Kamex II Sp. z o.o. Sklep Firmowy Lee Cooper

Lublin

Opinie o Kamex II Sp. z o.o. Sklep Firmowy Lee Cooper

anonymous

Nie polecam pracy w tej firmie, pracownicy są niedoceniani traktowani przedmiotowo. Brak kwalifikacji na wyższych stanowiskach. Regionalny który boi się rozmowy z własnym szefem, a co za tym idzie nieszczerość wobec pracowników. Plany bardzo wysokie - brak premii . Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie.

Hih

A wiecie ile trwa okres próbny w tej firmie??

okropna firma

Brak szacunku dla pracowników. Regionalni wymieniani są co kilka miesięcy a pracownicy sklepach mają obraźliwe telefony od Pana J.K. codziennie. Ludzie szkoda zdrowia!

Macie wskazówki dla osób ubiegających się o stanowisko w firmie Kamex II Sp. z o.o. Sklep Firmowy Lee Cooper ? Na co powinny zwracać uwagę? Czekamy na Twój komentarz!

Anonim
@admin 19.08.2015 08:20

Mam jedną wskazówkę, omijać wszystkie salony Lee Cooper szerokim łukiem

A
@Anonim 22.08.2016 23:58
Mam jedną wskazówkę, omijać wszystkie salony Lee Cooper szerokim łukiem

Więcej informacji. Dlaczego itp ?

Zostaw opinię o Kamex II Sp. z o.o. Sklep Firmowy Lee Cooper - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamex II Sp. z o.o. Sklep Firmowy Lee Cooper