Opinie o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład papierniczy Jack-Pol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

Kandytat

Nie wierzę, że w XXI wieku można podczas rekrutacji tak kłamać. Jeżeli obiecują Państwo kontakt danego dnia, to należy się skontaktować niezależnie czy propozycja zostanie złożona czy też nie. Odradzam. Zwykły Januszex, który ma jeszcze mniej rzetelnych rekruterów.

no ja czytałem i nie ma za wiele szczegółów do tego jak się pracuje lub są to opinie już trochę stare, nic się od tamtej pory nie zmieniło? z tego co czytam to potrafią nie odezwać się po rekrutacji, jeżeli nie zdecydowali się kogoś przyjąć, no ale w sumie nie mają takiego obowiązku...może Ty napiszesz jak ogólnie u nich się pracuje i jakie są u nich widełki płacowe?

Gruby

90% wpisów tutaj pochodzi od frustratów albo ludzi o niskim IQ. Oskarzenia i wyroki rzucane beż żadnych dowodów. Latamy w kosmos a mentalność prostego ludu taką sama od tysiącleci. Jak palili czarownice na stosie to tlum krzyczał spalić ją. Winna itp Jeżeli wasze sądy się nie potwierdzą powinniście płacić firmie Jack Pol odszkodowanie...

Ludwik
@Gruby

Faktycznie gruby jesteś i twój mózg też taki jest. Taki gruby i tak głupi???

Gruby

WieczornyWpis
@Gruby

W jaki Kosmos latamy? Kto? My - Polacy? Dopiero Ukraińcy uświadomili mnie, że Ziemia jest płaska, a w polskich szklołach uczą takich bzdur!

Lucek
@Gruby

Słuchaj kaczanie, jak się ustawiłeś, albo jesteś po rodzinie z ryżawym łgarzem, to miejsce dla takich nierobów jest doskonałe, Dla pozostałych to lipa zapyziała i zapylona szopa, bez magazynu części, parku maszynowe, bhp, ładu składu...Kto tylko może omijać to miejsce szerokim łukiem... Wozniak to największy łgarz i kłamca w okolicy. Naprawdę uważajcie, pod żądny pozorem nie rezygnować z miejsca pracy na prace w JACKPOLU, bo to będzie wasza zguba. Wiem doskonale co mówię...

Piszesz to na podstawie bieżących obserwacji? Kolega z tego co widzę pisał komentarz z rok temu, wtedy było nieco inaczej? Zainteresowała mnie bieżąca oferta dla kierownika logistyki, stąd moja obecność na forum. tylko chyba nie piszą tu o tej pracy? ciekawiły mnie zarobki, bo nie były podane. Wiecie cos na ich temat?

Ludwik Nowy wpis
@Gruby

Faktycznie gruby jesteś i twój mózg też taki jest. Taki gruby i tak głupi???

Nie tylko ja rozglądam się za widełkami dla technologa produkcji? :D czemu nie ma ich podanych w ofertach? W ofercie przypis o tym, że maja tu jakąś jedną z najnowocześniejszych w Europie linii pilotażowej Maszyny Papierniczej też mnie zaciekawił. Co to w praktyce zmienia w moich warunkach pracy, że tak piszą?

Dżek

Hej, pojawiło się ogłoszenie o treści. Operator Maszyny Papierniczej Wynagrodzenie 8500 – 10000 zł brutto CZY TE WIDEŁKI TO PRAWDA???

Ja to jestem ciekawy, gdzie można znaleźć ogłoszenie z podanymi widełkami. Na stronie mają ofertę dla pracownika produkcji ale nie widziałem, żeby gdzieś stawki podali. Napisali, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie plus premia, nadgodziny i dodatek za zmiany. To ile finalnie można wyciągnąć ( realnie ) miesięcznie?

Prawdziwy Nowy wpis
@Dżek

To ściema i zostaniesz (usunięte przez administratora) firmy. Nie polecam. Wyzysk Wyzysk i Wyzysk a najlepiej jak byś pracował za darmo

Kandytat

Erni
@Kandytat

Hej. Na jakie stanowisko chciałeś się tu dostać i wokół, jakich spraw toczyła się rozmowa? Padły jakieś szczegóły, typu, na jaki czas pierwsza umowa i z jaką stawką?

łaociechdupa

Kalo

Ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda praca dla wózkowych, magazynierów i jakie są widełki płacowe?

