ELPRO

Drzewica

Opinie o ELPRO

ronrty

Witam, mam przed sobą ogłoszenie na Spawacza warunki chyba są do zaakceptowania ale chciałbym zapytać kogoś kto już dla nich pracuję albo pracował jak wygląda wypłata na koniec miesiąca, jesteście zadowolenie czy raczej narzekacie i nie ma co do nich iść?

mario

sandokan - 2012-01-10 09:37:02 Pracowałem tam 4 lata jako kierowca, w sumie nie narzekałem. Zarobki niezłe.hehehe smiech na sali ciekawe kiedy tam pracowałes:) jesli chodzi o prace kierowcy to kierowców tam niema tylko MURZYNI do montowania ekspozytorów za których jakosc odpowiadasz, placone masz nie za jazzde tylko za montaz a jezdzisz za free i niema znaczenia ze przejechałes pół polski w te i zpowrotem.

meas

hehe to chyba dawno pracowałes jest nędza straszna. I nie zapowiada sie na zmiany, chyba ze zarządzających tym (usunięte przez administratora) zmienią. nie polecam, a wrecz odradzam wchodzic w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .

sandokan

Pracowałem tam 4 lata jako kierowca, w sumie nie narzekałem. Zarobki niezłe.

filra

ta firma to porażka.. zrobki kiepskie i do tego zaleglosci z wyplatami po 3 miesiace.praca za darmo jednym slowem nie polecam tej firmy

Zostaw opinię o ELPRO - Drzewica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELPRO