są przepisy prawne - pamiętaj dług rośnie

Zostaw merytoryczną opinię o Raport S.A - Koszalin

• Jak się pracuje w Raport S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Raport S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raport S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raport S.A?

Kandydaci do pracy w Raport S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raport S.A