@Kalo

No cześć, a to są jakieś rekrutacje teraz? Coś mi mignęło że kontrolera jakości potrzeba. Też bym się chętnie dowiedział, jakie stawki, ale oprócz tego to po ile godzin w miesiącu siedzicie? Że 3 zmiany napisali, że są, ale ile godzin jest minimum tam w zakładzie to już nie.

Darek

Daj sobie spokój mało wiarygodni są , nie odzywają się po rekrutacji .

@Darek

Po jaką posadę u nich byłeś i ile już minęło od rozmowy? Zdradzisz, co tam za gadka była, pojawiły się konkrety o zadaniach i kasie? No i czy nie chcesz sam wtedy zadzwonić do tego gościa lub gościówy, że czekasz na info, czy Cię przyjmują?

No tez widziałem właśnie tamta ofertę na maszyny, co do której ktoś teraz w stawkach się upewniał. A napiszecie z czego wynika mimo wszystko te 1,5 tys różnicy? I czy trudno jest się teraz w ogóle dostać skoro takie kwoty płacą? Niby piszą ze wielu kandydatów szukają, ale ile jest miejsc?

Elektronik

Napiszę tylko suche fakty. Umówiłem się na rozmowę za 3 tygodnie. Przed dzień rozmowy przyjechałem z daleka do wrocławia i zadzwoniłem ale dowiedziałem się że prezes nie ma i rozmowa za 10 dni Kicha. Po tygodniu zadzwoniłem i Pani z HR powiedziała że wszystko umówione. Przyjechałem do Wrocławia i kolejna wtopa prezesa nie ma. Więc Pani z HR powiedziała że za tydzień na bank będzie. Przyjechałem do Jackpolu 30 przed czasem, poczekałem i wszedłem punkt do firmy Pani z HR powiedziała że prezes pojechał na nową fabrykę i zaraz wróci(nie wrócił) po 45 minutach jakoś gość rozmawiający przez telefon kiwną głową żebym za nim poszedł. To kierownik automatyków. Przywitaliśmy się i szukaliśmy wolnej sali. Rozmowa w 3 osoby wyglądała tak że Pan Kirownik odebrał telefon w sumie 7 razy, miał wszystko w (usunięte przez administratora) pokazałem moje uprawnienia... Z sepu, UDT, ze szkoleń Siemensa nic go nie interesowało. Jak usłyszał że praca na oczyszczalni mnie nie interesuje zakończyliśmy spotkanie. Generalnie na zakładzie panuje ogromny bałagan, w biurze czekając 40 minut widziałem chaos...(usunięte przez administratora)

@Elektronik

Ciekawi mnie jakie widełki płacowe w ogłoszeniu dali, skoro zdecydowałeś się z daleka przyjechać na rekrutację? Opłacalne jakos do tej odległości od domu?

Czy w Zakład papierniczy Jack-Pol odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Często takie są czy jednak firma stawia na ludzi z zewnątrz? Czy moze jakichś konkretnych stanowisk to dotyczy, typu kierowników itp?

Luiza

Znacie detale co do wymaganej dyspozycyjności? Chodzi o to, aby byc non stop pod telefonem, nawet w weekendy i dni poza pracą? Jak właściwie wygląda ta dyspozycyjność? Ja pisze w kontekście stanowiska Administrator serwerów / Administrator sieci. Wiecie?

ale jaja

Na stronie Centralnej Bazy Ofert Pracy jest: Oferta pracy: PRACOWNIK PROCESU WYTWÓRSTWA PAPIERU, Wynagrodzenie brutto:od 3 490 PLN Nie rozumiem, dlaczego bez wymieniania nazwy "pracodawcy", chociaż można się tej nazwy domyślić. Ciekawe dlaczego :-)

Młody

Z całego serca nie polecam (usunięte przez administratora) BHP - zasnęło gdzieś 25 lat temu i jeszcze się nie obudziło Podwyżki - czyt. Obiecanki które nie dojdą do skutku . Przepływ informacji i zorganizowanie w tym Składzie nie istnieje . Pozdrawiam Magazynierów

Rafał
@Młody

A maszyny w jakim stanie? A co do podwyżek, to nie wiem, czy dostaliście i ile tu się teraz płaci?

kamil

Kupiłem dom na Zwierzyńcu, i dramat JACK-POL strasznie hałasuje, jeszcze w zimie jakoś było cicho, a teraz znowu buczy,w nocy normalnie spać nie można.Na początku nie wiedziałem co tak buczy popytałem sąsiadów,no i wyszło szydło z wora że to ta firma tak katuje mnie hałasem. Czy ktoś z was wie co za maszyna emituje taki buczący dzwięk,to forum to jedyne które znalazłem. Jak ci pracownicy wytrzymują taki hałas.

