Opinie o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład papierniczy Jack-Pol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

Julian

Co tam słychać w Ryż-polu prezes nadal kurczowo trzyma się stołka?

Hanna

@Skrzynia, nie wypowiadajmy się o osobach, których z nami nie ma. Chciałabym, abyś przedstawił, jak wygląda praca w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol bez opisywania konkretnych osób. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie. Zachęcam do merytorycznej wypowiedzi w tym temacie.

Hanna

@xxx, stawka, którą podałeś jest do osiągnięcia pracując po ile godzin dziennie w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol? Ile godzin przeważnie pracują pracownicy? @Krecik, co sprawiło, że zrezygnowałeś z pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol? Był jakiś konkretny powód tego, że już nie pracujesz w tej firmie? @anonymous, na jaki konkretnie temat firma Zakład papierniczy Jack-Pol przeprowadza ankiety wśród zatrudnionych pracowników? Możesz przybliżyć, czego one dotyczą?

Kruszynka

głupoty piszecie praca jest fajna jak ktoś chce pracować to się odnajdzie w każdym miejscu , a nie bedzie tylko narzekał zarobki tez bardzo dobre , atmosfera w firmie na luzie , ludzie bardzo sympatyczni , osobiście polecam prace w tej firmie.

@Kruszynka

A jak zarobkami ile płacą

xxx
@anonymous

Zależy od akordu wyrobionego ale 3000zl średnio się zarabia im więcej zrobione tym więcej wypłaty

Joanna
@xxx

Czy ciężko jest "wyrobić" ten akord dzieki któremu można zarobić te 3000? Dwa dni temu rozmawiałam z kimś kto pracuje w tej firmie kilka lat i bardzo mi odradzał prace3w tej firmie. Twierdził, że jest bardzo ciężka praca.

łaociechdupa

Robek

Jakie są obecnie stawki na produkcji na wejście dla nowego pracownika ? mam rower nie potrzebuję autobusu interesuje mnie kasa jaka na wejście i czy jest / jaka wysokość premii

Hanna

@Pracownica, fajnie, że zdecydowałaś się podzielić swoimi odczuciami na temat pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol. Możesz napisać, co wpływa na to, iż starsi pracownicy, którzy przepracowali dużo lat w firmie decydują się odejścia? Na takie decyzje wpłynęły według Ciebie jakieś konkretne powody? Firma nie starała się zatrzymać tych osób oferując im np. lepsze warunki zatrudnienia? Napisz, co wiesz na ten temat.

Pracownica

Powiem tak nie jest źle jest dużo nowych pracowników nie przez rotację tylko firma się rozwija i smutne jest to ze stara załoga się kurczy którzy sporo lat tam pracują jedynie co bym miała do zazuczenia to liderka trochę się panoszy (panie prezesie uprzejmnię donosze )znacie to ,ale nie pamięta jak sama robiła na maszynie pozaty robię tam ok 3 lat i naprawdę nie ma co narzekać praca jak praca czeba pracować pozdrawiam załoge produkcyjną

Hanna

@Stefcia, informacje oraz pytania, które zawieram w swoich komentarzach mają na celu uzyskanie rzetelnych opinii na temat sytuacji jaka panuje w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol. Wątek przeglądają osoby, które rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie, więc chętnie czytają opinię osób, które miały styczność z danym miejscem pracy, aby podjąć ostateczną decyzję odnośnie potencjalnego zatrudnienia. @Last Stand, czy taki czas pracy, który przedstawiłeś w swoim komentarzu jest odpowiednio wynagradzany przez pracodawce? Osoby, które pracują tak dużą ilość godzin mogą liczyć na zadowalające wynagrodzenie za takie zaangażowanie? @Kruszynka, jak długo pracujesz już w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol? Czy możesz napisać coś o możliwościach awansu na wyższe stanowiska w tej firmie? Są szansę na lepszą posadę?

Hanna

@Last Stand, dziękuję za odpowiedź i przedstawienie tej kwestii pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol. Czy możliwe jest zostawanie dłużej w pracy, aby wypracować więcej godzin, co przełożyłoby się na wyższe wynagrodzenie miesięczne? Czy 168 godzin na miesiąc to maksymalna możliwa ilość przepracowanych godzin?

@Hanna

A coś taka ciekawa ile godzin się pracuje jak jesteś taka ciekawa to się przyjmij to zobaczysz a nie piszesz głupoty

@Stefcia

Wg Stefcia nie rozumiem Twojego oburzenia, więc podejrzewam że jesteś osobą z najbliższego kręgu zarządu. Co do godzin to w jack-polu 168h to jest raczej minimum niżeli standard. Zdarzały się przypadki że pracownicy mieli ponad 250h. Sprawa wygląda tak że jeżeli umie się pracować na kilku stanowiskach to można zrobić jakieś nadgodziny, w innym przypadku to trzeba liczyć na to by pracownicy z innej zmiany wzięli wolne i wtedy po 12h (A niektórzy czasem po 16h).

Hanna

@Last Stand, jako niewątpliwy plus pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol przedstawiasz kwestię wynagrodzeń, które oferuje pracodawca. Możesz przybliżyć, jak wyglądają kwoty oferowane na danym stanowisku? Zachęcam do bardziej szczegółowej opinii.

@Hanna

Tak. Znając realne zarobki na rynku pracy - mowie o stanowisku na produkcji - to przy standardowych 168h/mies. I umiarkowanej produkcji, bo jest akord wychodzi min 2500 netto. Tylko że tak na L4 wg się nie opłaca iść, tak samo brać UŻ. na zwykłym urlop też średnio sie wychodzi, ponieważ dniówka składa się z podstawy+akord+premia, a na UW nie wyrabia się akordu więc liczy tylko podstawe+premie.

Hanna

@Ryż-Pol, czy z tego co napisałeś odnośnie pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol wynika, iż jesteś byłym pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak to czy możesz napisać coś więcej o tym miejscu pracy? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

@Hanna

Anna a co ty taka ciekawa sama nie lepsza byłaś jako lider

@Stefcia

Hanna to jest raczej osoba odpowiedzialna za to by ten temat podtrzymać przy życiu. A Ty Stefcia widać że jesteś aktualny pracownikiem J-P i to takim który właśnie du... szefowi, bo nikt normalny nie bedzie bronił pracodawcy, który jedynie co może zaoferować to kasę, a na każdym innym aspekcie pracy, że tak delikatnie ujme, no nie wychodzi im. Fakt, ma tam część rodziny co bardziej szkodzi niżeli pomaga, nawet jak w jawny sposób któreś z rodzinki wykazuje się niekompetencja to i tak nic z tego faktu nie będzie miał. Pani kadrowa.... No cóż trzeba będzie się przyzwyczaić do nigdy niepasujacej wypłaty, czy też zakup ciuchów roboczych, bo albo się dostanie shit albo wcale - przepisy mają swoje. Ale żeby nie było że biuro kuleje, bo ono to bardziej na wózku jeździ, kultura pracy na produkcji to już kuleje. Ludzie są jacy są, no ale żeby w pracy wyglądać jak menel? Poskładać kolegom świnie, donosic (bo np. zrobili wiecej)? Chociaz moze para osób się znajdzie naprawdę spoko. Żeby nie było że same minusy ma ten zakład, to podsumuje plusen napewno jest pieniadz - niestety nie na każdej maszynie, wyjazdy integracyjne... to już taki bardziej dla tych co chcą się za darmo napić i dla niektórych pracownic możliwość ,,zintegrowania sie" z szefem. Na razie tyle.

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć na początek?

