Lechaa Consulting Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Lechaa Consulting Sp. z o.o.

adrian

@maniek mnie właśnie zainteresowała posada, o której wspominasz. Mało jest taki ofert na rynku, więc tym bardziej cieszę się, że można się załapać w Lechaa Consulting]

Paweł

Nie chodzi o wcześniejsze prace w projektach UE.

Paweł

Pracowałem jako trener. Bardzo miło wspominam współpracę z młodym zespołem pracowniczym, który wspierał mnie w "technicznej" organizacji pracy. Dla tej Firmy przepracowałem kilkaset godzin i nie będę ukrywał, że z chęcią bym powrócił do pracy, ale póki co jak widać fundusze UE nie ruszyły ;(. Polecam, pozdrawiam i do zobaczenia. Ps. płaca bdb jak na lubelskie warunki ;)

Pablo1962gks

Zapoznaliście się już z nową ofertą pracy firmy Lechaa Consulting Sp. z o.o.? Akurat szukam pracy i wydaje się strzałem w dziesiątkę. Ktoś skomentuje sprawę?   Trener/ wykładowca na kursie przeprowadzania remanentu woj. lubelskie, Lublin Firma szkoleniowa Lechaa Consultin... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5705261?keywords=&region=

hahaha

no widze ze wszystkim sie spieszy bardzo ;d minelo prawie pol roku dokladnie 5 misieicy i neistety taka cisza ;d powiem wam ze smiesznie :D no dobato teraz moze jak ja napisze to bezdie ciekawie i odpisze mi kts. jest tma jesszcze jakas praca czy firmy moze juz nie ma : > walcze o prace na prawde juz dlugo

irek

Przeprowadzili szkolenie w mojej firmie, interesująca forma, prowadzone przez wykwalifikowanych ludzi, pomagają także w zdobyciu dofinansowań.

adrian

Potwierdzam, bardzo fajną organizacja wszelkich szkoleń, jestem bardzo zadowolony z formy, super doświadczeni pracodawcy.

aa1

cytuję nagłówek Pracowałeś w firmie Lechaa Consulting Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Chyba jest jasno napisane o czym jest to forum ale jak ktoś chce czytać wpisy naganiaczy no to cóż poradzić Akurat na tym forum admini wycinają masę rzeczy a to zastawiają dziwne...

aa1

cżyżby trzeba było naganiać ludzi na szkolenia że takie piekne opinie wpisujecie? to forum jest o pracy w firmie, czytanie ze zrozumieniem boli?

adrian

Polecam szkolenia organizowane przez tę firmę, bardzo ciekawa forma, interesujące i dużo wnoszące.

Karina

Rewelacyjna firma, zorganizowali szkole nie z środków z UE na terenie mojej gminy, rewelacyjnie się spisali, to profesjonalna i solidna firma

Zosia

Gdyby nie pomoc ze strony foirmy Lechiaa, nie weim jakbym poradziła sobie ze zorganizowaniem szkolenia dla pracowników mojego sklepu, pomogli w załatwieniu mi wszystkich formalności i prowadzeniu szkolenia, jestem bardzo zadowolona z ich usług

Paulina

Polecam firme, zorganizowanła dla naszej firmy profesjonalne szkolenia, ciekawe i duzo wnoszące do naszej pracy.

Zostaw opinię o Lechaa Consulting Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lechaa Consulting Sp. z o.o.