Opinie o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład papierniczy Jack-Pol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład papierniczy Jack-Pol o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład papierniczy Jack-Pol w Oława

Wyborcza.pl

Co spuszczał do Odry Jack-Pol, skoro nie miał pozwoleń? Jak WIOŚ i Wody Polskie kontrolowały firmę z Oławy. https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,28808220,notoryczne-z-jak-sluzby-kontrolowaly-jack-pol.html?disableRedirects=true

Brzana

Jak tam robole z Jack-pola? Dalej pokornie do roboty przychodzita? Słaba wypłata jest? W najgorszej firmie w Oławie? Tak plujecie A pracujecie i pewnie jeszcze dzień dobry szefom powiecie.

Gdzie jest wrak
@Brzana

Jak można (usunięte przez administratora) do własnego gniazda?

Co się czepiacie jakiś (usunięte przez administratora) zdechłych ryb i brudnej rzeki. Powinniście dziękować że ktoś wielkodusznie chce prowadzić biznes w jakiejś dziurze i ludzie mają pracę a nie korzystają z zasiłków MOPsu. Jak ludzie nie będą szanować biznesmenów to się w cholerę wyniosą do innych krajów które przyjmą ich z otwartymi rękami choćby jak Rumunia.

@Gość

dlatego uważam ze internet nie powinien być ogólnodostępny. Plus jest taki, że rodzina nie ma świadomości, żeś (usunięte przez administratora)

Matibb

Widziałem ten (usunięte przez administratora) co spuszczacie do Odry. Mam nadzieję, że zostanie to na tyle nagłośnienie, że dosiegnie was kryminał.

łaociechdupa

Klient

Ludzie płaczą bo gl.upia rzeka śmierdzi. Weźcie się za prace a nie szkalujecie kogoś kto robi biznes

@Klient

Co?????????? Trzeba być debilem żeby proces myślowy u ciebie przebiegał w ten sposób (usunięte przez administratora)

Rafaella

Czym zajmuje się ta firma ?

@Rafaella

Według informacji podanych na stronie internetowej firma Zakład papierniczy Jack-Pol zajmuje się produkcją wyrobów papierniczych takich, jak: papier toaletowy, ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe itp. Możesz napisać, dlaczego zapytałeś akurat o to, czym zajmuje się firma? Chciałbyś zatrudnić się do pracy w tym miejscu? Odpowiedz, proszę.

Chętny012
@Paweł

Ja też chciałbym się zatrudnić. Jakie trzeba mieć kwalifkacje? Pozdrawiam.

Żadne

@Paweł

Mam rozumieć, że firma nie wymaga żadnych kwalifikacji od osób, które zatrudnia? Czy również osoby młode, dla których byłaby to pierwsza praca, mają szanse na pomyślne zatrudnienie? Widzę, że masz jakąś wiedzę o tym miejscu pracy, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

Merinka56
@Paweł

tak poszukuje pracy jestem na emeryturze w wysokości 900zł jestem w pełni sprawna i dyspozycyjna i mam trudną sytuacje finansową jestem z Grodkowa

Lysy
@Chętny012

Zbadaj głowę bo tam potrzebują takich co robią za pięciu i nie pytają o wyplate

Obserwator
@Chętny012

Trzeba dobrze tyrać i o nic nie pytać! O wypłatę, o środki czystości, o ubranie robocze itd. Rąbać nadgodziny i nie dyskutować, a jak coś nie pójdzie, będzie zły surowiec i ciągłe awarie to dostaniesz ochrzan, najpierw od małolaty w brylach, a później będziesz zameldowany w biurze i tak za chwile bedziesz musiał szukac nowej roboty...

Lysy
@Rafaella

Robią papier do śmieszne twarzy i ręczniki papierowe

Kasa
@Lysy

Czyli pracujesz za darmo i robisz wszytko

Gbur_1
@Rafaella

Niczym. Jakie pytanie, taka odpowiedź.

Belmondo

Ty Majster ile jeszcze tego pentanu i nitro mamy spuszczać do tej Odry? Chłopaki by chcieli przerwę i trzeba na pompę uważać aby się nie zatarła.

Ktoss
@Rafaella

Czym się zajmuje ? Niszczeniem ekologii, u(usunięte przez administratora).. dużo by tu wymieniać.(usunięte przez administratora)

Friszmanek
@Rafaella

Głównie(usunięte przez administratora) do Odry, ale czasami jakaś makulaturę im przyniosę z biura do utylizacji ❤️

Od pracowników się (usunięte przez administratora). Nikt nic nie wiedział. To zwykła produkcja, przychodzisz i robisz nie wiedzieliśmy co się dzieje dalej. Do odpowiedzialności dyrek powinien byc pociągnięty

Ja też

Polak wedkarz

Koledzy poczekajmy na dowody i do piero w tedy będziemy działać bo my wędkarze nie odpuścimy tego ,każdego znajdziemy oj bedzie bolało jak dowiemy się kto to zrobił a do puki nic nie widomo to proszę nie atakować kogo kolwiek najpierw dowody ! Ale nogi z (usunięte przez administratora) wyrwę temu który wylał truciżne do odry .

M.C

(usunięte przez administratora)e ... Zasypać im kanał zrzutowy

To oficjalna informacja podana na TVP Info. Policja Polska za pomoc w znalezieniu sprawcy masowego zatrucia Odry oferuje 1 milion PLN.

