Opinie o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład papierniczy Jack-Pol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

byłem tam

byłem i nie polecam tam pracować,zwłaszcza polaczkom. głownie pracuja tam ludzie z Ukrainy i oni tam rządzą po swojemu,pracują sami swoi,inni nie swoi to jak odrzutki są traktowani,do zmieszania z błotem.

Czy Zakład papierniczy Jack-Pol organizuje staże dla studentów?

Lysy

Przejdź się do lekarza zbadaj się jak jest wszystko ok to znajdź firmę na poziomie a nie taki chaos

Czy ktoś ma info czy angielski jest sprawdzany na rozmowie o prace ?

Lysy
@Michał

Oni chcą tylko żebyś oral a nie jakieś cv, to nie ten zakład, to zakład zamknięty dla obłąkanych

wrocław_06

Jakie są zarobki np na stanowisku Liderskim?

łaociechdupa

CSOKAJ

Papier wszystko przyjmie lecz wy jako rzetelna firma powinniście rzetelnie formularze uzupełniać buhahahahah

miał

W załączniku poproszę papier, jak to szef robi :) Aby podwładni wiedzieli gdzie mają szukać

Krecik

wszystko piknie ładnie pracowałem w tej firmie i praca spoko ale jest liderka która się rządzi i układa wszystko pod siebie wołali na nią derektorka masz problem musisz sobie sam z nim radzić nie ma co nawet podchodzić i prosić bo i tak zrobią po swojemu.

@Krecik

Teraz dali anonimowe ankiety do wypelnienia,bo sami nie wiedzą o co chodzi.

Skrzynia
@Krecik

Ta małolata w brylach pierwsza nadworna łysego. Wazeliniara, jakby kazał jej własną matke sprzedać zrobiłaby to bez zmrużenia oka. Dno bez kwalifikacji , kapryśna śmieszna dziewczynka z mlekiem pod nosem...

Antyjackpol
@Krecik

(usunięte przez administratora) Mało tego może ona pomówić każdego, jak jej nie przypasuje to szybko wyląduje za bramą. Pozbyli się wielu wartościowych pracowników z firmy, a trzymają takie beztalencie. Gdzie w tym sens i logika?

ZwykłyPracownik.
@Antyjackpol

Źle ja oceniacie.Ma odpowiedzialna pracę.Musi wszystko ogarnąć jako liderka,a to nie jest łatwe. Zresztą bycie na jakimkolwiek stanowisku i zarządzanie produkcją,ludźmi wymaga zaangażowania i odpowiedniego podejścia.Latwo jest oceniać ludzi będąc po drugiej stronie i w dodatku anonimowym. Nikogo tutaj nie bronie,ani nie oceniam,bo nie mam prawa tego robić.Zastanawia mnie brak logiki i sensu w takiej właśnie postawie typu: narzekania,hejtowaniem,użalania się nad sobą i cały ten swój ból,zazdrość,nieudolność wylewać na innych i to na forum gdzie wszelkie wypowiedzi powinny być obiektywne. Firma kieruje człowiek,który ją budował od podstaw i nie do nas należy ocenianie i osadzanie czy coś jest prawidłowe,czy nie. Zamiast narzekać na to,czy na tamto ,to lepiej budować pozytywne relacje z ludźmi.Pomimo wszystko i wbrew wszystkiemu.Skupic się na własnych niedociągnięciach,a nie z taką łatwością oczerniać tutaj innych. Pozdrawiam i życzę wszystkim bardziej pozytywnego podejścia do życia i swojej pracy...i większego szacunku do samych siebie.

Jak tam te dwa asy z warsztatu,w końcu ktoś im nosa przytar .

on
@Paweł

Jestem zainteresowany szczegółami, lubię słuchać patologicznych historii :D

Opowiedzcie co tam w firmie się dzieję czy dalej pracuje ta w brylach liderka co uprzejmnie donoszę i czy coś sie zmieniło na lepsze czy na gorsze

Renia

Dziękuję kolegom i koleżankom za wszelkie okazane wsparcie.

D.E
@Renia

Renia jesteśmy z tobą,życzymy ci dużo zdrowia i wytrwałości

Renia

Wiele spraw pojawia się niespodziewanie.Z dnia na dzień, z chwili na chwilę konfrontujemy się z sytuacjami, których wcześniej nie dało się przewidzieć. Ważne jest, aby nigdy nie mówić "nie"! Także na pytanie "dlaczego" trudno czasem znaleźć odpowiedź. Trzeba stawiać czoła problemom i je rozwiązywać.Dzięki temu odkrywa się drogę,po której trzeba iść. Z całego serca chciałam podziękować Prezesowi za okazane wsparcie finansowe,które pozwoli mi na dalsze leczenie. Bo nie ma bowiem nic cenniejszego jak pomoc udzielona drugiemu człowiekowi,bo kto dzieli się z innymi jakby nieba przychylał... Z wyrazami szacunku Renia

Hanna

@Antyjackpol, sugerujesz, że stawki, które przedstawia firma Zakład papierniczy Jack-Pol w swoich ofertach o pracę są nie do osiągnięcia? Jak w rzeczywistości dokładnie wygląda wynagrodzenie na opisanych stanowiskach? Możesz przedstawić, co wiesz na ten temat?

@Hanna

Jak tam pracowałem to każdy miał taką samą wypłatę na papierze ( czyli najniższą krajową ) niezależnie ile wyrobił akordy. Zresztą magazy I biuro też tyle podpisywali że zarabiają najniższą krajową. Gorzej jak poszedłem na chorobowe to niestety miałem niskie świadczenie . Bo prezesa nie obchodziło że zarobiło się więcej .Zus płacił tyle ile podpisywałem .

Czy za czasów, kiedy pracowałeś w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol zdarzały się sytuacje, że zatrudniony pracownik był doceniony i awansował na wyższe stanowisko? Była możliwość, aby wraz z awansem automatycznie otrzymać wyższe podstawowe wynagrodzenie?

Antyjackpol

Ludzie i pracownicy poczytajcie oferty pracy z tej skompromitowanej nędzy. Pracownik UR do 8000 tyś, pracownik linii produkcyjnej produkcji papieru 7000 tys. Kompromitacji, wstydu i notorycznego kłamania ciąg dalszy. Nikt do tego miejsca do pracy nie przyjdzie, bo za miesiąc będzie pracy szukał, albo zostanie zwolniony. Trzeba wreszcie przeznaczyć pieniądze na serwis maszyn i części do tych klamotów, a nie kompromitować się z płacami. Przecież technik UR nie naprawi starego klunkra na zapałki i na sznurki co jest w praktyce Jack-polu zwykłym standardem. Jak tego nie zrobi będzie szukał nowej pracy. A te 7000 czy 8000 tyś na olx to za kwartał pani Szponar?

Hanna

@anonymous, poza stawką najniższą krajową, którą przedstawiłeś w komentarzu na temat pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol to pracownik może liczyć na jakieś świadczenia dodatkowe? Firma jest pod tym względem atrakcyjna dla pracownika? @Nick, a są obecnie przyjęcia na magazyn w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol, aby zainteresowani czytelnicy mogli aplikować?

tobi

Jak praca na magazynie? ma ktos sprawdzone info?

@tobi

Jest co robić robisz tam wszystko brak organizacji poprzez dział logistyki nic nie wiedzą co kiedy ma coś przyjechać czy wyjechać wszystko od siebie brak miejsca na wszystko musisz sobie radzić sam

Hanna

@on, prezes firmy Zakład papierniczy Jack-Pol zmieniał z dnia na dzień zdanie w sprawie jakiś ważnych decyzji związanych z pracą w tej firmie? Wspomniałeś o odpowiedzialności zatrudnionego pracownika za awarie, które często zdarzają się z winy sprzętu, a nie pracownika, czy pracownik w takich sytuacjach ponosi jakieś konsekwencje?

@Hanna

Oczywiscie zarabia guzik bo liczone ma z podstawy ,która do niedawna wynosila 1750 brutto,ale po kontroli z PIP musieli zmienić na 2100 brutto i do tej pory nie dostali aneksów do umowy.

on

Zakład źle zarządzany, co chwile się coś zmienia. Prezes robi co chce, dziś mówi tak jutro inaczej. Duża odpowiedzialność i obwinianie za awarie które wynikają po prostu z tego, że znaczna część parku maszynowego powinna być w muzeum.

Hanna

@JACKpol-wstyd, jak dobrze zrozumiałam z Twojej wypowiedzi to warunki pracy oferowane przez firmę Zakład papierniczy Jack-Pol znacząco różnią się od tego, co firma przedstawia w ogłoszeniu o pracę? Sprecyzuj to, co napisałeś na ten temat, ponieważ nie chciałabym źle zrozumieć tego, co przedstawiłeś w komentarzu.

JACKpol-wstyd

W dalszym ciągu kompromitacja z Portowej w Oławie szuka pracowników, fachowców. Proszę napisać nieudacznicy i notoryczni kłamcy, dlaczego w tej zapylonej szopie, pracownicy są ciągle zwalniani lub sami rzucają papierami??? Nawet wstydu nie macie i proponujecie pracownikom kwotę za miesiąc, której nie widzieli w 2-3 miesiące. Oto link od kadrowej, pośmiejcie się i poczytajcie... https://www.olx.pl/oferta/technik-utrzymania-ruchu-do-8000zl-CID4-IDuGITJ.html#0b0e63fd09;promoted Pozdrawiam jackpolowców. Kto tam ze starych jeszcze został?

Hanna

@Julian, mogę przypuszczać po Twoim komentarzu, że posiadasz doświadczenia związane z pracą w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol, ponieważ wspomniałeś o szefostwie firmy, które kiedyś kierowało firmą. Czy możesz podzielić się z nami doświadczeniami, które posiadasz w związku z pracą w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład papierniczy Jack-Pol - Oława

• Jak się pracuje w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład papierniczy Jack-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład papierniczy Jack-Pol?

Kandydaci do pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład papierniczy Jack-Pol