Opinie o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład papierniczy Jack-Pol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

Praca jest bardzo fajna. Praca jest na zmiany , co daje możliwość pracy od pn do pt , mając przy tym - wolne weekendy. Praca 8 godzin . Istnieje możliwość rozwoju. Atmosfera i ludzi tam pracujący są dobrze zorganizowani.Polecam !

@Piotr

I zasuwają po 12 h , a za nadgodziny wliczaja do premii ,ze nie wiesz ile masz porażka

@anonymous

No co ty gadasz, są specjalne wnioski, gdzie sam decydujesz jak sie rozliczac z tych nadgodzin. (Czy zaplata pieniedzy ,czy mozliwosc odebrania tych nadgodzin )

@Piotr

Czlowieku nie sciemniaj ,no ja tam pracuje i nie slodz bo i takskonczysz za bramą

@anonymous

W podsumowaniu powiem jedno zdanie : jeżeli Ci tak bardzo nie pasuje to po prostu zmień pracę . Dziękuje i pozdrawiam :)

Stara
@Piotr

@Piotr jak się się biega po hali i wielkie gggggowno robi prócz wprowadzania haosu panie kierowniku to rzeczywiście praca fajna. Tylko ochrzany od pana prezesa już mniej co? Każdy wie ze kierownictwo w tej firmie to najgorsze co może być. Był dobry skład liderów produkcji to ich wywalił bo się postawili bo dla ludzi chcieli lepiej a wy tylko biegacie i myślicie co mu donieść żeby was po pleckach poklepał, pamiętaj najpierw poklepie po plecach a później klepnie w (usunięte przez administratora) wypowiedzeniem.

@Piotr

Piotr pierniczysz głupoty lubisz lizać uważaj bo za mocno zanurkujesz i znajdziesz się w szambie po same uszy ale to twoja sprawa lubisz robić dobrze ale ty robisz to głowa aż musi na ci się powiększy. Prawda jest taka że zakład który daje afisz że przyjmie pracowników i przyjmuje pierwszą lepszą osobę czyli to dziadostwo karzdy dobry zakład nie potrzebuję reklamy.Tam pracują ludzie z grupą chyba skoro tak wychwalaja.Ktos kto ma równo pod deklem nie pójdzie do tego syfu

Jurek
@Stara

Masz rację, ten Piotruś to pierwszy picer od zasłony dymnej, cienias który myśli, że pełna improwizacją i sztucznym tłokiem załatwi sprawę. Kierownik, który miał jaja to Marek, ale szef nie potrafił go docenić, a zostawił wydmuszki.

JACK-POL
@Piotr

Jakiego rozwoju???. Oprzytomnij fantastyku...

Stefcia

Praca jest ok tylko ludzie zarządzający są do niczego tylko prezesowi oczy mydlom i nic wiecej tylko swojej (usunięte przez administratora) pilnują a nie patrzą czy jest jakiś problem pracownik sam musisz sam go sobie rozwiązać taka jest prawda pozatym jest wporzadku

Niech lize juz jedna taka była to poleciała

Kate

W firmie ewidentnie dzieje się źle i nie wrózy to niczego dobrego ...

łaociechdupa

Kl

Zdecydowanie odradzam tą firmę. Niepoważny prezes który zmienia zdanie z dnia na dzień i kompletnie nie wyciąga wniosków ze swoich wcześniejszych błędów w zarządzaniu zespołem. Nie panuje nad wlasnym zachowaniem często wpada w jakiś niekontrolowany szał i wyżywa się na pracownikach. Skala jego humorów jest tak duża że nie znacie dnia ani godziny kiedy możecie dostać wypowiedzenie. Kilka obiecujących osób z zespolu zostało zwolnionych z dnia na dzień bez podania żadnego powodu i przyczyny. Kondycja finansowa firmy jest kiepska od dłuższego czasu i chyba to wprawia rudego w takie stany. Omijać z daleka tego prywaciarza.

@Kl

Masz rację jakbyś zmieniał na młodsze ,to byś nie miał kasy ,dlatego taka kondycja firmy ,ciekawe jaka jest jego??????

Andrea
@Kl

Ale będąc zwykłym pracownikiem w zakładzie, skąd możesz wiedzieć dlaczego zarząd, a m.in prezes podejmuje danego rodzaju decyzje i że nie wyciąga wniosków. Podejmowanie decyzji na różnego rodzaju szczeblach zarządzania nie jest takie proste jak może się wydawać.Przy podejmowaniu decyzji przez szefa ty widzisz tylko końcową część tej decyzji , dlatego nie możesz racjonalnie jej ocenić. Też to dotyczy zwolnionych pracowników, nikt nie wie dlaczego była podjęta decyzja o zwolnieniu pracownika, oprócz tego pracownika zarządu który zwalnia , bo zwykły pracownik , kolega lub ktoś jeszcze, nie pilnuje pracy innych pracowników, jeżeli szef widzi że pracownik się stara , to mogę w 100 % powiedzieć że zawsze to jest zauważane przez zarząd.

