Elpro Sp. z o.o.

Lublin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Elpro Sp. z o.o.
2 2 6 1

Opinie o Elpro Sp. z o.o.

Lula

Firma pod względem prowadzonych szkoleń bardzo dobra. Właściciel p.Paweł też jest osobą dość konkretną i komunikatywną. Płaca...to zależy co się tam robi, ale na kokosy się nie nastawiaj. Dlaczego w takim razie tak niska ocena? Przez atmosferę w pracy. Każdy pod każdym kopie dołki. Obgadywanie level expert. Plotki i dążenie do awansów za wszelką cenę. Imprezy firmowe, które są 2-3 razy do roku na pierwszy rzut oka są fajne lecz nie polecam ich właśnie ze względu na to, że dnia następnego i przez kolejny miesiąc będziesz słuchała obgadywania za plecami wszystkich, włącznie z Tobą.

admin

Znacie firmę Elpro Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Elpro Sp. z o.o. - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elpro Sp. z o.o.