Opinie o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład papierniczy Jack-Pol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

Śpiący sum

Dzień dobry. Czy w zakładzie Jack-Pol jest stołówka gdzie można zjeść pyszną rybkę z Odry? Ponoć sporo rybek w okolicy można teraz złowić.i drugie pytanko l, czy to prawda że w zakładzie jest ktoś kto jest zięciem jakiegoś radnego?

Kingkong
@Śpiący sum

Prawda zakładają teraz smażalnie ryb

Andrzej Oława

Najgorsza firma jaką znam nie polecam zdecydowanie... Ignoranci (usunięte przez administratora) Cię na każdym kroku

Najgorsza firma dla jakiej można pracować, szef to najgorszy ścierus z możliwych.

sergiej

witam w firmie tej pracowałem przez 17 miesięcy i warunki są tragiczne, wypłaty spoznione o nawet 24 dni, ogólnie nie polecam nikomu tej firmy chyba że chcesz czuć się jak (usunięte przez administratora) pracujący NAWET PO 15 godzin, sprawę kieruje do pipu i zobaczymy czy zamkną ten(usunięte przez administratora) ale znając tą instytucje to jeszcze sobie przybiją piątkę i wypiją kawusie po znajomości. ODRADZAM TU PRACY

łaociechdupa

werkafk

Truciciele. Szuje.. PRZESTĘPCY!! Zniszczyliście nam to co mieliśmy najpiękniejsze naszą piękną rzekę ODRĘ!! Mam nadzieję, że zostaniecie za to surowo ukarani!!!!!!

Rajmund

Szmaciejski prywaciaż, który wykorzystuje pracowników na maxa. Zero jakichkolwiek standardów, kultury pracy, bhp. Potencjal pracowniczy oparty na pracownikach zza Buga, bo Polacy nie chcą u notorycznego kłamcy pracować. Zapewnienia i obietnice tego łysego łgarza nie warte są funta klaków. Omijać to miejsce szerokim lukiem, pracownicy traktowani, jak niewolnicy w filmie "Korzenie".

Masz kolego rację ,pracuja po 16 godzin ,a potem slabna i zabiera pogotowie

X
@Rajmund

Zgadzam się na 100 procent. Miejsce tragiczne a szef burak, wogole niczym sie nie interesuje tylko żeby zajehac pracownika na maxa. zero bhp, ludzie tyraja po 12 godzin dziennie albo wiencej i (usunięte przez administratora) z tego jest.

@Rajmund

Nie rozumiem po co narzekacie na pracę, wciąż tu pracując ?!?! Powiem tak,że praca jest ok,pracuję tu już od pół roku , i nie mogę powiedzieć że mam z tą firmą kłopoty. Kierownicy zawsze idą na ustępstwa dla pracowników. Wszystko zależy od ludzi, po prostu nie mogą znaleźć lepszej pracy , nie mają potencjału ,wszystko na co ich stać,to tylko napisać zły komentarz.

Stefcia
@Ania

To co wiem pani Aniu to pani powinna się najmniej się wypowiadać na ten temat

@Stefcia

Stefcia masz rację rodzina zawsze bedzie trzymać swoją stronę.

$$
@Ania

To pisała siostrzenica szefa gdyby ktoś nie wiedział :)))

@$$

Nie pisała to siostrzenica szefa , bo Ania to tylko imię użytkownika .I proszę uważnie czytać opinie , bo pracuje od pól roku , a ten kto tu pracuje wie ile Ania która jest z rodziny szefa pracuje w zakładzie .

Ryżpol
@Rajmund

Doskonały opis tego miejsca przez Rajmunda... Takie (usunięte przez administratora) trudno znaleźć w okolicy, ten czołg chyba działa na zgubę człowieka. po miesiącu pracy już wiemy, że cały ten Jack Pol za przewodnictwem tego (usunięte przez administratora), który zanieczyszcza Odrę (usunięte przez administratora)i wykorzystuje pracowników niczym (usunięte przez administratora). Analogia do tego miejsca i czołgu na (usunięte przez administratora)

Najgorsza firma w Oławie w jakiej do tej pory pracowałem

Jack pol

Zdecydowanie najgorsza, ale nie tylko w Oławie, śmiem twierdzić, że jedna z najgorszych na dolnym śląsku. Dramat

@Jack pol

Jest jakiś powód? Bo rozglądam się za argumentami w twoim komentarzu no i trochę ich tutaj brak z jakiejś przyczyny

byłypracownik

toksyczna atmosfera w firmie, pensja minimalna, nie można iść na zwolnienie lekarskie tylko trzeba korzystać z urlopu.

Agnieszka
@byłypracownik

Jak to nie można iść na zwolnienie? Jest to umowa o pracę? Co się stanie jak ktoś mimo wszystko pójdzie do lekarza i zostanie wystawione L4?

