orange ramsat

Lublin

Opinie o orange ramsat

KANDYDAT

Witam, Poniżej moja historia z rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzonej w okresie sierpień/wrzesień: 1. Orange zatrudnia na stanowisko przedstawiciel ds. klienta biznesowego pod warunkiem, że masz założona działalność gospodarczą ("VATowców szukamy"). 2. Podstawa jest wypłacana przez pierwsze 5 miesięcy w wysokości- 15oo zł, 12oozł, 12oo zł, 1ooo, 12oo zł. 3. Prowizja jest przydzielana za każdą podpisaną umowę. 4. Prowizja jest zabierana w sytuacji gdy klient nie płaci regularnie zobowiązań. Do pół roku trzeba latać za klientem aby regularnie płacił rachunki. 5. Nie masz do dyspozycji samochodu firmowego- jeździsz albo na biletach komunikacji podmiejskiej albo zalewasz własne auto. 6. Telefon firmowy posiada do dyspozycji 100 minut, więc musisz zakupić u nich abonament 30 zł z nieograniczonymi minutami by swobodnie obdzwaniać klientów. To chyba główne pkt. które "zabiły" mnie na spotkaniu. Nie umiem ocenić firmy bo nie spędziłem tam ani minuty- po takich warunkach grzecznie podziękowałem za spotkanie i poprosiłem żeby do mnie nie dzwonili. Powodzenia!

Szukasz pracy w Lublinie?

Zostaw opinię o orange ramsat - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie orange ramsat