Opinie o Brille Optyk Anna Sawicka w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Brille Optyk Anna Sawicka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brille Optyk Anna Sawicka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brille Optyk Anna Sawicka w Lublin

anonim
Były pracownik

Nie polecam pracy w firmie Brille optyk. Zostałam (usunięte przez administratora) , pracowałam więcej godzin niż sie umawiałam, za co nie dostałam wynagrodzenia dodatkowo wszystkie ewentualne reklamacje są spychane na pracownika, aby wybielić się przed klientem. Grafik jest dopasowany wyłącznie do firmy kiedy pasuje aby być , nie można wziąć zwolnienia lekarskiego jak się jest chorym tylko trzeba wziąć urlop. Zwalniane są osoby które maja wiedzę No jednak nie spodoba się coś innego. Jest się potrzebnym kiedy są urlopy potem dowidzenia bez wyjaśnienia…!

2
Dominika Nowy wpis
Były pracownik
@anonim

Dokładnie -bez słowa wyjaśnienia:) z dnia na dzień, jeszcze wypowiedzenie z rąk podwładnej... Masakra. Nie doceniają osoby doświadczonej i mającej wiedzę.

1
Beata Nowy wpis
Inne
@Dominika

czyli pracuje się na uop, bo jest wzmianka o urlopach a coś z godzinami tu nie styka? to nikt ostatecznie niczego nie zgłaszał jeśli faktycznie dochodziło do takich sytuacji? wypowiedzenie serio podpisywane jest na umowie, że z dnia na dzień, bez żadnego okresu? i ile za takie warunki mieliby płacić?

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Beata

Po urlopie włascicieli dostajesz wypowiedzenie, kiedy jest twoja kolej , żeby is na urlop to idziesz i juz nie wracasz do miejsca pracy - oczywiscie nie wiesz o tym... własciciele pilnują , abyś przypilnował interes, kiedy oni wyjezdaja , a potem jak wracasz każą isc teraz Tobie na urlop - mimo , że umawialiście się na konkretny termin np za 2-3 tygodnie jak oni wrócą.... a tu jest tak , że oni wracają i każą Tobie iść i juz nie wracasz do pracy. Dostajesz umowe na pół roku i akurat Ci się kończy wtedy i mówią , że księgowej nie ma , że też jest na urlopie, hahaha sciemniają , żebys przyszedł zanim oni wrócą. Nie poleam, to jest oszustwo i nie docenianie osób , które są z doświadczeniem w optyce i wykonują swoje obowiązki zgodnie z umowa. Nie poważnie traktują pracowników, myślą tylko o sobie.

1
Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Beata

Z dnia na dzień , bo tak kombinują , że zostaje ci nie wykorzystany urlop np - 2 tygodnie wiec dostajesz na koniec wypowiedzenie i urlop do wykorzystania masz i koniec - szok po prostu , jakie akcje robią. I jeszcze ściemniają , że jak wrócisz z wakacji to się odezwij hahaha ,żenada. Robią z Ciebie osobę mało myślącą , ze wrócisz po urlopie , co wcale jest nieprawdą - po prostu nie potrafią w twarz powiedzieć , że już nie wracasz. I to robi właścicielka.

Administrator

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Brille Optyk Anna Sawicka w mieście Lublin? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników na temat Brille Optyk Anna Sawicka. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Były pracownik
Były pracownik
@Administrator

Miałam okazje współpracować z firma i nie polecam niestety , więcej włożysz w ta prace siebie, a wyjdziesz z niczym , szacunku brak.

1

Zostaw merytoryczną opinię o Brille Optyk Anna Sawicka - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Brille Optyk Anna Sawicka?

  Zobacz opinie na temat firmy Brille Optyk Anna Sawicka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Brille Optyk Anna Sawicka
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Nałkowskich 230
  20-470 Lublin
 • NIP: 7151709467 REGON: 368927499
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Brille Optyk Anna Sawicka
Przejdź do nowych opinii