Andrew
@Andrea

Jeśli o mnie chodzi wystarczy, że widzę efekt w postaci totalnego chaosu na produkcji :D

Lucjan
@Andrea

Jaka podjęta decyzja przez Zarząd o zwolnieniu pracownika? Wywalić i tyle, najpierw zwolnić, a potem pomyśleć. W ciągu dnia ten kłamca ma kilka rożnych opcji i sam nie wie z jakiej skorzystać. Starego pracownika faktycznie może tak traktować, natomiast świeżego wyrzuca bez mrugnięcia okiem. Ci judasze z portowej powinni sami tam tyrać, bo rodzinka i kolesie są nietykalni. A jak kasa nie spływa na czas, wyrzucą każdego najlepiej zapowiadającego się pracownika, kierownika itd. To jest farsa nie zarządzanie, to szkolenie to był pic na wodę foto-montaż! Pytanie co to za pseudo zarząd i kogo oprócz Ukrainy poszukuje?

@Lucjan

Jakby nia osoba uprzejmie donosze ,toby nie wywalali ,a teraz sama sie zwolnila.

lucjan
@anonymous

Bo trzeba umieć weryfikować fakty,rozmawiać zarówno z kapusiami i osobami pomawianymi i wyciągnąć stosowne wnioski. Tylko te wydmuszki z kojca biorowego nie potrafią wyciągać stosownych wniosków. Powiem krótko tam nie było normalności i nie będzie. O stabilnych wyszkolonych pracownikach i przełożonych nie ma mowy. Są dwie opcje-rezygnacja samemu, albo zwolnienie. tyle lat prowadzenia tej kompromitacji, zadnych wnioskow. Wnioski będe wtedy jak do maszyn staną ci z biora.

Zmartwiona
@lucjan

O kim mowa Lucjan? Tu co chwile zwalnia się ktoś albo zostaje zwolniony. Ciężko już się połapać. Jak długo kogoś nie widzisz to się zastanawiasz czy jeszcze tu pracuje. Zle się dzieje od pewnego czasu.

Df
@Andrea

Panie Prezesie daj pan już spokój z tymi postami;) Sam pan nie wierzysz w to coś pab napisał;) Jedyną osobą która powinna zostać zwolniona z tej firmy natychmiastowo jest pan sam ;)))

Lysy

Kl masz rację ją tam spędziłem aż 3 miesiące i uważam że to był czas zmarnowany,żenada tam pracują ludzie gdzie w innym zakładzie nie dali by sobie rady,może to zakład pracy chronionej

Pracownik UR

Zgadzam się z przedmówcą, ta "licha szopka"z Portowej za przewodnictwem ryżego kłamcy zamiast się rozwijać, się zwija. Zapłacił pieniądze firmie za szkolenie kadry z którego nic nie wynika. Zrobił szkolenie, bo myślał cwaniak, że kierownicy bez wsparcia technicznego, części, narzędzi, niewyszkolonych pracowników, skandalicznego surowca z MP1, braku obsady na maszynach zwiększą odpowiednio produkcje. W interesie jest tak, żeby osiągać zadowalające zyski trzeba inwestować w ludzi, serwis maszyn, zakupić odpowiedni surowiec do jego przetwórstwa i być w miarę uczciwym i prawdomównym właścicielem. Nic tak nie dyskwalifikuje Zarządu, jak ciągłe kłamstwa, brak stabilności w podejmowaniu decyzji i zrzuceniu odpowiedzialności na kogoś niżej, aby znaleźć kozła ofiarnego swoich kretyńskich decyzji.

semi

firma w miarę OK. cos sie ostatnio rozwija tu i tam. co z tego bedzie czas pokaze. oby zawsze dobry papier był z mp i będzie ok. trochę leprze podejście do pracowników. pomyślał bym jeszcze na temat płac zł.i min pensje i było by ok.moze jeszcze aby praca az nie była tak zależna od akordu.Raz idzie a raz nie. zawłaszcza jak reszta wyrobi dobry papier a robię zostaje (usunięte przez administratora) to juz nie zarobisz a inni sie cieszą....ogólnie moze byc ,czekamy na leprze poprawy

Kaja

Piotr i Paweł i tak pozytywne oceny w ciągu godziny? Śmiechu warte. Opinie chyba szef pisał i do tego nieudolnie ???? jak chce się robić dobry PR to warto się najpierw zastanowić, bo takie opinie z daleka kłują w oczy. Firma porażka.

@Kaja

Proszę nie gadać głupot, może kiedyś wcześniej coś podobnego na zakładzie było, ale czasy idą do przodu i wszystko się zmienia. Na razie firma się rozwija we wszystkich kierunkach i w kierunku pracowników również. Jeżeli ktoś w to nie wierzy, można przyjść popracować i zobaczyć na własne oczy wszystko co się dzieje na zakładzie.