iwaszkiewicza
@kamil

Dalej buczy na zwierzyńcu? Jest 2022 a na Iwaszkiewicza na nowych blokach tak w nocy buczy że spać nie można. Rano wyłącza się to buczenie ale od 2 w nocy do 7 dramat.

firma coraz gorsza. tylko czekaja na nowych cieci do pracy aby ich zajechac,,zakrzyciec i zapłacic grosze,człowiek warty tam nic,biuro robi swoje po swojemu,zato inni z za granicy maja prace i żadza a polaczków prawie brak bo sa uwazani zza pip idotow,,brak ludzi w by sie z kim kolwiek dogadać,zato o tobie pisza ładne ksiazki za nic.

@pracownik

To ilu tam teraz Polaków pracuje a ile obcokrajowców? Jest jakaś szansa że firma zacznie zatrudniać więcej osób z Polski?

Piszę to poraz enty. W połowie lipca byli szukani pracownicy na nocki. Wszyscy dostali dużą premię, mój kolega w tym uczestniczył. (usunięte przez administratora) Za nockę każdy dostał po tysiaku. Mój komentarz pewnie znów zniknie. Pracuję tam od lat i to nie pierwszy raz.

Myślisz, że ja to zrobiłem? Jestem pracownikiem produkcji. Na mnie tu się drą i nie chcą dać premii. Nikt nie wiedział co wywożą, nikt! Tylko dyrekcja była świadoma. Zapłacili z góry, praca łatwa. Myślisz że my się znamy na odpadach? Dyrekcja poniesie konsekwencje a nie my. Bo za co? Że chcemy na chleb,? Tu jest (usunięte przez administratora)..

Giorg

I dlaczego nikt nie zgłosił tego na policję?

mz
@pracownik

"ja tylko spust naciskał jak kazali"

Wiechu

Jeśli okaże się to prawdę więzienie to za mało dla takiego susysya

Eko
@pracownik

Gościu, przestań (usunięte przez administratora)farmazony, zalosne to tłumaczenie. Jesteście współwinni (usunięte przez administratora)i taka prawda. Chciałeś zarobić na chleb, to trzeba było ruszyć (usunięte przez administratora)i poszukać innej roboty, a nie być łasym na kasę.(usunięte przez administratora)

Brzana

Po co tam pracujesz od lat? Tak fajnie?

byłu

ładna sciema.

Nana28

Ma racje,wszystko ma swoje granice.Nawet przyroda.

Twój stary

Ta woda może nie stoi w miejscu, ale twój rozwój umysłowy już tak.

alik

Jak można takie filisterskie bzdety o przyrodzie wypisywać? Nic dziwnego, że Lasy Wolskie rżną drzewa na potęgę i wysyłają tarcicę do Chin przy takiej postawie "suwerena".

Henryk

Co ty bredzisz, a zwierzęta, ślimaki wpuścisz ryby do martwej rzeki i będziesz dokarmiał. Jeżeli to ta firma powinno być dożywocie bo tu nie tylko o ryby chodzi

Lea

A czy używacie nadtlenku wodoru do wybielania papieru ? Duże stężenie nadtlenku wodoru w ściekach (awaria) może doprowadzić do jego wysokiego stężenia w wodzie, choroby bąbelkowej i masowego śnięcia ryb.

Adidadad

Czyli co przyznajecie się do zatrucia Odry nie ryby nie przypłyną około 10 lat trzeba by odrodziło się to co zabiliscie tempy liderze

(usunięte przez administratora) w a ale z ciebie tępy głąb czy ty wiesz co ty piszesz osrancu ??? Weź się poerdolnij w ten pusty Sagan

Ooo

Po tym wpisie widac podejscie do ochrony sridoqiska

Bezduszny

Aż dziwne że taką osobę jak ty ograniczoną umysłowo dali za lidera ????

