Opinie o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład papierniczy Jack-Pol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

AS

Usunęli swój profil z Google i uciekli jak (usunięte przez administratora)bo ludzie zaczęli pisać o nich prawdę w masowych opiniach. (usunięte przez administratora)

Miriam

Za zatrucie Odry

puc

To jest nie pojęte jak krótkowzroczne jest patrzenie takich ludzi. Jest mi przykro że po świecie chodzą takie (usunięte przez administratora)Tak jak ktoś wcześniej pisał, (usunięte przez administratora)

Dewastatorzy środowiska!

Zatruli rzekę, zatruwają ludzi.

łaociechdupa

Przestępcy

Tyle w temacie.

Cam

Mam nadzięję że was teraz zaorają i znajomości z Pisdzielami wam już nie pomogą

Romek

Jeżeli lubisz czuć bat na plecach, lubisz niskie pensje i lubisz czuć się jam zero. Koniecznie zatrudnij się w tym januszexie

Nie polecam pracy w tej firmie. Jak jesteś desperatem, wciąż lepiej wybrać coś innego.

Odra

Podobno nie płacą wynagrodzenia w złotówkach tylko w zdechłych rybach.

Ardo

Opinia

Zawzięty

Oława. Miasto odcięło firmę Jack-Pol od wodociągów z powodu zrzutu zbyt toksycznych odpadów. Jack-Pol musiał gdzieś tę celulozę z rozpuszczalnikiem wylewać... więc Wody Polskie wydały pozwolenie na uruchomienie kanału zrzutowego do Odry.

Rea

Obiektywnie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Jak można?! Powinny za to głowy polecieć!!! Takie szkody, taka tragedia. Firma pozbawiona krzty honoru, wiedzy, empatii.

Ziemia

Wstyd. Nie potraficie normalnie to nie róbcie nic. Na moje zarząd do więzienia firma do zamknięcia.

Olga

Bo tez jestem ciekawa

Mon
@Olga

Ludzie już o tym pisali tutaj w 2017 roku!

zdruzgotany wku....obywatel

zniszczyliście cos co będzie się odbudowywać przez bardzo długi okres, slogan na waszej stronie odnośnie dbania o przyrode to jest (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!! mam nadziej, jak i wielu innych ludzi, którzy każdą wolną chwilę spędzali nad czystą piękną odrą, że wkrótce przestaniecie istnieć tak jak multum ton ryb, które(usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!

Yssa

Już wiadomo, że to ta firma jest odpowiedzialna za katastrofę ekologiczną na Odrze. Odbudowa ekosystemu potrwa 15 lat.

Narr

To ta firma od zatrutych ryb w rzekach?

Jack-Pol
@Narr

tak

Jan Wędkarski

Toksyczna atmosfera. Nie polecam.

Karol

Czy zakład ma jakieś długi?

Remek mierniczy
@Karol

Tak jest długi i bardzo szeroki, to odpowiedź na miarę pytania

Ryszard
@Karol

Ponoć 50 mln. Poszukaj postów na FB, były takie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład papierniczy Jack-Pol - Oława

• Jak się pracuje w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład papierniczy Jack-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład papierniczy Jack-Pol?

Kandydaci do pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład papierniczy Jack-Pol