Co możecie powiedzieć na temat logistyki w fimie Jack pol ,czy warto składać cv czy nie

Drajwer
@Karolina

Do niczego kobitki które tam siedzą nic nie wiedzą co ma przejechać co wyjechać sam jako kierowca doświadczyłem tego porażka

Hanna

@Stefcia, rozumiem, że posiadasz inne zdanie na temat pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol od użytkownika @Ryż-Pol? Mogłabyś opisać swoje spostrzeżenia odnośnie pracy w tym miejscu? Jak długo pracujesz w tej firmie? Poza tym w swoim drugim komentarzu nie wiem dlaczego odniosłaś się do mnie jako do byłego pracownika firmy Zakład papierniczy Jack-Pol. Otóż chciałam Ci przekazać, iż nie jestem w żaden sposób związana z pracą w tej firmie, staram się jedynie uzyskać jak najwięcej informacji o panujących warunkach zatrudnienia w tym miejscu pracy.

Ryż-Pol

Hej ludziska jak ta szopa z Portowej? Czy ktoś normalny jeszcze tam został, a może czeka jak Ryży to zamknie bądź sprzeda i zgasi światło jako ostatni? Piszcie coś o tym niebywałym miejscu...

@Ryż-Pol

Nie pitol gupot popatrz z drugiej strony ze daje ludzion na chleb nigdy ludziom nie dogodzisz

Hanna

@REalia, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Czy w firmie mają nastąpić jakieś zmiany, które być może mogą wpłynąć na aktualną sytuację w Jack-Polu? Wiesz coś na ten temat? Twoja opinia będzie bardzo istotna dla użytkowników forum.

Hanna

Czy któryś z użytkowników może wypowiedzieć się na temat pracy w fimie Jack-Pol? @Karolina, jak rozumiem jesteś zainteresowana pracą w Jack-Polu? A może już złożyłaś swoją aplikację i jesteś pracownikiem firmy? Powiesz nam coś na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? Jak wygląda proces rekrutacji w tym miejscu?

REalia
@Hanna

Tam nie ma rekrutacji, to łapanka. A ta specjalista od dz. kadr, która zatrudnia siostrzyczka szefa - to zupełne nieporozumienie... Po koneksjach rodzinnych taka osoba dalej pracuje, ale w rzeczywistości to strzał w kolano szefa firmy. Tam muszą nastąpić gruntowne zmiany, bo stałej ekipy nigdy nie będzie!!!

Hanna

Czy ktoś aplikował ostatnio do firmy Jack-Pol? @Lysy, jak rozumiem jesteś aktualnie pracownikiem firmy? @Fafiko, czy jesteś zainteresowany pracą w Jack-Pol? @Xyz, dziękuję, za podzielenie się warunkami finansowymi w firmie. Czy wypowiesz się na temat atmosfery w Jack-Pol?

Fafiko

Czy ktoś może napisać ile tak naprawdę się zarabia na produkcji w tej firmie?, bo doszły mnie słuchy że miesięcznie 3000-3500 zł ale czy to prawda?

Xyz
@Fafiko

Haha śmiech na sali. Podstawa najniższa krajowa a reszta akord za karton lub zgrzewkę płatne w granicach 18 groszy. Awarie postoje maszyny nie zarabiasz. Zły papier i produkcja dwóch palet tez jesteś w plecy. Bardziej nastaw się na wypłatę w granicach 2,400 i to i tak z chodzeniem i proszeniem się żeby coś dorzucili do wypłaty.

Lysy
@Fafiko

To sa bzdury masz najnizsza krajowa A resztę to usmiesz dyrekcji będziesz chorował jak wół jeśli lubisz.Jezeli liczysz na wypłatę to odradzam ta firme

Hanna

@JACK-POL, możesz doprecyzować swój komentarz? Co miałeś na myśli? Stefcia, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Powiesz nam coś o benefitach pozapłacowych w Jack-Pol? Czy takowe były dostępne dla pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład papierniczy Jack-Pol - Oława

• Jak się pracuje w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład papierniczy Jack-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład papierniczy Jack-Pol?

Kandydaci do pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład papierniczy Jack-Pol