Cyk

W sumie Ciebie tez można w łeb walnąć ale tak lekko, przecież twój organizm sobie z tym poradzi, albo wiadro (usunięte przez administratora) wylać, dasz sobie z tym radę przecież chłopie... byłeś nad Bałtykiem? Cały (usunięte przez administratora) się tam znajduje, ale co Cię to obchodzi... ważne że u Ciebie jest dobrze... (usunięte przez administratora)

Detvf

Z Tobą też sobie przyroda poradzi. Żal mi Ciebie a tym bardziej Twojej rodziny jak ja masz.Bo jeżeli taki ktoś ma takie myślenie i uczy (dzieci takiego zachowania) Jedyny komentarz -brak słów :-(

W takim razie i tak zasługujecie na potępienie, stratę klientów i (usunięte przez administratora) Na stronie internetowej pierwsze, czym się chwalicie to troska o środowisko. A tu wychodzi z wypowiedzi prezesa i Twojej, co tak naprawdę o środowisku myślicie.

emeryt

Mieszkam blisko Wisły i czasem łowiłem ryby w pobliżu zrzutu ścieków do tejże z Zakładu Celulozowo Papierniczego. Owszem ścieki w dzień wpływały chyba oczyszczone, ale w nocy, po godz. 24oo, w świetle księżyca było wyraźnie widać, że wpuszczono godzinami jakiś czarny (usunięte przez administratora) Rano na brzegu widoczne były jakieś tłuste kule wielkości od wiśni do dużego jabłka. Wniosek jest taki, że kiedy służby sanitarne pobierają próbki ze ścieków i wody poniżej ścieków, jest ona czysta, dopiero w nocy, kiedy prawie nikt tego nie widzi, firmy spędzają cały (usunięte przez administratora) do rzek. Nakazać służbom sanitarnym pobierać próbki i w dzień i w nocy o nieokreślonych godzinach

Ryba

I co teraz? 80t ryb juz martwych. Gratulacje dla ciebie kolejny inteligencie.

To ty

Nie mili

Ktoś

Z prąciem na mózgi się pozamieniałeś? Dawno nie widziałem tak głupiego wpisu idź i spójrz na swoje dzieci i zapytaj je co sądzą o zatruciu Odry przez prawdopodobnie przedsiębiorstwo ,które próbowałeś bronić chyba w najgłupszy możliwy sposób jaki w życiu widziałem, serio ten wpis był tak bardzo głupi że dziwię się że jesteś w stanie przy tym poziome intelektu korzystać z telefonu. Jestem pewien że ich odpowiedź będzie bardziej wartościowa od wszystkiego czego w życiu dokonałeś. Zastanów się jeszcze czy chcesz żeby wychowywały się w świecie pełnym syfu brudu, zanieczyszczeń. I przede wszystkim czy dajesz im dobry przykład. Z mojej strony dodam że z chęcią powęsze trochę i dowiem się kim jesteś i jaką rolę pełniłeś w tym wszystkim. Pamiętaj w internecie nikt nie jest anonimowy.

Dawid

Ludzie bez wstydu

Czy ty siebie słyszysz? Natura sobie poradzi? Po zrzuceniu bomby atomowej natura też by sobie poradziła, idąc twoim tokiem myślenia. Skoro nie dostaliście pozwolenia od wód polskich na spuszczanie tego syfu do Odry i Oława nie pozwoliła wam spuszczać ścieków do kanalizacji, bo były zbyt toksyczne, to chyba coś jest z wami nie tak. Wywołaliście katastrofę ekologiczną, żeby wszystko wróciło do normy w rzece, będzie musiało minąć sporo lat. Inne zakłady też powinny za to odpowiedzieć, ale katastrofie jesteście winni wy.

Tom

Czy jest pozwolenie na wpuszczanie ścieków do Odry? Konkretny numer ważnego dokumentu. Tyle w temacie.

cryspol

Przykro mi ,że firma ma takich pracowników,nie wiem czy ludzi zacofanych czy po prost (usunięte przez administratora) chyba to drugie.

bbc

Katolska moralność... wytłumaczy sobie i innym każdą krzywdę wyrządzoną innemu, każde zniszczenie cudzej własności, przyrody. Gardzę.

Jack-pol truciciel

Nie wiem jak zryty trzeba mieć łeb żeby napisać taki (usunięte przez administratora)!! Przyroda popełniła błąd wypuszczając cię na światło dzienne! Mam nadzieję, że dostaniecie takie kary za to zatrucie, że cała ta śmieszna firemka, z prezesem krętaczem na czele zawinie się z polskiego rynku pracy na prędkości!!!

Ścieki

Wyborcza donosi że ścieki nie odprowadzaliście do oczyszczalni w Brzegu to gdzie? Do nich nic nie dotarło. Pewnie macie fakturki za "misia" TYLKO GDZIE TRAFIŁY ścieki?