Kamila
@byłypracownik

Ta atmosfera to jak się przejawia tutaj? Kto ją tworzy i czy jest szansa aby może sama góra jakoś zadziałała, bo to jednak wpływa na firmę i jej wydajność?

Do Kamila
@Kamila

Osoba do zadań specjalnych, może sama góra wyznacza takie cele, wszyscy może mają się bać, dziś praca jest- jutro jej nie ma

Paulina
@Do Kamila

Ale ludzie w razie czego są jakoś zabezpieczeni umowami? jak kogoś zwolnią powiedzmy w połowie to dostaje tylko tyle ile wypracował czy jest naddatek?

Rozmowa rekrutacyjna bezpośrednio z prezesem to na plus. Co do wynagrodzenia są konkrety. Żeby zostać logistykiem na dzień dobry trzy miesiące jazdy widlakiem po magazynie. Prezes określił takie są standardy w firmie. Standartem firmie logistyk jest magazynierem.

Feliks

Z tm człowiekiem nie ma nic na plus. Dziś bajdurzy tak jutro zupełnie inaczej....

Antyjackpol

Tam nie ma żadnych standardów, dziś jest tak, jutro tak, za tydzień inaczej, a za dwa tygodnie będziesz szukał nowej roboty. Ktoś, który swoim zachowaniem przypomina gościa na ciągłym haju nie może mówić w ogóle o konkretach. Ten człowiek nie powinien być szefem firmy. Tam byli naprawdę wartościowi ludzie, którzy pracowali w wielu przedsiębiorstwach, mających wiedzę i doświadczenie. On się ich pozbył lub sami odchodzili kiedy zobaczyli gdzie pracują. Kapitał firmy oparty na rodzinie, kapusiach i Ukraińcach. (usunięte przez administratora) szkoda czasu i życia na pracę w tym motłochu!!!

Prac

Nic się generalnie nie zmieniło, Pani rekrutująca merytorycznie nieprzygotowana

Paulina
@Prac

A gdzie wzmianka o tej Pani rekrutującej, bo nie łapię? Tutaj on o Prezesie przecież napisał

Prac
@Paulina

Zobacz komentarz XY z 29.10.2020 14:14,

Oxx

Pani z HR jest bardzo zabawna. Umawia się na rozmowę w sprawie pracy. W umówiony dzień i godziny Pani nie ma z HR dlaczego ? Jest na urlopie. I nikt w firmie nie może przeprowadzić rozmowy rekrutacyjnej. Pracownik przekazuje że pani z HR będzie dzwonić. Brak szacunku i słowa przepraszam. Prezesie czy tak wasza firma prowadzi rekrutację na stanowiska ??

Zabawna HRówka
@Oxx

Drogi Panie, Z głębi serca przepraszam za zaistniałą sytuację. Nie było to zamierzone, życie potrafi nas zaskoczyć i udowodnić, że nie zawsze jest tak jakbyśmy sobie życzyli. Wszystkiego dobrego.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Lucek

Zadne, ta firma to 5 metrów mułu i wodorosty. Dać sobie siana na etapie oglądania ogłoszeń. W gorszym dnie nigdy nie pracowałem, a mam 30 lat stażu pracy. Zupełnie nie realne wynagrodzenia, często ta obiecane to za kwartał, zero przepisów bhp, rozwój zawodowy to frazesy, tam trzeba (usunięte przez administratora) za 3 i nie pytać o kasę. Min ;podwyzke, ubranie robocze, środki czystości itd. O szefie, jego opowieściach kierowaniu firma, podejściu do pracownika, ciągłej rotacji można prace naukowe pisać. Zwykły bumelant, któremu udało się rozkręcić interes i tak funkcjonuje, do dziś -Kłamstwo, obiecanki, maksymalny zysk, traktowanie pracownika jak zwykłego frajera i ciągłe humory, a także rotację pracowników to jego ryże zakłamane motto robienia interesu z makulatury i frajerów tam pracujących ....

Xxx

Pracować przez trzy miesiace za darmo. (usunięte przez administratora)

Szybki

Ludzie opamiętania zasuwacie jak w kieracie a całe biuro i prezesunio się śmieje zasuwacie po 10 12 godzin a on nie płaci ani premi ani nadgodzin i chodzi jak zarzadca i tylko mało i mało a u pracowników w kieszeni nie widać (usunięte przez administratora) troche zdrowego rozsądku nawet Ukraińcy rzucają papierami maja dość (usunięte przez administratora) tekstów i wyzywania górach się śmieje i wkozystuje was każą wam pracować po 10 12 godzin

Rywal
@Szybki

I tak wygląda. Rub dużo pracy i produkcji a grosze dostaniesz. Coraz mniej płacą. Dobrze że Ukraina jest co robi za free

Kloss
@Rywal

Twoim zdaniem 3500 netto na produkcji to mało ? Chętnie się dowiem gdzie w województwie płacą więcej.