@Piotr

Uderz w stół a prezes się odezwie... pracowałam i widziałam, to mi wystarczy. Atmosfera napięta i ciągłe straszenie zwolnieniami. Wiem, że ostatnio firma organizowała szkolenia dla zarządu, ale najwyraźniej niczego z nich nie wyniesiono, ponieważ wciąż popełniane są te same błędy, co wiem od znajomej, która wciąż tam pracuje. I jest ona dla mnie wiarygodniejszym źródłem informacji niż Pan.

@Piotr

Tak się firma rozwija,ze Ukraincy przychodzą do pracy i po 2 dniach uciekają i co Ty na to?

@anonymous

No może za dużo chcą?! Przychodzą do pracy ,siedzą w telefonie zamiast pracować w związku z tym mają problemy i mówią że im coś nie pasuje,byłem nie raz świadkiem podobnych zdarzeń. Jeszcze mogą chodzić na lekcje z języka polskiego za darmo!-co do rozwoju firmy. A co ty na to że są Ukraińcy którzy już od lat pracują w tym zakładzie,nawet na nim mieszkają i wszystko im pasuje, ani słowa nie powiedzą złego o Jack-Polu ?

@Kaja

Błędy popełniane są przez pracowników i to od nich zależy czy coś wyniosą ze szkolenia czy nie, czy popełniają te same błędy czy wyciągną wnioski i się poprawią .

@Piotr

Nie wiem co mają pracownicy wynosić ze szkoleń organizowanych dla zarządu i kierowników... Może mnie Pan oświeci? Zamiast siedzieć i wypisywać bzdury na forum, zakład zająłby się rzeczywistym wysłuchaniem potrzeb pracowników, 81 opinii i w sumie tylko 2 gwiazdki jednak o czymś świadczy. Zaklinanie rzeczywistości na forum niczego nie zmieni. Pozdrawiam i kończę dyskusję, w końcu każdy ma prawo do swojego zdania.

Polecam firmę z całego serca ! Bardzo dobre warunki pracy, przyjaźni ludzie, dobre zarobki.

Pracownica

Wyrazy spuczucia dla magazyniera z drugiej zmiany,zajada chlopa jeden na caly zaklad,tylko to ze jest uczciwi i co poprosisz nigdy nie odmówi przy tylu obowiązkach co ma, nie jeden (usunięte przez administratora) już tą robotę i poszedł by w pizu.Szacun dla ciebie.

Rysiek

Dalej jest tam tak że przychodzi kierownik i mówi : kto na ochotnika zostanie na następne 8 H. I odchodzi nie martwiąc się o puste stanowisko. Bo osioł i tak będzie pracować.

KTOŚ

jak ktoś chce pracować to i tam da radę ale trzeba wyznawać zasadę pokorne cielę dwie matki ssie ido tego do PANA PREZESA mówi się PAN TU RZĄDZI

Hanna

@Stefcio widzę po Twoim komentarzu, że dziś w Zakładzie papierniczym Jack-Pol wielkie zmiany. Napisz wieczorem co o nich sądzisz? Jakie konkretnie propozycje zmian zostały zaproponowane przez nowe osoby?

Stefcio

Od jutra nowy rozdział firmy Jack pol nowi kierownicy, technolodzy na 3 miesiące,tylko najpierw zróbcie dobry surowiec na mp zeby ludzie byli zadowoleni na produkcji i szło jak powinno a nie sciagać tambory itp

Hanna

@Dawid nie możesz nikogo wyzywać na forum, a Ty @Lysy opisywać konkretnych pracowników Zakładu papierniczego Jack-Pol w obraźliwy sposób. Jest na forum regulamin, który takich zachowań zakazuje i wpisy naruszające jego treści mogą zostać usunięte przez administratora gowork.pl.

Jan

Szczęśliwego Nowego roku 2018 dla całej załogi firmy jack pol,Życzy pracownik

Lysy

Marek z ochrony środowiska i ludzie jego pokroju wchodzą w (usunięte przez administratora) bez mydła i może czasem lodzik,na poprawę humoru i podwyżki,takich ludzi cenią.Rub jak wół o nic nie pytaj a w szczególności o wypłatę,Jaki jest sens robić po 12 godzin +soboty żeby zarobić 3000,niech sami się przebierają i sami (usunięte przez administratora)

Hanna

@Waldemar czyli jak odmówisz to grozi Ci zwolnienie? Czy coś innego? Każdą sobotę musicie pracować w Zakładzie papierniczym Jack-Pol? @Worket rozumiem, ale nie obrażajcie się tutaj na forum. Bo to nie od tego miejsce.

Marek z ochrony środowiska

A ja tam bardzo szanuje szefa swojego "łukudubu łubudubu niech nam żyje prezes naszego jackpol klubu niech żyje nam" to śpiewałem ja Maruś z ochrony środowiska.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład papierniczy Jack-Pol - Oława

• Jak się pracuje w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład papierniczy Jack-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład papierniczy Jack-Pol?

Kandydaci do pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład papierniczy Jack-Pol
1.3/5 Na podstawie 239 ocen.
  • Portowa 1B
    55-200 Oława