Co jest oficjalną informacją na TVP info? Do czego się odnosisz?

Chętnie teraz zatrudnię się u tego byznesmena. Może być za pół darmo albo czarno ;) Ważne abym takie stanowisko umożliwiało mobilność po terenie zakładu.............może jakiś sprzątacz. Czy jest aktualnie prowadzona jakaś rekrutacja ??

Robert Kuźma

Przyjechał planować katastrowę eklogiczną? Słaby bait.

czaki
@Robert Kuźma

Pisiory szczały do Odry rtęcią i nikomu nie powiedziały, czemu nas to nie dziwi

Aktywista

Czesc, napisz maila do stowarzyszenia, wszystko dla Olawy, oni cos z tym tym zrobią i zachowają Twoje dane incognito. Zwykły messenger z krótka wiadomością żeby podjęli kontakt. Jeżeli oczywiście chcesz :)

PIK

Wyjedź do Niemiec i zgłoś się tam na policje. W Polsce nikomu nie ufaj.

@Aktywista

Dlaczego mają zachowywać jakiekolwiek dane incognito. Jak wiedział i nie powiedział to jest winny. A jak jeszcze brał w tym udział to (usunięte przez administratora) powinien być obligatoryjny, nawet dla baby za biurkiem jak będzie trzeba

gość

Jeśli to faktycznie ta firma jest winna tej katastrofie - to będzie założona krajowa petycja o kar dożywotniego pozbawienia wolności dla jej właściciela.

Tada
@gość

I pracowników, to też dorośli, świadomi ludzie, brali pensje=współudział. I to od lat

Ela

Teraz to nie wypowiedzenia, ale prokurator dla pracowników. Ustalić kto i kiedy, pociągnąć wszystkich do odpowiedzialności

Truciciele

Pójdzie pierdziec w pasiak, mam nadzieję, że na długo.

Maro

(usunięte przez administratora) Zatruli rzekę. Skoro nie mogli ścieków wpuszczać do kanalizacji bo były zbyt (usunięte przez administratora), i załatwili sobie pozwolenie od Wód Polskich z zrzut do Odry... To wniosek jest prosty...

Hubert Zielona Gora

Proszę nie opiniować firmy negatywnie na podstawie wyczytanych domniemań w sieci. Proszę poczekać na dokładne dane i wtedy opiniować. Łykacie wszystko jak pelikany i klepiecie bez namysłu, że może komuś rujnujecie biznes bezpodstawnie. Sprawa dopiero jest badana więc proszę o powściągliwość w negatywnych opiniach.

Fcku
@Hubert Zielona Gora

Nie bądź śmieszny typie, firma od wielu lat wypuszcza ścieki, na co są dowody i były prowadzone akcje od lat. Tylko ta firma produkuje taką ilość i rodzaj chemikaliów, więc sprawa jest prosta. (usunięte przez administratora)

Janusz-Pol

Ja tam rudemu wierzę... Nie, no żartuję.

Oli

No i Niemcy zbadali. To nie oni. Czekajcie na pozwy baranki

Gruby

90% wpisów tutaj pochodzi od frustratów albo ludzi o niskim IQ. Oskarzenia i wyroki rzucane beż żadnych dowodów. Latamy w kosmos a mentalność prostego ludu taką sama od tysiącleci. Jak palili czarownice na stosie to tlum krzyczał spalić ją. Winna itp Jeżeli wasze sądy się nie potwierdzą powinniście płacić firmie Jack Pol odszkodowanie...

Major Suchodolski
@Gruby

Już w Konstantynopolu funkcjonowało domniemanie niewinności jako cywilizacyjny kamień milowy. Już wtedy specjaliści wiedzieli, że jest to podstawa funkcjonowania społeczeństwa. Przeraża mnie to, że tyle lat później wśród samego ludu, po powszechnej alfabetyzacji i edukacji, nadal nie potrafi się zrozumieć tak oczywistych rzeczy. Mentalność polowania na czarownicę. Czy firma jest winna? Być może. Od dochodzenia mamy jednak instytucje państwowe, a nie tłum żądnych krwi.

@Gruby

A co się minusującym nie podoba? Strach w portki naleciał? Nikt nie jest anonimowy, o czym się przekonacie niebawem.

Szybki

Wszyscy w Oławie wiedzą że ta firma od lat spuszcza (usunięte przez administratora)

Tego

Ludobójstwo powiadasz? A ilu ludzi tam wymordowano? Ludobójstwo to jest celowe mordowanie ludzi dziesiątkami. Ochlon trochę, nie wiem może w Odrze popływają czy coś

Tchórze

Jack Pół-owi pieniądze, mocni na Goworku. Tutaj gadają o skazeniu ale we wtorek pokornie stawia się na poranną zmianę w najgorszym zakładzie pracy w Oławie (ich słowa). Gdzie godność? Nie u roboli z Jack Pola.

Wolf

Ciekawe czy GoWork dostanie pozew

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład papierniczy Jack-Pol - Oława

• Jak się pracuje w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład papierniczy Jack-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład papierniczy Jack-Pol?

Kandydaci do pracy w Zakład papierniczy Jack-Pol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład papierniczy Jack-Pol