były prc

nie polecam pracy w danej firmie.takiego syfu nie widziałem jeszcze..płaci juz mało,kiedys fajnie płacili, obecnie to dno,a wymagania z kosmosu. najlepiej 20 palet na minute i (usunięte przez administratora) dostaniesz . nie polecam, praca w czunie społecznym i dowiesz sie jak to jest byc smieciem w firmie

czar

nie polecam pracy ,na produkcji.placa malo za ciezka prace.wymagania jak od prewzudenta.niuro ma cie gdzies.wszyscy produkcjie traltuja jak smiec i non stop wyzywaja cie nie wiadomo za co zwlaszpan szef,frlma jakaanajgorsza nasiwecie gdzie bylem

Były Pracownik

Jako były pracownik widziałem co się wyrabia w tej firmie. Na podstawie obowiązujących w Polsce przepisów prawa działalność firmy powinna być wstrzymana, zaś członkowie zarządu reprezentujący pracodawcę powinni z powodu naruszenia przepisów BHP zagrażających zdrowiu lub życiu pracowników podlegać art. 160 i 220 Kodeksu Karnego. Kto ciekawy, niech sobie poczyta KK. Przejawiało się to poprzez np. nie przydzielanie w ogóle odzieży ochronno-roboczej oraz brak szkolenia stanowiskowego, które powinno być prowadzone przez bezposredniego przełożonego. Dodatkowo sama firma naruszała przepisy Prawa Pracy i powinni jej przedstawiciele być pociągnięci do odpowiedzialności wykroczeniowej i powinna być nałożona kara grzywny w poniższych przypadkach. Kodeks Pracy DZIAŁ TRZYNASTY Odpowiedzialność za wykroczenia przeciwko prawom pracownika (oznaczenie oraz tytuł rozdziału I – uchylone) Art. 281. Kto, będąc pracodawcą lub działając w jego imieniu: ... 5) narusza przepisy o czasie pracy lub przepisy o uprawnieniach pracowników związanych z rodzicielstwem i zatrudnianiu młodocianych, 6) nie prowadzi dokumentacji pracowniczej, 6a) nie przechowuje dokumentacji pracowniczej przez okres, o którym mowa w art. 94 pkt 9b, art. 945 § 2 i art. 946 pkt 2, albo przez dłuższy okres, jeżeli wynika on z odrębnych przepisów, 7) pozostawia dokumentację pracowniczą w warunkach grożących uszkodzeniem lub zniszczeniem – podlega karze grzywny od 1000 zł do 30 000 zł. Kto z was, byłych i obecnych pracowników ma prowadzoną prawidłowo ewidencję czasu pracy i nie otrzymuje wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowy "pod stołem" niech podniesie rękę.

Szybki

Sześć Rafael na święta żenada zero premi i za soboty pajac

Xy

Kobieta rekrutująca przez telefon mówi, że rozmowa odbywa się w siedzibie, bo będzie bezpośrednio z prezesem. Na miejscu okazuje się, że przychodzi tylko ta Pani, merytorycznie nieprzygotowana do przeprowadzania rozmowy o pracę, kompletnie nie wiedziała o co zapytać poza pytaniem o zarobki. Rozmowa trwała 10 minut, bo Pani nie wiedziała jakie obowiązki wykonuje osoba na stanowisku, na które rekrutowałam. 3 razy powtórzyła, że maja dużo chętnych XD

Były pracownik automatyk

Zaskakująco to wygląda, jak w najnowszym ogłoszeniu o pracę na stanowisko "Mechanik maszyn i urządzeń przemysłu papierniczego" w oczekiwaniach wymienione jest, cytuję "znajomość sterowników Siemens, ABB, Mitsubishi". A w zamian oferowane są: - możliwość rozwoju w ramach organizacji oraz owocowe czwartki,

Śmiać mi się kciało, jak wczoraj(usunięte przez administratora) biegały z alkomatem ????????????

@Paweł

Często w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol dochodzi do kontroli pracowników pod względem braku alkoholu? Ciekawi mnie, dlaczego w ogóle pracodawca prowadzi takie kontrole. Czyżby w przeszłości były problemy w tym zakresie?

@Paweł

Tak nawet on sam chodzi jak po paru glepszych

@Paweł

Jest ustawa ze w zadnym akladzie pracodawca nie może przeprowadzac takich czynnosci jak kontrola alkomatem, czy tez na obecnosc narkotyków, jezeli jest dowód ze pracownik jest pod wplywem środków odurzających, pracodawca moze poprosic policje o test ktory wskarze czy pracownik jest czy bądź nie jest pod wplywem,

Ola

Jak wygląda jakość w tym zakładzie?

@Ola

Jakos to bedzie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład papierniczy Jack-Pol - Oława

• Jak się pracuje w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład papierniczy Jack-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład papierniczy Jack-Pol?

Kandydaci do pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład papierniczy Jack-Pol