Vinniczek
@Twój stary

ja tez nie toleruje trucicieli

Szymi

Ty urzędowy karaczanie, myślisz że tak łatwo jest się nabrać na te wasze ściemy o WIOS??? Inspektorat zgodnie potwierdził że wylewaliscie do Odry ten swój (usunięte przez administratora) poza dobrymi terminami a wy nam wpajacie że to g....o jest czystsze niż woda w Odrze? Pfff. Oby wasza firma padła jak najszybciej tego życzę sobie i wam. Stfu.

Ryba

Jakbym była w takiej sytuacji to bym się zwolniła. To wstyd pracować w takiej firmie. A dyrekcja już dawno powinna być postawiona przed sądem.

@Ryba

Ale o co dokładnie chodzi? Do jakiej sytuacji nawiązujesz?

Hohoho

Takie "profile" są po to,aby ostrzegać potencjalnych pracowników i innych przed oszustami,złymi warunkami pracy itp. Styl Pana wypowiedzi niewiele mowi o zagadnieniu i firmie Jack Pol,natomiast wiele mowi o Panu. Nasuwa się też wątpliwość,biorąc pod uwagę bardzo hm zaangazowany styl Pana wypowiedzi na ile jest Pan niezalezny oglednie mówiąc i kim Pan jest? :)

max

bo pisze prawdę

max
@Hohoho

nieprawdzie stanowisko

mazury
@Hohoho

imię nazwisko i stanowisko … bądź odważny … a nie pseudo komentator ukryty za ip … to się dowiemy kim jestes …. jestes tyle warty ile twoja odwaga … czyli nic …

Kalapyta

Innych nawołujesz, a ja się zastanawiam dlaczego SAM się panie "mazury" nie "podpisałeś z imienia i nazwiska" - Jak można ci wierzyć, że "bezstronny" jesteś i niezaangażowany??

Taak, już wiadomo, że to nie oni. Mam nadzieję że firma weźmie potężnego prawnika i tych internetowych komentatorów zmiażdży. A potem wypier...oli te 130 na zbite ryje i zatrudni Ukraińców

neutralny głos

A masz świadomość jak działa wymiar sprawiedliwości w naszym kochanym kraju? Już jest pozamiatane . Tyle w temacie.

Rapaport
@neutralny głos

Wiemy jak żądzą górale z Syjonu wałesiaccy w "polin" im gorzej tym lepiej to kraj multi_kulti nachodźcy wschodni mają większe prawa

Olek
@Ewa

Prędzej zatrudni nigeryjczykow. Ukraincy nie chcą pracować w tym kołchozie

Zatruta Odra

Poszukuje osoby, które mają wiedzę jak wyglądało spuszczanie ścieków do Odry. Każda informacja o nieprawidłościach się liczy. Takie informacje bardzo proszę przesyłać na e-mail: pamietap@gmail.com, macie szansę uratować Odrę..

Wędkarz
@Zatruta Odra

Zrzutem zrobić na nagrodę dla pracowników, którzy puszcz parę jak wyglądają zrzuty wody w tej dziadowskiej manufakturze. Nie kupować wyrobów z tej firmy.

Kuszek

Już za późno :(

podatnik
@Zatruta Odra

Teraz jak milion obiecano taki odważny?

Boom
@Zatruta Odra

A ty przytulić milion. Te osoby niech idą do prokuratury

Polka
@Zatruta Odra

Z oświadczeń Głównego Inspektora Środowiska dowiadujemy się, że działa konkurencja, która to chce zniszczyć inne firmy podając o nieprawidłowości w zarzutach wody do Odry. Nielegalnych zrzutów była ponad setka, ale nie zawsze musi się to kończyć katastrofą. Wystarczy zdrowy rozsądek i cierpliwość. Nie ulegamy fejkom.

Jest spora nagroda za ujawnienie - skorzystajcie.

Rapaport

Spróbuj donieść najbliższa herbata ci natychmiast zaszkodzi jak śp. Lepperowi

Meg

Mi sie nie mieści w głowie jak taka mala firma moze być oskarżona o zatrucie Odry na praktycznie calej długości:D oczywscie ze firma stala sie kozłem ofiarnym... Jasne jak słońce, aby ukryć głównych wielkich trucicieli, ktorzy dzialaja na wyższym odcinku Odry..niestety ludzie kupują wszystko jak leci z mediów... Bez osadu bez zastanowienia wydadzą swój wyrok. Życzę firmie odzyskanie dobrego imienia:)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład papierniczy Jack-Pol - Oława

• Jak się pracuje w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład papierniczy Jack-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład papierniczy Jack-Pol?

Kandydaci do pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład papierniczy Jack-Pol