Opinie o Brille Optyk Anna Sawicka w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Brille Optyk Anna Sawicka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brille Optyk Anna Sawicka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brille Optyk Anna Sawicka w Lublin

baner wywiady
anonim Nowy wpis
Były pracownik

Nie polecam pracy w firmie Brille optyk. Zostałam (usunięte przez administratora) , pracowałam więcej godzin niż sie umawiałam, za co nie dostałam wynagrodzenia dodatkowo wszystkie ewentualne reklamacje są spychane na pracownika, aby wybielić się przed klientem. Grafik jest dopasowany wyłącznie do firmy kiedy pasuje aby być , nie można wziąć zwolnienia lekarskiego jak się jest chorym tylko trzeba wziąć urlop. Zwalniane są osoby które maja wiedzę No jednak nie spodoba się coś innego. Jest się potrzebnym kiedy są urlopy potem dowidzenia bez wyjaśnienia…!

Dominika Nowy wpis
Były pracownik
@anonim

Dokładnie -bez słowa wyjaśnienia:) z dnia na dzień, jeszcze wypowiedzenie z rąk podwładnej... Masakra. Nie doceniają osoby doświadczonej i mającej wiedzę.

Beata Nowy wpis
@Dominika

czyli pracuje się na uop, bo jest wzmianka o urlopach a coś z godzinami tu nie styka? to nikt ostatecznie niczego nie zgłaszał jeśli faktycznie dochodziło do takich sytuacji? wypowiedzenie serio podpisywane jest na umowie, że z dnia na dzień, bez żadnego okresu? i ile za takie warunki mieliby płacić?

Administrator

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Brille Optyk Anna Sawicka w mieście Lublin? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników na temat Brille Optyk Anna Sawicka. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Administrator

Miałam okazje współpracować z firma i nie polecam niestety , więcej włożysz w ta prace siebie, a wyjdziesz z niczym , szacunku brak.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Brille Optyk Anna Sawicka - Lublin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Brille Optyk Anna Sawicka?

  Zobacz opinie na temat firmy Brille Optyk Anna Sawicka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Brille Optyk Anna Sawicka
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Nałkowskich 230
  20-470 Lublin
 • NIP: 7151709467 REGON: 368927499
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Brille Optyk Anna Sawicka
Przejdź do nowych opinii